Opinie o Godan S.A. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Godan S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Godan S.A. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Godan S.A. w Ożarów Mazowiecki

Agnieszka

Już dawno nie byłam na zakupach u Państwa A tak wiele się zmieniło. Nowe zagospodarowanie sklepu znacznie ułatwia zakupy. Super że odeszliście od ekspozycji towaru na hakach bo często go tam brakowało. Pani Kierownik sprzedaży Elżbieta była pomocna jak zawsze :) dziękuję. Spotkałam też Pania Kierownik Magazynu. Pozazdrościć tak kompetentnego, zaangażowanego pracownika. Nie wiem czy są problemy których nie potrafi rozwiązać.. Zawsze Miła uśmiechnięta I chętna do pomocy czy to na miejscu czy jak dzwoni się na magazyn. Tak wiele raz słyszałam jak z anielską cierpliwością udziela odpowiedzi na przemian pracownikom i klientom że jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy którą posiada i tego jak radzi sobie w trudnych nie raz sytuacjach. Jeszcze raz napisze Pozazdrościć takiego Pracownika. Musze tez pochwalić Pana Damiana z którym co prawda miałam przyjemność prowadzenia tylko rozmów telefonicznych . Ale zdaje się że to kolejny Państwa bardzo kompetentny i zaangażowany pracownik. Zakupy u Państwa polecam wszędzie :) sama robie je z przyjemnością :)

@Adam

Prawda jest taka, że premie były i są. I mówię to jako pracownik aktualnie pracujący w tej firmie i osoba będąca kierownikiem działu oceniająca pracę pracowników działu i przydzielająca im premie. Serdecznie Pozdrawiam Joanna

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na Przedstawiciel Handlowy w mieście Ostrów Wielkopolski?

W sieci, a dokładniej na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika biurowego. W ogłoszeniu napisane jest, że można podjąć pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w zależności od potrzeb. Ja, poszukuję aktualnie dodatkowej pracy, więc idealna opcja dla mnie. Wiecie w takim razie, na jaki najmniejszy etat można tutaj pracować? Dajcie znać, jeśli się orientujecie.

Guess who Nowy wpis

Firma daje duże możliwości pracy w niepełnym wymiarze godzin. Napisz na adres podany w ogłoszeniu i podaj swoją dyspozycyjność. Myślę, że tam dostaniesz odpowiedź.

Agnieszka

Xx

Przepraszam. Moja opinia To stek bzdur. Opinia pisana w nerwach związanych z problemami życia osobistego i gorszym dniem. Jeszcze raz przepraszam. Zgłosiłam opinie jako do usunięcia do administratora. Naprawde jestem zadowolona z miejsca pracy.

Agnieszka3
@Agnieszka

Pani „Agnieszko”za która zapewne podaje się inny pracownik firmy, portal ten nie służy do wylewania swoich żali, z boku wygląda to wyjątkowo nieprofesjonalnie.. i stawia bardzo fajna, zgrana firmę oraz jej pracowników w złym świetle. Po za „Panią” mało kto jest podobnego zdania. Wyglada to jak próba ratowania siebie z opresji kosztem innych, co jest bardzo nieeleganckie i po prostu nie przystoi.

@Agnieszka

Kompetentni pracownicy zostali właśnie nagrodzeni. Nikt nie otrzymał premii rocznej.

Sylwia
@Mot

Dlaczego nie, podali jakiś powód? Daj znać w ogóle, na jakiej zasadzie jest przyznawana ta premia, o której piszesz. I czy oprócz niej są jeszcze inne benefity?

@Sylwia

Bo szef traktuje ludzi jak śmieci. Nie jest ustalone za co jest premia wypłacana pracownikom. Jest to uznaniowe I zależy od humoru szefa. W takich warunkach się ciężko pracuje. Francyzobiorcy i klienci to czują, że pracownicy są zdemotowani i odchodzą lub rozglądają sue za nowa praca. Dopóki szef tak będzie prowadził swój biznes to nie będzie w centrali normalnej atmosfery. Ludzie w magazynie są u progu wytrzymałości. Dziwię się że się pracownicy nie skrzykną i nie wyłóżą swoich racji. Dziwnie się, że szef sam nie wyjdzie z inicjatywą i nie zwoła okrągłego stołu, by szczerze pogadać z pracownikami.

@Mot

Czy jest to opinia pracownika, byłego pracownika czy klienta? To są aktualne informacje? Słyszałem i czytałem też inne opinie, dlatego się zastanawiam kto ma rację.

Joanna Nowy wpis
@Adam

Czy pracodawca Godan S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mot

Prezesio wrócił i oznajmił że nie będzie premii rocznych dla pracowników!!! Komuś się jeszcze chce tu pracować przy takim nastawieniu szefuńcia? Dlaczego my się godziny na takie paskudne traktowanie? Zapierdzielamy tu po godzinach a premii nie będzie. Może czas to wpisać w papierach by nie była to premia od widzi misie prezia. I może prezio posiedzi na (usunięte przez administratora) w Polsce a nie w słonecznej Hiszpanii i popatrzy jak my tu zapierdzielamy w pracy. Skandal. Pan się zastanowi zanim straci pan pracowników.

@Mot

Myślę, że ktoś ma tu niepełne informacje... które niestety wywołały ujście negatywnych emocji w postaci wiadomości na portalu, który często do tego służy... stawiając Prezesa i Firmę w złym świetle. Premie roczne są premiami uznaniowymi. Jest to dobra wola Szefa, Mogą być może ich nie być i nikt nie musi się tłumaczyć z ich przyznania bądź nie.

@Mot

Witam. Jako Kierownik Magazynu Wysyłek pragnę poinformować iż zespół z którym pracuje na codzień to osoby z dużym doświadczeniem, pełne chęci i zapału do pracy a w związku z tym co miesiąc zostają nagradzeni premiami uznaniowymi za swój wkład w funkcjonowanie magazynu. Każdemu kierownikowi życzę aby miał przyjemność pracować z takimi ludźmi. Pozdrawiam Serdecznie Joanna

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Godan S.A. na stanowisko Samodzielny księgowy, Samodzielna księgowa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
NOWA

Witam serdecznie czy jest ktoś kto prowadzi GODAN jako ajent i może się wypowiedzieć?Nie mówię o wylewaniu wszystkich swoich żali tylko konkretnie na temat franczyzy?Pozdrawiam :)

Marion

Czy prezes nadal rozwala pracę całej firmy, źle traktuje pracowników, skąpi na premiach i głodowe pensje pracownicy nadal mają? Czy prezes nadal pływa w luksusach a pracownicy w nadgodzinach pracują bez wynagrodzenia za tą pracę? Czy prezes w końcu odda kontrolę nad firmą w jakieś kompetentne ręce?

Dzień dobry. Nie, nie ...i nie ???? Pozdrawiam

Koralgol
@Marion

Po pierwsze nie prezes tylko prezydent. Po drugie pływa w szampanie a nie luksusach. Po trzecie to czy Ty dalej śpisz w brudnych skarpetkach? Po czwarte trolu ić stont!

Prezes
@Marion

tu prezes: chętnie oddam stery pani Marion, widzę, że oko wnikliwe i umysł bystry - proszę się zgłosić!

Marion
@Prezes

(usunięte przez administratora) Strasznie żenujący poziom tam macie w pracy. Kiedy ktoś zacznie ludzi tam pracujących nagradzać?

@Prezes

Ostatnio byla impreza urodzinowa pracownika tysiąclecia. Szefunio się szarpnął na zakup pizzy zamiast na rękach nosić te osobę. To ona ogarnia wszystko za niego. Ja się zastanawiam dlaczego ta osoba tak się daje wykorzystywać przez szefuncia. Gdyby nie on to ta firma by padła. Szefunciu - zacznij doceniać pracowników bo ci odejdą a ty z palcem w nocniku zostaniesz. I zacznij do pracy przychodzić o czasie a nie o 14:00! Żenujące to jest. I te wieczne pretensje. Ogarnij się prezio.

Ona_sprawiedliwa

Słusznie ktoś prawi. Damian jest niedocenianym pracownikiem. Wszyscy do niego chodzimy z każdą sprawą. Szef go niedocenia. Może faktycznie od góry niech płynie ten miód że pracownicy są dobrze opłacani i przynajmniej prowizje dostają od obrotu czy zrealizowanych przychodów. A nie szef bonusami podcina skrzydła. Czas na rewolucję i płace za efekty a nie za widzi mi się szefa! Jak odejdą fundamenty to co nam zostanie? Despotyzm szaleńca co nas nie docenia! Obudź się szefie/prezesie/prezydencie!!! Ludzi doceń finansowo!!! ????

Obiektywnie_mowiąc
@Ona_sprawiedliwa

To prawda że Pan Damian jest niedoceniany przez Prezesa. Ta firma by się dawno już rozpadla gdyby nie Pan Damian. Prezesie... Czas się obudzić!!!!!!!!!!!

Godan
@Obiektywnie_mowiąc

Już po północy. Teraz zobaczymy jak prezio będzie się mścił w pracy za te wypowiedzi wcześniejsze. Tylko spróbuj się wyżywać na Damianie! Damian Tobie współczuję bo szefcio będzie miał jutro zagwiatke. Jak ma jaja to podwyżkę Ci da I publicznie doceni a nie będzie gnoił jak ma w zwyczaju. Życzę Ci dumy I mocy byś w końcu przemówił mu do rozumu i by on docenił w końcu Twoja pracę i kasę jaką mu przynosisz. W imieniu wieluuuuuu pracowników życzę Ci tego. I 100 lat jeszcze raz. ????

Tomasz
@Godan

I co? Prezes w ogóle wspominał o tej rozmowie? :)

Ex
@Marion

On jest profesjonalistą, po to przejęł firme,zeby na nie zarazbiac ,a nie rozdawac premie na lewo i prawo!

Tomasz
@Ex

Jak tak będzie chomikował te premie to przecież pracownicy pouciekają… Jest duża rotacja teraz?

Bingo
@Tomasz

No to to każdy wie : ))

Maria
@Bingo

A ludzie są w ogóle chętni żeby w takim razie tu pracować, jak się dzieje tak z tymi premiami? Czy odchodzą masowo? Są zatrudnienia jakieś teraz? Jak to wygląda, wiesz?

WD
@Maria

Nie wiem skąd się biorą te wszystkie opinie tutaj, ale one wyglądają bardzo niepoważnie. Napiszę więc jak to wygląda z punktu widzenia klienta, który robi w godan zakupy od kilku lat. Obsługują mnie praktycznie te same twarze a jeśli kogoś nie widuję to zwykle chodzi o urlop macierzyński. Ostatnio widzę sporo nowych twarzy, szczególnie wśród pań na magazynie, więc to dobrze, że firma się rozwija. To co mi się nie podoba to wzrost cen oraz malejąca liczba miejsc na parkingu. To też chyba najlepszy komentarz w sprawie zarobków w tej firmie. Proszę samemu przyjechać i zobaczyć jaki samochodami jeżdżą pracownicy. Tutaj czytam o narzekaniach na pensje a pod firmą coraz więcej nowych, dużych aut.

Maria
@Ex

Ale chyba wcześniej były ustalone jakieś zasady za co i kiedy można dostać premię, tak?

Pytaczka

Jakie są miesięczne zarobki na rękę na magazynie w Ożarowie ?

Odpowiadacz
@Pytaczka

Informacja jest w ogłoszeniach o pracę, na start: 18,30 – 25 zł brutto/godzinę

Pytaczka
@Odpowiadacz

Dzięki za odpowiedź, ale niewiele mi to powiedziało. Rozstrzał dosyć spory, interesuje mnie ile faktycznie wynosi pensja

Alicja

Czy CV do sklepu Balony i Dekoracje wysyłać do Ożarowa czy do danego sklepu?

jk
@Alicja

do danego sklepu

Obecnie praca na magazynie zaczyna sie robic dosc gesta. Szef i nowy dyrektor(niemylic z kierowniczka i zastepca kierowniczki) magazynu próbuja skłócić zespół i wprowadzić bardzo ostry rygor. Szczerze niepolecam. Do tej pory kazdy wiedzial co ma robic i wiedzial za co jest odpowiedzialny. Praca była zrobiona a teraz kazdy jest zastraszany. Jestem byłym pracownikiem jak i klientem. Takie obserwacje moje.

Obecna pracownica magazynu.
@Anonim

Pracuje od niedawna. Super ze ktos to wrescie powiedział. Atomosfera do tej pory na magazynie była rewelacyjna! Teraz kazdy zaczyna na siebie zle patrzec. Zaczyna sie nerwowa atomosfera. Nowy dyrektor przedstawil sie jako (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Bardzo bym chciala zeby zarządzajaca magazynowen znow byla kierowniczka i jej zastepca. Na obecna chwile niepolecam :/

Xxz
@Anonim

Czy osoba która to napisała naprawdę sama w to wierzy? ????

@Anonim

Uspokajajac osoby które pisały oraz czytały dwie poprzednie opinie pragne zapewnić, że Kierownikiem Działu Wysyłek nadal jestem i Zastępcy też nie zmieniłam. Dalej nadzoruje pracę wspaniałej grupy osób z ktorą stanowimy świetny Team. Jeśli ktoś ma ochotę do niego dołączyć zapraszam aktualnie prowadzimy rekrutację.

metyda
@Anonim

Każdy myślący osobnik zdaje sobie sprawę, że gowork to platforma do wylewania hejtu, który tak łatwo sformułować jak jesteśmy anonimowi. Chętnie przeczytałabym ten wpis podpisany imieniem i nazwiskiem... A to, co tu czytam to bzdury.Wylewanie anonimowych żali to najgłupszy sposób na frustrację.

pracownik2
@metyda

@metyda, dokladnie... najbardziej dziwi ' byly pracownik ' a tak zorientowany co sie dzieje wewnatrz :)

XYZ

moja przygoda z godanem zakończyła już się jakiś czas temu ale patrząc na to z perspektywy czasu nawet miło wspominam to miejsce. jasne że komuś przeszkadzała mała kuchnia innemu zakaz palenia czy inne dramy ale przynajmniej wypłata zawsze była na czas ludzie bardzo przyjaźni i nie zmieniali się comiesiąc jak w innych miejscach

Jaka jest kultura pracy w Godan S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Aleksandra

Napisałam odpowiedź ale mi się skasowała. Nie ma dress code. To nie jest korporacja z regulaminem na wszystko. Oczywiście sporo zależy od działu i kierownika, bo inna atmosfera i zwyczaje są na produkcji, na magazynie czy w dziale handlowym gdzie jest kontakt z klientami. Ludzie z reguły są przyjaźni i mili. Nie ma sztucznej rywalizacji czy abstrakcyjnych procedur.

Niektóre działy na pewno mają premie uznaniowe (co miesiąc) oraz premie roczne.

Wiktoria

@MT a powiedz czy każą na rozmowach rozwiązywać jakieś testy?

@Wiktoria

Nie słyszałem, żeby były robione jakieś testy ale to nie jest mała firma, więc nie o wszystkim musiałem słyszeć ;) Podejrzewam, że w niektórych działach padają pytania o konkretne umiejętności czy kompetencje np. do działu eksportu część rozmowy może być przeprowadzona w języku obcym ale to pewnie każdy dział ma jakąś swoją specyfikę.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Godan S.A.?

MT

Wszystko zależy na jakie stanowisko i do jakiego działu aplikujesz? Z reguły rekrutacje są 2-3 etapowe (pierwsze spotkanie zapoznawcze, żeby poznać kandydata, jego oczekiwania oraz przedstawić szczegóły pracy), drugie to zazwyczaj dogranie wszelkich formalności. Czasem dochodzi spotkanie z kimś z innego działu, z zarządu etc.

Hardworking

Hej do jakiego działu są obecnie przyjęcia? W jakich godzinach jest praca? Czy są jakieś szkolenia? Czy pensje są na czas i czy są jakieś premie, dodatki , benefity?

@Hardworking

Rekrutacje z reguły są podawane na stronie https://www.godan.pl/o-firmie/kariera. Godziny pracy zależą od konkretnego miejsca i działu (inaczej to będzie np. w sklepie w Warszawie, inaczej w magazynie w Ożarowie, inaczej w dziale handlowym, inaczej na kasie itp.). Są szkolenia. Pensje są zawsze na czas. Premie, dodatki, benefity też są. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego działu, stanowiska, indywidualnych ustaleń z przełożonym.

Jak szefostwo w Godan S.A.? Spoko traktują ludzi?

MT

Ogólnie tak, w firmie panuje raczej swobodna i mało korporacyjna atmosfera :) Zarówno z szefem, zarządem jaki i poszczególnymi kierownikami działów da się normalnie porozmawiać.

Agata

Znalazłem sporo ofert pracy od Godan S.A. na stronie firmy (http://www.godan.pl/o-firmie/kariera). Czy jest na forum ktoś kto ma doświadczenie w pracy z tą firmą, szczególnie na hali, i chciałby opowiedzieć o warunkach zatrudnienia?

@Agata

@Agata - a co chcesz wiedzieć? Praca na hali jest ok, głównie ze względu na kierownika tego działu (a raczej kierowniczkę). Podobnie w magazynie. Oczywiście to nie jest tak, że się leży i nic nie robi, czasem jest luźniej, czasem jest dostawa za dostawą, czasem jest więcej ludzi, czasem mniej. Od jakiegoś czasu w Ożarowie nie ma sprzedaży detalicznej (poza sobotą), więc jest spokojniejsza atmosfera, bo to często klienci detaliczni robili ciśnienie, czekając w kolejce za jakimś hurtownikiem.

Czy można liczyć w Godan S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Tak

Paula

Odnosząc się do niedawnego pytania - czy ta przerwa jest wliczana w czas pracy czy nie?

@Paula

@Paula - to zdaje się reguluje kodeks pracy i ta przerwa nie jest liczona do czasu pracy.

Lucyna

Hej wszystkim, Chciałabym się dowiedzieć czy w dalszym ciągu jest tak, że przerwa nie jest wliczana w czas pracy? Za moich czasów było tak, że na 8 godzin pracy (8-16) musieliśmy zostawać do 16:30, aby odrobić przerwę (nie mieliśmy za to płacone - wpisywaliśmy 8h pracy zamiast 8h30min). Czy prezes dalej kontroluje pracowników i wyżywa się na kierownictwie?

Luiza
@Lucyna

Czas pracy 8-16.30 ( w tym 45 min przerwy ) Druga odpowiedz : Nie, nikt sie na nikim nie wyżywa... i nikogo nie musimy w firmie kontrolowac, a Prezes jest ???? ... rozumiemy jednak, ze nie kazdy sie umie odnalezc w kazdym miejscu wiec ☺️ Nadal jednak bede przekonywala ze warto! ????????

Elżbieta
@Luiza

Potwierdzam. 45 minut przerwy. Nikt na nikim się nie wyrzywa. Panuje raczej rodzinna atmosfera, nie jak w jakimś korpo. Polecam!

Franciszek
@Elżbieta

Fajnie, że w firmie panuje tak dobra atmosfera. Przerwa, o której wspominasz jest dla wszystkich pracowników o tej samej godzinie, czy można wybrać, kiedy chce się odpocząć?

@Franciszek

@Franciszek - ani jedno, ani drugie. Różne działy mają przerwę w różnym czasie, natomiast to nie jest też tak że każdy może ją sobie sam wybrać. Trzeba się jakoś dogadać, bo inaczej w kuchni może zabraknąć miejsca, albo okaże się nagle, że w jakimś dziale nikt nie pracuje, nikt nie odbiera telefonów itp, bo wszyscy siedzą na przerwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Godan S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Godan S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Godan S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Godan S.A.
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Atlasowa 17
    02-437 Ożarów Mazowiecki