Torpol Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Torpol Sp. z o.o.

patix 2012-08-22 00:35
W TORPOLU pracuje mój chłopak, co prawda od niedawna, ale jest bardzo zadowolony. Po prostu traktują pracownika, jak pracownika, a nie jak to się ostatnio coraz częściej zdarza, tanią siłę roboczą.
Jak najbardziej polecam firmę!
Dorox 2015-01-16 10:04
Super firma, można chlać w pracy, nikt nie sprawdza trzeżwości pracowników, gorąco polecam
Gienek 2015-01-24 21:22
Nigdy nie wynajmę kwater dla ich pracowników - piją brudzą ,demolują pokoje. Nadają się co najwyżej do baraków.
argus 2015-02-19 10:27
Brudasy, menele,hołota.
ziomek 2015-03-06 17:44
Nie mierz wszystkich jednakową miarą.
. 2016-01-27 19:43
Pracuje w tej firmie krótko, ale wystarczająco długo by powiedzieć że wszystko jest jak najbardziej O.K. Wypłata na czas, socjal. Ludzie , jak to ludzie - różni bywają - ale w większości są godni zaufania i dobrze się z nimi pracuje. Solidnie polecam
oregon 2016-05-14 23:17
kiedyś płacili dobrze,a teraz niema delegacji na bazie.w tamtym roku poobcinali pensje i to niemało.
bejca 2016-05-22 13:02
a to ile płacili wynagrodzenia kiedyś a ile płaca obecnie? napisz szczerze, śmiało, porównamy sobie. @anosz a możesz konkretniej coś o tym socjalu napisać?
Prawda 2016-11-03 13:05
Dla pracowników fizycznych nie ma kompletnie nic, nawet zwykłych bonów na swieta!Chciali by bys pracował 24h na dobe i pisał 8h.Co prawda bywa 13 pensja ale to z tych pienniedzy ktore zabrali ludzia obcinnajac pennsje o 20% i zabrali delegacje na bazie Konin pomimo ze niektorzy pracownicy sa 200,300 km od domu!
Marcelka 2017-07-15 00:16
Pracodawca solidny, wypłata zawsze na czas, za droga karta Multisport i brak pakietu opieki medycznej. Biurowiec Centrali w Poznaniu wypełniony w przeważającej większości fantastycznymi, sympatycznymi i pomocnymi ludźmi. Miłe, jednostajne miejsce, ale nie dla pracowników administracyjnych z ambicjami na więcej.
Zostaw swoją opinię o Torpol Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torpol Sp. z o.o.