Opinie o LoveSaints w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LoveSaints. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w LoveSaints na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LoveSaints w Katowice

Asia Nowy wpis

Polecam gorąco :) Piękne ubrania, świetna jakość i bardzo szybka wysyłka

Czy w LoveSaints jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Rwą Nowy wpis

Polecam

Czy w LoveSaints odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ola Nowy wpis

Firma Love Saints nie ma już żadnych pracowników. Zlecają szycie s innych firmach

Czy po rozmowie w LoveSaints rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Ula

Mój kochany sklep a Panie w biurze są przekochane przerobily mi ostatnio kombienzon na wyższa osobę Kocham

Toska

Uwielbiam ten sklep

Polecam Najlepszy sklep w PL Kocham och ciuszki

Asia

Polecam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LoveSaints?

Uuuuu

Czytalam o windykaccji firmy idlugu wiec raczej takie spotkania odpadają...

LS biuro
@Uuuuu

A gdzie Pani coś takiego czytała !!! Nie mamy żadnych długów !!! Jeszcze raz Będziesz pisał oszczerstwa na nasz temat podam to na policję!! Oskarżać kogoś i psuć dobre imię osoby która zapracowała na swoją firmę grozi wyrokiem i kara !!

Michalinka

Czy firma ogłasza się na Facebooku?

Kate

Polecam z całego serca

Co wchodzi w socjal LoveSaints?

Pracowała

Będziesz miała płacone za przepracowane godziny, jeśli jesteś chora, masz urlop lub nie ma zleceń i mówią żebyś szła do domu - to nie płacą - pomimo umowy (niepełnej)

Daria

Dwa razy dokonałam zakupów w sklepie, ale niestety nawet druga szansa pozostawia negatywne wrażenie. Z pierwszego zamówienia sklep nie uznał reklamacji a także odwołania, twierdząc, że rzeczoznawca uznał produkty za prane w nieodpowiednich warunkach tj. w pralce zamiast ręcznie, co jest nieprawdą bo materiał zawierał w składzie dużo akrylu, który ma tendencję do mechacenia i kurczenia się nawet przy delikatnym praniu, a sukienki zaczęły się mechacić już po pierwszym założeniu. LoveSaints usunęło również mój komentarz dotyczący jakości materiału i sposobu rozwiązywania zaistniałych problemów z klientami pod ich postem dotyczącym reklamowanego produktu i zablokował mój profil na Instagramie - pierwszy raz spotykam się z taką polityką firmy. Sprawę koniec końców odpuściłam. Drugi raz zakupiłam produkty po długim czasie, ponieważ firma szyje rozmiary XXS, które są ciężko dostępne w innych sklepach i mimo wszystko nadal podobały mi się ich projekty, a jedną sukienkę z pierwszego zamówienia mam do dziś i z materiałem nic się nie dzieje. Na zamówienie czekałam około miesiąca, sama musiałam poprosić sklep o status kiedy paczka po 12 + kilku dniach na wysyłkę (podawanych w opisie produktów) nadal do mnie nie dotarła. Dostałam odpowiedź, że przez COVID firma ma mniej krawcowych, więc się nie wyrabiają - zrozumiałe, ale klient powinien być o tym poinformowany na stronie sklepu bądź w wiadomości prywatnej. Sukienki niestety nie pasowały, obie zwróciłam. Po otrzymaniu maila potwierdzającego zwrot w ciągu 12 dni znowu musiałam się po 14 dniach się upomnieć - sklep najpierw stwierdził, że na zwrot ma 12 dni roboczych, nie kalendarzowych, później, że jednak popełnili pomyłkę i zrobią przelew w trybie pilnym. Zwrot dostałam ale bez kwoty za najtańszą formę przesyłki - znowu trzeba było napisać do sklepu, przytoczyłam na wszelki wypadek podstawę prawną i ich regulamin ze strony internetowej - Panie odpisały mi, że przepisy znają a księgowa popełniła błąd - przelew ma do mnie dotrzeć. Całe moje doświadczenie ze sklepem oceniam negatywnie, klient musi się dopominać o informacje i czynności, które powinny być już standardem wynikającym z szacunku do klienta i wartości marketingu "z polecenia". Projekty firmy są ciekawe, jednak jakość używanych materiałów (akryl głównym składnikiem materiałów "sweterkowych", materiały wiskozowe o bardzo małej gęstości) i sposób wykonania czyli bardzo słabe, prujące się szwy, odpadające metki są dużym minusem, nawet przy przystępnych cenach.

Sklep
@Daria

Pani Dario Rzeczoznawca który zna się na swojej pracy stwierdził ze wyprała Pani sweterki zbyt wysokiej temperaturze dlatego skurczyły się o prawie 2 Rozmiary!!! Mechacenie były widoczne pod pachami jak i z boku sukienki gdzie jasno stwierdził rzeczoznawca ze było to od torebki. I takie pismo Pani otrzymała. Myśle ze najlepszym dowodem na to ze to nie wina sklepu tylko klienta będzie opublikowanie zdjęć owych sukienek na internecie bo wróciły do nas w tragicznym stanie. Wiec dlatego nie dostała pani zwrotu lub przyznanej reklamacji! Zwrot Pani otrzymała w terminie. A Dominika która od nie dawna z nami pracuje po prostu przy pisaniu maila pomyliła się z datami. Pozdrawiam Ciepło

Ssss...
@Daria

P.Dario zgadzam się w 100% materiały bardzo niskiej jakości i krawcowe które nie powinny się tak nazywać,a zasady panujące w firmie to dziki zachód...

A
@Daria

Zgadzam się. Doprosić sie o swoje graniczy z cudem..

Daria
@Sklep

LoveSaints mechacenie było od torebki? Niestety ale nic takiego nie widnieje w Państwa odpowiedzi na moją reklamację, więc chyba jednak mylą Państwo sprawy - mogę oczywiście udostępnić całą korespondencję, bo mechacenie zgłosiłam na całej powierzchni materiału. I jak najbardziej jestem za opublikowaniem zdjęć tych sukienek w internecie, dowiedzie to słabej jakości wykorzystywanych przez Państwa materiałów, szkoda, że w gowork nie ma jeszcze takiej możliwości. Zwrotu nie otrzymałam w terminie, musiałam się o niego upomnieć i to dwukrotnie, co również jest w korespondencji i datach przelewów. Powinniście Państwo zmienić podejście do klienta i traktować go z większym szacunkiem, bo wiem, że nie tylko ja miałam takie "przygody" z Państwa firmą, zapewne byłoby to bardziej widoczne gdyby firma nie usuwała negatywnych komentarzy, które mimo wszystko mogą mieć pozytywny wpływ, bo dzięki nim wiadomo co poprawić w produkcie, procesie i czego oczekuje klient - tak przynajmniej działają inne marki. Również pozdrawiam

Sklep
@Daria

Pani Dario !! Zakończmy ten temat bo ciągnie się od ponad roku. Bo reklamacja była złożona ROK TEMU! A rzeczoznawca jeszcze raz napisze który jest od tego aby stosować takie pisma ,orzekł ze konsument złe użytkował sukienki ( WYPRANE WYSOKIEJ TEMPERATURZE) To już nasza ostatnia wiadomość do Pani brak nam sił. Ma Pani jeszcze prawo się nie zgadzam się z tym zatem zapraszam na maila jeśli będą jakieś niejasności. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego Team LOVE SAINTS Ps : A jeśli chodzi o PRAWDZIWE KOMENTARZE od naszych klientek to są na google tam się nie da bić usunąć i wszystko widać :)))) Pisząc tu gdzie 3/4 jest fake i nie mamy pojęcia kto to pisze nie świadczy o nas Wiec proszę spojrzeć na nasz wynik na google

Promocja
@Sklep

Za pozytywny wpis na gogle dostałam rabat.

Agata

Ja również

riri
@Promocja

Hahahaha tak wszyscy dostali rabat :))) przepraszam a pani podobno po hotelach jeździ ? Czy to prawda

Troska

Myje albo nie myje :) wyjdzie za dr albo blog napisze o tym co wczoraj kupiła Hahahahahhaaha blach pach u tyle

Pracowały w LS
@Promocja

Wiec przez ta odpowiedz krąg osób które tu siedzą i wypisują bzdury zmniejsza się do osób które pracowały w biurze a nie na szwalni czy krojowni :) Aug... Pauli... Klau... Jul... Wiec laski albo laska ogarnij się wreszcie bo masz obsesje na punkcie LS :)))) Serio ale to jest chore !!!!!

Ech...
@Pracowały w LS

Same macie obsesję skoro tak długo śledztwo przeprowadzacie

Pyakey

Bardzo polecam

Sandra

@Tragedia... nie ma możliwości pełnego etatu ?

Tragedia...

Umowa na na 1/2, bądź 1/4 etatu, bezpłatne L4 i urlop, zarobki poniżej najniższej krajowej i odliczanie ZUS-u od wypłaty, atmosfera fatalna, ciągłe kłamstwa i (usunięte przez administratora). Wszystkie inne negatywne opinie są zgodne z prawdą. (usunięte przez administratora)

Maszcoszglowa
@Tragedia...

Ty babo masz coś z głowa serio ? Kiedy ty byłaś w LS? Siedzisz na bezrobociu w domu i wypisujesz takie bzdury ze to się w głowie nie mieści. A negatywne komentarze wypisujesz tylko ty cały czas wiec w twojej głowie są prawdziwe :)))

Ważna opinia.
@Tragedia...

Potwierdzam.Beznadziejne umowy,nie płacone L-4 i urlop.Negatywne opinie są PRAWDZIWE!!!!!

Biuro LS
@Ważna opinia.

W dniu dzisiejszym wysyłamy oficjalne pismo do strony gowork, i kierujemy sprawe na droge sadowa. Bedziemy rzadac adresow IP sob store wypisuja take klamstwa!! Czas wasz tu sie zakonczyl wkrotce bedziemy wiedziec kto tu tak naprawde pisze Pozdrawiamy Biuro LS

Właściciel
@Tragedia...

Nigdy nie udzielam się na tym portalu ale zawsze czytałam co masz do powiedzenia na mój temat! Ale mam już tego serdecznie dość ! Nie pracujesz tu a dalej wypisujesz bzdury na temat mojej firmy ! Koniec! Ja kieruje sprawę do prawnika który pomógł jednej z blogerek uzyskać adres IP osoby która tez nie odpuszczała na jej temat. Mam już tego dość! Pamiętaj każdego da się odnaleźć a non stop oczernianie mnie i mojej firmy tu i teraz się kończy!!! Do zobaczenia w sądzie.....

Kinga
@Właściciel

Ma Pani racje w 100%. Mojemu mężowi udało się zdobyć adres IP osób które go nękały przez lata. Oczywiście to trwa ale można to zrobić. Ludzie myślą że są bezkarni na internecie a wcale tak nie jest. Życzę Pani powodzenia a jeśli by Pani potrzebowała pomocy z tym napewno mój mąż doradzi jak się z tym uporał. Jestem wasza stałą klientka z Katowic. Proszę tylko napisać tu i się jakoś skontaktujemy. Pozdrawiam Kinga

@Kinga

Ja wam tez dziewczyny kibicuje. I szefowej tez!!! Tez mam znajomą prawniczkę która może pomoc. Moc z wami dziewczyny

Właścicielka
@Kinga

Dziękuje Pani Kingo. Proszę mi wysłać info na maila lovesaints.pl@gmail.com chętnie z Panią porozmawiam. A tak na marginesie mamy świetnego prawnika który tylko tym się zajmuje. Wiec dowiem się kto tu cały czas na mój temat pisze bo już mam dość !!! Mamy tak fajnie w firmie a ona swoje żale wypisuje. Koniec Nie będziesz mnie bez prawnie non stop obrażać. Tak jak mówiłam ja się tu nigdy nie wypowiadałam ale przesadziłaś i to grubo i dojdę do tego kto jest taki życzliwy. Ciekawe teraz czy odpiszesz czy już trzęsiesz się ze strachu ze dojdziemy do ciebie. I wyjdzie najaw kto mnie tak bardzo lubi!!!!!!!

LucKa
@Tragedia...

Ja wam też dziewczyny mogę pomoc. Jestem klientką nie od dziś u zajmuje się sprawami prawnymi. Napisze do was na maila.

Natkapietrucha
@Tragedia...

Jakaś dziwna cisza się stała ? Brawo dziewczyny złapcie ta która od lat na was jedzie ja jestem za nawet jak by trzeba było jakaś petycje zrobić. Klientki LOVE SAINTS GORA

Zmora
@Natkapietrucha

Bo tak zawsze jest kochana :) jest jedna osóbka która siedzi tu już chyba z 2 lub 3 lata i ciagle w kółko wałkuje ten sam temat! Papieru już wysłane wiec niedługo się okaże kto jest taki miły dla LS Pamiętajcie nikt nie jest anonimowy na internecie !! Wkrótce nadejdzie czas

Lucyfer
@Tragedia...

Usunęłas się z gry kochaniutka ? My już stawiamy na osoby które podejrzewamy ze to one :) mam nadzieje ze wygram zakład bo obstawiam tylko jedna :) narka Lucyfer sue czai za rogiem

Koniec
@Tragedia...

Ale to ta sama osoba , rozumiecie ? Ukrywa się pod nickami jak noname , tragedia itd.... ja się już nie mogę doczekać kiedy się dowiemy kto to !!! Kibicuje was dziewczyny z LS!! Czas walczyć o swoje

Mecenas
@Tragedia...

Wielu z nas wydaje się, że nasze funkcjonowanie w sieci jest anonimowe. Nic bardziej mylnego. Każdy nasz ruch jaki wykonujemy w sieci jest widoczny i pozostawia po sobie trwały ślad umożliwiający naszą identyfikację

Patrycja

Zadowolona w 100%. Świetny kontakt Super jakość Szybka wysyłka Polecam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Biuro

Kilka dni temu dzwoniła do biura Pani z gowork chciała porozmawiać o ofercie współpracy. Czyli mamy zakupić u nich pakiet a oni usunął komentarze. Dziwny zbieg okoliczności że zaraz po rozmowie na która się nie zgodziliśmy trafia tu taki komentarz. Brawo gowork :)))

Biuro

I odpowiadając na Pani pytanie każdy pracownik jest zatrudniany od razu jeśli ma Pani jakieś wątpliwości zapraszam do nas do firmy gdzie przedstawimy pełna dokumentacje która prowadzi nasza firmowa Ksiegowa plus rozmowy z osobami zatrudnionymi! Pozdrawiamy panią :)

Yyyyy

Nikt w tej firmie nie otrzymuje umowy od pierwszych dni.za dwa trzy miesiące, może... Wszystkie komentarze jak to jest super i poukładane to BAJKA.!!!!!!

Yuyuuu
@Yyyyy

Jeśli masz takie informacje przedstaw dowody

Ha Ha
@Biuro

Papier wszystko przyjmie :) Wystarczy zgłosić się do pracy i przekonać się na własnej skórze

Ola

Błyskawiczny kontakt i wysyłka. Towar dobrze zabezpieczony, zgodny z ofertą. Przy cenie produktu 180,00 zł i dostawie kurierem za pobraniem wysyłka kosztowała 22.00 zł :/

Zostaw merytoryczną opinię o LoveSaints - Katowice

• Jak się pracuje w LoveSaints?

Zobacz opinie na temat firmy LoveSaints tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LoveSaints?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LoveSaints