Mid Ocean Brands Polska

Chorzów

Opinie o Mid Ocean Brands Polska

Ja 2017-01-27 04:20
Kradną na potęgę na magazynie
Y-vald 2017-01-28 08:12
Wielka cześć tych ludzi nie jest w stanie znaleźć sobie pracy. Poszli do agencji, dostali zlecenie, potem umowę i tak tkwią w tym gównie - trochę śmierdzi, ale jak się głębiej zastanowić to jest ciepło...
zwykly 2017-01-28 09:53
Każdy dzień w tej firmie dla mnie to dla mnie cyrk, każdy siebie obgaduje a każdy dział skacze sobie do gardła .Jeden od drugiego jest lepszy . Każda para ,która sie stworzyła w Midzie to śmiechu warte.dupnaaaa miłość a za plecami romansuja z innymi.POwodzeniA wszystkim ktorzy mysla ze to właściwa droga.kochajcie się ale do pracy przychodzimy pracować a Nie romansowac.Porozdzielać wszystkie pary na działach może wtedy praca pójdzie lepiej
Czuczulofe 2017-01-28 21:18
Gdy Czuczu w pracy, jest chociaż spokój na transferze. Zamiast obgadywać to biorą się za robotę i nawijają kubeczki. Robota 13zł/h (Noc 15,60), luz. Jak robisz nie ma problemu
kAhxjd 2017-01-28 22:41
niech jeden o drugim glupio gada a później Razem.bawią się i piją piwo śmiechu warte
byly midowiec 2017-01-29 13:34
dokladnie, chleja ile wlezie a za plecami obgaduja, jedna juz pitla do katowic
edin dzeko 2017-01-30 16:01
Mam pytanie jakie osoby sa teraz koordynatorami na poszczególnych zmianach ? ryży dalej jest czy go pogonili?
sperman 2017-02-01 15:59
Ryży już dawno sam się ewakuował. Chyba pół roku już będzie jak go nie ma.
Derk 2017-02-02 02:02
Powalona firma w grudniu multum roboty, wizualek od groma,prosili żeby zostawiać po godzinach,soboty 100%,obiecywali premie świąteczną,itd.,itd.,bo zależało im,żeby wyrobić się ze zleceniami przed świętami,dyrektor w życzeniach świątecznych obiecywał ,,góry złota ",a tu proszę styczeń postojowe, pierwszy dzień lutego,człowiek przyszedł do pracy i co? i wysłali do domu,jak śmieci nie interesując się jak człowiek dostanie się w nocy do domu.i tak to jest JAK BIEDA TO DO ŻYDA, A PO BIEDZIE SROM CIE ŻYDZIE.I miej człowieku rodzinę , mieszkanie,itd.,chcesz uczciwie pracować,zarabiać na życie te minimum krajowe,ale niestety nie da się.Liczy się tylko dobra reklama firmy.Tak zastanawiam się czemu czemu z postojowego nie skorzysta też personel kierowniczy,którzy i tak z braku zleceń nie mają co robić,pomijając fakt,że to są młode osoby, którzy ,,dziwnym trafem" dostali się na te stanowiska,a żołądki niestety wszyscy mamy te same.
Jolka 2017-02-02 15:27
Kierownictwo zbyt młode żeby zarządzać ludźmi, nie mają pojęcia o robocie, nie radzą sobie i trzeba było by ich zmienic, niech nabierają doświadczenia w innych działach na stanowiskach "roboczych". Kpina kpina kpina, Natalia i Damian to szczeniaki nie maja szacunku i pojęcia o zarządzaniu - wypierdzielic ich.
Drukmen pad short 2017-02-02 18:08
i tak największe poyeby robią na pakowaniu krótkiego pada na zmianie u Skrzypka.
Kółko wzajemnej adoracji a jedna bardziej fałszywa od drugiej.
Najlepsza ta ich liderka - mała, gruba a dumna jakby dyrektorem miała zostać, zresztą ta stara co z nią się trzyma nie lepsza.
Dwie paniusie hahaha
Jolka 2017-02-02 21:52
Jeszcze co do kierownictwa, zastanówcie się na czym się znacie, siedzenie na internecie i czytanie jak powinien wyglądać nadruk, ile czasu powinien trwać itd mija się z tym jak jest w praktyce, nie wszystko jest takie kolorowe jak to czytacie, siadzcie na jeden dzień i podrukujcie to się dowiecie jak jest w praktyce. Trzeba przygotować sobie maszynę, stworzyć stolik a żeby nadruk wyszedł co nie zawsze jest łatwe, nastawić temperature, docisk itp co czasami trochę trwa że względu na jakość maszyn - i tu następna sprawa zainwestuje w maszyny i jak każdy prosi krzesła bo stać 8 godzin przy maszynie nie jest komfortowe. Zastanówcie się czy zależy wam na ilości przedruku i szybkości wysyłki czy jakości?, robienie szybko nie jest dokładne przez co stracicie klientów bo nikt nie będzie chciał krzywo nadrukowanym produktow, patrzy się raczej na jakość DAMIANIE MADRA GLOWO. A poza tym każdy kierownik powinien przejść przez każdy dział pracując co najmniej miesiąc na nim i w tedy może się wypowiadać. Nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednim stanowisku.
dobra rada 2017-02-02 23:13
Krótką podpowiedzi dla niektórych z pakowania krótkiego pada.Od czasu do czasu trzeba Sie myć !! Nie mówiąc ze codziennie pracując fizycznie. Wiec wielka prośba umyjcie się pakowacze!!! I rozpakowacze tak samo bo szczypi w oczy!!
popatrznato 2017-02-02 23:45
Patrząc na sytuacje jakie robią cyrki to aż głowa boli. Praca na akord a pieniążki najniższa krajowa, bo nie mają "funduszy".
Ps. Mają kasę ale na to co im się podoba.
Marne maszyny, marna kasa, marny Mid
Tonight 2017-02-02 23:58
Po pierwsze higiena pewnej pani ogranicza damska szatnie z firmy do przebierania sie obok niej wiec hellloooł mydlo do rąk a prysznic nawet w pracy jest :) wiec pani pakowaczko z duzym brzuchem i brelami albo higiena albo szafke pani znajdzie w meskiej szatni :) pozdrawiamy Kobiety !!!!
druk 2017-02-03 10:51
2000 szt przedruków? Kasa na rękę tez taka będzie?? Wtedy zobaczycie ze ludzie naprawdę potrafia;)
reszta hali 2017-02-03 10:57
Pakowacze-rozpakowacze !
Prosimy naprawdę o więcej higieny,drukarze dbają wy tez powinnoscie! Chyba ze to jakis protest przeciw kierownictwu -ale dlaczego reszta musi być poszkodowana;)))??! Pozdrawiam woda JESZCZE w midzie leci;)
druk2 2017-02-03 11:01
Hahaha dobre
Co najwyżej pójdziesz do zwolnienia jak nie będziesz wyrabiał normy.
Tak motywuje MID!
Koleśław 2017-02-03 22:18
Pracujac W tej firmie nie da się godnie żyć. Kolejny tydzień postoju ... Mieszkam sam , jak mam zapłacić rachunki lub kupić jedzenie ? Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Szkoda nerwów.
blond farba 2017-02-04 01:02
mówiąc o rozpaku chwile na stołku a juz sie rozchulała mis duzego tyłka pani W robic za freee a jeszcze pyszczy ze szybciej i szybcij to sie stoń zrozpakiem w pizgawicy i rób !!!! plus dodajac brak ogrzewnia my nie pracujemy przy rybach !!!!! GRZEJNIK !!!!
Yyy 2017-02-04 15:34
No z.tym się zgadzam po uj te liderzy i sama nie wiem jak nazwac osobe nad nimi bo brygadzista rozpaku nie idzie dotyczy to kazdej zmiany.. Nic nie warte osoby a panosza sie i wydaje im sie niewiadomo na jakim stanowiaku sa a co niektórym odbija i mysla ze sa wyzej niz Damian smiechu warte
Uuuu 2017-02-04 22:40
Uważajcie na ruda laske z pakowania z zmiany od Sadowskiej chce zaliczyc wszystkie laski choćby Duda ale to jej nie wychodzi bo ją zaliczaja laski a po wszystkim z sobie robi nie winiatko. W dodatku nazywa się "mama" przykre że w tej firmie się to szerzy
dr 2017-02-05 04:13
W tej firmie jest więcej par damsko damskich niz 'zwykłych'' to jest śmiechu warte.hahaha Pakowanie rządzi w tym temacie, wezcie się roboty a nie patrzenia sobie w oczy!!!!
Śmiechu farte 2017-02-05 06:36
dr 2017-02-05 04:13 Co prawda to prawda patrza na siebie jakby zaraz miały się tam całować czy ruchac hahahha masakra normalnie
Ruda blondyna 2017-02-05 07:29
Mid Ocean Brands a co to kur.wa jest? Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dodatku kure.stwo jak malo gdzie i nic poza tym kazdy z każdym tam już chyba był porażka.
Uuuu 2017-02-05 10:51
pack 2017-02-05 10:34
Blondynka jest ich tam dużo, od kogo z zmiany??
Mr. Noname 2017-02-05 15:25
Beka z Was ;D
eeeeee 2017-02-05 20:06
To są de..le i patola, jak cały czas ktoś na Ciebie się nie patrzy i obgaduje... Wypisz od razu i tyle lub do bhp leć
pakowacz 2017-02-05 21:56
A ja tam nie narzekam że taka rozpusta i rotacja
przynajmniej raz w miesiacu porucham święże mięsko hihihi
panel dyskusyjny 2017-02-06 14:56
Troche wam współczuje ludzie, ale z drugiej strony waszych postow nie da sie czytac- gramtycznie to jest szkola specjalna. W sumie nie dziwi mnie ze nie mozecie sobie znalesc lepszej pracy
:) 2017-02-06 18:41
z ortografia tez kiepsko Inteligencie :)
Znaleść? A co to?
Nieobserwujący Obserwator 2017-02-06 19:06
Tak czytam i czytam i założę się, że w życiu prywatnym jesteście tak samo żałośni jak Wasze komentarze.
ttt4334vvv 2017-02-06 23:14
Panie Ż. gdzie obiecane podwyżki od nowego roku?
Czy tak to ma wyglądać, że osoby na stanowisku lidera, zarabiają teraz tyle samo lub trochę więcej od osób za które odpowiadają (oczywiście już dawno zarabiąją mniej od agencyjnych...)?
Pewnie rzucicie jakimiś śmiesznymi aneksami w momencie zmiany lokalizacji firmy, niestety do tego czasu stracicie wielu doświadczonych pracowników, dostaniecie znowu nowych agencyjnych i pewnie zrobicie zebranie, że za duże straty na towarze i zwrotach. Przyjmowanie co chwile nowych pracowników pomoże Wam to zmienić...
Xxx 2017-02-08 11:36
Ktos dostal Juz wyplata?
Markus 2017-02-08 21:55
w tej firmie jedno wielkie kolesiostwo.
ktoś ma plecy to moze sobie robić co chce.
od drukarzy zaczynając, po jedną panią z kontroli która połowe czasu spędza spacerujac albo dyskutujac ze swoim fagasem i co godzinke wychodzącą z nim na przerwę, po magazyn i tzw. "biuro", kiedy nie bedziesz przechodzić to na planningu tylko dyskusje i strojenie głupich min.
Walijaja Jakotako 2017-02-08 23:18
Tak to jest kiedy usadawia się nieodpowiednich ludzi na nieodpowiednich stanowiskach. Ale co się dziwić, kiedy sam pan "kierownik" uja wie o produkcji... Planning? Jeszcze niedawno robole meteorzy i szare osobniki od wycinania szablonów na transferze. Żart. Kontrola? Akurat panienka od fagasa ma specjalne przywileje; "team liderka" z ulicy bez ŻADNEGO doświadczenia. Kpina. Dziękujcie ludziom z automatów, że jako tako mają przedruki i jakoś ten burdel jeszcze się kręci. Garstka godnych polecenia drukarzy z ręcznego nie wyrobi wymaganej normy za ochłapy jakie firma wypłaca po kilku latach pracy. "Kierowniczku", narób więcej stanowisk "team leaderów", proponuję specjalizacje w kierunku użytkowania telefonów komórkowych lub żarcia przy biurkach podczas oglądania youtube'a ;) +więcej bezpłatnego postojowego dla szarych ludzi, którzy CHCĄ pracować, mają na utrzymaniu dom i rodziny. Oby kiedyś ta karma do was wróciła... Bez pozdrowień
Dżordż 2017-02-09 19:22
Wypłata jest, mimo braku nadgodzin parzyście się zaczyna. To lubie. Zaraz kąpiel i na miasto. 4pak Żubrów i Viceroy'e w Żabce... Piękny ten Chorzów po zmroku. Jutro urlop na żądanie i świat należy do mnie. To jest życie. Nie rozumiem jak komuś może nieodpowiadać praca w Midzie. Jest czas na prace, numerek w ubikacji, zapalić papierosa. Ludzie, bądźmy bardziej życzliwi dla siebie. Pozdrawiam.
prodżordż 2017-02-09 20:09
Hahahahaha!!!
A po weekendzie debet na karcie
robbi 2017-02-09 21:06
Ż jest zajynty dymaniem jego kochasi agniesi R. dobrze ze sie zwolniom sie niybawem bo niy moga paczec na te ryje a na tyn rudy to juz wogole, pyrsk!
Dżordż 2017-02-10 18:00
@prodżordż Sie żyje! Pozdro mordo
Richat 2017-02-13 12:33
chodzi wam o tą rudą co robi na pakowaniu na transferze na zmianie u Bogusi?
równiejsza 2017-02-13 18:07
ludzie mówią że nie ma kasy na podwyżki bo firma woli opłacać studia pani R. ponoć dlatego nie ma jej w piątki w pracy (uczy się)
Mohammad 2017-02-14 21:41
tia, uczy sie - chyba jak ciagnac fleta
byly zdziwiony henglingowiec 2017-02-14 23:27
kazdy jest taki nawet twoi najlepi kumple tez tak robia wiec bez sensu twoja wypowiedz. wylewasz zal bo tam slaby byles? moxe nie wszystko jest okej ale praca lajtowa nic nie robicie caly rok sezon trwa jeden miesiac I wielkie placze idzcie tam gdzie was bd szanowac I uwielbiac nikt nie bd skakal do gardel I bd jedna super rodzina
smiesznee to 2017-02-14 23:30
on sie nie ewakulowal zwolnili go za nieogarniecie I wysylanie zlych zamowien zlym firma wiec te info [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wie skad masz
xyz 2017-02-15 18:52
Wszystko do czasu.
szambo niedługo wybuchnie i wszystkich zaleje gowniany deszcz.
wspomnicie niedługo moje słowa.
CalineczkaTransfer 2017-02-15 22:15
Czy ktoś wie jak sie nazywa chłopak ktory znosi wizualizacje do pomieszczenia z planistami??? ,widze go na porannej i popołudniowej zmianie. Nie moge go znaleźć na fb ,proszę pisać na email majak98@interia.pl
:) 2017-02-16 06:31
A jak wyglada?
Magda 2017-02-17 08:25
bardzo źle traktują pracowników- ze studia DTP również. Nagłe zwolnienia, nie wypłacona w całości wypłata
NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU, MOŻNA SIE BARDZO ZDZIWIĆ TYM JAK GŁĘBOKO GDZIEŚ MAJĄ LUDZI
Klamor 2017-02-19 15:46
Praca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak trzymiesz sie roboty i nie lecisz w ciula to nikt do Ciebie zadnych pretensji nie bedzie miec. Jak w kazdej pracy sa chwile kiedy chodzisz jak na szpilkach bo moze cos [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nie czesto. Atmosfera jest w porzadku. Nie ma co narzekac tylko pracowac.
Zostaw swoją opinię o Mid Ocean Brands Polska - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mid Ocean Brands Polska