Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Jo

Powinieneś, aś się wykazać wiedzą pt., w jakiej temperaturze drukuje się notesy, na jakiej farbie, jaką raklą, dla Ciebie (usunięte przez administratora) kolorem gumy, bo zapewne nie rozróżniasz, plus jaka temperatura na piecu, żeby wszystko doskonale się zgrało, żeby badów nie było. WTEDY MOŻESZ SIĘ ZASTANOWIĆ CZY POWINIENEŚ JAKIKOLWIEK KOMENTARZ PISAĆ, a już tym bardziej szykanujący kogoś. Wykaż się na screnie znajomością dopasowania koloru plus jaka farba na jakie zlecenie druku a potem pierdziel (usunięte przez administratora) Ode mnie but w pysk za takie fleki. W ogóle zacznij myśleć a nie tylko przeliczać pieniądze z agencji za swoje nic nie robienie porównując do tego co kto robi mając pojęcie przewyższające Twój tępy intelekt równający się z noga od stołu. Nie ktoś komuś czemu tylko Ty bierz się za pracę i nie patrz co komu jesteś od roboty a nie oceniania. Jak będziesz miał 5,6,7,lat ma screnie wtedy się wypowiedz.

Jo

Jezu jak takie ludzie jak Ty jeszcze mają prawo bytu wśród ludzi, toć już dawno powinieneś znaleźć się w czeluściach żeby cierpieć.

Beka
@Jo

Fajny haos. Alkofaza patrzac na dzień i godzine komentarza.

Albert

O czym byl post? Bo usuniety a duzo lajkow

Zoo

Kto ta siostra brygadzistki

Sito

Przecież ona drukować nie potrafi ale siostra na wyższym stanowisku to i robota jest..

Donat

Kapusta to Przyczajona Lesbijka

Rokokoko
@Donat

ale to przecież wszysycy starzy pracownicy wiedzą, ze była kiedyś w zwiazku z kobieta. I co z tego? jakoś 99% ludzi z tym problemu nie ma.

MOBik

Ciekawe czy za stanie w kolejce i odbijanie się 10-11 po będą wypłacane nadgodziny

Jan
@MOBik

Ciekawe czy zwroca za paragon z taxy jak komus bus ucieknie. I po co te prysznice? Chyba tylko dla magazynu i przygotowalni... Jak kazdy ma 5min zeby dojsc do szatni, przebrac sie i nie wie czy i tak na busa zdazy.

byla pracownica

nie polecam pracy tam, przyjmuja na "okres próbny" który nakłada się z okresem gdzie sie po prostu nie wyrabiają i jak już mają luz to zwalniaja osoby ktore byly na próbnej umowie o pracę. nie tylko ja zostalam tak potraktowana a wiecej osob z dzialu.

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Ona

Witam, pracuje od niedawna w tej firmie i mam takie pytanie odnośnie jednego chłopaka jest na innej zmianie ma na lewej ręce tatuaż klucza wiolinowego ktoś kojarzy??

@Ona

Normalnie przedszkole wez sie klupnij w głowę bo zachowujesz sie gorzej niz dzieciak z przedszkola!!!

Saska

Jest zajety

Haver
@Ona

To ja mam klucz wiolinowy:) O co chodzi?

Diuk

Kolejny hit w midzie XD Po serii włamań do szafek,mid postanowił że zamknie całą szatnie na czas całej zmiany XDD najlepsze jest to że gdy pojdziecie do ochrony żeby wam otworzyli bo chcecie sobie zabrać śniadanie na przerwę to wam odmówia XD nie ma to jak iść najprostszą drogą i pozamykac Wszystko w 3 (usunięte przez administratora) ????????

Wdz

WItam Jak tam uwijacie sie jak pszczółki czy macie zastój. Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Chciałam zapytać co myślicie na temat wygranej nagrody 5 tysięcy? Pozdrawiam

Anka

Co myslimy? To to ze ktos to wygrał i niech sie cieszy widocznie zasłużył wiec po co temat poruszac niepotrzebnie,u mnie na dziale sa osoby ktore sa bardzo dobrymi fachowcami i potrafia wszystko a niedostały nawet nagrody pocieszenia,wiec jak to sie mówi życie!!!

Basis
@Anka

Są działy ,które również mają spore zasługi na produkcji ,gdyby nie one reszta by nie produkowała, jak np IT ,utrzymanie ruchu i obiektu a nawet nie brały udziału w konkursie. Jeśli pomysł ma być kontynuowany w następnych sezonach to na pewno wymaga rozwoju. Może mniejsza kwota ale jedna osoba z każdego działu ? Samo rozdanie nagród spoko ,ale całe show mogła prowadzić jedna osoba ,lub osoby mogły się trochę przygotować . Facet czytający z kartki był żenujący.

Wdz

Witam Jestem wielce ciekaw zmiany na handling czy dalej pracują tam ci sami co za mojej kadencji.

Bocian

Jeden wielki (usunięte przez administratora)

MFJ

Drogi Midzie, Dlaczego nie zainstalujecie większej ilości kamer na magazynie i produkcji? Gdyby tak było nie dochodziłoby do absurdu gdzie Panowie ochroniarze muszą zamykać szafki bo były włamania. Jest to bezsens, żeby ograniczać pracowników w taki sposób. Skoro nie ma wystarczającej ilości kamer to każdy w sumie może coś "zwinąć". Może najwyższa pora wybudować bramki i wszystko okazywać nawet to co się ma w kurtkach czy torbach? A Wy pracownicy zacznijcie zachowywać się jak na pracowników przystało. Jak będziecie w porządku, to nie trzeba będzie potem stosować radykalnych środków zapobiegawczych w postaci zamykania o 22:15 szafek.

Agnieszka

Witam przez jakie agencje są zatrudnienia

Typ
@Agnieszka

Sporo ich min. hr work force, weegree, randstad i pewnie jeszcze kilka. Nie wiem jak płacą pracownikom produkcji ale magazyn 16zł/h brutto, czyli bieda. Operatorzy wózków wysokiego składowania 20zł/h brutto, już lepiej. Ludzie - większość spoko, młoda ekipa. Robota na magazynie nie jest ciężka, także jak ktoś ma małe wymagania, to może się zaczepić.

hahaha
@Typ

Ci powie 20zł brutto fajny żeś jest informacje masz z pierwszej ręki widzę jak na magazynie nie ma płaconę za godzimę tylko stawka stała ;)

Niko
@Agnieszka

Zastanów się

@Typ

małe wymagania? haha ... to chyba na badach ????

Typ
@hahaha

Tak się składa, że to zależy jaka agencja i co ci dadzą do podpisania. Część osób ma stałą stawkę a część ma godzinówkę, bo sam też tak miałem, jedna umowa na miesiąc i stawka stała a kolejna umowa miała już wpisaną stawkę godzinową zamiast miesięcznej pensji. Druga sprawa, że ze stałej pensji brutto można wyliczyć stawkę godzinową, ale jak się do szkoły nie chodziło tylko kamieniami rzucało, to się potem spamuje głupotami na forach. Operatorzy wózka przyjmowani przez agencję dostawali albo 3500zł brutto + premia, albo stawkę 20 zł 84 gr + premia.

hahah
@Typ

pracownicy zatrudnieni przez Mid nie mają stawki godzinowej widzisz Ty chodziłeś do szkoły a teraz z paleciakiem biegasz

Xyz

Pracuje w Midzie już lekko ponad 2 miesiące i nadal nie dostałem odpowiedniego ubrania, a mówili, że dostaniemy je do 2 tygodni... Na hali w grudniu/styczniu temperatura pokazuje 28'C, a co dopiero będzie w lato, gdzie temperatura na zewnątrz będzie wynosiła 30'C. Gdzie jest klimatyzacja? Mamy tam wszyscy pozdychać?

1920
@Xyz

Klimatyzacja szczylu zapraszam do firmy przemysłowej gdzie zimą w hali - 10 a latem + 40 w (usunięte przez administratora) wam się poprzewracało widzac że prawdziwą robotę to znasz tylko z opowiadań ojca

Mała
@Xyz

Inie dostaniesz,ja pół roku czekałam,a late 40 stopni jak nic ludzie padają na twarz

Wdz

Witam. Czy w Midzie dalej jest taki roz.pdol i dalej wszyscy sobie obrabiają dudy cichaczem jak za mojej kadencji . Pozdrawiam.

Ile jest zmian w Mid Ocean Brands Polska?

FifaRafa

Chodzi Ci o MID Ocean Logistic ,centrum logistyczne i nadrukowe. Produkcja i magazyn 3 zmiany , reszta jedna zmiana

Pola

Firma przyjmuje coraz więcej zlecen ale kto je ma pakować? Zbyt mało ogarniętych ludzi jest. Nowi... ???? Brak motywacji do pracy- słyszą ile dostana wypłaty na drugi dzień znikają. Podnieść zarobki... Kumaci ludzie też znikną.

Dobresłowo

Agatko krakowaska ogarnij sie laska bo przyjdzie kiedyś na ciebie kreska przyjdzie taka osoba do mida że ci pokaże swoje i wtedy sama bedziesz płakać ,fajnie że w midzie masz swoich dupo lizów tak zwanych ale karama do ciebie wróci

Kabanos
@Dobresłowo

Pracuje tam jeszcze ta baryła?

Szymon T
@Dobresłowo

Brak kultury, tupet, pozostawianie po sobie syfu, Błysk w oku. Wstępnie ustawione? Wstępnie to cię można ustawić przed seksem

PEP

To niezła temperatura na hali w połowie grudnia XD sięgająca prawie 28° A co dopiero przy piecach gdzie pewnie lekko jest z 30 Ale oczywiście tam nie ma żadnego termometru ponieważ trzeba by było organizować przerwy co godzinę XD tym jakoś nie specjalnie się zajmują Ale za brak okularków to już latać z naganami każdy potrafi i robić fotki ???? a co do postów o szafkach to każda sprawa była zgłoszona także proszę nie siać takiego fake infa że ludzie narzekają tylko na stronie A ludzie w firmie nie są o tym informowani ????

Nowoprzyjęty

Koleś prowadzący szkolenie bhp stwierdził, że dosyć często mają wizyty inspekcji pracy. Zastanawiam się, czy inspektorzy zaglądali do szatni. Baraki na zewnątrz mające robić za szatnie a z kolei na magazynie szatnia, to kawałek miejsca oddzielonego ścianką działową od reszty hali z rzędami szafek tak ściśniętymi, że ciężko się schylić po buty. Brak umywalek i pryszniców w tych pseudo-szatniach, to jakiś niesmaczny żart dla kogoś, kto lubi wracać do domu odświeżony. Kilkanaście lat pracy i nie widziałem w żadnej firmie w której pracowałem, żeby nie było w szatni umywalki i prysznica. W lato po pracy przy 30 stopniowych upałach wracanie skurzonym i spoconym do domu musi być unikatowym doznaniem...

Taki jeden
@Nowoprzyjęty

Dokładnie i ta kolejka do 4 czy 5 umywalek na jadalni po robocie... Dobrze że większość rąk nie myje po pracy, bo czekalbym za umyciem rąk z 20 minut xD

Sito

Do tego szafki śniadaniowe na hali przy farbach, rozpuszczalnikach i klejach

BorSuk
@Sito

Nic tak rano nie smakuje jak kajzerka z plastizolem okraszona takterem . Jak było nitro to dało się popić ,teraz ten eko kiwo wszystko psuje , jeszcze wzdęcia po nim mam :( boję się ,że jak pierdnę przy włączonym solarze to mi włosy na pośladkach spali

Jiqsafffffff

Pracuje w Mid już ponad x lat , siedzę sobie w kadrach albo i nie i patrzę na jelonków z produkcji jakimi są murzynami i za jakie psie pieniądze pracują i w jakich warunkach. Widzę Was codziennie i tych nowych pracowników z sortu X, jaka firma taka płaca, jakie kierownictwo takie warunki i wiecej nie ma co pisać, szkoda literekkk. Zgadnij kim jestem mój wierny pracoholiku Mida :)

@Jiqsafffffff

Wiesz te twoje komentarze siegaja dna,nikt w midzie niepracuje na siłę,i pieniądze niesą też najgorsze,zapraszam do firmy obok Jeronimo Martins czyli Biedronka tam to dopiero jest jazda zapraszam wszystkich mądralińskich niech sobie zobaczą co to jest dopiero praca to wam sie oczy otworzą!!!

Były Pracownik
@Anka

Lepsza płatna niż w midzie.

@Były Pracownik

Tak??? Moze i lepiej płatna ake trzeba zapierniczac i sie najlepiej niepytac czy po 8 godzinach mozesz isc do domu bo zaraz pretensje dlaczego niezostajesz po godzinach bo jest duzo pracy i trzeba zostac,wiem bo mam tam znajomych co pracujaci wszyscy mają dość!!!

@Jiqsafffffff
@Anka

I dalej się męczysz w tym Midzie jak Cie obserwuję i sapiesz z przemęczenie. Dna to sięgnął pracodawca największy wyzySkiwacz ludzi na slasku MOLP. JESZCZE max 2 latka i będziecie wszyscy bez roboty albo z MOLP NA Białorusi albo w Kazakhstanie buaaaaaa.

@Anka

a na dzień 11 listopada 2019 roku otrzymałem pisemny NAKAZ PRACY do podpisania. W Dzień Niepodległości nakaz pracy, widział to świat ! !

@@Jiqsafffffff

Wcale sie niemecze jak to napisales praca fajna w porownaniu z innymi firmami w ktorych pracowałam a uwiez ze jest tego trochę to mid w porownaniu z nimi to przedszkole,wiec albo jestes leniem i niechce ci sie pracowac i bys chcial kasa za nic niedostawac albo masz cos z glowa nie tak?,ciekawe jakbys byl szefem w swojej firmie i miał swoich praciwnikow to czy chcialbysvaby ci sie opieprzali w pracy?za to bys im płacił????ciekawe juz to widzę,wiec zamknij jadaczka i wez sie w koncu do roboty!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska