counter
1 1 22 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Manpower Sp. z o.o.?

Zosia Nowy wpis

@kuba to były dwa etapy ? Jaki był pierwszy, telefoniczny ?

ekwiwalent

Masówka. Brak indywidualnego podejścia do klienta. Rekrutacje nie są prowadzone "z sercem", chcą po prostu upchnąć kandydata firmie i zgarnąć pieniądze. Kandydaci dobierani byle jak.Więcej nie skorzystamy z ich usług.

Tak3Nie
Kuba
@ekwiwalent

Do mnie nawet nie oddzwonili z wynikiem rekrutacji. Zero informacji zwrotnej po drugim etapie. Wystarczyło napisać SMS, że nie dostanę tej pracy i po temacie.

Robert Nowy wpis
@Kuba

Witam. Przecież każda agencja pisze iż zastrzega sobie kontakt tylko z kandydatami wybranymi, czyli tymi, którzy dostaną propozycję pracy, i tak Powinieneś to też rozumieć, bo tak jest wszędzie więc proszę nie miej pretensji tylko szukaj dalej

Tak1Nie2
Patryk Nowy wpis

Czy w firmie szkołą swoich pracowników ? Chodzi mi o to, czy można liczyć na rozwój?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 188 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Pawełek

Na jakie stanowiska są wymagania?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 289 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Manpower Sp. z o.o.?

Jasiek

Agencja działa i ma się dobrze wbrew niektórym wróżbitom!

kocham

love them

Ala

Ta pseudo agencja jeszcze istnieje? Inspekcja pracy już dawno temu powinna zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Maniek

Manpower czy inne agencje to naciągacze pracowałem przez kilka z nich stawki tragiczne powinno się to zlikwidować tylko na ludziach żerują masakra

Follow me

Mnie zwodzili prawie 3 tyg bylebym czasem nie znalazł innej pracy bo mieli jakiś balagan u klienta i oferta stanowiska się przeciągała.dobrze że nie czekałem tylko następnego dnia rozpocząłem pracę gdzie indziej bo akurat miałem taką możliwość. Pani z manpower nie zdradzę danych prosiła o cierpliwość dzwoniła dzwoniła i ucichło. Udają przy rozmowach jacy to oni nie są profesjonalni a tak naprawdę to jedna wielka słoma. rekrutuja cię na stanowisko z językiem obcym z którego robi Ci test osoba której poziom znajomości jest na poziomie 5klasy podstawówki. Generalnie nigdy nie korzystałem z usług agencji pracy ale zachęta dwóch średnich krajowych nieco zachęciła. Nie wiem kto z nimi współpracuje prócz firm produkcyjnych z zapotrzebowaniem na motłoch.

Tak2Nie1
Romek

Gdyby tak było to firma nie rozwinęłaby tak skrzydeł. Ale pewnie narzekanie jest dla niektórych ważne.

TakNie

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Manpower Polska sp. z o.o. Agencja w Katowicach? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

anonymous

oszuści naciagacze kłamcy bylem i pracowałem ,syf na hotelach bałagan jedno wielkie dno bez dna

raf

Nie wierzyć wszystkim opiniom w necie @Kapsel. Agencja pełna profeska załatwią i pracę tymczasową i stałą. Polecam

@raf

ja tez tam byłem i nikomu nie polecam tego bagna ,

anonymous

najgorciszemu wrogowi odradzał bym ta agencje ,ponieważ to (usunięte przez administratora) oszuści naciagacze kłamcy syf na hotelach wyzysk ,wszystkie te agencje o tej nazwie to oszuści

pabllitto

ja tez miałem przyjemnoś pracowac przez ta agencje gdzie płacono nam 950zł na miesiac a robilismy robote za pracowników zatrudnionych w tej firmie na stałe nie przez agencje i zarabiajacych 2500 bylismy nazywani murzynami gdy poinformowałem Pania w agencji jak sa traktowani ludzie z agencji w tej firmie zasmiała sie i tyle jej reakcji omijac ta agencje z daleka

Misiak

Agencja Manpower w Katowicach? Czy ona, przepraszam one- są dwie, wogóle działąją? Na ulicy Warszawskiej pracuje jedna osoba, jak ostatnio widzialem. Na ulicy Opolskiej pracuja 4 czy 5 ludzi. Malo ofert pracy. Jesli nie masz szczegolnego doswiadczenia, nikt z Toba nie bedzie gadal.

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad