brak logo

P.H.U Polcan

Warszawa

Opinie o P.H.U Polcan

drago 2015-12-07 17:57:56
Według mnie w okolicy jest sporo innych firm, w których można otrzymać zdecydowanie lepsze warunki, nie mniej jednak Polcan też nie jest zły na początek.
4
niedziela 2016-01-01 19:57:39
Cześć - super, że atmosfera w pracy dopisuje, a relacje między pracownikami są dobre. Wiecie może czy pojawiła się wypłata świąteczna? Z góry dzięki za odpowiedź
5
ZUBA 2016-01-20 19:00:25
Już nie przesadzajcie. Jak wam się nie podoba w Polcanie to czego wy jeszcze chcecie? Ośmiogodzinnej przerwy w godzinach pracy? Jak ja pracowałem w Polcanie to dyrektora więcej nie było niż był. Nie jest on taki zły. Bardziej przyczepiłbym się do jego kablującego podopiecznego. Ogólnie praca lekka i choć przepracowałem tam zaledwie kilka miesięcy to dobrze wspominam tę pracę.
5
bubu 2016-01-21 11:49:08
dw?
1
Janek 2016-01-21 13:13:18
Cześć wszystkim, jestem pierwszy raz na tym forum i szukam pracy, zainteresowałem się P H U Polcan i chciałbym się dowiedzieć o warunki zatrudnienia, jakieś popdopwiedzi?
Pracownik 2016-01-21 16:13:36
Janek - a Ty czytać nie potrafisz ?
5
Roman Kwiatkowski 2016-01-22 09:22:23
Dziękuję za zainteresowanie pracą w naszej firmie i opiniami na jej temat.

Odnosząc się do ostatnich wpisów cieszę się, że osoby piszące o mnie, jako człowieku i pracodawcy, mają dobre zdanie, chcę jednak szczególnie zaznaczyć, że wszelkie działania kadry zarządzającej są zawsze konsultowane ze mną i podejmowane za moją pełną wiedzą i zgodą. Zwłaszcza odnosi się to do podejmowanych decyzji kadrowych związanych z zatrudnianiem czy zwalnianiem pracowników oraz ustalaniem, zgodnie z zakładową siatką wynagrodzeń, stawek wynagrodzenia i sposobu premiowania dla poszczególnych stanowisk.

Wierzę, że dialog pozwala rozwiązywać problemy i zapobiegać ich powstawaniu. Zachęcam osoby niezadowolone z pracy w naszej firmie oraz te, których nie wiąże już stosunek pracy, do zaprzestania ukrywania się za nickami i rozpoczęcia otwartego dialogu ze mną i kadrą zarządzającą.

Przypominam też, że kto pomawia inną osobę, o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu , podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.).

Dlatego, zamiast rozsiewać pomówienia, proponuję rozwiązywać swoje problemy na drodze rozmów, a kto mnie zna wie, że dla każdego pracownika drzwi do mojego gabinetu są otwarte.

POLCAN, jak większość firm o strukturze korporacyjnej, ma swoje zasady i wartości, którymi się kieruje w swojej działalności i w relacji z pracownikami. Wystarczy też sprawdzić jak wygląda średni okres zatrudnienia w firmie (oczywiście na różnych stanowiskach wygląda to różnie), który oscyluje około 5 lat.
Nasza firma, to dobre, przyjazne i uczciwe miejsce do pracy, ale mamy też oczekiwania i wymagania w stosunku do pracowników.
Informacje o aktualnych ofertach pracy publikujemy na naszej stronie firmowej, w zakładce Kariera.

Zapraszam

Prezes Zarządu Komplementariusza firmy POLCAN
Roman Kwiatkowski
5
poz 2016-01-22 10:22:20
Panie Romanie, skoro te wszystkie opinie, tylko i wyłącznie o jednej osobie, są pomówieniami, proszę nie szastać paragrafami tylko udać się bezpośrednio do prokuratury. Wierzę, a nawet jestem przekonany, że nie zabraknie pracowników gotowych zeznawać w tej sprawie. Może trudno to sobie wyobrazić, ale ludzie lubią być szanowani. Każdy. Od sprzątaczki po księgowego, handlowca, magazyniera. Nie wierzę, że akceptuje Pan takie działania jakie podejmuje członek Pana kadry zarządzającej. Podobają się Panu takie zwroty do pracowników? To źle, bo zaświadczam Panu, że są prawdziwe. Co więcej - jestem przekonany, że przy Panu to święty człowiek oraz obrońca praw pracownika. Jaki jest naprawdę - można przeczytać. Czy którekolwiek opinie dotyczą bezpośrednio warunków pracy w firmie POLCAN? Z tego co czytam nikt nie ma zastrzeżeń, ba - wiele osób pisze, że do momentu kiedy "mrugający" się pojawił praca była nie tylko znośna, a wręcz bardziej niż zadowalająca. Może warto posłuchać głosów pracowników? Może warto zastanowić się czy aby mój kolega nie psuje wizerunku mojej firmy? O Panu, zainteresowani Polcanem przeczytają, że jest Pan ludzki. To chyba o czymś świadczy? Strasząc ludzi sądem powoduje Pan jedynie, że ten kto tu wejdzie i to przeczyta nabiera przekonania, że te opinie nie wzięły się z kosmosu.
14
Roman Kwiatkowski 2016-01-22 19:28:39
Drogi Panie , czytając jeszcze raz swój wpis nie widzę w nim ani kszty straszenia sądem, więc proszę mi tego nie sugerować. Przytaczam jedynie prawo jakby ktoś miał kłopot z wiedzą, że za to co się pisze trzeba brać odpowiedzialność. Ja nie jestem celebrytą żeby nawet jak ktoś zacznie mnie hejtować marnować swój czas na bieganie po sądach.
4
Obserwator 2016-01-23 00:02:10
Cóż, czasem jedna wsza potrafi zniszczyć lata pracy.
Na opinię pracuje się latami, stracić można szybko i to przez jedno indywiduum.
Wychodzi na to: albo jednostka, albo cała firma.
Jestem ciekawy co poświęci szef tej firmy.
Pewnie z czasem się dowiemy.
Czy wygra buractwo nieudacznika i konia trojańskiego jak go nazwano, czy dobro pracowników i firmy :(
Twardy orzech do zgryzienia :(
Powodzenia.
7
obserwator 2016-01-27 22:45:39
Zbieranie raportów na temat jak się komu pracuje z innymi ludźmi to po prostu szukanie haków na wszystkich. Nie wiem po co mu informacje kto jakim autem jeździ albo gdzie się przeprowadza. Jak ktoś nie umie zarządzać to się takimi rzeczami zajmuje.
11
andree 2016-01-28 15:28:43
Szanowny Panie Romanie. W prowadzonej przez Pana firmie są dwie osoby z kadry zarządzającej co do zachowania których można mieć naprawdę wiele zastrzeżeń. Oprócz pana M.G. jest jeszcze pani B.W. Znamiona ich zachowania można precyzyjnie nazwać mobbingiem a prościej chamstwem, brakiem poszanowania pracowników i brakiem kultury. Możliwe że ze strony właściciela firmy liczy się tylko skuteczność finansowa ale wiele było w ostatnich czasach spraw związanych z mobbingiem i takie zachowania właśnie są obecne w Pana firmie. Chowanie głowy w piasek, straszenie nie zmienią faktów. Powiem gorzej świadczą że Pan jako właściciel albo o tych zachowaniach nie wie lub co gorzej wie ale je toleruje. Może mój wpis rozwiąże puszkę pandory na ten temat. Co do otwartych drzwi do Pana gabinetu to myślę że nikt o zdrowych zmysłach z tej oferty nie skorzysta gdyż osoby o których mówimy cieszą się Pana zaufaniem i wystąpienie oficjalne połączone by było z koniecznością szukania sobie nowej pracy, czyli pozostaje łykanie tabletek uspokajających i zagryzanie warg.
Co do straszenia proponuję zapoznać się z następującym przepisem: Zgodnie z art. 94(3) § 2 Kodeksu Pracy mobbingiem jest „działanie lub zachowanie dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników”. Nie wiem czy chciałby Pan być opisanym jako właściciel firmy w której takie zachowania są tolerowane.
14
były pracownik 2016-01-28 16:11:39
Panie Romanie - Pan z wiekiem chyba stał się ślepy i głuchy jak kret. Proponuję wyjść z zacisza swojego gabinetu i podsłuchać osoby o których jest mowa. Na prowadzonej przez Pana firmie o strukturze jak się Pan chwali korporacyjnej która ma swoje zasady i wartości, którymi się kieruje w swojej działalności i w relacji z pracownikami.z poszanowaniem pracowników w ostatnim czasie jest na bakier. Z informacji zawartych na tym portalu wyraźnie widać że problemy powstały w ostatnim czasie, po awansie dwóch osób, pana M.G. i pani B.W. Może po prostu z tych osób po awansie wyszły ukryte wcześniej upiory. Różnie w życiu bywa.
10
Dominik 2016-01-30 18:49:19
W związku z zamieszaniem wywołanym przez hejtera podżegającego do obalenia nowo zatwierdzonych dyrektorów. Magazyn i środowisko kierowców, chciałoby sprostować fałszywe słowa hejtera zarzucającą nam rzekome fale krytyki wobec obecnego rządu. Wymyślanie kolejnych nieprawdziwych informacji pojawiających się na forum nie ma jakiegokolwiek związku z nami. Jesteśmy profesjonalistami i nigdy nie zamierzaliśmy publikować nieprawdy wobec innych pracowników. Magazyn a także samochody dostawcze są otwarte dla każdego pracownika Polcanu zwłaszcza dla osób pomawianych na forum. Jako magazynierzy także padliśmy ofiarą dyskryminacji na forum, przedstawiono nas jako margines społeczny tylko dlatego, że pracujemy na magazynie. Panie Romanie zapraszamy na magazyn w celu omówienia zwalczania sabotażystów w dziale handlowym.

Pozdrawiamy
Komityw magazyniersko-kierowcowy
1
tez magazynie robotniczo chlopski 2016-01-30 23:39:07
Brawo magazynierzy. Popuscilem .Pan Roman i tak do Was nie przyjdzie. Woli dyrektorka.
1
Dominik 2016-01-31 12:49:31
Komityw magazyniersko-kierowcowy odpowiada
Nie trudno się domyślić, że popuszczasz. Od dłuższego czasu wchodząc do Waszej siedziby wyczuwalna jest woń połączonego strachu z fekaliami. Internet stał się miejscem w którym możesz coś znaczyć, jednak nawet tutaj bledniesz kiedy wkracza do akcji komityw magazyniersko-kierowcowy. Żyjąc w przekonaniu swojej wyjątkowości nie potrafisz uporać się z banalnym problemem? Wystarczy iść do proktologa.
1
były pracownik 2016-01-31 15:42:32
Czytając Wasze ostatnie posty wydaje mi się,że komuś zależy aby spuścić główny problem jakim jest mobbing stosowany w Polcanie przez dwie osoby ze ścisłego szefostwa (pan M.G. i pani B.W.) na boczny tor. Wśród szeregowych pracowników firmy (szczególnie w magazynach) panuje z różnych przyczyn wysoka rotacja,praca ciężka,zarobki nie oszałamiają, nie mieszajmy do problemu mobbingu szefostwa spraw pracowników,wśród których przy dużej rotacji mogą się zdarzyć i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a była taka duża afera za czasów mojej pracy w Polcanie) i ludzie z marginesu. Ale nie o tym tutaj mówimy.
Głównie chodzi o tolerowanie przez dyrektora niewłaściwych zachowań dwóch osób z kadry zarządzającej (dyrektorów:logistyki pan M.G.i finansowego pani B.W). Kto pracował lub pracuje w firmie to dobrze wie o kim mowa i dlaczego.
9
jan 2016-02-01 09:13:35
Prymitywne wpisy Dominika maja na celu tylko i wyłącznie zaciemnienie obrazu i nazwanie pracowników hejterami. Mysle jednak ze takie zachowania nie rozwiążą problemu mobbingu w firmie.
5
Dominik 2016-02-01 09:42:10
Trudno znaleźć inne określenie dla osób którzy, mieszają magazynierów z błotem aby później dla potrzeb swojego konfliktu, zmyślać historie o tym jak powielamy waszą opinię na temat obecnych dyrektorów. Jesteście wojownikami w wirtualnym świecie, podczas gdy w realu boicie się cokolwiek odpowiedzieć.
Biedactwa bo wprowadzili reformę limitu na kawę, kabaret.

Pozdrawiamy
Komityw magazyniersko-kierowcowy
łezka 2016-02-16 20:28:23
Firma handlowo usługowa siłą rzeczy magazynierów zatrudniać musi. Dlatego nie rozumiem Dominik zachowania właścicieli względem pracowników, zastanawiające.
2
Target 2016-02-29 16:04:27
Ha ha ha dobre to się uśmiałem....
Target 2016-02-29 16:04:33
Ha ha ha dobre to się uśmiałem....
Jacuś 2016-03-01 00:17:25
Ja tam robie swoje :)
czasem busola mi zwariuje D-13-02-1 (BŁEDNIK sie wiesza )
ale daje rade
A ponadto biega po magazynie taki otyły chłopczyk z blizną na czole :D
i śpiewa przerużne piosenki :)
A pozatym tu jak na oddziale zamknietym
świnie Knury i wieśniaki
Robol z magazynu 2016-03-01 12:16:16
Śmiechy, śmiechami - jak tak dalej pójdzie to połowa z nas pójdzie na bruk. Magazyn jest, ale towaru coraz mniej wychodzi. Chyba, że nas przekwalifikują na zamiataczy, odśnieżaczy i ogrodników :(. Pan dyrektor G. robi swoje, towaruje magazyn, czaruje, a firma idzie powoli na dno. Za to szef na Majorce, czy gdzie tam :( Może się tam w końcu obudzi, z innej perspektywy patrząc na swoją firmę, oby, bo to już równia pochyła :(
5
Ja 2016-03-03 12:08:47
Jak się zwalnia dobrych pracowników albo robi problemy o gó-wna i sami dają wypowiedzenia to tak jest. Za mało asystentów :D:D Je , bać te firemke.
5
Janek 2016-03-15 15:34:39
No dajcie spokój, ale wam można mówić, że takie słowa ranią w dodatku niezbyt są przyjemne, więc po co w ogóle się nimi przejmować i nimi operować na prawo i lewo?
robol 2016-04-02 19:43:03
A wszystko przez odpady z Polski Wschodniej Łosice Mordy i tp biegaja i ciesza się że tu są .......wiec z płacami nie warto szaleć
prestiż 2016-04-03 10:07:54
Takie rozwiązywanie problemów pewnie że jest niezbyt efektywne, ale jest szansa, żeby teraz znaleźć zatrudnienie? Rotacji chyba nie było. Dzięki za odpowiedź
Kisiel w majtach 2016-04-06 01:45:46
Firma ciągnie na dno magazyn ładny ale co z tego roboty nie ma.
relaista 2016-04-06 08:56:48
albo jest w tym jakaś prawda bo rzeczywiście ofert nie ma albo po prostu firma a stałą ekipę i nie poszukuje nikogo nowego, zawsze warto sprawdzić na własnej skórze jak ktoś szuka praca a nie wierzyć Internetowi w 100%
Odpad z Łosic 2016-04-08 22:06:11
Do robol:
Po pierwsze naucz się, kolego z falistej tektury, czegoś takiego jak składnia. Po drugie powtórz ortografię. Bo jak na razie prezentujesz poziom dopuszczający trzeciej klasy szkoły podstawowej. I tak przygotowany bierz się dopiero za wciskanie palcami wskazującymi guziczków na Twoim komputerku. Analfabeta- wydyganiec będzie mi cisnął od odpadów w necie hehehe. Komedia hehe
pit 2016-05-06 20:58:31
widzę, że tu wielu skoczków, co niewiele o firmie mówią.. eh, szkoda. Polcan to chyba dobry sposób na stałe zatrudnienie, co?:)
Reks 2016-07-04 10:12:20
@cichy wiadomo coś o rekrutacji na Warszawę? jeśli pracujecie to może będziecie wiedzieć więcej bo na stronie owszem ogłoszenia są i na magazynierów, logistyków, recepcjonistów itp. ale wszystko na inne lokalizację
Cihy 2016-07-04 12:53:10
Napisz do ( usunięte przez administratora )to może cię zatrudnią
3
darek 2016-07-04 12:57:37
no teraz jeśli chcecie u nch pracować to widziałem, ze jest oferta pracy do nich jako Regionalny Kierownik Sprzedaży i to jest do Poznania rekrutacja z tego co widze, wiec lokalizacja dobra.
Melo 2016-07-20 20:17:19
Firma niczym równia pochyła. Było fajnie, jest gorzej.
1
Melo 2016-07-20 20:18:35
RKS na Poznań? Chyba Widmo...
1
bartek 2016-07-20 20:30:52
@darek daty koleżko nie sprawdziłeś, przecież to jest oferta z sierpnia ale z tamtego roku, ogarnij się
4
Cihy 2016-08-05 18:37:36
Uważajcie co piszecie na tym forum i jak już coś piszecie to nie odpowiadające na pytania czy jest u was jakieś miejsce pracy bo pewna parka chce wiedzieć z jakiego jesteście oddziału a i na papugi bo takich już też mają
oki 2016-08-05 18:43:52
bartek' no i co z tego, ze rok temu, nie kazda firma siedzi ciagle na stronach z ogloszeniami i dodaje a jak komuś zalezy na pracy to sam sie nawet upomni ,wiec ja kogos praca interesuje to sam do nich napisze
1
sa 2016-08-10 10:32:43
Rym do słowa Kibel?
2
realista 2016-08-10 10:35:58
Ale to chyba częściej firma dodaje ogłoszenia a pracownicy się zgłaszają @oki nie uważasz? Jasne można do nich jechać osobiście i złożyć ale nie masz gwarancji, że się odezwą a tak to składasz podanie na konkretne stanowisko jak jest oferta
POLCAN 2016-08-26 15:37:14
Jak tam wasz RKS (widmo) na Poznań?
darek 2016-08-29 12:53:21
jest u nich oferta pracy jako Regionalny Kierownik Sprzedaży i też miejsce pracy jak widze to Poznań, wiec i stawki są lepsze na pewno, dajcie znac też jak wygląda u nich praca - bo wiem, że na wynagrodzenie 2 składniki na pewno wchodza, tylko nie wiem w jakich proporcjach.
wanda 2016-08-29 14:00:23
darewk ja dobrze wiem które ogłoszenie masz na myśli,ale przykro mi, muszę cię rozczarować - to jest rekrutacja z tamtego roku z sierpnia, spójrz na datę
zenek 2016-09-28 22:37:40
Nie ma polcanu w warszawie frajerze
Baj 2016-09-29 12:43:46
Po co od razu takie słowa, daj spokój, wiadomo przecież nie od dziś, że nie ma co narzekać na PHU ogólnie kto pracował ten wie, że firma jest i wypłacalna i szanuje pracownika, więc może od tego zacznijmy
1
Nick 2016-10-11 23:13:54
ludzie pracujący na magazynie zostali pozbawieni jakiejkolwiek moralności. Jeden z pracowników zakładając portal randkowy liczył na romans z elegancko przystojną kobietą. Kiedy poznał wymarzoną kobietę o nietuzinkowym wyglądzie "Maryli Rodowicz Sopot 74" okazała się żonatą. Jednak elegancko przystojna kobieta wyjawiła mroczną tajemnicę swojego małżeństwa. " Jestem z nim ze względu na kredyt na mieszkanie" To wystarczyło aby nie przerywać wysublimowanych spotkań. Jednak pewnego dnia ... gdy magazynier był na kobiecie u niej w środku pokoju. Usłyszał znajomy dźwięk ....... otwierającego się zamka do pokoju .......... Wtedy zrozumiał że ... mężem jego przystojnej kobiety .... jest kolega z pracy.
4
JTade 2016-10-11 23:22:51
Widzę, że aktualnie jest sporo fajnych i sensownych ofert do firmy, do Poznania, to bardzo rozsądnie wygląda powiem Wam szczerze, mam nadzieję że pojawi się coś więcej, bo od dawna nie ma przyzwoitej ilości
Jestem bananem 2016-10-20 13:06:56
Bida w kraju... ni ma na remont ni ma na żarówki
Zostaw swoją opinię o P.H.U Polcan - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Polcan