Opinie o InPost w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Katowice

W...wiony

TOTALNA POMYŁKA TA FIRMA. Już nawet nie informują mailowo o dostawie mimo że mail o nadaniu do mnie przez sprzedającego do mnie dotarł. NIGDY WIĘCEJ INPOST Moje sugestie dla InPost: FIRMO INPOST SPADAJCIE Z POLSKIEGO RYNKU. MOŻE BĘDZIECIE FUNKCJONOWAĆ LEPIEJ W REPUBLIKACH BANANOWYCH BO DO UE WAM BRAKUJE 1000 LAT ŚWIETLNYCH

Nienawidzę inpost

Przesyłka na podany adres do dużej firmy w Katowicach nie dotrze, bo ma błąd w kodzie miasta. Kpina. Dzwonię i pytam o co chodzi bo na ten sam adres u innych przewoznikow przesylki dochodzily. To sie dowiedziałam że cyferki w kodzie się nie zgadza. To napisałam im jaki ma być, jeżeli mają problem z dotarciem do Katowic. A nieeeee. Tak to nie działa. Dostałam informację: przesyłka nie dotrze. Za usługi in post dziękuję. Nigdy więcej.

Natalia

Nie polecam usługi chyba ze ktoś chce jechać przez całe miasto po odbiór przesyłki kurierskiej! kurier leń! nie pofatygował sie do dostarczenia przesyłki i kłamał że był pod wskazanym adresem. Ma pecha bo portiernia działa 24/7. Ponadto nie otrzymałam nawet informacji że paczka jest w oddziale, brak informacji w jakim. Jakby tego było mało 2 kolejne reklamacje były przez oddział ignorowane. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kurierów lub ich odciazyc by mogli dostarczac paczki do odbiorcy a nie oddziału

Lukasz

Kurier w ogole sie nie kontaktowal. Czekam na umowe juz z 3 miesiace i jeszcze jej nie ma i nie bedzie bo Inpost postanowil sobie ja zablokowac nie wiem dla czego bo nawet nie było proby doreczenia. Dzwonilem na info do inpostu to typ co z nim gadalem sam nie wiedzial co sie dzieje z przesylka..Dlatego jak juz cos kupuje w necie z doreczeniem to nie przez inpost. Bo czekac na przesylke 3 miesiace a 24h to jest roznica.Dlatego nie polecam tej firmy.....

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie InPost? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Pseudo

Witam serdecznie in post to jedna wielka pomylka mojej kariery zawodowej panuje tam haos (usunięte przez administratora) zaprzeproszeniem wiem co sie tam dzieje bo tam pracowalem i kurierzy sa bardzo (usunięte przez administratora) do sortownikow do tego sam kierownik ma w (usunięte przez administratora) to co sie dzieje na magazynie z paczkami kurierzy paczkami rzucaja depcza po nich odradzam ta firme z poważaniem byly pracownik

Yanko
@Pseudo

Witam, czy pracowałeś na sortowni w Katowicach?

Agnieszka
@Pseudo

Witam mam pytanie a kto był szefem p.szwarc?bo muj mąż wlasnie zaczął tam prace i chciała bym wiedzieć jak naprawdę ta praca wyglada bo mamy 5 dzieci i od paru dni wraca późno niz bylo mówione i zaniedbuje tym samym nas rodzinę.prosze o prawde.

Kuguar3
@Agnieszka

Tego goscia nie komentuje bedziecie robic za free

ZROZPACZONA

Dziadosto to jest jedna wielka kpina wysylam przesylke firmo inpost i ….. paczka ginie nikt nie jest w stanie mi pomoc co jest grane ???? Jak można tak traktować ludzi zlikwidować taka firme nie do przyjęcia . Infolinia hihih smiech na sami nic nie wiedza spalawiaja ludzi MASAKRA

Jak widać pracownicy w tym oddziale są chyba lekko przestraszeni ze nikt nic nie pisze... O każdym z oddziałów można znaleźć coś przyjemnego a o tym cisza czyżby było tak kolorowo? Ten oddział to największe bagno w jakie można wdepnąć ...

Aga

A wie pan coś o tym oddziale?bo muj maz pracuje tam od kilku dni.praca miala być do 16-17 a wraca duzo później na czym cierpimy my bo mamy 5 dzieci ostatnie ma 4 miesiace.

Polecam pracę w InPost Katowice, koordynatorzy są rzeczowi, panuje zdrowa atmosfera, w zasadzie nie mam na co narzekać, nie spotkały mnie żadne negatywy. Na umowie zlecenie dla studenta 16 brutto/h

Ludzie myślcie

Ćwoki tonopinie na temat pracy w oddIale a nie ich jakości usług kutierskich

Niezadowolona

Najgorszy kurier z jakim miałam styczność. Przesyłka nie dotarła do mnie tylko pod całkiem inny adres do innej miejscowości, gdyby nie uprzejmość pana, któremu rzucili przesyłkę pod bramę to byłabym stratna sporo kasy. INPOST po telefonie do tej pory się nie odezwał, więc jak widać firma ma w nosie klientów.

Pracuje więcej ukrów niż Polaków, dla magazynierów i liderów liczy się tylko szybkość sortu. W nosie mają, że czasem jest za ciężko. Tylko i wyłącznie straszą, że jak będzie dużo błędnego sortu to delikwent wylatuje z pracy (szczególnie dobra w zastraszaniu jest p. Lidka, nie wiadomo po co ona tam w ogóle pracuje, kobieta nic nie potrafi tylko drzeć się i straszyć) Ukraińcom jak coś nie odpowiada to pomagają, na polaków maja wyj**ane. Odradzam całkowicie pracę na magazynie.

Kuba

Jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zawsze zmienić tylko czy na pewno będzie lepiej?

Kajtus

Najgorsza firma kurierska zdecydowanie nie polecam a kurier który obsługuje Mysłowice jest starym zgorzkniałym marudnym typem nie chcętnym do współpracy!

antyinpost

To po co wysyłacie taką chu..wą firmą???? Jest tyle innych solidnych firm kurierskich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nikt o inposcie nie napisał dobrego słowa. HWD

wkurzona

ja kilka razy dzwoniłam do magazynu w Katowicach i w końcu powiedziano mi, że paczka zaginęła i mam składać reklamacje, złożyłam i odzyskałam wartość zagubionej paczki. Nie ma co czekać tylko składać reklamację!

Leszek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Szkoda, że forum zostało przejęte przez klientów chociaż to forum pracownicze!!

@Leszek

Leszek, dobre pytanie ! Jak tam byłem w oddziele w Katowicach to oprócz dwóch pań magazynierek z obsługi klienta moją paczkę przywiózł wózkiem młody chłopak z Ukrainy, który ni w ząb nic nie rozumiał o co go pytałem. Jest ich tam oczywiście więcej... Firma potrzebuje więc pracowników...

Moja paczka przebyła 700km w dwa dni a już 3 dni leży w oddziale w Katowicach i nic się z nią nie dzieje. Chyba się tam wybiorę jutro. Za godzinę tam samochodem dojadę od siebie z domu. Nie wiem czy mi wydadzą, czy muszę jeszcze czekać na nią aż łaskawie przejedzie te 40km do mnie ?

@Piotr

Dziś byłem w ich głównym magazynie na ul. Kościuszki 227 w Katowicach i panie magazynierki paczkę znalazły i mi wydały. Okazało się, że był niepoprawny adres. Dlatego przesyłka utknęła na półce w magazynie. Pewno nigdy by do mnie nie dotarła. Zdaża się że niekiedy paczka jest bardzo ciężka to też długo czeka w magazynie pośrednim na kuriera. Trzeba dzwonić na infolinię, dowiedzieć się gdzie ona jest obecnie i jak się da to tam pojechać albo kogoś z okolicy wysłać po nią.

Kamila
@Piotr

A mogłby Pan mi wytłumaczyć jak tam dojechać? Moja paczka również utknęła w Katowicach, a telefonów nie odbierają. Postanowiłam tam pojechać ale nawigacja pokazywała miejsce, którego nie było. Więc gdzie znajdują sie te Kościuszki 227?

@Kamila

Z tą lokalizacją magazynu InPost na tej ulicy to rzeczywiście porażka. Mnie nawigacja zaprowadziła w pobliże tej firmy na ul. Kiepury. Stamtąd trzeba obejść południowe zagrody z kilometr, choć w rzeczywistości to rzut beretem przez "płot" :) Najlepiej wpisać w Google: Kościuszki 227, Katowice i pokazuje się mapa gdzie to jest. Jak widać na mapie można tam dojechać samochodem bez problemu.

Rocco

Oddział w Katowicach to jedno wielkie nieporozumienie , na paczkę czekam 15 dni zero kontaktu z ich strony ,zwykłe zbywanie klienta.Przesyłki z Chin są lepsze w kontakcie niż ta firma .

iwona

Totalna ignorancja.Czekam na paczkę 10 dni i dalej jej nie mam. Przesyłka została przekierowana bez mojej zgody w zupełnie inne miejsce.Infolinia zupełnie nieprzydatna - tzw. konsultantki opowiadają jakieś okrągłe dyrdymały nie odpowiadając konkretnie na pytania klienta (jestem już po czwartej takiej rozmowie i dalej nic nie wiem). Do oddziału nie można się dodzwonić. Żadnej aktywności ze strony firmy a ty kliencie sobie szukaj! Dziadowska instytucja! Ceny najniższe ale co z tego.Nie dajcie się zwiezć!

@iwona

Jeśli to ważna paczka lub wartościowa, to trzeba się do ich magazynu samemu wybrać. Pojechałem tam na ul. Kościuszki 227 i panie magazynierki paczkę znalazły i mi wydały. Okazało się, że był problem z poprawnym adresem. Nadawca uprościł adres nie wpisując wszystkiego co trzeba (a dałem mu pełny poprawny adres) i przesyłka utknęła na półce w głównym magazynie w Katowicach. Pewno nigdy by do mnie nie dotarła. Tak więc trzeba zlokalizować gdzie ona się teraz znajduje i wysłać tam kogoś żeby ją odebrał.

wkurzona

no i nic nie załatwiłam mimo, że po raz kolejny dodzwoniłam się do magazynu w Katowicach, za pierwszym razem Pani powiedziała, że paczka trafiła w ręce kuriera, który nie obsługiwał mojego rejonu i jutro nadadzą paczkę znowu a dzisiaj wprost, że paczka zaginęła i mam składać reklamację.... !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Katowice

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost