Opinie o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach w Katowice 3 Maja 19

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach w Katowice 3 Maja 19

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach?

Dorota71 Nowy wpis

Witam , Nie widzę tu oddziału w Chorzowie. Byłam nie dawno klientką Fielmanna w Chorzowie . Nie dawno w poniedziałek poźnym południem odwiedziłam ich oddział zauważyłam bardzo duży ruch dziewczyną pracującym tam współczyłam mała ekipa a jak mrówki biegały . Lecz byłam pełna nie pokoju gdy usłyszalam przypadkiem rozmowe iż dostała dziewczyna zakaz przerwy bo ruch jest a biedna cały dzień w pracy . To jest skandal, odebrałam to iż w tej firmie liczy się tylko wyzysk na pracowniku żeby pomimo zmęczenia i tak zwanego PRAWA do przerwy odmówić pracownikowi tej należności z tego co się orientuję to należy sie 15 m przerwy a jeżeli kierwnik lub zastępca mają problem z podziałem przerw to gdyby sami łaskawie mogli zastąpić pracownika to korona by im z głowy nie spadła . Jeżeli chodzi o resztę doceniam pracę ludzi pracujących w ten dzien pomimo zmęczenia na ich twarzach obsługa dobra . badanie miłe aczkolwiek szybkie

Dobrze pracuje Ci się w firmie Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fielmann Sp. z o.o. Oddział w Katowicach