Opinie o TORPOL S.A. w Poznań ul. św. Michała 43

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Torpol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Torpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torpol Sp. z o.o. w Poznań ul. św. Michała 43

Na jakie benefity można liczyć w Torpol Sp. z o.o.?

Hmm

Żadne. Oprócz Multi i pakietu medycznego za który trzeba standardowo sobie zapłacić, to tragedia. Nic od siebie firma nie daje, a ty pracowniku (usunięte przez administratora) się nie odzywaj.

Damian
@Hmm

To smutne, bo jednak spora część pracodawców zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity. A jak to tu z kasą wygląda? Dobrze płacą?

Jestem
@Damian

Moim zdaniem nie najgorzej

Janka
@Damian

jak wynegocjujesz na początku to tak masz, później podwyżki są wyszarpywane

Aleksandra
@Janka

I ile mozna dostac tej podwyżki?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Torpol Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Sofia

nie

Car-trans

Nie zapłacili za fakturę 700 zł brutto kpina 5 lat

Jak długo trwa proces awansu w Torpol Sp. z o.o.?

Możesz się nie doczekać

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Torpol Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Opinie na temat logistyki są jak najbardziej prawdziwe. Pracuję tu i nie zamierzam zmieniać pracy. Aktualnie szukamy młodszego specjalisty ds. zakupów - polecam!! Natomiast z tego co słyszałem Dział Umów pomimo zmiany kierowniczki wcale nie zmienił się z podejściem do pracownika na plus. Ludzie notorycznie się stamtąd zwalniają i nie chcą tam pracować. Obgadywanie i brak szacunku do pracowników na porządku dziennym. Jeśli ktoś obgaduje i myśli, że nie pójdzie to w świat w tej firmie to się gruuuubo myli:) Jeśli ktoś planuje przyszłość z ta firmą - to tylko nie w dziale Umów.

Wiktor

Ktoś coś wie o dziale kosztorysów ? Warto aplikować ?

Magda

Czy obowiązkiem pracowników jest również sprzątanie ?

Zainteresowana

Czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku asystentki zarządu? Jak wygląda Praca? Jaka atmosfera? Jaki przełożony?

Księgowa

Ktoś wie jak sytuacja w księgowości? Aktualnie firma poszukuje na więcej niż jedno stanowisko i zastanawiam się czy taki zbieg okoliczności czy wszyscy stamtąd uciekają?

Gabriela
@Księgowa

Myślę, że jest wiele powodów, dla których firma poszukuje ludzi, np. rozwój, budowa kolejnych oddziałów. Wydaje mi się, że nie ma co się tym sugerować. A jakich zarobków oczekujesz?

@Księgowa

Sytuacja w księgowości wygląda tak , że dostajesz na początku zakres obowiązków , uczysz się , sprzątasz , jak się nauczysz to dorzucają ci jeszcze więcej i więcej, tak, że nie będziesz się wyrabiać. Czasami brak wsparcia merytorycznego. Generalnie nie jest najgorzej, ale bez rewelacji.

@Księgowa

Niestety atmosfera w dziale księgiwosci beznadziejna. Na pomoc koleżanek z działu nie masz co liczyć , zresztą na pomoc przełożonego też. Nigdy nie ma czasu i ma Cie totalnie(usunięte przez administratora).Codziennie klepiesz to samo. Praca dobra dla osob z niskimi oczekiwaniami. Pracowałam w tym dziale jakiś czas temu i rewelacji nie było, być może teraz coś się zmieniło.

Czesław

Ile godzin dziennie pracowałeś, będąc pracownikiem firmy Torpol? Ciekawi mnie, czy obowiązuje 8-godzinny system pracy, czy może zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba zostać dłużej w pracy.

Karyna
@Czesław

Zdarzaja sie nawte weekendy jesil nie wyrobiono sie w tygodniu...

Zorientowana
@Księgowa

Uciekają bo niskie zarobki ok 3500 na rękę,brak podwyżek.Kierowniczka niezainteresowana zespołem. Informacje z wiarygodnego źródła.

Czy zdarzają się nadgodziny w Torpol Sp. z o.o.?

Ann

Tak, w każdym dziale.

Pojawiła się kolejny raz oferta na specjalistę ds. Umów, macie Państwo jakieś opinie? Dział sie rozszerza? Jak zarobki i zakres obowiązków? Warto?

Odp
@Zainteresowany

Dział nie szuka pracowników bo się rozszerza. Dowodzaca działu nikt nie lubi i nie szanuje. Co do zakresu obowiazkow to nie wiem i zarobkow ale jezeli liczy sie na jakakolwiek priemie to moze gora 200 zl na rok. Ludzie ze soba nie wspolpracuja . Oferta dobra dla kogos kto nie ma wygorowanych oczekwian co do niczego.

Odpowiedź
@Odp

Trudno szanować kogoś kto nie szanuje swojego zespołu.... tej Pani brak podstaw kultury osobistej i dobrego wychowania.

@Zainteresowany

Witam , stabilna firma, zarobki standard w branży, chyba że masz konkretne doświadczenie to coś ugrasz. To tak na temat firmy Torpol. Odnośnie zakresu obowiązków się nie wypowiem bo pracuje na innym stanowisku. Premie dla większości są większe niż śmieszne 200 zł na rok. 200 zł i mniej na rok premii, jest tylko przyznawane narzekaczą.

@Odp

Widzę że Twoja wypowiedź to żale sfrustrowanej osoby. Nie masz nic rzeczowego do wniesienia ale się wypowiesz co ?? Twórca postu pyta się o konkretną opinie na temat działu, nie prosi o wylewanie Twoich żali. Lubisz robić do swojego gniazda?W naszej firmie jest mnogość zadań. Każdy znajdze coś dla siebie. Zawsze będę powtarzał: zamiast marudzić, można znaleźć sobie miejsce, które sprawia nam większą satysfakcję... A jeżeli nie chce nam się nic zmieniać w naszym życiu na lepsze, to zostaje tylko przestać (usunięte przez administratora) Torpol się rozwija , wiadomo miodu nie ma ale współpraca i szacunek jest w każdym dziale to nie jest firma krzak, zarobki strasznie zróżnicowane. Tak na koniec pozdrawiam malkontentki, na necie szalejecie,a na korytarzu cichutko przemykacie :-)

@Odpowiedź

Kolejna malkontentka, a może tam sama co powyżej. Pozdro i więcej luzu:-).

Ryszard

Był już ktoś z Was na stażu lub praktyce w Torpol? Znalazłem informację że firma szuka pracowników w takiej formie https://www.torpol.pl/kariera,praktyki_i_staze.html Czy to dobre miejsce na początek kariery zawodowej?

Nie polecam

Ciągle poszukują pracowników do centrali, wogole mnie to nie dziwi... Niskie zarobki, do tego brak socjalu, marne przeszkolenie, przemadrzala kierownik, która jest ograniczona do pracy w Torpolu a wydaje jej się że wszytko wie najlepiej...

ByłyBudowlaniec
@Nie polecam

Idź do Budimexu, tam mlekiem i miodem płynącą kraina.

Nie polecam
@ByłyBudowlaniec

To idź! Ja nie szukam pracy!

Joanna

Proszę o stosowanie się do regulaminu serwisu i nie obrażanie innych użytkowników. Forum GoWork jest przeznaczone głównie do wymiany opinii pracowników na temat warunków pracy, ale klienci również mogą zamieszczać wpisy. A ty pracujesz w Torpol Sp. z o.o.?

Miro

Firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy ale nie uda się wszystkim dogodzić więc maruderzy się znajdą!!

Zawiedziony

Mialem do czynienia z pania kierownik od umow.chcielem sie dowiedziec co z moja umowa i czy jest podpisana to pani mi zarzucila ze ją zgubilem i nie odesłałem i nie ma czasu sie tym zajmowac. Do dzis nie wiem co z umowa a platnosc nie idzie.

Zawiedziony222
@Zawiedziony

zawiedziony ja mam podobny problem, co prawda z umowami nigdy nie mialem problemu i na wspolprace z osobami je tworzącymi tez nie moge narzekac ale za to na płatność w tej firmie to się czeka tygodniami. Robotę swoją wykonalem a pieniędzy jak nie było tak niema. Ogólna dezorientacja. Roz... Pier.... dol na budowach . Kierownik mów i tobie jedno osoby z biurowca drugie.

ByłyBudowlaniec
@Zawiedziony222

Bo od wczoraj pracujecie na budowach. Skończcie pierd... Jak PKP PLK S.A. nie płaci, to jak myślicie skąd biorą się pieniądze? Nie ma umowy, to wysyła się kolejny list z umowami do podpisu. Od wczoraj pracujecie w firmach? Weźcie się w garść i pokażcie jaja.

md

Firma tragedia, albo kierownicy w biurowcu którzy potrafią gadać tylko o laskach i piciu albo starzy kierownicy na budowach którzy nie potrafią nawet dobrze obsługiwać komputera, Tona papierów do wypełnienia, zapomnij o otrzymaniu wyceny robót na czas. Jak chcesz zamówić materiał to musisz czekać tygodniami aż ruszy cała machina a jak już ruszy to użerasz się z niekompetentnymi pracownikami, którzy nie potrafią odróżnić szyny od podkładów. Premii brak.Na podwyżki tez nie ma co liczyć. Jak dzwonisz w sprawie faktur to słyszysz tylko jazgot w telefonie bo przecież jakim prawem masz czelność dzwonić i to jeszcze o 15

Zniesmaczona

Rozmowa przebiegła w obecności dwóch Pań, które szacunku nie maja dla nikogo, żadnego. Wyszydzenie i śmiech podczas rozmowy, jak dla mnie takie zachowania nie powinny mieć miejsca. Nikt nie powinien nikogo oceniać pod katem tego czy zmienia prace i jak często. Każdy wie jak się pracuje w Kancelariach i na jakich warunkach. Niemniej jednak cieszę się, ze mogłam taka rozmowę odbyć. Nie wiem jak się tutaj pracuje ale jestem pewna, ze pracować tutaj nie będę pomimo pozytywnej odpowiedzi. Podziękowałam po szyderczym zachowaniu i wyszłam.

Zosia
@Zniesmaczona

Niestety mam podobne odczucia , jeśli cała karda kierownicza w tej firmie prezentuje taki poziom - lepiej omijać z daleka...

Zniesmaczony

Bardzo słaba kadra, zarówno ta w biurach jak i na budowie. Słabe płace, problemy z urlopem. Do tego mobbing psychiczny , niepłacenie faktur w terminie. Uważać szczególnie na Robert Matysiak.

mario
@Zniesmaczony

a co z tym robertem jest nie tak?

Koleś

Szukają robotników budowlanych z mile widzianym wykształceniem zawodowym a Majstrami robią ludzi z wykształceniem podstawowym.Śmiechu warte.

Joanna
@Koleś

Sformułowanie "mile widziane" oznacza coś, co nie jest warunkiem koniecznym, lecz pracodawca lepiej patrzy, gdy ktoś to posiada. Może sytuacja na poznańskim rynku pracy - jeżeli chodzi o tę branżę - nie jest łatwa, stąd takie oczekiwania pracodawcy od przyszłych pracowników, nie sądzisz? Jak poza tym oceniłbyś swoją współpracę z Torpol? Twoja merytoryczna wypowiedź będzie ważna dla innych użytkowników forum.

Daniel
@Koleś

Ale jak to tak? Może to zbieg okoliczności.

Zostaw merytoryczną opinię o Torpol Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Torpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torpol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Torpol Sp. z o.o.