Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Jezu

Wyślijcie kierowników na szkolenia rozpoznawania (usunięte przez administratora)ludzi. Jeden (usunięte przez administratora) kierownik scrof widzi wszystkich że nie mają maseczki i podpierdziela a nie widzi że ma dwójkę ludzi na zmianie wiecznie (usunięte przez administratora)jednego to aż wykręca czasami na nocce, ale tego już nie dostrzega. Ogarnijcie się typy. Wszyscy wiedzą kto (usunięte przez administratora)tylko biedni kierownicy (usunięte przez administratora) widzą inne rzeczy pierdoły a nie widzą kogo wykręca od (usunięte przez administratora).

Kamil B

Aplikowałem na "Lider Brygady Produkcyjnej" ktoś może coś więcej wie czym dokładnie zajmuje się lider? Czy polecacie to stanowisko?

Hmmmm....
@Kamil B

To jak to jest? Aplikujesz na stanowisko o ktorym nie masz pojecia? Slaba przyszlosc czeka ten zaklad. Ale pewnie na tym stanowisku bedziesz sie zajmowal sprawami malo waznymi i nie potrzebnymi. A my na linii bedziemy musieli zap... C NA Ciebie. Krotko piszac... Nastepny darmozjad

Kamil B
@Hmmmm....

Aplikuje bo widzę ofertę na pracuj.pl gowork jest chyba po to by dowiedzieć się wcześniej czego mogę się spodziewać :) Pozdrawiam

@Kamil B

Zapewnienie standardów i kontrola jakości wytwarzanych produktów oraz zgłaszanie nieprawidłowości związanych z jakością wytwarzanych produktów do działów wspomagających oraz przełożonego. Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i dobrej organizacji pracy zespołu na podległym obszarze produkcyjnym. Czynne prowadzenie procesów produkcji oraz odpowiedzialność za ustawianie i optymalną pracę maszyn w podległym obszarze produkcyjnym oraz rozwiązywanie problemów występujących na linii. Odpowiedzialność za właściwe użytkowanie maszyn i przygotowanie narzędzi oraz aparatury pomiarowej w podległym obszarze. Odpowiedzialność za przepływ dokumentacji procesowej w obszarze. Odpowiedzialność za realizacje szybkich przezbrojeń SMED. Odpowiedzialność za realizację bieżącego planu produkcji zgodnie z wymaganiami procesu produkcyjnego. Szkolenie i instruowanie pracowników. Wspieranie Kierownika Zmiany w osiąganiu kluczowych KPI-ów poprzez m.in. obserwację pracy, dobrą komunikację, reagowanie na problemy pracownicze i budowanie atmosfery pracy zespołowej.

Flaszka Fanty
@Tomek

Mam w jednym paluszku jako jednoosobowa jednostka pracownicza :)

@Flaszka Fanty

Ciekawe jak taki lider będzie postrzegany jak Sie pojawi na linii gdzie jest zapierd*ol i będzie gonił do roboty.. :-D

Były
@Tomek

Grzecznie będziesz wykonywał polecenia zostali już tylko ci co na wszystko sie zgadzają

Głogu

Co tam słychać na utrzymaniu?

anioł
@Głogu

Kierownicy zmiany robiom kariere

michał L
@anioł

Już ponoć im nadgarstki siadają od klikania myszką tak zajechani robotą

Viking
@Głogu

Witaj Głogu. Dobrze wiesz, po co pytasz. Miło, Ciebie widzieć. Trzech nas zostało pionierów....a jakoś dziwne mam przeczucie, że i na de mną miecz wisi.

Sokojna ania

Spokoj przed burza? Jakos nawet przyjemnie sie pracuje

ooo...
@Sokojna ania

A gdzie tak przyjemnie się pracuje? Może zmienię zmianę albo linię?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
Coating

Hey to prawda że zwolnili tego inżyniera co od początku był w firmie?

Jonas
@Coating

Spieszmy się kochać inżynierów, tak prędko odchodzą... odkąd mają siwego za kierownika

Daro

Którego ? Od początku było ich 4

@Daro

Nie zwolnili tylko się sam zwolnił ,za dużo miał stresu ,jeszcze żonka jego pracuje ale kto wie jak długo jeszcze jest Łukasz który powinien też odejść za te maszyny co wymyśli na koperniku tak skomplikował to wszystko ze niedługo 2 lata minie od poczęcia i nic tam nie działa jak trzeba. I jeden z tej 4 jest obszarowym ale kto wie jak długo tyle scrapów co teraz tam leci no nie wiem jak to będzie. ...

Nikt
@Kasia

To nie Łukasz, tylko taki wielki specjalista Adam Lewy były kiero automatyków. Tak wespecyfikował te maszyny, że wszystko musi po nim młody Wojtek poprawiać. Powinni to za to do gułagu zesłać na roboty może by wreszcie się czegoś nauczył. Poszedł na projekt a widać nie był na to gotowy. Teraz ręce umywa od wszystkiego, powinni to tam teraz wsadzić niech poprawia wszystko czego nie potrafił dopilnować to by się nauczył.

Kamil
@Coating

Mówisz o Bartku? To kto tam jeszcze został z inżynierów? Dziewczyny?

Coating
@Kamil

Tak chodzi o Bartka, to kto teraz za niego jest ? Ten Wojtek inżynier z HD ?

MCC
@Kasia

@Kasia Nie zwolnił się sam. Miał być do końca lutego, a już go nie ma. Nie dziwi Cię to?

Glock 19
@MCC

(usunięte przez administratora) jacy wy jesteście prości jak konstrukcja Cepa .Chłopak chciał wypracować warunki wypowiedzenia do końca bo jest bardzo inteligentny i nie pali mostów za sobą, a jak to normalnie jest (nie mówię o produkcji bo tam standardem jest na wypowiedzeniu uciekać na L4 ) a że w tym roku pracował więc należał mu się urlop wypoczynkowy . Weście się za robotę bo widzę że nie ma kto wam się za du...y wziąć ( taka polityka firmy ) a nie szukać intryg i plot .....

Paulina
@Nikt

Chamski wpis komentujący wygląd i prywatność pani z HR spokojnie wisi, ale komentarz o osobie zbierajacej nagrody za cudzą robotę zniknął... Widać co zabolało, a co nikomu nie przeszkadza.

Gosia
@Paulina

W zeszłym roku na 8 marca wszystkie dziewczyny dostały ścierki, co pokazuje gdzie jest miejsce kobiet zdaniem managerow Trudno się dziwić że nikomu seksistowskie wypowiedzi nie przeszkadzają Pewnie w tym roku też będzie jakiś fajny prezent

Paulina
@Jonas

Wszyscy już odeszli, czy kogos lojalka zatrzymała?

Przemus
@Paulina

Ze starej ekipy chyba wszyscy. Zostały dziewczyny na macierzyńskim, po macierzynskim i te, które planują macierzyński

Asia

A ktokolwiek tęskni?

ZTR

BASF jest świetnym miejscem pracy. Atmosfera jest fantastyczna, szacunek do pracownika ogromny, pieniądze też satysfakcjonujące. Moje stanowisko cały czas mnie rowija. Gorąco polecam!

Popieram
@ZTR

Zapomniałeś o pysznych obiadkach :)

Agata
@ZTR

Chyba trzeba znów kontrolę szafek zrobić. Może znajdzie się to co brałeś

Glock 19
@ZTR

Tak atmosfera świetna jak w 81 roku w kolejce po szampon pokrzywowy i pomarańcze.

cebulak
@Glock 19

Atmosfera to ludzie. Jeżeli sami sobie skaczecie do gardeł o 20 zł albo o to, że macie na początku zmiany przezbrojenie to się nie dziwcie.

ja vol

Chemia jest nauką ktoóra sama w sobie jest sztuką dobre co Basf??

Hmm
@ja vol

A co to chemia?? gdzie to znajde?

Obserwator

Widzę że Pan Cegl.. z UR i pani A.Tras… z HR oboje menadżerowie wysokiego szczebla w naszej fimir robia czystki po swojemu . Zabrali ludzi Michałowi i Mariuszowi.Będą jacyś nowi kierownicy za nich tylko po co ? ponoć mamy oszczędać !!!! A tu nowe stanowiska !!!! Każdy wie w naszym dziale że Ci dawaj awsze mieli mają coś sensownego do powiedzenia co się często nie podobało i nie podoba tym dwojgu menadżerom .I wąłśnie za to są tak karani .Zwolnić ich nie można wiec zróbmy tak żeby się sami zwolinili . Pan .Ceg.. układa sobie dział po swojemu poszedł Piekar poszedł Tomek co zawsze też miał inne zdanie niż reszta i dobrze gadał . Poszło też kilku chłopaków z dołu co otwarcie mówili że nie ma kasy szkoleń i atmosfery i jeszcze jakiś dziwne pomysły pana manadzera . Niedługo pójdą kolejni i to już pewne .Znów będzie jak zawsze Pani z HR będzie latać i zadawać durne pytania czemu dlaczego itd. .A gdzie jest ta ankieta co Piekar zrobił ????? Tam wszystko było napisane czarne na białym jak jest !!! Ze jest (usunięte przez administratora) i manager bez pojęcia o niczym . Za Krzyśka tego nigdy niebyło i jakby był to tez by tak nie było jak jest !!! Jedynym najlepszym MANAGEREM w Basfie był i jest on . Potrafił nas obronić i ochrzanić jak trzeba było i ma jaja nie tak jak pan Ceg. obecny manager który nas nie broni a jeszcze wykorzystuje nas do nie swoich robót !!! Brawo dla nich co poszli

BASF
@Obserwator

Jak tak dalej będzie to zaczniemy robić za operatorów żeby (usunięte przez administratora)był zadowolony ze współpracy z produkcją albo kibelki czyścić bo czemu nie przecież to taki kreatywny manager.

Smutny mechanik z elektrykiem
@Obserwator

Prawda Krzysiek był i jest "MARKĄ "A co się teraz u nas dzieje to masakra tragedia i żenada . Nowi kierownicy już pewnie są wybrani jak to w Basfie bywa rozmowy to tylko formalności .A u nas najbardziej to widać !!!!.Jak wybierano inżyniera mechanika to przed rozmowami wiadomo było że będzie to Paweł i na brygadzistę grupy prewencyjnej tak samo było .Konrad z panem Mangerem robią sobie ustawki tylko . Wybierają swoich pupili i tych co da się zmanipulować .Między innymi to co napisał Mateusz G. jak odchodził zero szans na rozwój . Mateusz był od początku zakładu i co brygadzistą został chłopak co nie ma pojecia o robocie gdzie doświadczenie marne umiejetności żadne . UKŁADY UKŁADY UKŁADY . Tak samo dlaczego Tomek S dostał trenera i to wszystko po cichu ??? To są ludzie Konrada i panaManagera

Mario
@Obserwator

A kto teraz jest najlepszym managerem?

Styczeń
@Mario

To rude.

żuli
@Mario

Cegła akto inny

justyna

była już z kazdym chyba dość łatwa do zapięcia:-)

Mlody zwinny

Macie tam jakieś fajne dziewczyny bo dostalem zaproszenie do pracy :)

ooo
@Mlody zwinny

jest sporo do zalania i l4 potem hhe

nick

Którysystem leppszy 4/1 7/2 3/3?

E....
@nick

7/2 lub 4/1

dwunastka z MCC
@nick

12 godzinny najlepszy.

@dwunastka z MCC

12/h 4 dni i 4 dni wolnego jak w Amazonie i fajnie by było. a nie tam 7/2 porażka chyba że dla kierownikow bo klepać myszką to można w każdym systemie.

Hmmmm....
@Anna

A pracowalas w takim systemie? Jesli tak to jak dlugo? Nadmieniam, ze ja pracowalem. Swoja droga, bede wylapywal wszystkich odpoczywajacych po osmiu godzinach, bo wiekszosc z was nie da rady. Z tych ktorzy chca pracowac po 12godzin. I donos do gory. Co innkego nadgodziny, co innego regularna praca.

Czesio

Komentarz z (usunięte przez administratora) nic nie wnosi ciekawego. Jak już chcesz plotki roznosić to chociaż jakieś sensowne

Na układy nie ma rady

Tylko w Basf takie cuda żeby bez doświadczenia zrobić z inzyniera kierownika obszaru 50 osób poczym osoba ta nic nie robi całe 2 lata doprowadza do komopletnego chaosu na dziale dodatkowo przyczynia się swoim działaniem a w zasadzie brakiem działań do utraty pracy swojego szefa nastepnie po tym doświadczeniu "eksperymencie" awansuje wprawdzienie nie na kierownika ale no cóż co kożna o tym powiedzieć na układy nie ma rady.....

cdn
@Na układy nie ma rady

kupił kurtki dla pracownikow tylko to zrobił dobrze

no tak
@Na układy nie ma rady

jednym sie ogranicza prawo do szkoleń , podnoszenia kwalifikacji zawodowych a inni wyżej mają do wszystkiego dostęp nawet do eksperymentów. kiedyś w firmie były zawody z wiedzy o Bhp a teraz mamy virtualne gogle z dostepem dla kierownikow no cóż pracownicy oczy i głowa w dół i szybciutko robić co poradzisz na układy nie ma rady.....

jak to
@cdn

to podobnież samowolka była drogie kurtki ale czy warto było?

musztarda po obiedzie
@Na układy nie ma rady

zamiast odrazu zrobić z Robsona kierownika to by spyrek jeszcze był no ale że "oni" mają i wiedzą lepiej to stało się to co sie stało tzn po 12 h w kwietniu bedziemy pracować co zrobić Basf dobrze płaci to może dodatek jakiś wpadnie kto wie. Robert tylko Robert

kruk
@Na układy nie ma rady

to nie awans tylko ucieczka przed odpowiedzialnośćią tak jak jego koledzy Kraboł itp jak się grunt pali pod nóżkami to skok w miejsce mało znaczące. Ja to widzę jako porażkę...

ja tam wole Robsona jak Grzecha bo bardziej kompetentny i tyle w temacie dziekuję za uwagę.

Przyszlosc

Hej, koło Xeosa ma się budować firma chipsów Frito Ley a jest to spółka Pepsi, więc nie byle co. BASF musi się grubo zastanowić nad traktowaniem pracowników, podwyższkami, lepszymi warunkami pracy i przestać się zasłaniać niby ciężką sytuacja firmy, bo w tym czasie jakoś inne korpo stać żeby się budować. Tu się zakład sypie, lepiej już nie będzie Pan Ś się o to postara. A tam jednak nowa firma przez 3 do 5 lat będzie super. Mniej chemii, spożywka to czystość, no i dźwigania też nie będzie, chipsy nie są ciężkie.

zadowolony scrofista
@Przyszlosc

Brygada A i D już się zbiera. Może dadzą jakieś podwyżki by ludzi zachecic :)

Nn
@zadowolony scrofista

Zachęcić do czego?! Nie wy - to będą inni, posłuszni i pracowici za krajową

Kwiecien
@Przyszlosc

Chyba wielu zrezygnuje ze zwolnienia sie w basf nowy system bedzie super poswiecasz 4 dni aby miec prawie 5 wolnych zloto lepiej niz system 5/2 nawet do 3 weekendow wolnych bedzie

prod
@zadowolony scrofista

do czego się niby zbieramy ?

glock 19
@Kwiecien

Ludzie kiedy wy zrozumiecie że nikt wam pieniędzy płacił nie będzie za leżenie w domu. Za stawkę z umowy musisz wypracować 21/ 22 dni w miesiącu A pisanie że super system bo połowa miesiąca w domu to totalna bzdura .12 H na nogach wstajesz do pracy 0 4.00 jedziesz pracujesz wychodzisz o 18 w domu o 19.30 super pięknie cudownie .Jak długo ile wytrzyma wasz organizm wy mamy po 30/40 lat czyli średnio do emerytury jeszcze 25 lat po 12 H. Powodzenia .A czy firmy dla której oddajcie/my zdrowie podją ci rękę jak posypie ci sie zdrowie odp.. tak poradzą przez pierwsze 6mies A później wyślą wypowiedzenie do domu ...powodzenia w systemie 12h.

kwiecien
@glock 19

dojeżdżam 30km to co mówisz ma trochę racji ale im mniej razy przyjadę tym więcej czasu zaoszczędzę na dojazdach. I tak z dojazdami nie mnie 10h w domu wiec z dnia i tak nie skorzystam za duzo a tak jest nadzieja ze jakos to bedzie wygladac.

Haha

G.K w Basf i mówi że bolączką dzisiejszego społeczeństwa jest wszechobecny ból (usunięte przez administratora) Jego objawy są różne: zazdrość, brak umiejętności zrozumienia, że ktoś może mieć lepiej od nas, jednym słowem wszystko co może powodować skakanie tzw. gula lub tzw bielenie oka. Maść na ból (usunięte przez administratora) jest więc idealnym prezentem dla każdego, który od czasu do czasu, bądź dosyć często łapie tą przypadłość.Polecam dla wszystkich malkonentów

nik

Chcesz pracować to pracujesz, nie chcesz to narzekasz. W każdym zakładzie jest coś pozytywnego i negatywnego. Nie pasuje praca idę do następnej. Wszędzie są pewne niedociągnięcia nad którymi trzeba popracować nieraz trochę dłużej niż zakładamy. Moim sposobem na pracę w Basf jest skupienie się na powierzonych mi obowiązkach. Dla mnie liczy się moja praca i efektywność chociaż jest niekiedy ciężko, ponieważ nie ze wszystkimi można się łatwo porozumieć.

Grupa AAA

w Basf brakuje jeszcze stanowiska" Audytor Covid" to taka osoba która sprawdza czy maseczki są noszone , czy dystans jest zachowany itd inne firmy poszły o krok dalej no dobra fucha komu, komu das Basf. Basf to dobra firma ale kierownictwo i hr to nie porozumienie....

Luzak

No to pa :* nie minie pół roku i będziesz chciał wrócić jak wielu.

Oper mcc

A ja polecam praca spoko. Jak masz dwie lewe ręce jak kolega to się zwalnia. Ludzie nie potrafią sobie zorganizować pracy wiec latają bez sensu jak (usunięte przez administratora)

Robert

ha ha ha już się martwiłem, że pomijasz mnie w swoich nienawistnych komentarzach poz ;-)

Lovca
@Robert

Zaprawdę, jak się czyta większość tutejszych wpisów to przychodzi na myśl sentencja Stanisława Lema " „Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”.

życzliwy

Składając tego typu złośliwe życzenia to trzeba być w temacie odnośnie zmian w firmie.

Nik

Chciałoby się odpisać "nawzajem", ale w twoim wypadku życzenia "za bramę" już się spełniły, bo widać, że nie masz pojęcia co się dzieje w zakładzie. Pomaga takie trollowanie?

Rob Robert
@Nik

Komentarz dla tej miernoty Grześka w pełni zasłużony. Niemożliwe zeby ten (usunięte przez administratora) rozstał się z firmą po dobroci....

do twojej wiadomści trollu

Art. 190a. [Uporczywe nękanie. Kradzież tożsamości] § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek, inne jej dane osobowe lub inne dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana, w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. § 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Rob Robert
@do twojej wiadomści trollu

Mobing na współpracownikach , poniżanie, pomawianie, największa brakowość , lewactwo,największa ilość scrapów , klepanie projektów zakończonych fiaskiem, największy bałagan na dziale ,itp można by pisać i pisać i końca by nie było kazdy kolejny co przychodzi to jest goraz gorzej kto wprowadził prace 7 dni po 12h no Grześ. Kto mi powie jakim cudem taki młody koleś został wybrany na obszarowego kto popełnił ten błąd czyżby niedopatrzenie Spyrek? Spyrek się pomylił do wielu osób ktorzy już się rozsyali z firmą ale jaka to ogólnie strata wizernkowo-finansowabdla firmy która jest dobra jako pracodawca tylko ma pecha do kadry kierowniczej eh...───────────────────██ ──────────────────█─██ ──────────────────█───█ ──────────────────█───█ ──────────────────█───█ ──────────────────█───█ ──────────────────█───█▓ ──────────────────█───▓█ ──────────────────█───░█ ──────────────────█───░█ ──────────────────█░░░─█ ───────────▓███──██▓▓███ ───────────██──▓██▓────██ ───────────█▓────█▓─────▓█ ───────────█▓─────█──────░█ ██████─────█▓─────█────────█ ████████▓███░──────█──█▓────█ █░░░░░░█───────────█░███────█▓ ▓██████─────────────█▓██────██ ███████░────────────────────▓█ ▓██████░────────────────────░█ ▓██████░────────────────────▓█ ▓██████░────────────────────█▓ ▓██████░────────────────────█ ▓██████░───────────────────██ ▓███░██░──────────────────█ ▓███──████████████████████ ██████

@Rob Robert

Pracuję już ponad rok na mcc i do tej pory nie wiem jak wygląda obszarowy który to ten z brodą ? Ogólnie praca nie jest zła jak ktoś lubi często sam cos robić , młode koleżanki i koledzy , praca stojąca i 7 dni bez przerwy. Czasem są nadgodziny ale czy masz siłę i ochotę po 12h robić?

@Rob Robert

Ciekawe kto mu załatwił robotę Ura , Szymański , a może Kaszana? i gdzie?

Stmp

michalik to mierny był dobrze że juz go nie ma ciągłe L4 ile można było ale jak to mówią ryba psuje się od głowy kierownicy słabi i nie zauważyli problemu co się dziwić

bzdury
@Stmp

Właśnie gośćiu wcale nie chorował ale że pomówienia i praca z histeryczką no cóż zawiść ludzi jest wszędzie taka polska natura podobno w nowej jest zadowolony wszystkiego dobrego.

no tak
@bzdury

to się nazywa wszczesne początki menospazmy to tabletki się bierze na to ach ta baba okreciła kierownika wokół palca nie tylko ona ale że dobrze ze nowy obszarowy Wam podkreci śrubę i dobrze bo o to chodzi wyniki muszą byc przecież to praca życia.....

operator

Praca operator maszyn system pracy 7/2 cały czas w pracy niby sa 2 dni wolnego ale tracimy z tego 1 dzień bo tracimy na spanie po nocce.Praca jest wymagajaca koncentracji i skupienia oraz sporo do nauki to nie jest praca polegajaca na wciskaniu 1 przycisku i sypaniu czegoś do pojemnika naprawdę jest dużo dużo do ogarnięcia i jest dynamiczna bo szukają na mcc (najgorszy dział na zakładzie)(nie doświadczeni kierownicy ) i na to są ciągle oferty pracy. Będziesz pracować na komputerze bedziesz obsługiwać wiele paneli dotykowych bedzesz obsługiwac roboty bedziesz pobierać próbki robić badania myc zbiorniki przezbrajac maszyne i jak się popsuje to naprawiac błędy dodatkowo wykładać substraty ceramiczne lub metalowe na pas w dość szybkim tempie, jesli bedziesz pracować z kolegą to pół biedy jesli natomiast trafi ci się w zespole koleżanka to masz już ostro pod górkę bo trzeba jej sporo pomagać ogolnie ta praca za 4tys brutto nie kalkuluje się z tym bo często zostajesz sam wieczne L4 współpracowników to standard w tej firmie, jest też dziwna atmosfera nie można zbudować zespołu z powodu czestych rotacji pracowników i kierowników, jest też sporo fałszywych ludzi którzy tylko czekają na twoje potknięcia i donoszą czesto bzdury do swoich kierowników panuje tam lekki mobing. Oczywiście norma i jakość musi być, notatki , nagany, zabieranie premi na porządku dziennym. Plusy to Multisport i dopłaty do posiłków nie ma też co liczyć na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych bo to jest zarezerwowane dla brygadzstów lub kierowników .W lecie ukrop bo piece a w zimie ciepło i czasem wiatrak też się włączy,pyły latają bo czasem coś się komuś wysypie z innego działu jest tez dużo kurzu i czasami smród slurry. Praca chodząco siedząca i dość dynamiczna. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie są inne lepsze miejsca pracy.

E....
@operator

Marudzisz na system 7/2 i nie tylko Ty moze i jesteśmy w pracy 7 dni ale po 8 godzin i resztę czasu spędzamy w domu i nie tylko a co powiesz na to ze od Kwietnia ma wejść system 12 godzinny 3dni po 12h i 3 dni wolnego w lecie w tym smrodzie, pyle i szorować czesci przez 12h to całkowita paranoja, ten kto to wymyślił niech przyjdzie i popracuje na produkcji to zobaczy czy wytrzyma. Spyrek wiedział co gra na produkcji i nigdy nie zgadzal sie na 12h system.

Przygotowanie
@operator

Polecam prace na tym dziale. Spokojnie i robisz swoje :) Pozdrawiam

Dr.Adam
@E....

Przyzwyczaicie się w końcu jako tania siła robocza dla korporacji macie kredyty lub duże potrzeby dzieci itp musicie się przyzwyczaić i będziecie tak pracować smutne to jednak że co nowy dyrektor wymyśla coraz gorsze systemy zamiast poprostu wprowadzić 3 zmiany i weekendy wolne ale takiego nigdy nie będzie bo w weekendy też produkcja musi iść jedyny plus tego wszystkiego że ta firma jeszcze piciągnie 10 lat max i potem wszyscy dostaniemy wypowiedzenia ale to jeszcze kawał czasu i czeka nas jeszcze więcej ciezkiej pracy i akceptowane wymysłów kierownictwa takie życie małego robaczka w wielkiej machinie....

to ja
@E....

to chyba kierownik lub brygadzista jakiś pisał co siedzi na dupce i raz na 2 h wyjdzie zrobić obchód 7/2 to nie dla ludzi praca to dla robotów.....

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska