ABER Sp. z o.o.
2 159

Opinie o ABER Sp. z o.o.

Dede

Jak tu wyglada praca informatyka? Bo w ogłoszeniu piszą że szukali ale nawet nie wiem czego wymagaja ani ile płacą.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w ABER Sp. z o.o.?

Paulina

@kacpermożesz powiedzieć co konkretnie nie odpowiada Ci w pracy w ABER? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

kacper

marne warunki, nie polecam

Paulina

Można zauważyć tutaj dwie odmienne opinie. @Daro. uważa, że pracownicy ochrony mają możliwość wejścia na magazyn pod nieobecność pracowników, a @ochroniarz w tym przypadku ma zupełnie inne zdanie. Według niego pracownicy ochrony nie mają wstępu na magazyn pod nieobecność pracowników. Jak w końcu przedstawia się ta sytuacja w ABER Sp. z o.o.?

ochroniarz

Piszesz człowieku nieprawdę. Żaden pracownik ochrony nie może wejść samodzielnie na teren magazynu pod nieobecność pracowników magazynu. Nie wiem skąd masz taką wiedzę. Ja jestem jednym z ochroniarzy i wiem, co piszę. Moim zdaniem kierownictwo Abera bardzo jest uczulone na kradzieże w firmie i robią wszystko aby temu zapobiegać. Dlatego proszę nas nie oczerniać.

Paulina

@janusz, dlaczego nie polecasz ABER Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego nastawienia? Czy możesz uargumentować swoją opinię?

janusz

Nie polecam

Paulina

Proszę zamieszczać merytoryczne komentarze na temat pracy w ABER Sp. z o.o.

Dziobaty.

tyle co nic

magamaga

ile zarabia magazynier?

Dla poproszony do tablicy

Ciepła woda jest tylko może nie wiesz skąd się ją pobiera.

Anonim

Daj nr tel to Ci opowiem pracowałem tam dłuższy czas wiec dlaczego twierdzisz ze sie nie sprawdziłem, mam porównanie bo w innej firmie pracuje i zarobki mam o wiele większe a jezeli ty tak wiele o tej firmie dobrego słyszałeś to nie pytaj mnie więcej tylko GO WORK ABER

Anonim

Pracowałem dłuższy czas w tej firmie zdecydowanie nie polecam.

Haber

Jest to portal, na którym każdy może wyrazić opinię o firmie "Aber". Nie należy oceniać osoby "sfrustrowana i ..." Nie każdy ma predyspozycje do założenia własnej działalności."Czasami należy się zastanowić nad tym - co ja sobą reprezentuję? co ja źle robię? A może to ja nie tak pracuję "zarządzam" jak powinienem? Wybór należy do nas. Zawsze są dwie strony medalu".

pppp

zależy kto co szuka, na jakie stanowisko i jaki dział ostatnio duża rotacja ludzi na wszystkich stanowiskach (oprócz wyższych kierowniczych) - płace niskie/średnie - kiepska atmosfera - plus zerowa pewność zatrudnienia - ci co przychodzą to albo zaraz odchodzą lub zaraz jak popatrzą szukają innej pracy, a ci co zostają muszą odwalać robotę za innych bo nie ma ludzi. Powoduje zamykające się kółko (dotyczy wszystkich działów) - brak ludzi chętnych do takiej roboty lub pozostania w tej firmie, a ci co przychodzą nie za bardzo chcą pracować za te stawki, wieczna rotacja ludzi, a robota spychana do innych, brak stabilizacji, powoduję iż większość pracowników wiecznie nie wie na czym stoi i też rozgląda się za inną pracą, jednym słowem różowo nie jest, o wynagrodzenia stawki każdy może się zapytać to nie problem, na pewno są w okolicach najniższej krajowej na podstawowych stanowiskach, na innych średnia lub nie co niższa niż w Olsztynie, dodatkowo otrzymujesz zerową pewność zatrudnienia. Kwalifikacje raczej też średnio się liczą(usunięte przez administratora) Jak niską stawkę brutto i pracujesz dobrze to test Ok, ale takich wszędzie w Olsztynie szukają.

Mądrala

najniższą krajową...

kasia stafka

stawki, pieniądze, fundujesz- -tylko to mnie interesuje a chciałabym pójść na zatrudnienie do Aber jak najszybciej. ale bez wiedzy co mnie tam czeka finansowo nie moge podjąć żadnego ruchu. ewentualnie może ktoś mi napisać jakiej precyzyjnie stawki na starcie mojej kariery w Aber mogę się spodziewać?

Artur

Firma jak firma,w całym kraju tego typu magazyny wyglądają podobnie. Co do zmian na zakładzie,jasne że kierownictwo powinno mieć troche inne podejście,bo czasami ma się wrażenie że prywatne niesnaski biorą górę,ale i pracownicy także powinni troche je zmienić.W tym momencie ma sie wrażenie,że wszyscy wpadli w jakieś błędne koło,pracownicy są zniechęceni do pracy,gdyż wiedzą że wydajniejsza praca nie spowoduje jakiegoś "zaplusowania",a kierownictwo nie chce w żaden sposób zachęcić takiego pracownika,w wyniku czego wszystko sie kręci ciągle po staremu.Mimo wszystko,w Olsztynie można zarabiac dużo mniej,można pracować w zdecydowanie gorszych warunkach,co nie zmienia faktu,że w Aberze nie jest idealnie. Życzę co niektórym wiekszego zrozumienia drugiego człowieka,a pracownikom lekkiej zmiany podejścia,może to w koncu przełamie te błędne koło.

Mądrala

winyl - co według Ciebie należałoby zmienić w firmie ?

?

Człowieku cały czas nabijają się z Ciebie. Taką kasę zarabia żółtodziób o znikomej wiedzy lub alimenciarz, któremu komornik wszedł na pobory i tyle mu pozostawił na życie. Nie podadzą Ci realnych poborów bo możesz być zagrożeniem dla jego etatu.

@ 26.09.2013 19:49

czyżby??przyjdz(popracuj miesiąc) popytaj pracowników...(usunięte przez administratora)nikt się nie nabija takie są realia...

a jakies nadgodziny coś? socjal, dofinansowanie do przedszkola dla dziecka pracownika? zero? to czym oni zachęcają ludzi?

stary pracownik

i jeszcze zapomniałem o złotej karcie ''Aber Gold'' na święta 30 zł brutto dla pracowników zatrudnionych min. rok do realizacji w cenach detalicznych

stary pracownik

przy dobrych wiatrach zarobisz 30 tysięcy funtów rocznie plus socjal plus mieszkanie służbowe(a zapomniałem jeszcze samochód służbowy zatankowany do pełna)

Zenek

Ambitna dyskusja... A tak na poważnie mógłby ktoś napisać jak w Aberze wyglądają zarobki na początek i po jakimś czasie na magazynie. I drugie pytanie w jakich godzinach są zmiany? Z góry dzięki na odpowiedź.

superheroaberlaser

Każdy zarabia tyle na ile sobie zasłużył /wypracował.

on

Praca jest spoko Ale ten bałagan na magazynie jaki tam panuje to masakra Spora część towaru nie stoi na swoim miejscu gdzie powinna tylko gdzieś obok albo w ogóle dalej albo w innej alejce albo co najlepsze stoi na górze Po prostu takiego (usunięte przez administratora)jaki tam jest z tym towarem to jeszcze nie widziałem Towar jest porozwalany i wszyscy mają to gdzieś

młody

Ja nie narzekam. Dopiero tu dali mi prace. Wszyscy inni mnie olewali (bo za młody, bez praktyki). W kiblu kamer nie zauważyłem. A płacą na ile się ugadałem.(usunięte przez administratora). Ja poprzednio pracowałem na budowie za tysiąca na czarno i dopiero jak murzyn po 12 godzin typowe popychadło. Po co mi ta szkoła była.

pracownik roku

Zdecydowanie wszyscy kłamiecie, zwyczajnie jesteście leniami, zarabiacie przyzwoicie. (usunięte przez administratora)Aber to firma marzeń, każdy chciałby tu pracować. Rotacja jest ale tylko dlatego, że przychodzą tu sami nieudacznicy i nieroby. Zwolnijcie się wszyscy, gdzie będzie wam lepiej. (usunięte przez administratora) omijajcie to miejsce z daleka jest tyle lepszych firm

Zostaw opinię o ABER Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABER Sp. z o.o.