Opinie o InPost w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Katowice

AgaT

Nie polecam. Kurier zamiast do wskazanego paczkomatu wyrzucił paczkę na drugim końcu miasta, znalazła ją przypadkową osoba i poinformowała mnie o sytuacji. Gdyby nie dobra wola tej osoby straciłabym zarówno paczkę jak i pieniądze. Dodam, że na reklamację uzyskałam negatywna odpowiedź i brak możliwości ubiegania się o zwrot kosztów przesyłki. Więc oni zarobili a ja w 8 miesiącu ciąży biegałam po obcych ludziach szukając swojej paczki. Już nigdy nie skorzystam...

świadek wyrzuconej paczki
@AgaT

a dziwić się ja wracając z pracy osobiście widziałem jak kurier wyrzuca paczkę za paczkomat wycina adres i inne informacje i odjeżdża paczka była dosyć duża i jasne było że nie zmieści się do paczkomatu

abc

Kurierzy InPostu mają naprawdę ograniczony poziom myślenia. Skoro zamawiam Kuriera na określone godziny, to chyba oznacza, że w wymienionych godzinach będę w domu? Według Kuriera nie, przyjedzie kiedy zechce. Zamawiasz, masz być w domu o każdej porze. Prostactwo na całej linii.

@abc

Wyobraź sobie, że jesteś kurierem, tak przez chwilke. Przyjeżdżasz o 6 na magazyn i widzisz ogromny stos paczek, które czekają na Ciebie. Już wiesz, że kolejny dzień wrócisz do domu jak Twoje dzieci będą już spać. Potrzebujesz ułożyć w głowie myśl jak te paczki wszystkie upchać na samochodzie, by wszystkie zabrać i ułożyć wg trasy, by jechać po sznureczku. Wyjeżdżasz, jest godzina 11, potrzebujesz 20 min, by dotrzeć na swój rejon do pierwszego najbliższego punktu doręczenia. I wtem widzisz, że paczka, która jest na samym końcu auta, bo jest na ostatniej najdalszej ulicy, ma być doręczona do godz. 12. Co wtedy robisz ? Patrząc na to, że Twój czas pracy zależy również od tego w jaki sposób ułożysz trase, a uwierz, że na godziny tutaj nie płacą. Rozumiem, że ciśniesz z ta jedną paczką, przekopujesz samochód w jej poszukiwaniu, a nastepnie cofasz sie na początek trasy, tak ? Szacunek do klienta to jedno, ale kurier to tez człowiek i też powinien szanować siebie i swój czas

Kot Nowy wpis

Jak wyglada praca serwis sprzątający wyry

Natka

(usunięte przez administratora), dosłownie. Zero szacunku do pracownika. Brygadziści chodzą i się drą "szybciej szybciej robole, (usunięte przez administratora)!". Żarty żartami, ale dla mnie to jest nie do pomyślenia. Paczki są ciężkie, taśma cały czas leci, a jak nie nadążasz, to się na ciebie drą. Nikt ze sobą nie rozmawia, każdy obrażony, po prostu wymarzona atmosfera, ale to nic dziwnego przy takich warunkach. No i oczywiście polaków jest tam mniej niż połowa.

Kapitalna Nowy wpis
@Natka

W punkt . Sama prawda . Darcie mordy na porządku dziennym . Brak ogłady i pogarda . Dodatkowo w Częstochowie sluchanie muzyki poprzez glosnik ruszajac przy tym rytmicznie głową . I robienie z siebie pajaca nie brygadzisty .

Magia Nowy wpis

Tutaj bedziesz czuć się szanowany, bedziesz na pierwszym miejscu, będą cie nosic na rekach - zakładając, że wlozysz na siebie karton z etykieta inpostu i bedziesz udawać paczke. Jesli wkroczysz tam jako czlowiek, wyjdziesz jako wrak. Wymagania z kosmosu, obcinanie wynagrodzen, ciągle pretensje - za to zero zrozumumienia, zero poczucia jakiejkolwiek moralnosci w obliczu pracy kuriera, która odbiera wlasciwy sen, wlasciwe zywienie, nie wspomne o nadwyrezaniu zdrowia fizycznego i psychicznego. Kierownictwo pluje w twarz pracownikom, ktorzy sa od wykonania czarnej roboty, niezaleznie ile by jej bylo - a jest coraz wiecej. Podejmujac tutaj prace jako kurier obnazasz sie z wszelkiej godnosci.

Paulina Nowy wpis

Oddział w Sosnowcu nie daje umów, co tłumaczą tym, że dużo ludzi zwalnia się po pierwszych dwóch-trzech tygodniach, co jest oczywiście prawdą, ale i nie zmienia to faktu, że jest to rażące łamanie prawa. Pracownik nie powinien się godzić na coś takiego. Stawki są oczywiście tajemnicą państwową, a o zapłatę za przepracowany czas trzeba się upominać, i to bezskutecznie! Będziemy kontaktować się z prawnikiem i mam nadzieję, że skarbówka i PIP dobierze się do nieuczciwego pracodawcy! Przemilczę warunki pracy, bo chyba dużo ludzi już się na ten temat wypowiedziało. To jest skandal!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie InPost? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Bardzo niewdzięczna praca może dlatego tyle zniechęcenia wśród pracowników a to za sprawą klientów.

@Andrzej

a jak pracownik ma być szczęśliwy i doceniony jak pracuje bez przerwy czy to jest 8 godzin 12 czy też 6 robi swoje kierownictwo sie patrzy non stop na ręce zrób coś wolniej to od razu źle nie ma czasu się nawet wylać bo paczki najważniejsze jak bys był głodny to zapomni o jedzeniu zjesz sobie jak skończysz prace a kierownictwo co na to cytuje( przecież macie przerwy od czasu do czasu puszczam na papierosa )

AgaT

świadek wyrzuconej paczki
@AgaT

abc

Mimis
@abc

Zgadzam się w 100% przyjeżdżają zazwyczaj tylko rano, a jeśli nie ma nikogo w domu to paczka wkoncu przepada. No przepraszam bardzo, ale ludzie może mają brać wolne w pracy, aby kurier mógł sobie dostarczyć paczkę o tej godzinie o której chce... Chłopak raz dzwonił czy może być o 14, bo nie ma go wcześniej w domu to mu powiedział, że nie i to jeszcze takim tonem jakby go przez ten telefon zjeść chciał, a jak chłopak zapytał czy może mu przywieźć paczkę do pracy to kurier odpowiedział, że jemu to nie po drodze.... Masakra z nimi, są to takie lenie śmierdzace, że dziwię się, iż nadal pracują w ogóle...

Jack Sparrow
@abc

Kurierzy nie mają ograniczonego poziomu myślenia tylko ograniczony czas pracy. Jeżeli ja zamawiam coś i wybieram opcję dostawy przez kuriera to tylko wtedy kiedy wiem , że będę dostępny przez cały dzień w domu. Natomiast jeżeli ktoś pracuje w tych godzinach i wie, że nie będzię dostępny to niech wybiera opcję dostawy do paczkomatu i po problemie bo można przesyłkę odebrać w odpowiedniej dla siebie porze. Nie rozumiem również ludzi, którzy zamawiają przesyłki za pobraniem a pracują np w godzinach między 6:00 a 17:00. Wystarczy zrobić opłatę przelewem przy zakupie i nie ma problemu a tak potem wieszanie psów na kurierach że jeżdżą w nieodpowiednich godzinach. Wszyscy chcą mieć przesyłkę wtedy kiedy są w domu a kurier co ma być w tych wszystkich miejscach naraz? Zastanówcie się ludzie co piszecie bo nie macie pojęcia nic o pracy kuriera, który i tak pracuje minimum po 12 godzin od poniedziałku do piątku od 6:00 do 18:00.

Jack Sparrow
@abc

A tak pozatym pracuję jako kurier i mnie również nie ma w domu do godz 18:00 i jeżeli korzystam z usług innych kurierów bo nie ma innej pocji dostawy to wystarczy podać adres do wysyłki kogoś z rodziny np matka, córka, kogokolwiek z rodziny, który wiem że jest dostępny w tych godzinach i nigdy nie miałem problemu, że nie dostałem. Niektórzy "Ci myślący" zamawiają przesyłki do miejsca pracy i problem znika ale to trzeba czasami pomyśleć bo to nie boli.

Daro
@Mimis

Przyjmij się i zobacz jaka to ciekawa praca. Nie chciał byś tam pracować Cały dzień w pracy, zero wolnego nie pracujesz to nie masz płacone

@Daro

No wiesz co, to chyba jednak logiczne i fair jest.xd Za siedzenie i nic nie robienie kasy nie powinno raczej być. ;p

Sweetnightmare
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Wypowiem sie z perspektywy kuriera. Nie Katowice, a Sosnowiec, choć podejrzewam, że nie ma to większego znaczenia. Nie nazwe tego rzetelną firmą, raczej tworem na miare pu tinowskiej dyktatury. Klient nasz pan, a pracownik (usunięte przez administratora) - to główna zasada panującą na oddziale. Jeśli szukasz pracy, gdzie najczęściej rozdawanym benefitem są kary finansowe (za byle (usunięte przez administratora) - zapraszam do inpostu. Jeśli natomiast masz rodzine, masz szacunek do siebie, lubisz sobie coś zaplanować - odradzam zdecydowanie. Tutaj nikogo nie interesuje nic, poza (usunięte przez administratora) paczkami, które MUSZĄ być dostarczone tego dnia. Umiera Ci dziecko ? Pochowaj je szybko w nocy, bo rano paczki muszą wyjechać. Doznałeś kontuzji ? To wkladaj gips i (usunięte przez administratora) bo paczki muszą wyjechać. Witamy w inposcie, gdzie moralność upadła. Tu upadło wszystko co ludzkie. Tak - też w to nie wierzyłam, aż nie przekonałam się na własnej skórze. Cisną mi sie na usta różne epitety, kiedy slysze "inpost" ale z szacunku do osób czytajacych moja wypowiedz, po prostu się powstrzymam.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie InPost?

Joanna Dankowska

Czy kiedykolwiek już pracowałam w podobnej pracy?

Joanna Dankowska

Stawka jak w zakładzie na kompletowaniu mają 9tysięcy i więcej ludzi niż tutaj i jest 29 zł a tutaj zmiana ma 250tys i jaka stawka i ludzie chorują .

Joanna Dankowska

Stawka trochę za niska jak na takie nadużycie pracownika. Ale jeżeli chodzi o organizację wewnętrzną nie mam nic do zarzucenia tej firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w InPost?

Inpost Sosnowiec

Nie polecam, jedno wielkie kumoterstwo, kierownicy którzy nie mają szacunku do ludzi i kłamią w żywe oczy oraz defraudują środki firmy. Atmosfera na oddziale jest tragiczna, każdy tylko patrzy na drugiego jak mu się nogą powinie, żeby iść (usunięte przez administratora) zamiast się wspierać i razem tworzyć zespół. Nadgodziny i weekendy każą odbierać, zmieniają grafik pracy nawet co miesiąc. Nie polecam nikomu na żadne stanowisko

Joanna Dankowska

Jeżeli chodzi kordynatorów jest bardzo w porządku. Jedyna firma gdzie na magazynie która nie ma steku wulgaryzmów. Panowie są bardzo uprzejmi i wyrozumiali. Przewaga jest na sortowni osób z Ukrainy. Atmosfera nie ogłupia człowieka. Jest ok.

IngVar

Ciekawa firma, dają ogłoszenie o prace. Wysylasz CV, ale zero odzewu. Mija krótka chwila i ponownie to samo ogłoszenie na to samo stanowisko pracy, znowu wysylasz CV i info że odrzucone. I tak sytuacja ma sie kilka razy. Pytanie, czy firma wystawia ogłoszenia dla żartów? Czy szukają niemożliwego?

Sławomir
@IngVar

A wpasowujesz się w wymagania? Bo jeśli tak, to faktycznie dziwne i nie bardzo w takim razie wiadomo, kogo szukają, ani o co im chodzi? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

@IngVar

Lepiej do nich dzwonić, a potem wysylać cv.

M

totalna porażka, miała być paczka czekałam cały dzień w domu, po czym się okazuje ze niby kurier był i dozownik jak i na domofon tak i na mój nr telefonu, brak żadnego połączenia. Na drugi dzień została podjęta druga próba, nie dość ze musiałam jeździć za kurierem bo wtedy kiedy ja miałam iść do pracy on wtedy chciał sobie przyjechać, wiec już jak poszłam po paczkę i zapłaciłam to jeszcze nie miał mi jak wydać, no totalne kpiny kurier jeszcze bezczelny w stosunku do mnie. NIE POLECAM

Monk

Prosze kazdego kuriera ktory byl na dniach probnych a nie otrzymal wynagrodzenia, majacego zaswiadczenie wejscia na magazyn in postu w sosnowcu na ulicy innowacyjnej 7 o kontakt ze mna pod adesem email soosweetlips@gmail.com szykujemy pozew zbiorowy ;) pozdrawiam ;)

Dzidek

Nadałam paczkę przez Inpost w niedzielę w nadziei, że wyjedzie w poniedziałek i prawdopodobnie w środa będzie u odbiorcy no i paczuszka tak sobie leży już kolejny dzień w Oddziale Inpost Wałbrzych. Po moim monicie – dzwoniąc na infolinię, każą mi napisać email i koniec żadnego odzewu, to przypomina zwykłą kradzież. Dopiero po kolejnych monitach telefonicznych na infolini otrzymuję informację, że paczka znajduję się nadal w Oddziale (u nadawcy) Inpost Wałbrzych i jest uszkodzona. I tak paczka niedostarczona do odbiorcy, jak również nie zwrócona do nadawcy. Inpost to (usunięte przez administratora) omijałbym szerokim łukiem.

Super praca za sortownika w Wyrach polecam każdemu. Fajna kasa i premia ,fajni ludzie ????

Pracowńik jest zerem

Tak zgadzam się .cudowna praca .jeśli lubisz być traktowany jak śmiec i oszukiwany to idealne miejsce dla ciebie.pseudo zmianowi odbijający się co najmniej 50,%czasu pracy.ten obijajacy sie pracowńik pozniej wlasnie zarzadza twoja premia .brak organizacji .jako sortownik jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) bo przeciez to praca tylko dla (usunięte przez administratora)ktorzy też tak śa traktowanisredni czas pracowńikůw ktorym wytrzymuje ten (usunięte przez administratora) to 10 dńi .zacznijacie myslec i szanowac ludźi to moze ktos u was bedzie pracowal .

Wyry praca

Sortownik w Wyrach .praca głowne przez agencje ktorych nie polecam.sama praca nie bylam zla gdyby była orgańizacja.brak szkolenia bhp a magazynierzy poruszaja sie na wozkach jak rajdowcy.-do pierwszego wypadku.,koordynatorzy (zmianowi)w wiekszosci lenie z brakiem szacunku dla kazdego.premie obiecywane zazwyczaj nie wyplacone.twierdza ze maja chetnych na peczki to sie przekonamy na swieta .

@Wyry praca

Zgadzam się z tą opinia . Przerwa na 11 godz pracy 10 min to się w głowie nie mieści. Pracownicy wykończeni ciężka fizyczna praca nie mogą zjeść i napić się porządnie na świetlicy bo za mało czasu . Najważniejsze: Żeby wyjść do szatni ,świetlicy czy wogole z pracy trzeba mieć karte która otwiera się drzwi. Taki przywilej maja kurierzy,koordynatorzy i ukraincy . Sortownik Polak musi czekać aż ktoś raczy mu otworzyć i wypuścić np do domu po pracy . Pracuje się w zimnie i przeciągach a w zimie sortownicy będą ubrani jak balwany bo przy tak niskich temp to ja się zastanawiam czy idzie wogole pracować.

Co wchodzi w socjal InPost?

Andrej

Nie ma żadnego socjalu

@Andrej

Nawet jakiejś wody w butelce? To co innego oprócz wynagrodzenia jeszcze aktualnie jest?

Jest możliwość pracy na weekend na sortowni w Katowicach

zniesmaczony

Ludzie, na prawdę wam nic nie da, że piszecie tutaj złe opinie na temat świadczonych usług poprzez przewoźników w firmie InPost. Tutaj zdecydowana większość osób wchodzi poszukując informacji na temat warunków współpracy z InPost, czy też pracy wewnątrz firmy. Jak chcecie się wyładować emocjonalnie wylewając smutne żale o złych kurierach, to polecam opineo. I tutaj w końcu przejdę do sedna mojej wypowiedzi. Jakie warunki panują w Inpost, czy wstawiając auto jako przewoźnik, mamy możliwość obsługi samych paczkomatów?

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Katowice

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost