Opinie o InPost w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Katowice

Dax

Zespoły kurierskie jak wyglądają? Ile osób ma pod sobą kierownik? Jak wyglada codzienna praca od środka? Jak atmosfera?

Nana

Pytanie do pracowników. Czy Firma wdraża do pracy na nowych stanowiskach ile zarabia się na stanowisku kuriera a ile na stanowisku kierowniczym, Czy InPost wypłaca wczasy pod Gruszą lub nadgodziny?

Ferdek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi na kurierów? Jak przedstawia się sprawa umowy , na jaki okres jest podpisywana?

Robert

A to portal opinii o pracodawcy czy opinie o usługach świadczonych przez tą firmę? Tacy wszyscy niezadowoleni i oczywiście ich żale są najważniejsze i co z tego że to portal o innej tematyce i normalni ludzie chcą poczytać o Inpost jako pracodawcy...ważniejsze jest że mam gdzie wylać swój egoizm. W większości przypadków żalą się księżniczki które zamawiają paczusie i przez telefon zapraszają po 18tej bo one wtedy w domu są...no kurier wtedy też jest w domu. Tak ciężko pojąć że paczkę należy zamówić tam gdzie zazwyczaj przebywa się w czasie planowanej dostawy?? Widocznie ciężko z rozumieniem podstawowych rzeczy...takich jak choćby że portal GoWork tyczy się pracy! a nie służy do wylewania żali na usługi. Praca jak każda inna. Jak ma się nerwy ze stali to polecam. Dobre stawki.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie InPost? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Prywatny

Przy zatrudnieniu brak szkolenia. Brak zainteresowania nowym człowiekiem. Jak się o coś pyta to jest się zbywanym a później jest tylko coraz gorzej. Nie polecam

masakra

Jarek

@anonymous właśnie, zgadzam się. Też chciałam zasięgnąć opinii o pracodawcy a nie o firmie. Ktoś wie jak wygląda proces rekrutacyjny? Jaka jest umowa i stawka dla kuriera?

Uważam, że administratorzy portalu GoWork, powinni interweniować w sprawie tutejszych opinii. 3/4 opinii negatywnych, jest wystawiona przez niezadowolonych klientów, jednakże należy pamiętać, iż portal ten ma na celu wymiane opinii/ocenę pracodawcy. Ja- w chwili obecnej- aplikuje na stanowisko w firmie InPost, a co za tym idzie - chciałbym się czegoś o pracodawcy dowiedzieć. Niestety nie mogę uzyskać merytorycznych informacji, ponieważ strona jest zasypana opiniamii sfrustrowanych klientów, którzy nie potrafią rozróżnic działu reklamacji/obsługi klienta od portalu o PRACODAWCY.

M. B

To jest jedna wielka porażka co się dzieje z paczkami już nigdy nie skorzystam z tej firmy kurierskiej

Buba

żałosna firma, robią ustawione konkursy i usuwają prace bez powodu mimo że wygrywa, paczki ciągle znikają a kurierzy zamiast zapukać do drzwi to zostawiają awizo jeśli nie mieszkasz na parterze, a czasem nawet jeśli mieszkasz na parterze to też awizo bo skrzynka pocztowa bliżej niż drzwi

Wudu

Najpierw piszą maila z zapytaniem czy mogą wysłać paczkę do innego paczkomatu a finalnie wysyłają ją do punktu na drugą stronę Katowic, gorzej niż poczta polska i te ich awizo :)

Kika

obsługa klienta żenująca. Od 13 marca 2019 roku nie mogę odebrać przesyłki w paczkomacie w Rudzie Śląskiej nr RSL04A gdyż mają uszkodzoną całą kolumnę szafek a kurier właśnie tam włoży paczkę i do dnia dzisiejszego tj. 15.03.2019 roku nikt z pracowników nie racz ruszyć tyłka i je naprawić ani przełożyć paczki do innej szafki. Dziennie wydzwaniajac na infolinię to informują że kurier ma przełożyć paczkę i grają przygłupów. Mało tego otrzymałam dzisiaj SMS, że paczka w najbliższym dniu roboczym będzie do odebrania w Katowicach ponieważ minął czas 48h na jej odebranie w powyższym paczkomacie. Ich jakość usług nawet nie kwalifikuje się na '0'

Jurgen

Jak łatwo niektórzy rzucają oskarżenia w dodatku na forum przeznaczonym dla pracowników firmy a nie dla klientów!

margo

Moje sugestie dla InPost: Najwięksi SZMACIARZE W PL . Ignorują reklamacje zgłaszane przez klienta . Usiłuję umówić kuriera który dostarczył rozbitą lampę do podpisania protokołu od 7 listopada 2018. BEZSKUTECZNIE. Nowoczesność polega na tym że wszystko zgłaszamy mailem bo te łatwo ignorować tak długo aż klient zapomni albo mu się znudzi nękanie kolejnymi mailami i wtedy można się pochwalić jaką to doskonałą firmą jesteście bo macie tak niewielką ilość zgłoszeń reklamacyjnych .

Najgorsza firma kurierska. Paczką została odebrana ode mnie 17 grudnia i do tej pory widnieje jako weryfikowana w oddziale w Katowicach. Klient czeka na paczkę i jeszcze jej nie dostał. Jak chce uzyskać informacje na temat przesyłki to nikt nic nie wie. I kto mi zapłaci za zawartość paczki? Nigdy więcej!!!

Rozka

Nigdy więcej InPostu , a to paczka wysmarowana jakimś świństwem , a to trzeba lecieć po odbiór do oddzialu , a ostatnio przychodzi SMS w nocy 23 grudnia ( z 23 na 24 ) , że paczka do odbioru do 10 rano 24 grudnia ( kpina jakaś ) nie bylam w stanie w tym momencie odebrać przesyłki a po świetach do odbioru oczywiście w oddziale , gdzie muszę dojechać po części autobusem ( koszt ) po części dojść pieszo , co ciekawe to na stronie śledzenia przesyłek informacja ,że w paczkomacie umieszczono przesyłkę już 22 grudnia . Niepoważna firma .

elżbieta

22.12.2018 dzwoni kurier że ma dla mnie przesyłkę i będzie za 15 minut.Czekam i co dostaje sms że mam sobie wyjść do głównej ulicy tam stoi oznakowany samochód inpostu i odebrać przesyłkę.Postał tam chwilę i poprostu odjechał.Już nie zadzwonił i nie sms-ował chyba obraził się na mnie hehe.Zaznaczę że przesyłka to mała paczka o wadze gdzieś między 0,5 -0,2 dkg.no bo ileż może ważyć 100m taśmy do firan. Gratuluje pracownika

Kazia

Po raz kolejny dostałam przesyłkę którą dostarcza KURIER INWALIDA !! Dzwoni do mnie kurier i prosi o zejście przed klatke bo on ma problem z chodzeniem i na pierwsze piętro nie wejdzie. Problem w tym że ja tez mam problem z chodzeniem i zejscie oraz wejście na TO pierwsze piętro to dla mnie duży wysiłek. Schodzę a tam stoi jakiś dziadek ,waga na oko 130-140 kg i mówi ze on po schodach ani (usunięte przez administratora) bo...Mówię mu że gdybym mogła iść do paczkomatu to nie płaciła bym przesyłki kurierskiej a ten robi głupie miny i przeprasza. W (usunięte przez administratora) mam jego przeprosiny jak teraz musiałam sobie zaaplikować kolejny zastrzyk przeciwbólowy. Pracowałam kiedyś w DPD ale nie przypominam sobie żeby zatrudniali inwalidów którzy mają problem z poruszaniem się . MASAKRA !! Panie Boże ,oby nigdy więcej nie trafić na tego kuriera i tę firmę . Mam dowody na to że tak właśnie jest bo zdarzyło sie ze tenże sam kurier zostawił przesyłke dla mnie w zakładzie wulkanizacyjnym ktory znajduje sie na mojej ulicy. Jest tez sąsiadka która akurat wracała do domu kiedy odbierałam przesyłke od w/w kuriera.

Artur

W piatek dostaje sms że paczka do odebrania w paczkomacie. Tak się zdażyło że nie byłem w stanie odebrac, nastepny sms że do niedzieli do ok 12 do odebrania bo wróci do oddziału, ok, bywa. W poniedziałek rano pojechałem sprawdzić czy jest, bo do tlej pory nigdy nie było takiego problemu, wiadomo każdy ma jakieś plany na weekend. Wbijam kod wszystko ok ale paczkomat sie nie otwiera, leje jak scebra, ide do auta dzwonie , okazuje się że paczka jest , ale jak chce odebrać muszę dzwonić do działu technicznego.... pytanie po co jak paczka jest......blokowanie........ s.. Moje sugestie dla InPost: Do tej pory nigdzie nie było problemu z odbiorem paczki w poniedziałek po weekendzie, teraz jakieś nowe komplikacje wprowadzacie, po co

Klient

Po 24 godzinach od nadania przesyłki w Paczkomatcie - przesyłka nadal tam się znajduje . Nie została pobrana do dalszej drogi !!!! JESTEM ROZCZAROWANA CZASEM DZIALANIA . Masakra !!! Moje sugestie dla InPost: Firma powinna podać wiarygodny czas dostarczania przesylek !!!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Katowice

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost