Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

Spejson

60 procent obsaby na L4 Brawo aby tak dalej , o i kierownik nakłada częsci na pas ,jeszcze troche i biuro przyjdzie na wsparcie .MASAKRA

TeDe
@Spejson

Linia idzie ? idzie? wiec nie ma problemu jeszcze jakis geniusz wpadnie na to ze jak teraz da rady to mozna taki standard wprowadzic:D

Ja już nie moge

Nie masz premii, ale możesz pogłaskać alpake. BOZEEEE. Nawet niewiem jak to skomentować. Może niedługo dadzą po szczurze, ale klatkę sam sobie kup :-D

HR
@Ja już nie moge

Drodzy Państwo, prosimy Was jeszcze o wyrozumiałość i cierpliwość. Niezwykle ciężko jest zdecydować kto ile otrzyma. Program podwyżek wynagrodzenia jest przewidziany i będzie wdrażany stopniowo wg. hierarchii w zakładzie, zaczynając od najwyższej do najniższej. Przypisanie do jednej z trzech kategorii wynagrodzenia przewidziane jest wg. zaangażowania, frekwencji, wyników pracy, oraz udzielania się. Dawajcie z siebie wszystko a nawet więcej , angażujcie się, sumie i dokładnie wykonujcie swoje obowiązki. Podwyżki juz tuż tuż. Pozdrawiam HR

@HR

Oby tylko naprawdę te podwyżki były dawane sprawiedliwie, a nie będzie to na zasadzie wyrównywania pensji do tych co zarabiają najwięcej. Bo nie fair było by takie rozwiązanie, kiedy ktoś kto wielkie G potrafi i wie będzie zarabiał tyle co filar całej zmiany

@Ja już nie moge

Tak, bo tylko wam kasa w głowie. Wiecznie mało!

KAMCIO
@T

Nie będzie nigdy indywidualnych stawek pracujemy w kropo to się liczy " za ta sama prace ta sama płaca" Wyobrażasz sobie co by się działo ?? Nie?? To już ci mowie " on ma większa stawkę wiec niech więcej robi ja mam to gdzieś bo mniej zarabiam"

@KAMCIO

To działa też w inny sposób. Np. outfeed, chodź taka sytuacja zdaża się na każdym staniwisku. "dla czego ja mam jej cos podpowiadac i pomagać, skoro zarabia tyle co ja. Niech sobie sama radzi, jak ma te same pieniądze to powinna potrafić to samo co ja.

T

Ta bo ja za klepanie po ramieniu pracuje, niech ciebie klepią, tylko gdzie indziej. Do pracy się chodzi tylko dla pieniędzy. Dla przyjemności robił bym inne rzeczy

Dzbanek
@KAMCIO

" ZA TA SAMA PRACE TA SAMA PLACA" nie wiem w jakiej firmie pracujesz ale nie w Basf sa ludzie ktorzy tylko stoja przy coaterze i nic nie potrafia a stawki maja nawet wieksze. Ile ja bym dal zeby stawki byly indywidualne do umiejetnosci. Jedni hmi stawki po 5 tys brutto a praca taka ze samo idzie, a na innych liniach 4400 i trzeba wiedziec co sie robi. Takie korpo z job grade to tylko na papierze. Pomijam fakt ze wmowia tobie ze na twoim stanowsku masz widelki od do a kolega obok ma jakims cudem wyzsza na tym samym stanowisku, (usunięte przez administratora)i tyle.

Koleżka

Co to się dzieje na tym MCC że reklamacja goni reklamację?

Pracus
@Koleżka

Przyjdź zobaczysz, ludzie chorują a tych którzy są w pracy chcą zajechać. Chyba nie o to w tym wszystkim chodzi? Nie ile można robić za kogoś? A do tego tępo tępo tępo i symulanci K, F, K, i reszta

robol z MCC
@Pracus

Bedzie jeszcze lepiej bo po podwyżkach ludziom spadły chęci i motywacja i i robią co muszą bez zaangażowania

Sprytny
@robol z MCC

Ta po podwyżkach, 20zl brutto nazywasz podwyżka? Śmiać mi się z tego chce. A te kierowniczki i brygadzisci już też w piórka poobrastali, nic nie pomogą tylko wymagać chcą. Za co tam się spieszyć? Żadnych dodatków tylko co mogli to zabrali, ale zachęta

Eeee
@robol z MCC

Nie mów, że nikt nie pomaga. Ostatnio jak przechodziłem to u was KZ stał na infeedzie.

Grześ HD

MANOWANIE TO ZA DARMO MOGE ROBIĆ

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Alpaka

Mila atmosfera, praca na świeżym powietrzu, jedzenia nie da się przejeść, dobra stawka godzinowa Polecam firmę

operator
@Alpaka

Jeden z fajniejszych komentarzy :) gratuluję :)

Wojciech
@Alpaka

Jesteś lamą lub alpaką? To idealna firma dla Ciebie! Nowe hasło na plakaty

Oj tak

Dla pustych jak beben afroamerykanina kierownikow i brygadzistow, chociaz nie wszyscy tacy sa. I dla ich podwladnych ktorzy powoli nadaja sie na wczasy do Korei Pln. Dla obzerwacjji ich niewolniczych zachowan wart tu byc..

Marta Mcc

Weźta się za robotę a nie marudzita. Tęsknię za wami. Wy nawet nie wiecie ile bym dała żeby wrócić i napić się z wami kawy, moja rodzinko Adamsów. Serdecznie pozdrawiam

prod
@Marta Mcc

my za tobą nie

Piotrek

Jakieś info kiedy będzie można ściągnąć maski w zakładzie?

ŚniadyKsiaze

Ładnie Wam tam "patyk" na slurry rozwala B zmianę. Ale co się dziwić, z takimi plecami można wszystko. Oby nie za długo. Nie bójcie się rzucać papierami. Takiej roboty jest mnóstwo. A ta firma już się kończy. Dobrze to tam było.

Kamcio
@ŚniadyKsiaze

patyk, patyczek, kijek, badylek uprzejmie proszę o nie Kamciowanie mi!

Lord
@ŚniadyKsiaze

Za dobrze Wam było to teraz narzekacie. Nagle ktoś zaczął rozliczać Waszą pracę i już się nie podoba. Nie siedźcie tyle w kantynach. Wiecznie narzekanie.

ŚniadyKsiaze
@Lord

Jeszcze gdyby to chodziło o rozliczanie wykonanych obowiązków to ok. Gość nie ma pojęcia o pracy którą wykonuje. Skupia się jedynie na zadowoleniu swojego kumpla kosztem swoich pracowników.

Spejson

Kryzys na rynku jaki kryzys . 1000000 katalizatorów i to nazywacie kryzsem ,rece opadają

Spejson

@Ludzie ok zakład chce zrobic dobre wrazenie rozumiem, nie chcesz nie przyjezdzaj tez rozumiem, a co do ludzi narzekaja bo takie mamy społeczenstwo i zawsze beda narzekac.Ale nie lepiej dac jakis bonus do wypłaty czy voucher,zamiast głaskac alpake i patrzec w zielony obraz z drzewkami.A co do zdrowego tygodnia to ludzie z produkcji wola po pracy wypic piwo, a nie smoothie :)

Ludzie narzekacie tylko,a przeciez firma dba o ludzi.Mozecie ukoic nerwy z alpakami, smoothie wypic dla zdrowia, na zielen popatrzec.Zreszta i tak beda podwyzki.

Ciekawy

Basf ogłosił, że przestanie emitować dwutlenek węgla. To co się stanie z fabryką, w której są piece? I co z produkcją katalizatorow, które wspomagają wytwarzanie dwutlenku węgla?

@Ciekawy

Hej @Ciekawy, a jesteś pracownikiem BASF? Być może zainwestują w jakieś bardziej proekologiczne rozwiązania? Może ktoś z pozostałych pracowników firmy ma informację o planach inwestycyjnych firmy na najbliższe miesiące?

Przemo
@Ciekawy

A co się stało z zakładami produkującymi kasety? Fabryka jak samochód - ma jeździć przez 5 do 10 lat, a potem na sprzedaż lub na złom

Kaseta
@Przemo

Ale wiesz że kasety nie są używane od kilkunastu lat? Więc taka fabryka nie miała po co istnieć

VHS
@Kaseta

A wiesz że producenci samochodów zapowiadaja zakończenie produkcji modeli spalinowych? A BASF się chwali że będzie produkował baterie do elektryków? Kasety mogą być jeszcze bardziej przydatne niż katalizatory

dziad z produkcji

po co wam jakies premie i podwyżki, wazne ze jak sie (usunięte przez administratora) to sobie alpake pogłaszczesz ,a na outfeedzie kwiatka zawieszą. hehehe

Cheester

Co tam się na tym slurry dzieje że dalej bez kiera jedziecie?

GDZIE NASZA PREMIA KWARTALNA SIĘ PYTAM

Ogon
@Spejson

Zapomnij o premii.. Firma jest w ciężkiej sytuacji materialnej

Monia
@Spejson

Prawda taka ze bez dodatków zarabiamy teraz tyle co kasjer w supermarkecie. Jeszcze nigdy tak wielu ludzi nie zastanawiało sie nad zmiana pracy jak sie gada z ludzmi Oprócz podwyżek powinni zwiększyć zmianowe do 20% Pozdrawiam

Produkcja

nara bałwany

@Produkcja

Po Twoim nicku wnioskuje, że pracujesz w dziale produkcji BASF. Jaka atmosfera w zespole- myślisz, że warto ubiegać się o podobne stanowisko?

Halina

Widzę, że BASF poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Marketingu: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3317947&cfg=7a6b093a549646c291e0f0ccfa699ccf&fromSkk=1619769142681&ejoId=86585&ejorId=151538&comId=20007417. Jaki dokładnie jest zakres obowiązków na tym stanowisku?

katalizator

Jak jest w Jakosci ?

Robert
@katalizator

Jakoś jest i może jakoś będzie

Nikt

Co to się stało że obszarowego na slurry szukają?

Hehe
@Nikt

Jak to co? Dobrego pożegnali, nowy nie ogarnął, szukają kolejnego

:D
@Hehe

Dobrego pożegnali ? :) aż dziwne ze tak późno :) jeszcze deputy managera by sprawdzili :) wszyscy siebie warci, razem z „białym panem” który już ciśnienia nie wytrzymał po ciepłym inżynierskim stołku :) kabaret, kabaret, kabaret :D

Paulina
@Nikt

Zarzadzanie ludźmi poziom BASF : 1.powyrzucac obszarowych, 2. pol roku później ogarnąć, że nie ma kogo wsadzić na puste miejsce 3.placic kupę kasy za ogłoszenia na portalach 4 w ogłoszeniu napisać, że firma oferuje "bezpieczne miejsce pracy" 5 cdn (na pewno nastąpi)

Szczepan
@Paulina

Chwała się ze nikogo nie zwolnili. No tak bo pozbyli się tych co kończyły im się umowy i prawie całą podfirme

Tak
@Paulina

Dokładnie. Mają swoje dobre zmiany..

Greg
@Paulina

Idzie na (usunięte przez administratora) Oszczędzają na wszystkim...

Glock 19
@Szczepan

Nikogo nie zwolnili no tak ale dlaczego......ano dlatego że wzięli subwecje od państwa ,,kryzys covid'' wiec muszą utrzymać zatrudnienie .Ot taki to nasz Basfoski kłamczuszek wkręcuszek.Ale chwalić i pisać eseje na temat kryzysu się trzeba i jeszcze nie jedno pewnie przeczytamy na temat kryzysu lecz one milion i 3miliony zostając pamięci.

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska