Aber sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Aber sp. z o.o.

PoleMarsowe

Proces rekrutacyjny pozostawia wiele do życzenia. Osoba przeprowadzająca rekrutację nie kontaktuje się mimo zadeklarowania kontaktu w danym czasie oraz stwarza wrażenie jakby się przeszkadzało chcąc uzyskać termin rozmowy czy jakiekolwiek informacje jak dotrzeć do firmy, która jest na końcu kompleksu składającego się z kilkunastu większych zakładów. Sama rozmowa i podejście do kandydata tragiczne. Rozmowa o zupełnie innym stanowisku i traktowanie kandydata jakby nie był w stanie ogarnąć fakturowania i przesunięć magazynowych. Tak jakby w tej firmie zajmowali się kosmonautyką albo bioinżynierią, a nie prowadzeniem sprzedaży hurtowej. Dyrektor przyznał, że nie przygotował się do rozmowy, a sama rozmowa odbyła się kwadrans po czasie. W firmie dokumenty leżą na podłodze i jak się wejdzie trzeba zaczepiać przechodzące osoby bo nikt nie czeka na kandydata. Pierwszy raz spotkałam się z aż tak lekceważącym traktowaniem. Nie rozumiem po co zostałam zaproszona. Zmarnowałam mnóstwo czasu i nerwów. Zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś chce się przenieść mentalnie w lata 90.

anonim1234

(usunięte przez administratora)Magazynier musi wszystkiego pilnować i mieć się na baczności.. Błędy swoje, przedstawicieli, pracowników biura, których nie wykryje też przyczyniają się do odpowiedzialności, którą ponosi magazynier.. Ciśnienie w firmie jest - racja.. Najlepiej nosić ze sobą ciśnieniomierz i mierzyć na bieżąco.. Zapewniam, że niższe pojawia się zaraz po zakończeniu pracy.. trasówka? nigdy nie wiadomo gdzie dokładnie pojedziesz, o której wrócisz, a jeszcze wyrób się w czasie do klienta.. Bałagan to mało powiedziane.. To chyba tyle :)

anonim123

praca w tej firmie to masakra, pracowałem tam rok ledwo wytrzymując ciśnienie jakie tam panuje. Dyrektor(usunięte przez administratora) i choleryk, płaca na poziomie 1400zł na magazynie a zapieprza się za 4osoby. Brak socjala, premii, paczek na święta a nawet jedzenia na inwentaryzacji na której się jest cały dzień. Transport to jakaś kpina, auta stare złomy a kierowcy jeżdżą serpentynami po mapie - takie mają trasy. Zmieniłem firmę tej nikomu nie polecam.

Zostaw opinię o Aber sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aber sp. z o.o.