2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 160 46 5 1

Opinie o ABER Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Czy często w firmie ABER Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rajmund Nowy wpis

Witam Wszystkich. Pensja była zawsze na czas. Pracowałem w oddziale Gdańsk-zarobki może nie były wysokie-ale pewne. ok 3300 netto. Ale z tego co słyszałem od innych pracowników-w oddziale Olsztyn już nie było tak kolorowo- praca po 10/12 godzin i zarobki na poziomie 2600(netto)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 188 dni.

Czy można w ABER Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Zły magazynier Nowy wpis

Pracodawca 3 dni przed wypłata wynagrodzenia informuje pracowników, tzn kogoś tam informuje. Ja się dowiedziałem od pracownika że obcina wypłatę bo firma nie miała obrotu. Hehehe 3 dni przed wypłata bez zbędnego wcześniejszego powiadomienia bbez żadnego zebrania z otaviwnikami6ze taka sytuacja będzie miła miejsce,żadnego aneksu do umów o zmniejszeniu wynagrodzenia, nic.Poprostu powiedzieli że nie było obrotu i trzeba im uwierzyc6na słowo. Dobre. To gdzie są wypracowane pieniądze z naszej pracy za zlozone pozycje za przyjęte dostawy za relokacje? Gdzie się pytam. I od kiedy wypłata pracowników jest zależna od obrotu Firmy? Właśnie jest wtedy jak komu wygodniej. Jestem ciekaw czy też pracownicy tak zwanej Góry też mieli obcięte wypłaty czy tylko czarnuchy6z magazynu bo tak najłatwiej. Pozdrawiam

Tak1Nie8
Xxx

Całkowicie nie polecam pracy w tej firemce. Szkoda zachodu i nerwów. (usunięte przez administratora) Nie czuć że wszyscy grają do jednej bramki. Ciężko o uzyskanie pomocy lub informacji od kogokolwiek. Jedyną kompetentną osobą moim zdaniem jest(usunięte przez administratora)z działu zakupów. Kwota na umowie zupełnie inna niż ta na którą się umawialiśmy przed zatrudnieniem. Jedyny plus w tej firmie to to że wypłata w terminie. Postanowienie jest jedno NIGDY WIĘCEJ ABER! nie polecam nawet zaczynać zabawy z tą firmą

Tak1Nie7

Czy ABER Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak1Nie3
W
@Pytanie

O jakie stanowisko pytasz ?

TakNie3
@Pytanie

Coś tam obowiązuje ale nigdy nie wiesz ile ci dadzą

Tak2Nie1
Xxx

Zwolnienia z okazji koronawirusa się zapowiadają

Tak3Nie2
TTTT

PRACUJE W TEJ FIRMIE 13 LAT JEST OK

TakNie6

Jolanta

@Goro W jakiej formie zatrudniony byłeś w ABER? Na umowie zlecenie, czy o pracę?

Goro
@Jolanta

Byłem zatrudniony na umowie o pracę

Dede

Jak tu wyglada praca informatyka? Bo w ogłoszeniu piszą że szukali ale nawet nie wiem czego wymagaja ani ile płacą.

TakNie2

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w ABER Sp. z o.o.?

Paulina

@kacpermożesz powiedzieć co konkretnie nie odpowiada Ci w pracy w ABER? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Tak46Nie3
kacper

marne warunki, nie polecam

Tak13Nie2
Paulina

Można zauważyć tutaj dwie odmienne opinie. @Daro. uważa, że pracownicy ochrony mają możliwość wejścia na magazyn pod nieobecność pracowników, a @ochroniarz w tym przypadku ma zupełnie inne zdanie. Według niego pracownicy ochrony nie mają wstępu na magazyn pod nieobecność pracowników. Jak w końcu przedstawia się ta sytuacja w ABER Sp. z o.o.?

Tak1Nie1

Tak4Nie
ochroniarz

Piszesz człowieku nieprawdę. Żaden pracownik ochrony nie może wejść samodzielnie na teren magazynu pod nieobecność pracowników magazynu. Nie wiem skąd masz taką wiedzę. Ja jestem jednym z ochroniarzy i wiem, co piszę. Moim zdaniem kierownictwo Abera bardzo jest uczulone na kradzieże w firmie i robią wszystko aby temu zapobiegać. Dlatego proszę nas nie oczerniać.

Tak2Nie2
Paulina

@janusz, dlaczego nie polecasz ABER Sp. z o.o.? Co jest powodem Twojego nastawienia? Czy możesz uargumentować swoją opinię?

Tak7Nie1
janusz

Nie polecam

Tak17Nie1
Paulina

Proszę zamieszczać merytoryczne komentarze na temat pracy w ABER Sp. z o.o.

Tak1Nie2
Dziobaty.