Opinie o BASF Polska w Warszawa

We create chemistry for a sustainable future” (Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości). W ramach tej strategii pracujemy nad ofertą innowacyjnych projektów, które odpowiadają zasadom zrównoważonego rozwoju mając zdefiniowane cele ekologiczne, ekonomiczne i społeczne

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BASF Polska w Warszawa

O tak

Kocham tą firmę, dla czego wy nie?

eros

xeos się zamyka tą fabryke co postawili wamtym roku sprzedają bo samoloty uziemione nie ma co naprawiać ponad 400 osob zwalniaja myślicie ze zasilą szeregi Basfa?

Kuku
@eros

Zapomnij, prędzej fritolay wykupi hale po taniości i szybciej będzie nowa robota

Rozbawiony
@eros

Na bank nie , to całkiem inna liga

Obserwator

Porobili operatorow jakimiś giermkami, którzy do niedawna siedzieli sami na hmi. Teraz nagle zapomnieli już jak to było i wymagają gruszek na wierzbie. Co odpowiedzialności się boicie? Trzeba było zostać tu gdzie byliście i trzeba było robić swoje a nie pchać się na stołki. A reszta miglantów też nie lepsza, tylko pyskować i stawiać się swoim przełożonym potrafią. A to że jest wieża babel i nikt już nie wie od czego jest i co mu wolno to kolejna sprawa,nie wiadomo już kogo słuchać. Cyrk jakich mało, ludzi brak, wymagania jak przy pełnym stanie osobowym ( nagle okazuje się że 3 osoby mogą robić tyle samo co 5 osób) wiele nie dociągnięć, reklamację... Oj polecą stołki jak się sprawa rypnie, za te wasze klamstewka.

turysta

Honorata robi gały a Zaneta w kakao, Anka lubi w usta taka tam rospusta. "Basf nie zalezy nam na tobie"

Ten zły
@turysta

@Turysta powiem wprost ty (usunięte przez administratora) jeśli masz czas takie pierdoły pisać to weź się za robotę, takie coś jest prawnie zabronione paragrafem o zniesławieniu grozi za to do 2 lat pozbawienia wolności, pozatym wiadomo że nie pracujesz już w firmie bo nie nadawałeś się do pracy. Dam ci dobrą radę na koniec przeproś wszystkich bo każdy wpis jaki zamieściłeś nawet pod inną nazwą można znaleźć po IP użytkownika i kara cię nie ominie

@turysta

Jeden turysta mnie nie martwi - to Dzban, widać gołym okiem. Bardziej mnie martwi te 7 "lajków" - to pokazuje na jakim poziomie są operatorzy, którzy z nami pracują.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BASF Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Mój Nick

Oddajcie nam TADKA I ŁUKASZA!!!!!!!!!!!

Malik
@Mój Nick

Jestem ,, za,, ,jestem ,,za,,!!!! Tadek - najlepszy i najbardziej kompetentny, konkretny brygadzista! Łukasz - same pozytywy. Popieram - oddajcie ich!

Jajaja
@Malik

Zapomnicie. Góra uznała ze Obydwoje byli tak dobrzy że aż niewygodni . Scrof zaczął się rozpadać, będzie tylko gorzej. Czekamy na Frito Lay :-)

Znudzony

Docencie tych co chcą pracować i nie chodą na L4

Operator
@Znudzony

Łaski nie robisz, że pracujesz w pracy.

Seba
@Znudzony

Co tu doceniac? Możecie przychodzic na offach i nadgodziny tak was doceniaja za checi do pracy. Odczepcie sie wkoncu od ludzi co chca odpoczac od tej roboty ale system 7/2 nie pozwala na to wiec kominuja. Jak oprucz pracy nie masz co robic w zyciu to baw sie w piekarniku. Ciekawe czy kiedyś chociaz raz uslyszales od kierownika " dobra robota"

Rozbawiony

Absolutnie nie

Ciekawa

Tak dodatkowymi obowiązkami za tych co na L4 chodzą

Aaaa

Ludzie co wy tu piszecie uspokójcie się w końcu weźcie się za robotę nie pozdrawiam bo nie ma kogo

ColdVictory

Zawiść zazdrość i szukanie sensacji na siłe ot co.

BezKamciowania

Haha, a co to patyczek, kijek, gałązka, chorągiewka znów zmienia stołek? Kolejna brygada rozwalona i zmiana miejsca? Plecy się skończyły?

Fiu fiu
@BezKamciowania

Wreszcie będzie miał spokój. Pełna satysfakcja. Kto lubi się z Wami użerać? Phy! Brawo Kijek za zmianę stanowiska pracy. Powodzenia!

wtajemniczony
@BezKamciowania

Sytuacja wygląda tak na cHaDe robił co chciał z ludźmi a ci bez oporu plącząc w kącie milczeli i robili dalej. Na przygotowaniu zderzył się z ludźmi którzy potrafią się odezwać i i nie rzucać slow na wiatr. Równa się to z brakiem efektów w produkcji i wiadomo ze ktoś się tym zainteresował. Takie przemyślenia mnie naszły

BezKamciowania
@Fiu fiu

To Ty kijek? Użeranie się z ludźmi? Patrzenie na ludzi z góry, szufladkowanie, Pan Tomcio "wiem wszystko najlepiej". Wieczne nabijanie się z ludzi za plecami i szydzenie, robienie na złość i pod górkę, uważanie się za alfę i omegę. Już dawno powinien być za bramą.

Jprd

Ooo takie info to ja lubię na L4 ????:-D

józek

a co z Anka co lata i zagląda w każdy kąt, kto ją pyka?

Japierdziu....

Zawsze mi się zdawało że u was to niezły (usunięte przez administratora) ale myślałem że tylko produkcję skrapow chodzi.

Pff

Ale ktoś nie nawidzi Zanety. Współczuję.. Ty pasozycie. Weź się za robotę a nie uporu piszesz. Daj spokój tej babeczce

Wy

Przypominam tylko tym wszystkim tu najmądrzejszym, że stalkowanie jest karane. Zastanów sie dwa razy zanim kogoś tu obsmarujesz.

Były

Jak sytuacja ?? dajecie rade jeszcze?

@Były

Radzimy sobie, keep calm :)

Przemysław
@operator

Hej, widzę że pracujesz w Basf :) Czy obecnie firma przyjmuje nowych pracowników? Jak to wygląda pod kątem szkoleń, ludzie bez doświadczenia mogą tu liczyć na jakieś kursy itp?

@Przemysław

Jasne, zapraszamy, przeszkolimy :)

Ile mamy jeszcze czekać na odwołanie ściągnięcia masek w zakładzie? Gora chyba czeka do pierwszych omdleń w tych wysokich temperaturach i maseczkach na hali!

po co?

Chociaż nie muszę wąchać waszych oddechów przy wydawaniu Jestem przeciw!

W sumie...

W sumie to jest dobry układ. Ci co są zmęczeni tą chora firma i sytuacja, a zwłaszcza szefem szefów "tygryskiem" na LDHD. Człowiek nie do opisania... To idzie na l4, brakuje ludzi to nagle można przychodzić na offy i nadgodziny ile chcesz, bo jak obsada jest pełna to ni (usunięte przez administratora) Ten kto chce to sobie dorabia, a drugi odpoczywa. Później zmiana. Wracają z l4 i nadrabiają wypłatę nadgodzinami, a ci co już się nahapali idą odpocząć na l4 :-D

Szymek
@W sumie...

Nie wiem jak trzeba mieć ciężka sytuacje żeby samemu chcieć zostać na nadgodziny

Szymek

Idziesz na chorobowe musisz uważać co wrzucasz na media społecznościowe żeby na mieście cie znajomi z pracy nie złapali zabrane dodatki i 80% pensji. Po czym wracasz i robisz po 12h żeby to odzyskać. Takie myślenie jak twoje właśnie doprowadza do tego ze jest więcej roboty. Nie używacie mózgu nie potraficie ustawić procesu po 3 latach i rozwalacie cala linie a ty myślisz ze coś zyskujesz biorąc L4 a potem odrabiasz na nadgodzinach :)

Co nie ok
@W sumie...

Zawsze można zmienić pracę.

W sumie
@Co nie ok

Ale dla czego mam zmieniać, ja nie narzekam na firmę mi tu pasuje. Ten układ też mi pasuje. Robota ciekawa, czas na fajeczke i kawę, można pokabinowac, a nie naciskać dwa przyciski. O ile masz trochę oleju w głowie. Bo jak niektórzy przychodzą ze strachem w oczach do pracy to szczerze współczuję. Oczywiście czasami kierownicy i brygadzisci przeszkadzają w pracy ale mam to w nosie i dalej robię swoje i bawię się procesem. Przerobiłem na strefie parę zakładów i nigdy w życiu nie wrócił bym do tych komunistycznych firm. W BASF jak to w każdej korpo, jedna wielka propaganda, ale jak bym miał zmieniać pracę to tylko na jakiś nowy zakład. Może chipsy... Mniam :-D

G.D

A co wy chcecie od Tygryska?

Cynamon

Jakie stawki po podwyżkach ? bo nie wiem czy wracać

Spejson

Czy naprawdę Basf uwarza ludzi z produkcji za (usunięte przez administratora) bez wykształcenia?,smoothie, alpaki,i obraz z drzewami:).Przychodzimy tu zarobic a nie glaskac alpaki żałosne.

Ludzie
@Spejson

Zakład chce urozmaicić wam wolny czas a wy tylko narzekacie. Nie jest to sponsorowane z waszych wypłat ale jest to dla was od pracodawcy za darmo wiec o co ten płacz? Nie chcesz nie przyjeżdżaj. A co do podwyżek każdy wie jaka jest sytuacja na rynku wiec nie ma co oczekiwać milionów. Ale co oczekiwać od was zawsze marudzących w tym miesiącu o podwyżki za miesiąc ze jest gorąco ze system zmieniają ze kierownicy wymagają zawsze cos...

No tak...
@Ludzie

Jezeli jestes biurowym to rozumiem...nawet anonimowo musisz sie podlizac. Jezeli jednak jestes z produkcji to mam dla Ciebie rade. Znajdz sobie zaklad gdzie pracuje sie dla idei, bez klimy, gdzie nie bedziesz mogl lub mogla zaplanowac swojej przyszlosci i przenies sie tam. Zabiez ze soba Tobie podobnych. A nam, ktorzy maja rodziny na utrzymaniu i pracuja po to zeby zyc za to co zarobia i chca zachowac zdrowie jak rowniez cos zaplanowac w zyciu daj spokoj. I nie pieprz mi o kryzysie. A pracodawca nie daje nic, za darmo. To z pieniedzy wypracowanych przez nas sa organizowane wszystkie imprezy.

Szafa
@No tak...

Nie narzekać operatorzy! Trzeba było się uczyć to byście też siedzieli w biurze. Macie robote to się cieszcie. Nie podoba się? Droga wolna, zapraszamy po formularze wypowiedzenia, nadrukowane ostatnio dużo kopii

Hamuj miernoto
@Szafa

Predzej wasze stolki spod (usunięte przez administratora) sie osuna, niz nasze. A szkoly po co wam byly jak nic nie ogarniacie?

ruhu
@Ludzie

przyjdziemy

Szafa
@Hamuj miernoto

Skoro zarabiany lepiej od was to się przydała. Więc grzecznie wracaj do roboty w niedzielę. Nie podoba się - wypowiedzenie

Gad
@Spejson

Być może masz problem z samooceną. Firma dba o Twoje samopoczucie.

@Spejson

Już w czwartym wyrazie pokazujesz, że ze szkołą miałeś na bakier :) Z taką ortografią na strefie lepiej nie zarobisz :)

Dobro powraca.

Firma ok. Praca tu nie jest ciężka. Jak człowiek zorganizuje sobie dobrze pracę,to masz na wszystko. Praca na outfeed najmniej stresująca. Kantyna pod nosem. Niezadowolonym proponuję poszukać innej pracy. Ciekawe czy będą mieli okazje na kawy i papierosy.

M.W.

Tomek Kutasiarski - dzban z dyplomem znalezionym w paczce kabanosów. jak możesz łajjzo spojrzeć w lustro i dalej być taką typową k.. Jesteś gljupi jak myślisz ze wszyscy się nabierają na to jaki z ciebie dobry (ch/w)ujek , a wyjdziesz za drzwi i gadasz co innego. Nie nadajesz się do zarządzania kupą w majtkach, a się bierzesz za ludzi. Toksyczna osoba siejąca konflikty w zespole, traktuje podwładnych jak gorszy sort. Wielki manager co hara do zlewu, beka na uroczystej wigilii i klnie jak wiesio spod sklepu - wstyd!

Halina
@M.W.

Hej @M.W. obrażanie ludzi na forum i używanie wulgaryzmów nie pomaga w żaden sposób w ocenie BASF. Jeżeli posiadasz jakieś informacje na temat przełożonych, które mogą w jakiś sposób być przydatne dla kandydatów opisz je w sposób szczegółowy i konkretny, podając przykłady i daty.

Halina

Nie wiem, jak mam odebrać Twój wpis @Kabanos. Czy jesteś pracownikiem BASF? Od jak dawna tam pracujesz i czy przez ten okres dostałeś jakąś propozycję awansu, lub podwyżki?

żuli
@M.W.

Brawo za wpis i bezbłędny opis Kabanosa oby było takich więcej to może wtedy ktoś się za niego weźmie .

M.W
@M.W.

Mam nadzieję że to czytasz (usunięte przez administratora)

Posejdon
@M.W

M. W najlepszy kierownik nie to co kiedyś ????????

jaja

Agent 007 (zero motywacji, zero zaangażowania, siedem przerw na fajkę) z MCC znowu zmienił brygadę. Ma koleś wzięcie hahahahaha

Jeje
@jaja

Dziwisz się ten agent jest jedynym operatorem który jak naprawdę nie wie co zrobić to wzywa ur a nie jak większość pseudo operatorów w tej firmie aby tylko chwila spokoju była i cyk ur zgłoś lewe ręce . Agent ma wiedzę swoje przerobił i większość to mu do pięt nie dorasta...

Frekfencyjna zabrali 350zl. Dali śmieszne podwyżki to nie ma co się dziwić że większość ludzi uciekla na L4. Może ktoś wpadnie na pomysł żeby dać pracownikom zarobić i utrzymać ludzi którzy pracują długo niż przyjmować nowych i czekać jak tylko reklamację zaczną wracać.

Stary robol

W sedno napisane, a tu starzy pracownicy nie są doceniani. A nowi przychodzą i nie dość że nie ma czasu ich czegokolwiek nauczyć bo wyniki najważniejsze to jeszcze po czasie uciekają bo widzą jak wygląda praca, a raczej gonitwa. Kierownicy chcą wymagać i robić wyniki naszymi rękami a w zamian za to nic dodatkowego nie mamy. Na co się spieszyć, skoro można robić swoje i zarobić tyle samo?

Stary pracownik
@Stary robol

Najlepsze są inżynierki za które starzy operatorzy robią testy, pierwsze produkcję dla klienta itp. albo specjalnie się kręcą i grają na czas, żeby pójść do domu, napisać meila z wytycznymi i jeszcze bezsczelnie powie, że nie będzie osiągalna i nie ma sensu do nieć dzwonić, jakoś to sobie ogarniecie. Robota ogarnięta, ona nic nie robi, co najwyżej zdjęcia ustawień i zbiera gratulacje i kilka razy większa wypłatę od ciebie. Jeśli chodzi o szkolenie pracowników to coś takiego nie istnieje. Nowi odrazu robią za zapchaj dziury. Nie możesz nic tłumaczyć na przezbrojeniu czy targeting bo trzeba to robić szybko, bo jak będziesz chciał komuś coś na spokojnie wytłumaczyć i zajmie Ci to za dużo czasu, to zaraz pojawi się kierownik czy brygadzista z pytaniami dla czego tak długo i wytłumacz się dla czego Ci brakło dwóch sztuk do targetu. Pewnie wymagać trzeba ale żeby wyszkolić to już nie, a później pretensje ze facet po 3 latach pracy nic nie potrafi, a kiedy miał się nauczyć jak barany ciągle cisną

Spejson

60 procent obsaby na L4 Brawo aby tak dalej , o i kierownik nakłada częsci na pas ,jeszcze troche i biuro przyjdzie na wsparcie .MASAKRA

TeDe
@Spejson

Linia idzie ? idzie? wiec nie ma problemu jeszcze jakis geniusz wpadnie na to ze jak teraz da rady to mozna taki standard wprowadzic:D

Zostaw merytoryczną opinię o BASF Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w BASF Polska?

Zobacz opinie na temat firmy BASF Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BASF Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 209, z czego 27 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BASF Polska