Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Beata

Dziękuję p. Adriajanowi za pozbawienie mnie środków do życia. Bez pieniędzy na opłaty i leki -nie przeżyję. Robiłam jak wól i wiecznie miał obiekcje. Dziękuję.

@Beata

Dwie buźki na minus mojej opinii. P.Adrianie każdy kto dowiedzial się,że to Pan był brygadzistą od razu miał taki a nie inny wyraz twarzy. Może Pan zamieszczać sam lub prosić by inni zamieszczali minusowe buzie znajomych. I tak mają o Panu złą ocenę. Będzie Pan za jakiś czas dokładnie w tej samej sytuacji jak osoby,które tak Pan ocenił. Kwestia czasu.

Kusy
@Beata

Pani Beato, można jaśniej? Nie rozumiem tej wypowiedzi, kto kogo oceniał lub będzie oceniał? Z czym to jest związane?

@Kusy

To Pan Panie Adrianie? Pytanie dziwne ale odpowiem. Pan ocenił moją pracę. To ja nie rozumiem bo nie obijałam się,nie udawałam,że pracuję. Starałam się ze wszystkich sił utrzymać tę trudną i nową dla mnie pracę.No ale jestem stara i (usunięte przez administratora) więc nie dziwne,że nie rozumiem i nie nadaję się.

@Beata

Proszę nie zadawać mi więcej takich pytań. Znioslam ból i chorobę, by móc zarobić na opłaty i coś do jedzenia. Pracowałam całe życie i nic nie dostałam za darmo.Nie udało się i koniec.

Kusy
@Beata

Przepraszam Panią, ale nie jestem nikim o kim Pani myśli… moje pytanie nie tyczyło Pani personalnie, jestem w trakcie rekrutacji do firmy i przeglądam to forum dla nowej wiedzy, to wszystko… wiec to tylko ciekawość. Tak czy siak dalej nie rozumiem o co chodzi w tym ocenianiu itp, ale jeśli wpływa to na Panią negatywnie to proszę nie odpisywać już. Wszystkiego dobrego

@Kusy

To po co odpowiadasz człowieku?rekrutant to jak można było pomyśleć że do Ciebie piszę i odpowiadac? Nie odpisuj a na przyszłość zorientuj się zanim odpiszesz.

Kacper

W każdej robocie są wymagania więc trudno narzekać, że brygadzista chce żebyś pracował.. Jak ktoś liczy, ze mu będą dziękować, że przyszedł na zmianę to chyba się z choinki urwał.

Marzena

Pani Asiu - dzięki za przyjęcie! Myślałam, że znalezienie pierwszej pracy będzie cięższe. I że praca też będzie gorsza.

Karol

Praca niezbyt cienżka, a zarobki dobre. Jestem młody i chce mieć doświadczenie jakieś. A jak kiedyś zmienie to w CV wpisze se dużą firme produkcyjną a nie jakiś mały sklepik u Pani Zosi.

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Przemek

Wiecie co w pracy wkurzyło mnie najbardziej?Pracowałem na maszynie z kolesiami, którzy jarali szlugi i strasznie od nich waliło. Co niektórzy jakoś za często mają przerwy na peta. samej roboty czepiać się nie mogę. Czysto, nowe maszyny, dojazd z Chorzowa za darmo. Było ok.

Chyba zależy od działu na jaki się trafi, ale u mnie wszystko ok. Pracy trochę było, ale na wyjazd na narty będę miał. W sumie szkoda, że sezonowo bardziej biorą.

SławojB

Jak na robotę gdzie nie chcieli ode mnie żadnych papierów, że już gdzies pracowałem to było ok. szczególnie ludzie fajni. Na brygadzistę tylko uważać trzeba, bo się czasem czepiał o gadanie

Mały

Starzy pracownicy czasem patrzą „wilkiem” na tych sezonowych. Nie wiem czy boją się, że im się pracę zabierze? Brygadziści trochę gonią, a roboty sporo. Ogólnie idzie znieść jak się wie, że jest się tu na krótki czasu. Załoga fajna, kasa może być.

@Mały

A co znaczy, ze brygadziści trochę gonią? Łażą i patrzą na ręce, czy raczej systemowo jest kontrola wydajności?

@Roboczo

Ze brygadzisci gonią to znaczy chodzi o to żeby plany były na czysto bo póki co jest dużo roboty i są opóźnienia wiec gonią zeby sie z tego wykopać na czysto,praca ok i zespół z ktorym pracuje 2 lata też ok,wiec jesli chce sie pracowac wykazuje sie chęci i zaangażowanie to niewidze przeszkód zeby w tej firmie dłuzej popracowac a zarobki tez spoko.

@Anka

Czyli dramatu nie ma? To chyba się zdecyduje. A jak zapatrują się ludzie na przenosiny w przyszłym roku do innego miejsca?

@Roboczo

Nie dramatu niema,zapraszam jak masz tylko checi do pracy to niepowinno byc problemu,zalezy też na jaki dział sie dostaniesz ale z tego co sie orientuje to na screen najwiecej przyjęc jest,a co do nowego miejsca jakos wielkiego zaskoczenia niebyło moze ten plus ze bardziej przy głownej drodze firma bedzie wiec i dojazd też lepszy,powiem tak na tym dziale na ktorym pracuje moja zmiana ma wspaniałego brygadziste zawsze pomoze doradzi podpowie i oby wiecej takich osób było czego sobie i wam życzę.

@Anka

A na takiego brygadzistę czy lidera są przyjęcia? jak wogole zarobki jest Ok czy zawsze może być lepiej? Dzięki w ogole za odpowiedz, teraz cokolwiek wiem

@Roboczo

Tego niewiem tak szczerze powiem ale jak u mnie zarobki spoko

Gaja

W sumie jedyne co mnie wkurzało to dojazd. I że po sezonie nie przedłużyli umowy.

Sebastian

Bez doświadczenia też zatrudniają! Super, bo mam co wpisać w CV teraz.

Maks

Spoko firma. Biorą nawet jak masz puste CV. Roboty fizycznej trochę jest, ale do przerzycia. W porównaniu z drugą firmą w której pracowałem to ludzie fajniejsi. A i kasa trochę lepsza.

Roksana

Płacą na czas. Kokosów nie ma, ale to moja pierwsza praca była to nie narzekałam. Jakieś doświadczenie chociaż zdobyłam.

Miriam

Jak dla mnie wszystko w porządku. Nawet ten dojazd ujdzie. Wielka firma i początkowo się gubiłam. Uniformy spoko. Ludzie świetni, a tych „wyżej” (brygadzistów) też na upartego można polubić. Ale wiadomo, że cisną. Jak chcesz się opierdzielać - zapomnij.

Przemek

Robotę dostałem od razu po technikum. Bez doświadczenia więc ekstra, bo się zastanawiałem czy takich też biorą. Byłem sezonowo, to nie wiem jak jest jak się tam z rok porobi. Ale ludzie spoko. Tylko daleko. Dobrze, że busa mieli.

Inna

Witam czytając te opinie trudno określić pozytywy firmy większe są negatywne ujmując grzecznie, pracuje miesiąc wiadomo umowa do lipca, nie wiem co dalej będzie, bo niestety mam trzy dni l4, a słyszałam takich pracowników zwalniają, zobaczymy jak będzie. Reasumując praca jest fajna robię na sitodruku, ludzie ja trafiłam na fajna ekipę zobaczymy co dalej, ale tak widać kto z kim trzyma itp... Zobaczymy jak będzie dalej to tyle w temacie.

Były
@Inna

Bo jest sezon po sezonie żegnaj uchowasz się max do grudnia może styczeń

Inna
@Inna

Witam. Pisze, ze dalej pracuje, mam umowę na dłuższy okres, niewiem czemu w komentarzach piszą dziwne rzeczy, typu o wodzie, gdyż jest dostępna non stop, fakt na fajke wychodzi się w czasie przerwy, szatnie są otwarte, fakt szafki sprawdzają wyrywkowo, fakt wszystko zależy na jaki dział trafisz i kto jest twoim brygadzista, ja dalej podtrzymuje, praca ok jeśli chcesz pracować, ludzie ok choć jak wiadomo są różni, wypłaty regularnie, i fakt opinie mnie również zniechecały,ale ja z zasady muszę sprawdzić, bo pisać może każdy co chce, więc czasem jest warto sprawdzić nie sugerować się opiniami pzdr

Adrian dawny myjkowy sit
@Inna

Sezon do grudnia wtedy dziękują w MID od kwietnia do grudnia sezon

1920

Olimpiada 2021 Super inicjatywa, niech żałują Ci, którzy nie jechali. Bylo na prawdę świetnie. Super ludzie, super atmosfera, super zabawa 3 raz s. Mam nadzieję, że za rok olimpiada 2022

Kamil

Firma to jedna wielka pomyłka. Brak współpracy między działami, każdy gra tylko na siebie. Zero szacunku do ludzi. W sezonie jak brakuje pracowników obiecują złote góry po sezonie rozwiązują umowy najszybciej jak się da. W firmie panuje (usunięte przez administratora) kierownicy wyżywają swoje frustracje na podwładnych.

Kapitan

Sito, tak szczerze, zadowoleni z podwyżek?

Sedes
@Kapitan

Chyba każdy byłby zadowolony z podwyżek za nic.. Ciekawe czy reszta produkcji dostanie podwyżki ..

Aza

Tak ja jestem bardzo zadowolona dostałam całe 50 zł podwyżki hahaha

@Kapitan

Tak oczywiście zadowoleni a jakże.

wiola
@Anka

pisąlas jakiś test na przyjevie

Czytając opinie o tym Pracodawcy to odeszła mi chęć zatrudnienia się w tym zakładzie pracy . Po obejrzeniu filmu o tym zakładzie pracy byłem zainteresowany przyjęciem się do pracy. Opinie przesądziły podjętą decyzję ponieważ raz wtopiłem z jednym zakładem pracy że zrezygnowałem po miesiącu pracy .

Obecna
@Anonim

Hej. Nie sugeruj się tą platformą. Ja też tu czytałam opinie zanim się zatrudniłam i byłam przerażona. W rzeczywistości jest o wiele inaczej. Nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Oczywiście wiele zależy od działu i brygadzisty na jakiego trafisz, bo nie każdemu dogodzisz, ale naprawdę nie ma tak źle jak ludzie tutaj piszą. Bo tu piszą tylko ludzie, którzy mają ból czterech liter o coś albo wylecieli, bo im się pracować nie chciało. ;)

Adrian Szczęsny
@Obecna

Byłem pod MID 9 miesięcy pracownik przygotowania zwolnienie w marcu w lipcu tel o powrót i znowu zwolnienia w marcu MID Ocean traktuje ludzi przedmiotowo teraz jest dobrze bo jest sezon Ace grudniu znowu zwolnienia i w marcu tel o powrót także typowa sezonowa praca MID w marcu zwolnili nawet stałych pracowników wyleciało nas w 2020 roku 1000 osób i i 2021 znowu powtórka

1. Jaka panuje atmosfera pracy na zakładzie pracy na danych stanowiskach pracy? 2. Czy jest akord? 3. Jakie są limity na godzinę do wykonania jeśli są? 4. Czy jest (usunięte przez administratora) czy nie ma? 5 . Jakie podejście mają kierownicy do pracowników oraz teamleaderzy ? Czy jest możliwość awansu? Przed wysłaniem CV do tego zakładu pracy zamierzam zasięgnąć opinii o tym Pracodawcy. Zamierzam się zatrudnić na magazyn na wózki widłowe lub produkcję. Gdzie lepsza atmosfera pracy ? Czy dobrze płacą? Czy są terminowe wypłaty , czy się spóźniają ( początkiem czy końcem miesiąca są wypłaty)? Czekam na odpowiedzi od Pracowników którzy tam pracują oraz od byłych Pracowników ponieważ chcę poznać argumenty za i przeciw ( pozytywne i negatywne opinie o tym zakładzie). Obecny zakład w Tychach planuje zmieniać żeby mieć bliżej do pracy oraz lepiej płatne . Mam doświadczenie na produkcji ( ( 3 letnie doświadczenie) i na wózkach widłowych ( 4 lata doświadczenia). Zakład pracy w Tychach planuje zmieniać z kilku powodów: daleki dojazd, (usunięte przez administratora) duża rotacja pracowników a brak nowych przyjęć , ciężko dostać urlop w zaplanowanym czasie ponieważ kierownik zmieni Tobie termin urlopu gdy masz wszystko zarezerwowane nad morzem i opłacone ( zaliczka ) która przepadnie przy zmianie terminu. Brak przyjęć nowych pracowników, a tymi pracownikami co są Kierownik mobbinguje aby brać od pn.-pt. nadgodziny po 12 h mało ważne jaka zmiana ( w systemie 3 zMianowym). Dwie Osoby Nie wyrobiły i miało stany przed zawałowe raczej z przemęczenia bo nowych pracowników nie przyjmują.

Były
@Anonim

Praca tylko na sezon po sezonie naj baj

Jaaa
@Anonim

Atmosfera zależy od ludzi z jakimi pracujesz, z niektórymi można się bez problemów dogadać, porozmawiać z nimi. Innych należy unikać. Tak, są normy do wyrobienia, ale nie ma z nimi problemu o ile jest wystarczająca ilość pracy. W sezonie jest dużo pracy, zdążają się nadgodziny ale na pewno nie przymusowe. Po sezonie jeżeli jesteś dobrym pracownikiem to na pewno cie nie zwolnią. Wypłaty zawsze są w terminie. Wynagrodzenie, chyba powinieneś się spytać o to odraz podczas składania CV. Kierownicy / liderzy zależy na kogo trafisz ale na pewno będziesz mieć styczność z każdym

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska