Manpower Sp. z o.o.
1 1 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Manpower Sp. z o.o.?

Jasiek Nowy wpis

Agencja działa i ma się dobrze wbrew niektórym wróżbitom!

kocham Nowy wpis

love them

Ala Nowy wpis

Ta pseudo agencja jeszcze istnieje? Inspekcja pracy już dawno temu powinna zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Maniek

Manpower czy inne agencje to naciągacze pracowałem przez kilka z nich stawki tragiczne powinno się to zlikwidować tylko na ludziach żerują masakra

Follow me

Mnie zwodzili prawie 3 tyg bylebym czasem nie znalazł innej pracy bo mieli jakiś balagan u klienta i oferta stanowiska się przeciągała.dobrze że nie czekałem tylko następnego dnia rozpocząłem pracę gdzie indziej bo akurat miałem taką możliwość. Pani z manpower nie zdradzę danych prosiła o cierpliwość dzwoniła dzwoniła i ucichło. Udają przy rozmowach jacy to oni nie są profesjonalni a tak naprawdę to jedna wielka słoma. rekrutuja cię na stanowisko z językiem obcym z którego robi Ci test osoba której poziom znajomości jest na poziomie 5klasy podstawówki. Generalnie nigdy nie korzystałem z usług agencji pracy ale zachęta dwóch średnich krajowych nieco zachęciła. Nie wiem kto z nimi współpracuje prócz firm produkcyjnych z zapotrzebowaniem na motłoch.

Romek

Gdyby tak było to firma nie rozwinęłaby tak skrzydeł. Ale pewnie narzekanie jest dla niektórych ważne.

ekwiwalent

Masówka. Brak indywidualnego podejścia do klienta. Rekrutacje nie są prowadzone "z sercem", chcą po prostu upchnąć kandydata firmie i zgarnąć pieniądze. Kandydaci dobierani byle jak.Więcej nie skorzystamy z ich usług.

Tak2Nie

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Manpower Polska sp. z o.o. Agencja w Katowicach? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

anonymous

oszuści naciagacze kłamcy bylem i pracowałem ,syf na hotelach bałagan jedno wielkie dno bez dna

raf

Nie wierzyć wszystkim opiniom w necie @Kapsel. Agencja pełna profeska załatwią i pracę tymczasową i stałą. Polecam

@raf

ja tez tam byłem i nikomu nie polecam tego bagna ,

anonymous

najgorciszemu wrogowi odradzał bym ta agencje ,ponieważ to (usunięte przez administratora) oszuści naciagacze kłamcy syf na hotelach wyzysk ,wszystkie te agencje o tej nazwie to oszuści

pabllitto

ja tez miałem przyjemnoś pracowac przez ta agencje gdzie płacono nam 950zł na miesiac a robilismy robote za pracowników zatrudnionych w tej firmie na stałe nie przez agencje i zarabiajacych 2500 bylismy nazywani murzynami gdy poinformowałem Pania w agencji jak sa traktowani ludzie z agencji w tej firmie zasmiała sie i tyle jej reakcji omijac ta agencje z daleka

Misiak

Agencja Manpower w Katowicach? Czy ona, przepraszam one- są dwie, wogóle działąją? Na ulicy Warszawskiej pracuje jedna osoba, jak ostatnio widzialem. Na ulicy Opolskiej pracuja 4 czy 5 ludzi. Malo ofert pracy. Jesli nie masz szczegolnego doswiadczenia, nikt z Toba nie bedzie gadal.

Zostaw opinię o Manpower Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie