Godan S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Godan S.A.

anonim 2011-08-23 14:43:55
Właściciel firmy ma 3 nadrzędne cele - pieniądze, pieniądze, pieniądze. Kosztem pracowników, oszukiwania na pensjach, kombinowania przy zwolnieniach. Liczy się jego prywatny interes i pieniądze. Pensja podstawowa + tzw. quoter ( wartość, sposób wyliczania jest znany tylko szanownemu prezesowi). Istnieją tzw. roczne premie - niestety wypłacane co kilka lub kilkanaście lat:] Jedyna znana mi firma z 8,5 h czasem pracy (0,5 - to czas na śniadanie, jak widać kodeks nie obowiązuje). Rotacja pracowników - nagminne. Ważne aby nowy pracownik mało zarabiał, jak się nauczy - lepiej zwolnić niż dać podwyżkę. Powodzenia wszystkim którzy chcą tam robić karięrę !
SŁAWEK 2015-06-16 17:28:41
Nie polecam. Kraszek i Maletka nie wypłacalni, w dodatki non stop uwodzą pracownice. Umowa zlecenie za stawkę groszową
Michaśka 2016-05-04 09:39:57
A jest możliwosc by przejsc pozniej na inna umwę w sensie by dostać umowę o prace? Przez jaki czas musisz pracować na zleceniu, i dlaczego tak migaja się od tego by dać umowę?
Zostaw swoją opinię o Godan S.A. - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godan S.A.