Manpower Polska sp. z o.o. Agencja w Katowicach

Katowice

Opinie o Manpower Polska sp. z o.o. Agencja w Katowicach

anonymous

oszuści naciagacze kłamcy bylem i pracowałem ,syf na hotelach bałagan jedno wielkie dno bez dna

raf

@raf 04.05.2016 09:20
Nie wierzyć wszystkim opiniom w necie @Kapsel. Agencja pełna profeska załatwią i pracę tymczasową i stałą. Polecam...

ja tez tam byłem i nikomu nie polecam tego bagna ,

anonymous

najgorciszemu wrogowi odradzał bym ta agencje ,ponieważ to (usunięte przez administratora) oszuści naciagacze kłamcy syf na hotelach wyzysk ,wszystkie te agencje o tej nazwie to oszuści

pabllitto

ja tez miałem przyjemnoś pracowac przez ta agencje gdzie płacono nam 950zł na miesiac a robilismy robote za pracowników zatrudnionych w tej firmie na stałe nie przez agencje i zarabiajacych 2500 bylismy nazywani murzynami gdy poinformowałem Pania w agencji jak sa traktowani ludzie z agencji w tej firmie zasmiała sie i tyle jej reakcji omijac ta agencje z daleka

Misiak

Agencja Manpower w Katowicach? Czy ona, przepraszam one- są dwie, wogóle działąją? Na ulicy Warszawskiej pracuje jedna osoba, jak ostatnio widzialem. Na ulicy Opolskiej pracuja 4 czy 5 ludzi. Malo ofert pracy. Jesli nie masz szczegolnego doswiadczenia, nikt z Toba nie bedzie gadal.

Zostaw opinię o Manpower Polska sp. z o.o. Agencja w Katowicach - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Polska sp. z o.o. Agencja w Katowicach