Opinie o InPost w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie InPost. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w InPost na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InPost w Katowice

Jak wszystko działa to jest ok, jak coś się popsuje to InPost ma to gdzieś, w szczególności oddział Katowice. Paczki leżą, nikt się nimi nie zajmuje, innym razem wydali mi inną paczkę i musiałem jechać do oddziału ją wymienić, teraz samowolnie zmienili adres doręczenia. Kiedyś czekałem na paczkę jakieś 10 dni bo... nie mogli jej znaleźć. Oddział w Katowicach - niestety tragedia. Kierownika nie ma, to znaczy może jest, ale nie da się dowiedzieć jak się nazywa, jaki ma telefon, porozmawiać się z nim nie da, wszystko trzeba załatwiać z obrażoną panią z okienka. Jedyna i automatyczna odpowiedź to "złożyć reklamację", a po złożeniu zazwyczaj przysyłają email z przeprosinami, o zwrocie pieniędzy za niewykonanie usługi można zapomnieć. Infolinia - każdy mówi coś innego, rusałka nie potrafi sprawdzić nawet statusu paczki, ale jak się trafi na kogoś z głową to nawet pomoże nadać/odebrać przesyłkę z zablokowanego paczkomatu, ale takich osób mają chyba dwie na całą PL.

Mariott

Od 4 dni czytam ze przesyłka w doręczeniu, za to w 5 dniu mam info ze już przesyłka czeka w punkcie odbioru na drugim końcu miasta ciekawe czemu nie było komu przynieść pod moj adres domowy to juz drugi taki numer z ich strony .Kurier jaja sobie robi wpierw zostawia awizo nie pofatygowawszy sie teraz to samo już bez awizo. Leń i cwaniak ale ja mu sie dobiore do du...y

love_DPD
@Mariott

to pewnie mini paczka skoro zostawil w poku :)) a na minipaczke maja tydzien i moga ją tam zostawic dlatego jest tansza. Kurier za mini paczki dostaje mniej niz wyda na paliwo zeby przywiezc na adres dlatego w poku zostawiaja.....

Kat

Omijajcie INPOST z daleka! Paczka leży na magazynie od tygodnia, nie ma przypisanego kuriera. Nikt nic nie może, nikt nic nie wie. Kurier... szybciej byłoby samemu jechać po paczkę przez całą Polskę.

Hanna
@Kat

Moja paczka lezy tam od 20 grudnia! mają obiecaną skarge do UOKiK za wprowadzanie ludzi w błąd nierzetelna reklamą, co to niby w ciągu jednego dnia przesyłka kurierska dochodzi. W bambuko ludzi robią, a pod ten numer to sobie mozna dzwonić... do usr... smierci, nikt nie odbiera. Piszcie skargi do UOKiK jak im kary przywalą to sie nie pozbierają!

wkurzona

Dzwońcie pod ten numer co podano niżej ( 885 884 086 -Katowice InPost) Pani poinformowała mnie, że moją paczkę dostał kurier, który nie obsługuje mojego rejonu i oddał paczką na magazyn i tak sobie tam leży od 18.12!!! dzisiaj po mojej interwencji nadano nowy nr przewozowy i niby jutro ma być przekazana kurierowi miejmy nadzieję, że nie temu samemu ;) Podsumowując InPost to porażka!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie InPost? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
daro0731

Po trzech tygodniach oczekiwania zrezygnowałem i kupiłem u innego sprzedawcy, który wysłał mi firmą DPD. Przesyłkę otrzymałem w 20 godzin. InPost Katowice jakby to wyczuł. Zadzwonili do mnie i zapytali czy będę odbierał przesyłkę czy odesłać do nadawcy? KPINA !!! Dzwonili do mnie z tego numeru 885 884 086 magazyn w Katowicach (może komuś się przyda)

czekająca

Totalna ignorancja i brak odpowiedzialności, przesyłka nadana 18.12.2017., przed świętami status w doręczeniu, codziennie zmieniana jest tylko data i godzina, status się nie zmienia! Dzwonienie na infolinię nie pomaga, przyjmują zgłoszenie i na tym koniec.

@czekająca

przynajmniej u Pani data się zmienia :) u mnie utknęło na 18.12 status w doręczeniu.....

wkurzona

Porażka! od 18.12.2017 status w doręczeniu!!!!! dzwonienie na infolinie nie pomaga, przyjmują zgłoszenie i na tym koniec.....

daro0731

Właśnie minęły dwa tygodnie jak moja przesyłka (agregat prądotwórczy) utknęła w Katowicach. Ja interweniowałem 2 razy w InPost, również nadawca przesyłki 3 razy interweniował, jedyna reakcja to prośba do nadawcy o opis zawartości przesyłki. Dotarłem do jednego z pracowników który widział mój agregat stojący w miejscu gdzie kurierzy odbierają swoje przesyłki i jedyny problem polega na tym że nikt nie przeznacza go do dostarczenia. Wynika więc z tego że to zwykła złośliwość tych gnoi z Inpostu i nic więcej.

sfrustrowana

od 18.12 czekam na przesyłkę zero informacji zarówno od inpostu jak i oddziału lezy i tyle jak mówia w katowicach To jakas kpina za co sie płaci skoro przesyłek sie nie doręcza? Kto zna nr do odziału katowice prosze podac

MAJA

Kompletna pomyłka ,czekam na przesyłkę z Allegro od 08.12.2017 (sprzęt rehabilitacyjny dla osoby chorej) i ciągle słyszę jakieś wymijające odpowiedź. Nadawca przesyłki interweniuje ja interweniuję a status ten sam :ODEBRANO W ODDZIALE W KATOWICACH WKRÓTCE WYRUSZY W DALSZĄ DROGĘ i tak od 14.12.2017. Tylko nie ta firma kurierska.

Paczka utknęła w Katowicach!!!!!interwencje nie pomagają... rok temu też mi zgubili paczkę (nie wiem co mnie podkusiło, żeby znowu ich wybrać!), w tym roku im nie daruję!

Sloneczko

Od 16.09.2017.o godz 4.46 moja przesylka została przyjęta na oddział Katowice dzisiaj jest 26.09.2017 i nadal tam jest nie pomagają żadne interwencje na infolini Katowice mają wszystkich tam gdzie kończą się plecy.Na info dostalem numer bezpośredni nie odpowiada masakra.Odradzam wszystkim

JG97
@Sloneczko

To wszystko prawda moja paczka idzie już dwa tygodnie i jeszcze nie doszła. To co się tam dzieje to skandal. Czy nikt tego nie kontroluje?

Dorotaazory
@JG97

Dokumenty męża z banku pechowo trafiły na ten oddział tragedia. Muszę skontaktować się z bankiem bo juz tydzień kurier nie może dojechać status przesyłki cały czas tkwi na " przekierowaniu" tymczasem infolinia nie ma wpływu na nic. Robią interwencje polegającą na wysyłce wiadomości i nawet nie otrzymują odpowiedzi. Tłumaczą się że kolejnego dnia kurier napewno dostanie przesyłkę co jest wierutnym kłamstwem. Skandal. Najgorszy kurier z jakim miałam kontakt. NIE POLECAM !!!!

Agata
@Sloneczko

Podaj ten numer bezposredni, prosze. Pozdrawiam

Ola

Co to za firma kurierska? Masakra. Moja przesyłka już 2 tydz tkwi w Katowicach a w statusie już 3x była w doręczeniu a nawet raz nie wyjechała z Katowic. Trafi mnie coś. Był może ktoś osobiście na Kościuszki 227 odebrać swoją przesyłkę?

daro0731

Najgorsza firma kurierska w Polsce! Od 5 dni moja przesyłka leży w Katowicach na magazynie, nawet stamtąd nie wyjeżdża, co potwierdziła kobieta z infolinii, i za każdym razem na koniec dnia wbijają w system że adresat nieobecny, a ja siedzę jak ten kretyn całymi dniami i czekam na tego pieprzonego kuriera. Ludzie trzymajcie się od nich z daleka, centrala nie panuje nad oddziałami!!!

TRAGEDIA

NAJGORSZA FIRMA ,,KURIERSKA,, - TYDZIEN CZEKAM NA KURIERA I NIC. WYSLANE KURIEREM INPOST. NIE WIEM CZY GDZIEKOLWIEK ISTENIEJE GORSZA FIRMA DOSTARCZAJACA PRZESYLKI. INFOLINIA JEST ALE WIEDZA TYLE CO NA STRONIE NIC WIECEJ. ZEROWY KONTAK Z KURIEREM NIKOMU NIE POLECAM !!!!!!!!!! TOTALNA LIPA !!!!!!!!!!!!

karinio

Witam Inpost to dziadostwo kupiłem z allegro karte i sprzedający wysłał mi inpostem do doręczenia do domu dość ze szła tydzień to żadnej informacji ze kurier próbuje doręczyć paczkę do nikogo nie zastał do za dwa dni znowu próbował i znowu zero info a jak dzwonie do inpostu do dali mi nr niby do kuriera dzwonie i odbiera gość i mowi ze nie jest kurierem syf jak nic z tego inpostu

Mazi

Witam. Dnia 16 Listopada 2017r wysłano mi paczkę z allegro. Paczkomatem. Mówię, akurat, Czwartek, to na Piątek będzie, żonka będzie zadowolona z prezentu. Okazało się, że nie doszła. Więc sprawdzam status. W trasie. No mówię ok. Zadzwonię, sprawdzę co się dzieje. Baba z miłym głosem, ale chyba z niedo*****iem mózgowym, stwierdziła, że z Bydgoszczy do Katowic to potrwa. Bo to na kontenerach i zaczyna mi tłumaczyć co to jest tir... Ok mówię, w takim razie, dlaczego ja w 5-6 godzin zrobię trasę z Bydgoszczy do Zawiercia bez przerw. I jeb słuchawką. No to dzwonię w Sobotę, No, nie została skasowana, sprawdzimy. I kolejno od Poniedziałku. Dzisiaj jest Środa. Baba mówi, że wyszła z Bydgoszczy i pewnie się odkleiła etykieta. No tak były 2 interwencje. Proszę czekać, o 17:00 będzie odpowiedź. Wyświetli się nowy status. No to czekam. Się okaże. Mało tego, firma od której kupowałem zna sytuację, też reklamowała i nic. Nie wyślą kolejnej paczki bo jedna już idzie. Może się znajdzie... I co tu robić? Jeździć, i łby ukręcać idiotom? Według mnie, to sami debile.

Pan Sławek

Nie polecam nikomu tej pseudo firmy tam pracuja sami idioci , nie potrafia doreczyc przesyłki a teraz problem ze zwrotem do nadawcy .ODRADZAM I PRZESTRZEGAM.

Iskierka

Omijajcie tą firmę z daleka, poprostu dno.

Domestos

Pierwszy raz podałem Inpost jako kuriera dla mojej przesyłki i nigdy wiecej . Przesyłka leży od trzech dni i nic się nie dzieje. Adres jaki podaja w Katowicach to wielka ściema nic nie ma na Rozdzieńskiego 188a. Napisałem reklamacje i dalej nic. Co to za szopka .

Zostaw merytoryczną opinię o InPost - Katowice

• Jak się pracuje w InPost?

Zobacz opinie na temat firmy InPost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InPost?

InPost