Opinie o Polcan Sp. z o.o. SKA w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polcan Sp. z o.o. SKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polcan Sp. z o.o. SKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polcan Sp. z o.o. SKA w Ożarów Mazowiecki

Cihy

Uważajcie co piszecie na tym forum i jak już coś piszecie to nie odpowiadające na pytania czy jest u was jakieś miejsce pracy bo pewna parka chce wiedzieć z jakiego jesteście oddziału a i na papugi bo takich już też mają

Melo

RKS na Poznań? Chyba Widmo...

Melo

Firma niczym równia pochyła. Było fajnie, jest gorzej.

Cihy

Napisz do (usunięte przez administratora)to może cię zatrudnią

zenek

Nie ma polcanu w warszawie frajerze

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polcan Sp. z o.o. SKA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Odpad z Łosic

Do robol: Po pierwsze naucz się, kolego z falistej tektury, czegoś takiego jak składnia. Po drugie powtórz ortografię. Bo jak na razie prezentujesz poziom dopuszczający trzeciej klasy szkoły podstawowej. I tak przygotowany bierz się dopiero za wciskanie palcami wskazującymi guziczków na Twoim komputerku. Analfabeta- wydyganiec będzie mi cisnął od odpadów w necie hehehe. Komedia hehe

Kisiel w majtach

Firma ciągnie na dno magazyn ładny ale co z tego roboty nie ma.

robol

A wszystko przez odpady z Polski Wschodniej Łosice Mordy i tp biegaja i ciesza się że tu są .......wiec z płacami nie warto szaleć

Jak się zwalnia dobrych pracowników albo robi problemy o gó-wna i sami dają wypowiedzenia to tak jest. Za mało asystentów :D:D Je , bać te firemke.

Robol z magazynu

Śmiechy, śmiechami - jak tak dalej pójdzie to połowa z nas pójdzie na bruk. Magazyn jest, ale towaru coraz mniej wychodzi. Chyba, że nas przekwalifikują na zamiataczy, odśnieżaczy i ogrodników :(. Pan dyrektor G. robi swoje, towaruje magazyn, czaruje, a firma idzie powoli na dno. Za to szef na Majorce, czy gdzie tam :( Może się tam w końcu obudzi, z innej perspektywy patrząc na swoją firmę, oby, bo to już równia pochyła :(

Jacuś

Ja tam robie swoje :) czasem busola mi zwariuje D-13-02-1 (BŁEDNIK sie wiesza ) ale daje rade A ponadto biega po magazynie taki otyły chłopczyk z blizną na czole :D i śpiewa przerużne piosenki :) A pozatym tu jak na oddziale zamknietym świnie Knury i wieśniaki

Target

Ha ha ha dobre to się uśmiałem....

Target

Ha ha ha dobre to się uśmiałem....

jan

Prymitywne wpisy Dominika maja na celu tylko i wyłącznie zaciemnienie obrazu i nazwanie pracowników hejterami. Mysle jednak ze takie zachowania nie rozwiążą problemu mobbingu w firmie.

Dominik
@jan

Trudno znaleźć inne określenie dla osób którzy, mieszają magazynierów z błotem aby później dla potrzeb swojego konfliktu, zmyślać historie o tym jak powielamy waszą opinię na temat obecnych dyrektorów. Jesteście wojownikami w wirtualnym świecie, podczas gdy w realu boicie się cokolwiek odpowiedzieć. Biedactwa bo wprowadzili reformę limitu na kawę, kabaret. Pozdrawiamy Komityw magazyniersko-kierowcowy

tez magazynie robotniczo chlopski

Brawo magazynierzy. Popuscilem .Pan Roman i tak do Was nie przyjdzie. Woli dyrektorka.

Derfu

Za to na pewno szykuje się podwyżka dla asystentki za pracę po godzinach ;)

Dominik

W związku z zamieszaniem wywołanym przez hejtera podżegającego do obalenia nowo zatwierdzonych dyrektorów. Magazyn i środowisko kierowców, chciałoby sprostować fałszywe słowa hejtera zarzucającą nam rzekome fale krytyki wobec obecnego rządu. Wymyślanie kolejnych nieprawdziwych informacji pojawiających się na forum nie ma jakiegokolwiek związku z nami. Jesteśmy profesjonalistami i nigdy nie zamierzaliśmy publikować nieprawdy wobec innych pracowników. Magazyn a także samochody dostawcze są otwarte dla każdego pracownika Polcanu zwłaszcza dla osób pomawianych na forum. Jako magazynierzy także padliśmy ofiarą dyskryminacji na forum, przedstawiono nas jako margines społeczny tylko dlatego, że pracujemy na magazynie. Panie Romanie zapraszamy na magazyn w celu omówienia zwalczania sabotażystów w dziale handlowym. Pozdrawiamy Komityw magazyniersko-kierowcowy

obserwator

Zbieranie raportów na temat jak się komu pracuje z innymi ludźmi to po prostu szukanie haków na wszystkich. Nie wiem po co mu informacje kto jakim autem jeździ albo gdzie się przeprowadza. Jak ktoś nie umie zarządzać to się takimi rzeczami zajmuje.

Obserwator

Cóż, czasem jedna wsza potrafi zniszczyć lata pracy. Na opinię pracuje się latami, stracić można szybko i to przez jedno indywiduum. Wychodzi na to: albo jednostka, albo cała firma. Jestem ciekawy co poświęci szef tej firmy. Pewnie z czasem się dowiemy. Czy wygra buractwo nieudacznika i konia trojańskiego jak go nazwano, czy dobro pracowników i firmy :( Twardy orzech do zgryzienia :( Powodzenia.

Roman Kwiatkowski

Drogi Panie , czytając jeszcze raz swój wpis nie widzę w nim ani kszty straszenia sądem, więc proszę mi tego nie sugerować. Przytaczam jedynie prawo jakby ktoś miał kłopot z wiedzą, że za to co się pisze trzeba brać odpowiedzialność. Ja nie jestem celebrytą żeby nawet jak ktoś zacznie mnie hejtować marnować swój czas na bieganie po sądach.

poz

Panie Romanie, skoro te wszystkie opinie, tylko i wyłącznie o jednej osobie, są pomówieniami, proszę nie szastać paragrafami tylko udać się bezpośrednio do prokuratury. Wierzę, a nawet jestem przekonany, że nie zabraknie pracowników gotowych zeznawać w tej sprawie. Może trudno to sobie wyobrazić, ale ludzie lubią być szanowani. Każdy. Od sprzątaczki po księgowego, handlowca, magazyniera. Nie wierzę, że akceptuje Pan takie działania jakie podejmuje członek Pana kadry zarządzającej. Podobają się Panu takie zwroty do pracowników? To źle, bo zaświadczam Panu, że są prawdziwe. Co więcej - jestem przekonany, że przy Panu to święty człowiek oraz obrońca praw pracownika. Jaki jest naprawdę - można przeczytać. Czy którekolwiek opinie dotyczą bezpośrednio warunków pracy w firmie POLCAN? Z tego co czytam nikt nie ma zastrzeżeń, ba - wiele osób pisze, że do momentu kiedy "mrugający" się pojawił praca była nie tylko znośna, a wręcz bardziej niż zadowalająca. Może warto posłuchać głosów pracowników? Może warto zastanowić się czy aby mój kolega nie psuje wizerunku mojej firmy? O Panu, zainteresowani Polcanem przeczytają, że jest Pan ludzki. To chyba o czymś świadczy? Strasząc ludzi sądem powoduje Pan jedynie, że ten kto tu wejdzie i to przeczyta nabiera przekonania, że te opinie nie wzięły się z kosmosu.

Roman Kwiatkowski

Dziękuję za zainteresowanie pracą w naszej firmie i opiniami na jej temat. Odnosząc się do ostatnich wpisów cieszę się, że osoby piszące o mnie, jako człowieku i pracodawcy, mają dobre zdanie, chcę jednak szczególnie zaznaczyć, że wszelkie działania kadry zarządzającej są zawsze konsultowane ze mną i podejmowane za moją pełną wiedzą i zgodą. Zwłaszcza odnosi się to do podejmowanych decyzji kadrowych związanych z zatrudnianiem czy zwalnianiem pracowników oraz ustalaniem, zgodnie z zakładową siatką wynagrodzeń, stawek wynagrodzenia i sposobu premiowania dla poszczególnych stanowisk. Wierzę, że dialog pozwala rozwiązywać problemy i zapobiegać ich powstawaniu. Zachęcam osoby niezadowolone z pracy w naszej firmie oraz te, których nie wiąże już stosunek pracy, do zaprzestania ukrywania się za nickami i rozpoczęcia otwartego dialogu ze mną i kadrą zarządzającą. Przypominam też, że kto pomawia inną osobę, o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu , podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.). Dlatego, zamiast rozsiewać pomówienia, proponuję rozwiązywać swoje problemy na drodze rozmów, a kto mnie zna wie, że dla każdego pracownika drzwi do mojego gabinetu są otwarte. POLCAN, jak większość firm o strukturze korporacyjnej, ma swoje zasady i wartości, którymi się kieruje w swojej działalności i w relacji z pracownikami. Wystarczy też sprawdzić jak wygląda średni okres zatrudnienia w firmie (oczywiście na różnych stanowiskach wygląda to różnie), który oscyluje około 5 lat. Nasza firma, to dobre, przyjazne i uczciwe miejsce do pracy, ale mamy też oczekiwania i wymagania w stosunku do pracowników. Informacje o aktualnych ofertach pracy publikujemy na naszej stronie firmowej, w zakładce Kariera. Zapraszam Prezes Zarządu Komplementariusza firmy POLCAN Roman Kwiatkowski

Zostaw merytoryczną opinię o Polcan Sp. z o.o. SKA - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Polcan Sp. z o.o. SKA?

Zobacz opinie na temat firmy Polcan Sp. z o.o. SKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polcan Sp. z o.o. SKA