Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Rozbawiony

To co od stycznia 12 czy odprawa 3 miesięczna ?????????????????

Romek
@Rozbawiony

rozwiń swoje pytanie

flyx
@Rozbawiony

Odprawa? Co najwyżej dostaniesz szpica na wyjście :D

adolf

temu kiero z mmc Luka to juz sie w glowie poprzewracało od tej kasy co zarabia, rudy ostatnio mi powiedzial zebym (usuniete przez administratora) na linie jak tak mozna zwracac się do pracownika.to jest skandal wielki mi kierownik co niedawno zbierał zamowienia w amazonie.

Boze
@adolf

Ja nie rozumiem ludzi takich jak ty, a niestety jest was dużo. Dla czego sobie na to pozwalacie?! Zamiast głupio i bezsensu wyżalać się na forum załatw sprawę porządnie. Chyba że się nie szanujesz, to już twoja sprawa. Masz kierownika obszarowego, masz głównego kierownika produkcji. Powiedz co się dzieje. Jeżeli nie będzie efektu, idź do hr. Gwarantuje ci że dziewczyny z przyjemnością załatwia z tobą tą sprawę i cię wysłuchają. Jak napiszesz w hr kiosku to zrobi się afera na Niemcy, Warszawę i tu. Problem na pewno będzie rozwiązany. Możesz zadzwonic na Niemcy i zgłosić o ile dobrze pamiętam, nawet anonimowo. Możesz zgłosić do PIP. Możliwości jest wiele. Rusz się i jak praca ci się podoba a czujesz się gnębiony/a przez jedną osobę, zgłoś to. Nie pozwalajcie byle robaczkom rozwijać skrzydeł przez takie zachowanie, bo wyrosną na paskudne motyle z większym zasięgiem. Szanujmy się w pracy, tego wszystkim życzę

Wół

Siódemka, ponoć szczęśliwa liczba ale nie dla pracowników produkcji Basf! 7 (siedem) dni pracy pod rząd, zaczynasz zmianami pierwszymi a kończysz nockami. Po pięciu lub sześciu dniach zapierdzielu, zależy od systemu kończysz nockami o godzinie 6 rano. Ten dzień w którym kończysz zmianę nocną zalicza się w grafiku jako twój dzień wolny. Czyli tracisz swoj dzień wolny na odsypianie. Wstajesz popołudniu, masz chwile na ogarnięcie swoich spraw idziesz późno spać bo przecież wstałeś popołudniu . Następny dzień masz też wolny ale nie zaszalejesz bo przecież następnego dnia o 6 rano zaczynasz prace , więc kładziesz się wcześnie. Chcesz się jakoś dokształcać to nie możesz, chodzić na regularne treningi też nie możesz bo system pracy ci na to nie pozwala. Twoje całe życie kręci się wokół firmy. Spędzasz w niej więcej czasu niż w domu z rodzina czy przyjaciółmi. Nie będę tego komentował atmosfery w pracy bo wszyscy wiemy, że jest ostatnio kiepska. Jest to moja prywatna opinia, Wasze są mile widziane. Pozdrawiam.

Grażyna
@Wół

Powiem Ci, że nie za dobrze to brzmi. Ale myślę sobie, że jak zarobki godne, to można jakiś czas tak przepracować, żeby coś tam sobie odłożyć. Pytanie, czy godne...

UR

Czy to prawda że Kosiarskiego zwolnili z Tarczyńskiego za to że za dużo (usunięte przez administratora) kabanosów?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Szkoda bardzo

Tylko ktoś leniwy i nieudolny może tak pisać Łukasz jest osobą pozytywną i zorganizowaną ale to wiedzą wszyscy którzy z nim PRACUJĄ a nie odbębniają 8 godzin

fifarafa
@Szkoda bardzo

jedno jest pewne obraz firmy któtej zalezy" na tobie" wsrod kierownictwa itp jest zakrzywiany. prawdziwe posty są usuwane.oczywiscie mozna by powiedziec ze zawsze znajdzie się jakas czarna owca jak wspomniany wczesniej rudy kiero z mmc ale tych czarnych owiec jest tam całe stado, dotego do chochodzi podlizywanie sie kierownikom przez niewiele umiace panny obiboki i wychodzi z tego ze operator sam biega i wszystko robi za nich wysłuchujac jeszcze obelg i jskis dziwnych polecen mobera rudego./nie polecam pracy w tej zakłamanej pracy.

Warchlak

Czy to prawda że szukają nowego managera działu technicznego?

Posejdon
@Warchlak

Gdzie znajdą lepszego???

Przygnębiona

Nie ma ludzi, gdyby nie qusense to już wogóle była by padaka. Nie ma frenkwencyjnej prawie pół ludzi na chorobowym ale nie dziwota jak ludzie robią za 3 i jeszcze pretensje że coś nie zrobione. Nie ma motywacji bo młody ma nie wiele mniej albo tyle samo co stary pracownik. Nie ma sił gdy często jest tak że nie ma ludzi by na 3 linie , jedna jako tako szła a idą i tak trzy bo ma iść. Miała być frenwekncyjna od lipca? nie ma... Od września? niby plotki są że bedzie ale nikt nie potwierdził... Zakłady dookoła czekają na Nas. Czuję że bedzie wielkie przejscie do Laysów i fabryki koło Wago - podobno będzie transport Wszystkie audyty na wielki plus a produkcja nic nie ma z tego :( a nie ma podziękowanie w mailu Po 5 latach tutaj wracam do zakładu z którego tutaj przyszłam z komornik tam lżej ... Po wizycie w kadrach , Pani nie pyta czego odchodzę tylko gdzie idę... Pozdrawiam za "chwilę" już była kombajnistka

@Przygnębiona

Nie pytają czemu odchodzimy bo nie chcą słyszeć powodów. Wolą myśleć, że wszystko jest dobrze tam na produkcji, że problem sam się jakoś rozwiąże. W Środzie Śląskiej już prawie na każdym słupie plakat informujący o przyjęciach do Basf, nawet na paczkomacie przy Textile, nie wiem jak na innych. I co??? są jacyś nowi Pracownicy? Chyba nie ma :-( Powszechna zasada marketingu mówi, że jeden zadowolony Klient przyprowadzi do twojej firmy kolejnych sześciu kupujących. A jeden niezadowolony sprawi, że jedenastu nigdy nie przyjdzie. Chyba do fabryki tą zasadę też można stosować.

Jam łasica
@…

Hej, ktoś się orientuje co się buduje przy Wago?

Ludź
@Jam łasica

Firma z chemią gospodarczą i kosmetyczną (persan). Zatrudnienie dla 1000 osób. Już są pierwsze rekrutacje.

Agata

Znowu rozbudowa się szykuje. Tyle nowych ogłoszeń o pracę. Szukają inżynierów, kierowników, planistów, elektryków. Będzie potrzebna nowa hala i nowe biuro, żeby tych ludzi gdzieś pomieścić. Bo to przecież niemożliwe, żeby tyłu ludzi ostatnio odeszło... A nie, czekaj...

Aga
@Agata

Jeszcze nie słyszałem żeby jakaś linia stanęła z braku ludzi wiec nie ma sensu zatrudniać ludzi każdy zatrudniony człowiek to będą niepotrzebne koszty bo nie ważne ile was będzie to i tak linia będzie szla

Japierd
@Aga

Masz rację. I to ludzie są sami sobie winni. Chodzą i narzekają. A kark ugięty jak u chłopa pańszczyźnianego.Co jest ciekawe to nie Niemcu zrobili z tej firmy KL SSrl. To zrobili Polaczki.Pala Macewicz i Dorobkiewicz Lemparty. (usunięte przez administratora)

Lolek

Zaneta co lubi na kabrioleta wywaliła ostatnio na wózku beczke slurry i co popłyneło ,a kierownik chyba nie widział albo udawał ze nie widzi na układy nie ma rady a potem sie dziwic ze im pierwiastki znikają a tu takie rzeczy brak słów straty straty a co tam

Hub
@Lolek

Hubercik przestań wypisywać głupoty i wracaj do Rokity!!

Jania

Hej. Jak wygląda praca dla kobiety? Bardzo ciężko? Jakie są stanowiska?

Gosia
@Jania

Prosta robota po miesiącu już masz pracować samodzielnie nie licz na dłuższe szkolenie. Ma być człowiek i udawać ze coś robisz System tak zwany "Spychologia" któraś zmiana w końcu będzie musiała coś zrobić. Praca fajna przyjemna są dni gorsze i lepsze. Ogólnie zależy dużo na jaka brygadę trafisz Polecam

ooo...
@Gosia

Staraj się ma operatorkę. Wtedy kolega operator wszystko za ciebie bedzie musiał zrobic,

Roma
@Gosia

Przepraszam, co polecasz? Przerzucanie przez całe osiem godzin ciężaròw? Do ,, Kandydata,, - pakujesz części do kartonòw - jedna z nich waży np. ok.2kg. W kartonie jest ich pięć. Wniosek - karton z częściami waży 10 kg. Kładziesz na palecie. Przez osiem godzin zapakujesz ok. 160 kartonów. Policz,ile przeniosłeś kg we własnych łapkach. Wcześniej oczywiście taszczysz europaletę - też nie lekką - na podajnik. Zasuwasz tak sam, bo ciągle brakuje ludzi do pracy. Po przyjšciu do domu jesteś ,, zajechany,,. To nie jest praca dla kobiet - tego Ci nikt na rozmowie kwalifikacyjnej nie powie. I to jeszcze nie wszysto. Chcesz -przyjdź tutaj. Sam się przekonasz. P.S. No i musisz sam przezbroić i ustawić sobie linię - ,, nauczysz,, się tego w międzyczasie. Ha,ha.

Znudzony

Gdzie ta premia frekfencyjna !!!!!!!!!!

@Znudzony

Nie ma i nie będzie, nie ma co słuchać pitolenia b. A. R. An. O. W i obiecanek... Lepiej jiz jie będzie

@Pracus

Dlaczego nie będzie premii w BASFie? I ile tu wynosi sama podstawa wynagrodzenia? Są jakieś podwyżki w najbliższym czasie planowane? Zastanawiam się czy tu aplikować więc liczę że wyjaśnisz mi te kwestie. :)

@Przemysław

O premii możesz zapomnieć, podstawa jak wszędzie (3600-4500) w zależności od tego jak się zaprezentujesz. O podwyżkach też zapomnij, dopiero za rok inflacyjna o ile będzie i z tym to też różnie od 100 do 300. Ogólnie ludzi mało, robisz za 3 o przerwę musisz się prosic i jeszcze mówią o której masz iść jeść. Wybór należy do Ciebie.

@Przemysław

Dobra rada, byłego pracownika, trzymaj się z daleka od tej firmy. Jak żle trafisz, chodzi mi o kierownika zmiany, to może miesiąc wytrzymasz Jak trafisz na w miarę normalnego kierownika to trochę dłużej, no chyba, że jesteś wyjątkowo idiotoodporny. Tu nic nie jest normalne. Począwszy od od kadr a na BHP skończywszy. czekam aż "szczególnie" zdolny behapowiec wprowadzi konieczność pracy w aparatach tlenowych, bo inne debilne zarządzenia już wprowadził. Jeszcze raz przestrzegam, trzymaj się z daleka od tego zakładu!

@Emeryt

Popieram Emeryta!! Z daleka od tej firmy a jak w niej pracujesz to jak najszybciej uciekaj! Znajdziesz lepsza pracę, bez weekendów w normalnych godzinach i bez presji

Piotrek
@Tomek

Daj przyklad

Grzesiek elektryk
@Piotrek

Kiedyś to można było chociaż zrobić sobie zdrową kupę w pracy :)

RObert
@Znudzony

Bedzie Bedzie aż wam uszami wyjdzie :D Nawet jakby wam dali to pamiętajcie nic za darmo zamiast za 3 to za 5 zasuwać :D

BezKamciowania

Tomek, gratulacje! Fantastyczna robota! Jak tak dalej pójdzie to całej brygady się pozbędziesz! Tur pewnie jest dumny z podopiecznego :)

Hehe
@BezKamciowania

Co znowu się stało?

Papaj
@Hehe

Tomek pozbył się kolejnych operatorów. Ilu Was tam zostało? 6,7?

Stary
@Papaj

Mało, a będzie jeszcze mniej...

221 poziomów delegowania

Panowie no to który z kierowników UR spija śmietankę za ogromny sukces shutdowna? Dziękuję, dziękuję, dziękuję

żuli
@221 poziomów delegowania

Pewnie Pieprzyk :)

Produkcja od początku w Firmie

Aż serce boli jak słyszę co się tam o(usunięte przez administratora) Żal a tak fajnie miało być na lice po 6 osób teraz 3 to max normy ciagle wiececj i więcej pomimo zmniejszonej obsady premie i chorobowe zabrali a ludzie jak muły dalej w to brną ilu ludzi już uciekło? góra nadal nie widzi problemu ślepi są ? wyzysk pracownika 150% dziennie przez 7 dni chore gdzie nie wspomnę o taikim systemie to ludzie się w czoło pukają Pozdrawiam Wszystkich z Produkcji i nie dajcie się bo was pogryzą, przeżują i wyplują tak działa korpo

I gdzie ten bonus frekwencyjny? Dalej jest opracowywany jak skroic jak najwięcej?

Cycu

Kto wynosi platynę ze skarbca?

marsjanin
@Cycu

z tą platyną to sprawa złożona ale w większości to teraz tam ta elita byle kierownikow zle księguje odpady i ciagle na minusie coś brakuje jak z matmy mierny i do basfa przyszedł to są tego efekty liczyc nie umieją i tyle

@marsjanin

Hej, widzę że pracujesz w BASFie. Zastanawiam się czy warto wysyłać tam CV więc może mi doradzisz? Jaka panuje tam obecnie atmosfera między współpracownikami, a jak z szefostwem?

Szukający pracy

Na jakie zarobki mozna liczyc w tej firmie na stanowski robotniczym? Najbardziej interesowala by mnie praca na dniowki ewentualnie 2 zmiany. Jak z premiami sa uzaleznione od chorobowego? Czym rozni sie praca operator przygotowania produkcji od operatora maszyn. Z gory dziekuje za odp.

@Szukający pracy

Różnia się operatorzy i praca i stawka. Ale nie ma co Ci się rozpisywać to nie praca dla Ciebie bo już na wstępie napisałeś dniowki ewentualnie 2 zmiany a tu jest system 7 dniowy dniowki popołudniówki nocki i wolne.

@E....

Różnią się operatorzy hmm?

@Szukający pracy

Przygotowanie produkcji to praca trochę dla chemika. Wytwarzanie masy do napełniania katalizatorów a operator produkcji to napełnianie tych katalizatorów. Oczywiście w wielkim uroszczeniu. Pieniądze podobne ale praca bardzo różna. Osobiście radze Ci trzymaj się z dala od tej firmy, jeśli cenisz sobie normalność. Tu nic nie jest normalne. To taka dobra ale szczera rada. Ja już jestem emerytem i bardzo się z tego cieszę.

@E....

A ile się zarobi w BASFie? Ile dają na początku i czy są jakieś dodatki? Możesz mi też powiedzieć jaka panuje tu atmosfera, czy w ogóle lubisz swoją pracę?

@Przemysław

Dawaj e-mail załatwię pracę jak chcesz,jest zajebiście,każdy da radę te pół roku przepracować.

@Przemysław

Zarobki nie są złe. na początek to ok. 4300 brutto. Dodatki to 10% za pracę na zmianach, premia kwartalna, w zależności od wypracowanego procenta. Szacunkowo to ok. 800 plus do tego bonus produkcyjny, te z zależny od czegoś tam, ok 200. Atmosfera to porażka. Przełożeni zbudowali formę, jak doniesiesz to jesteś "swój'. Czyli podpier....nie na okrągło. Niestety kadra zarządzająca to ludzie z łapanki i odrzuty z innych firm. resztę sobie dopowiedz. Na mojej byłej brygadzie przyjeli gościa na kierownika, totalne (usunięte przez administratora) ale z plecami, bardzo wysoko. Totalne zero, jeśli chodzi o znajomość produkcji a zarządzanie zespołem ludzkim, no to porażka do sześcianu. Efekt, zmiana już praktycznie nie istnieje. Większość się zwolniła. No na szczęście on też musi się ewakuować bo jego "promotor" też się zwolnił. W sumie podtrzymuje to co pisałem wcześniej, trzymaj się z daleka od BASF! A wiesz, że ja byłem bardzo dumny, że zatrudniłem się w tej firmie w 2014 roku. Byłem kiedyś jako pracownik Rokity, na praktyce w BASF w Ludwigshafen i byłem pod wrażeniem. Teraz to.... Na podsumownie mojej pracy chciałem znaleźć pozytywy. Niestety nie znalazłem nawet jednej rzeczy która byłą by normalna. Nawet wypłatę nie wiesz kiedy dostaniesz. Pozdrawiam

Neutralna
@Emeryt

Z tą opinią na temat wypłaty to bym się nie zgodziła, już trochę pracuje w Basf i nigdy nie było problemów z wynagrodzeniem na czas. Co do niekompetentnej kadry kierowniczej dodała bym jeszcze opinie o brygadzistach, którzy w żaden sposób nie są liderami, chodzą tylko i wyłapują błędy za które z wielka przyjemnością na ciebie donosza. Pomocy od nich nie uzyskasz żadnej chyba że maja takie polecenie od kierownika. Koledzy z lini też nie są lepsi, słyszałam, że co niektórzy to potrafią za twoimi plecami w twojej obecności wyciągnąć telefon i dzwonią do kierownika bo akurat popełniłeś jakiś błąd lub w ich opinii nie pracujesz wydajnie/szybko. Atmosfera jest straszna, zreszta poczytaj sobie opinie albo co gorsza podłe komentarze. Nie wiem kto i jaki miał cel aby dopuścić do takiej sytuacji jaka obecnie panuje na produkcji ale trzeba mu przyznać, że wykonał kawał dobrej roboty, rozwalił drużynę i sprawił, że nawet starzy i lojalni pracownicy nie mogą zbyt wiele pozytywów wyliczyć.

Szukajacy pracy
@Neutralna

Dziękuję wszystkim za opinie. Stawka ladna jak na start ale atmosfera kiepska. Pytanie czy mozna odciac sie od tego i robic swoje nie patrzac na innych? Robiac uczciwie co do mnie bedzie należeć chyba powinni byc zadowoleni ze robota zrobiona. Jedyny lek to ten system zmianowy nigdy nie robilem takim systemem i ciezko mi sobie wyobrazić prace w weekend jak wiekszosc odpoczywa

@Szukajacy pracy

1.Nie można samemu robić bo robi się z całą brygada np.jak jest brygada A to liczy się cala brygada i tak jest liczona w bonusie. 2. Jak zrobisz swoje to dostajesz dodatkowa robotę lub idziesz innym pomagać nie ma stania. 3. System nie jest zły kwestia przyzwyczajenia. 4. Stawka na dzień dobry to 4000 brutto i jest różnie jak wypadniesz rozmowie bo możesz dostać umowę na podfirme lub obrazu na Basf to jest loteria. Musiałbyś mieć naprawdę doświadczenie na produkcji by mieć lepszą stawkę i obrazu umowa na Basf czyli doświadczenie z robotami, liniami z programami HMI oraz komputerami.

Sprytny
@E....

Kiedyś to u było jak oni to nazywali "one team" w nawet naklejeczki dawali żeby robole się cieszyły. W tym momencie każdy gra do własnej bramki, im więcej razy pod... Ebie tym ma więcej punktów i poparcie u kierownika. Basf już się kończy, zostaną najwytrwalsi, którzy nie mają szacunku sami do siebie, no chyba że należą do drużyny kierownika, czyli podpierniczaczy.

marsjanin
@Szukajacy pracy

jak lubisz cały czas pracy w dynamice trudnych warunkach gorąco bo piece, dużo osób fałszywych np nurek tak ten z brzuchem, dochodzi do tego ta stara blondyna , a i jeszcze ten rudy kierownik co lata w kółko to elita fałszywych ludzi za dużo tam tego się uzbierało, w jednym miejscu, nie polecam wszedzie lepiej jak tam jedyne co mają fajne to logo przed zakładem i tyle.

operator
@Szukajacy pracy

Rób swoje, nie patrz na innych. Operatorzy "trenerzy" będą próbowali Cię sprowadzić na "właściwą" drogę ale nie daj się - wtedy będziesz zadowolony. Najgorszy w tej pracy jest system 7/2 - reszta zalezy od Ciebie. Trzymam kciuki !

Haha
@operator

@szukajacy pracy nie słuchaj tego operatora co pisał wyżej, żaden trener nie sprowadzi cie na złą drogę, poprostu w tym zakładzie nie ma już systemu szkoleń nowych pracowników i wszyscy pracujący obecnie tam pracownicy doskonale o tym wiedzą. Masz przyjść i masz robić bez zadawania zbędnych pytań bo nie ma czasu na to, ilość się liczy ilość, ma się kręcić, ma jechać, to najważniejsze, na dzień dzisiejszy ludzie się nie licza i są traktowani jak poprostu sztuki, są 3 osoby na linie i ogień na tłoki. Co dziwne bo kiedy stan na linie był 5 osób a teraz są 3 a ilość części na godzinę nie spadla, wręcz przeciwnie. Ogólnie chyba kto mądrzejszy to już zmienił pracę albo już szuka. Na mcc obszarowy się rozszalał że niedługo spadnie ze swojego stołka. Kierownik zmiany i brygadier ci z kumulacji dwóch rudych też się rozbrykali.. Ale wszytko niedługo się skończy.

Ty

,,Najbardziej boję się ludzi małych, niezdolnych, nieutalentowanych. (...) Sądzę, że każdy może znaleźć swoje miejsce, że może się spełnić w swoim życiu. Otóż najbardziej boję się tych, którzy nie mając predestynacji, zajmują stanowiska, do których nie są powołani. Bo w tych ludziach małych rodzi się właśnie nikczemność, rodzi się największy obszar nikczemności. - To oni właśnie czyhają na nas, są podejrzliwi, posądzają nas bez przerwy o coś. Mówiąc już "Dzień dobry", nie wierzą w to dobre życzenie. Patrzą na nas, przypisując nam wszystkie możliwe machinacje, prócz tego, że jesteśmy uczciwi i że nic złego nie mamy na myśli, ponieważ sami są w fałszywej sytuacji. Jak mówi Gombrowicz: "Czuję się sztucznie, bo sytuacja jest sztuczna". Otóż tego się najbardziej boję - niekompetencji’’ Gustaw Holoubek

Karol

Milego urlopu :) wracajcie naładowani energia

Jprd
@Karol

Wróćcie wypoczęci, ZDROWI , w pełnych składach osobowych , i zapałem do podbijania nowych norm godzinowych :-D

Ciekawa

Skoro nakaz noszenia spodni na hali produkcyjnej nie obowiązuje w ogóle pani z biurowca to dla czego nam pracującym na okrągło w tym upale zabrania się noszenia podwiniętej odzieży ???? Jej przepisy BHP nie obowiązują ???

Ajajaja
@Ciekawa

W tym zakładzie tylko się mówi o zasadach BHP. Od was wymagają przestrzegania sami nawet ich nie znają..

bla
@Ciekawa

To zwróć jej uwagę, a nie się wymądrzasz na forum, taki/taka odważny/a.

Ciekawa
@bla

Kim my jesteśmy aby elicie uwagę zwracać, wszędzie są pictogramy , skoro w biurowcu pracuje to raczej potrafi czytać ????

@Ciekawa

Hej, widzę że znasz BASF od środka. Powiedz mi w takim razie jaka panuje tam atmosfera i jakie są zarobki łącznie z wszelkimi premiami (o ile takie w ogóle występują). Liczę na Twoją odpowiedź!

Haha
@Przemysław

Przemysławie, jest super! Kasa? Nigdzie tyle nie dostaniesz!

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska