InPost

Katowice

Opinie o InPost

anonim 2011-11-03 13:48:30
Jak widać pracownicy w tym oddziale są chyba lekko przestraszeni ze nikt nic nie pisze... O każdym z oddziałów można znaleźć coś przyjemnego a o tym cisza czyżby było tak kolorowo? Ten oddział to największe bagno w jakie można wdepnąć ...
kazik 2011-12-02 14:43:10
są zdecydowanie dużo gorsze ... w "stolycy" ! i nikt z tym nic nie robi od ponad 2 lat :) kręcą na czym świat stoi !
kazi 2011-12-09 13:18:06
a jak tam kierowniczka oddziału ? dyrektor zadowolony ? :):):)
Adam 2016-03-17 12:22:14
My na to tyle że firma to 2 Amber Gold infolinia 40 minut czekania i nic , mail zero , fejs wymijające odpowiedzi lub brak , przesyłki zamiast 3 dni idą 3 tygodnie .
Aśka 2016-05-02 09:34:25
Jestem niezadowolona z firmy. Pracują tam nieodpowiedzialni i leniwi ludzie. Nie chce im się dostarczyć przesyłki do adresata tylko zostawiają awizo.
Ponieważ mam złamana nogę byłam w domu, a listu nie dostarczono. Zostawiono awizo. Czy na tym polega usługa InPost ??????????????
grzesiek361 2016-08-25 06:33:25
Kupiłem na allegro ksiązkę/podręcznik potrzebny na już...przesyłka miała dojść w 3 dni robocze...od 4 dni zalega w Katowicach...pisałem do firmy e-mail - zero odpowiedzi. DZIADOSTWO
mdr 2016-08-30 14:56:34
Moje 3 przesyłki leżą od 10 dni w Katowicach i co? Psińco!!! 2 telefony i nic, będą to wyjaśniać! Tylko co wyjaśniać? Niech ktoś wreszcie weźmie d...ę w troki i dostarczy je. Wasze 3 dni to lipa jeszcze żadna nie przyszła wcześniej niż po tygodniu. Mam nadzieję, że firma wreszcie ogłosi upadłość, bo to co wyczyniają to kpina z klienta.
ugotowany 2016-09-01 10:30:54
Od dwóch tygodni czekam na przesyłkę krajową z Allegro i nie wiem czy to nie był błąd , że skorzystałem z Inpost, tzn. wiem na pewno że wspolna usługa wysylkowa A. i I. Listem poleconym to nieporozumienie.
List polecony wysłany w dniu zakupu, wg strony www firmy Impost śledzenie przesylki pokazuje ze na drugi dzień byl już na miejscu i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie wie co się z nim dzieje! Infolinia po długim oczekiwaniu przyjmuje reklamację i... koleny tydzień bez żadnych wiadomości. Podobno ponaglenie, podobno sie skontaktują, podobno w końcu dostarczą? Wstyd! W tzw. Międzyczasie otrzymałem 3 przesylki z Włoch nadane tydzień później. Potencjalnym klientom życzę dużo cierpliwości i samozaparcia bo mnie już Q...ica bierze na tą amatorszczyzne.
Karol 2016-09-15 09:33:41
fatalna obsługa, moja przesyłka leży już 8 dni w katowicach. Każdemu odradzam usługi firmy INPOST. Czuje się oszukany - zapłaciłem za kuriera a czas oczekiwania jak ekonomiczny na poczcie
KZM 2016-09-28 13:29:59
Dzwoniłem przed chwilą do tego "burdelu" z reklamacją. Minął dzisiaj równy tydzień, kiedy wysłali do mnie list polecony i go nie otrzymałem.
Kolejny raz człowiek musiał się wk*rwiać i użerać z takimi idiotami.
Mówię babie (grzecznie), że chcę sprawdzić status złożonej reklamacji przez sprzedającego. Podaję nr, a ona, że mam czekać do 30 dni... Co????? Z jakiej racji mam czekać tyle czasu, bo jakiś debil zgubił (tak przypuszczam) mój list?
Dzwonię drugi raz. Odebrała inna raszpla, która pierd*li, że do 2 tygodni mam czekać (wow - krótszy termin!!). Mówię babie grzecznie, bo jeszcze byłem cierpliwy, że mam NR PRZESYŁKI i chcę znać status sprawy. Ona dalej swoje. Mówię, że nie mam zamiaru czekać 2 tyg, bo moja paczka została wysłana tydzień temu i dawno powinna do mnie dotrzeć! Ona dalej swoje pieprzone reguły. W tym miejscu już myślałem, że mnie szlag trafi. Gadam temu pustakowi, że ma wpisać nr przesyłki i mi powiedzieć o co kaman, a ona, że mnie żegna i się rozłączyła. Nosz k*rwa mać.
Z inpostem już wiele razy się użerałem, bo komuś nie chciało się dupska taszczyć pod adres, gdzie miała dotrzeć paczka i sobie zostawił ją w innym lokalu.
A najlepsze jest to, że ta "mafia" ma zablokowaną możliwość dodawania komentarzy na facebooku, bo wiedzą, że ludzie ich obsmarują równo.
Reasumując. Ostatni raz wybrałem sposób wysyłki - inpost. Wolę dopłacić kilka zł i mieć pewność, że paczka DOJDZIE.
Inpost, to największa porażka jeżeli chodzi o przesyłki.
Dno i jeszcze raz dno, razem z całym zespołem!!
xd 2016-10-18 22:33:29
Dla mnie najważniejsze są odpowiednie premie do podstawy zarobków.
gabriela 2016-12-02 11:26:35
Od 3 dni moja przesyłka leży w Katowicach. Bardzo często korzystam z tych usług, ale tym razem chyba moją znajomość z tą firmą zakończę. Widać nie zależy im na stałych klientach, a potem będzie zdziwienie, że coraz mniej osób korzysta z ich usług. Nie ma nawet gdzie zadzwonić i wyjaśnić sprawę, no chyba że ktoś umie porozumieć się z automatem. Jestem tym razem bardzo rozczarowana i w przyszłości postaram się nie wybieraż ich usług. Lekceważenie klienta kompletne.
roza 2016-12-05 00:18:31
moja przesylka zaginela,kilka razy dzwonilam ,mowia rozpatrza i oddzwonia ale do tej pory nikt nie zadzwonil zero zainteresowania klientami masakra ,a dodzwonic sie do nich jeszcze gorzej 30 min czekania
rad 2016-12-05 23:03:25
moja przesyłka od 30-go listopada leży w Katowicach (dzisiaj jest 05.12.2016) - maile, telefony (kilka) nic nie dają, mieli wyjaśniać, oddzwonić i cisza! JUTRO TAM JADĘ! i chyba kamień na kamieniu z tej firmy nie zostanie taki jestem wk...ny!
Zostaw swoją opinię o InPost - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InPost