Opinie o Impel Cash Solutions Sp.z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Cash Solutions Sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cash Solutions Sp.z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cash Solutions Sp.z o.o. w Poznań

Czy urlop w Impel Cash Solutions Sp.z o.o. jest płatny 100%?

Ja Nowy wpis

A jak inaczej może być płatny niż 100%?

Co jaki czas w Impel Cash Solutions Sp.z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ibn Nowy wpis

Chyba żartujesz, tutaj nie dostaniesz żadnej podwyszki nigdy, mało tego możesz regularnie liczyć na niezgidności w wypłacie oczywiście na nie korzyść. A później jak większość po jakimś czasie sam się zwolnisz.

Czy pracownicy Impel Cash Solutions Sp.z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nie ma nic takiego

@Nn

można wiedzieć dlaczego? pracownicy nie chcą?

@Dominika

Chcą ale firma nic takiego nie organizuję

Honorata
@Nn

No ale czy do wszystkiego potrzebna jest firma? Czemu pracownicy sami się nie zorganizują? Można zrzutkę na jakiś fajny wypad przecież zrobić. Może dałoby radę poprosić o dorzucenie się do tego samą firmę? ;)

@Honorata

Każdy sobie imprezuję w swoim gronie z kim chce????????

Czy w Impel Cash Solutions Sp.z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie ma nic takiego

Roman
@Nn

To szkoda bo zawsze miło dostać coś na święta. A nagroda roczna jak firma zanotuje zysk? Bo często na koniec roku można się spodziewać dodatkowej kasy. Tu też?

@Roman

Żadnej dodatkowej kasy się tutaj nie dostaje

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Impel Cash Solutions Sp.z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nie znana

Podjęłam pracę w firmie impel w lutym 2020 w szpitalu na polnej po czym tam obiektem żądzą Ukraińcy A przełożony traktuje człowieka jak zwykła (usunięte przez administratora)i. Masakra warunki po czym przyjmują ludzi do szpitala do pracy bez sanepidu

@Nie znana

Witaj, chyba pomyliłaś firmy, bo Impel Cash Solutions jest firmą która zajmuje się prosesowaniem gotówki a nie obsługa szpitali.

B
@Nie znana

Witam Mogę Prosić więcej informacji na temat firmy sprzątającej bo nie tylko ochrona się zajmują Dziękuję

Edward

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie z powodu zamieszania przez pandemię?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Impel Cash Solutions Sp.z o.o.? Ktoś coś?

Izabela

Nie jest ciężko łatwo sie przyzwyczaić po dłuższym czasu pracy nawet nie zauważa sie że tyle czasu sie pracuje to jest rano 12 nocka 12 i dwa dni wolne kwestia przyzwyczajenia mnie osobiście taki system pracy odpowiada

Wojtek

12 h pracy męczy. Umowy wystawione na 2 firmy. Podstawowe godziny na jednej umowie, a nadgodziny żeby płacić mniej na drugiej. Najniższe stawki godzinowe jakie są aktualnie. Rzadko ma się 2 dni wolne obok siebie.

Bartek

Dają dwie umowy zlecenie do tej samej pracy na tym samym terenie - niezgodne z prawem pracy. Podstawowe godziny na 1 zleceniu, nadgodziny na drugim przez to nie płacą dodatków za święta, nocki, niedzielę. Dziady, których należałoby zgłosić do Inspekcji Pracy. Ktoś się wreszcie zdenerwuje i to zrobi. Zwykli (usunięte przez administratora) i naciągacze.

Jak nie

Wiesz o której godzinie zaczynasz pracę ,a nie wiesz o której godzinie się skończy

Ile jest zmian w Impel Cash Solutions Sp.z o.o.?

Przeważnie 12 godzin, 7:19-19-7zależy od stanowiska i działu lub po 8 godz. od pon-pt

Bartek

Podstawowe godziny na jednej umowie, a nadgodziny na drugiej umowie - duży minus dla firmy. Przy 180 h pracy 2000 netto.

lojalny

Z pewnością trzeba się starać w pracy i wówczas nie będzie powodów do narzekania tym bardziej, że firma jest dobra dla pracowników.

Niezadowolony

Człowiek się stara a itak potraktoja cie jak smiecia niepolecam tam pracy zwłaszcza Konwój i sortowania oboje kierowników traktuje ludzi jak śmieci!

oscar
@Niezadowolony

A gdzie traktuja Cie jak czlowieka? Nigdzie! W kazdej firmie patrza aby cie wystukac na kasie,zebys robil/a ile sie da a jak juz nie dajesz rady to cie wywala niestety i wszedzie najnizsza krajowa.....maja nas za bialych murzynow 21 wieku niestety

Szymon

Udało się komuś w ostatnich miesiącach podjąć pracę w Impel Cash Solutions Sp. z o.o. i byłby skory opisać jak wyglądają warunki w tej firmie? Czy można powiedzieć, że pracodawca jest godna polecenia? Na co może liczyć nowy pracownik? Będę bardzo wdzięczny za dokładniejszy opis.

Maquan

Przedsiębiorstwo żałosne. Brak zasad bhp odpowiedniego szkolenia stanowiskowego. Opoznienia. Spychologia na inne spółki bezczelnosc i bezczynnosc. Zglaszalem korekte ubezpieczenia 30 stycznia potem 5 razy dzwonilem i no ponaglenia reklamacje itp mamy 4 marca i dalej nic...żałosne zastanawiam sie nad droga cywilno prawna

Wilk52

Praca od rana do wieczora, niskie zarobki i nie płacą za nadgodziny. Dwie umowy o pracę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podnieść stawkę i zatrudniać zgodnie z limitem czasu pracy

Dominika

@Viola, jesteś obecnie zatrudniona w Impel Cash Solutions Sp.z o.o.? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mogłabyś opisać obowiązki jakie w firmie wykonujesz i warunki zatrudnienia w oparciu o które współpracujesz z tym pracodawcą?

Dominika

Do poznańskiego oddziału Impel Cash Solutions Sp.z o.o. poszukiwany jest aktualnie kandydat na stanowisko Menedżera ds. sprzedaży Usług. Osoba na nim będzie m.in. odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedażą bezpośrednią usług. Pracodawca ze swojej strony oferuje np. system premiowy. W ogłoszeniu nie ma podanej formy zatrudnienia. Czy może jest ona Wam znana na takim stanowisku? Jak oceniacie tę ofertę?

Viola
@Dominika

Firma nie dba o pracownika .Nie ma żadnych premii dodatków itp.no chyba że jesteś dyrektorem.

Dominika

@Jessica, w takim razie dają możliwość zatrudnienia i zatrudniają ludzi bez doświadczenia, czy w takim razie oferują szkolenia? Może po odbyciu okresu próbnego, jest szansa na umowę stałą?

Jessica

byłam na rozmowie w katowicach; przyjmują wszystkich- bez doświadczenia, kursu kasjera. Potrzebują ludzi bo stała gwardia ma zaplanowane urlopy na czerwiec- sierpień. umowa na 3 miesiące za minimum w systemie 12-24. do tego dochodzi wielka odpowiedzialność. Biedronka przy tym czymś to chyba oaza szczęścia.

jolcia

Wieliczka - liczarz Praca na dwie zmiany dzien 12h i noc 12 h ! Masakra kto to widzial zeby pieniadze liczyc i weryfikowac falszywki przez 12h fizycznie jest to nie mozliwe zwlaszcza w nocy . W bankach kasjerki pracuja krocej niz na obsludze klienta wlasnie dlatego ze maja prace z pieniedzmi nie wspomne juz o tym ze zaden bank nigdy nie pracowal noca , a w Impelu wiecznie poszukuja pracownikow na stanowisko liczarza bo nie ma wolnych weekendow a praca w swieta rozliczana jest jak za normalne dni robocze . Najwspanialsze jednak sa tutaj zarobki 2000brutto co daje niespelna 1500zl na reke . masakra , nie wiem gdzie jest Inspekcja Pracy jak mozna pozwolic na takie prowadzenie firmy i wyzysk pracownikow . Potezna odpowiedzialnosc niesamowite wycienczenie organizmu za minimalne zarobki , nawet w spozywczaku placa wiecej !

@jolcia

Skoro w spożywczaku dają więcej to dlaczego tam pracujesz?

Nt
@jolcia

Jolcia dzięki za ten wpis! Mam właśnie na jutro umówioną rozmowę, ale po przeczytaniu tego nie mam już najmniejszej ochoty tam jechać. Praca po 12h w weekendy i świeta za grosze to strata czasu. Mam nadzieję, że masz już coś lepszego! Dzięki za pomoc w nietraceniu jutro czasu.

newcomb

dziwni ludzie,dziwne gry,dziwne zasady a może i ich brak....... najważniejsze robić swoje i nie oglądać się za siebie,jak coś nie tak,zgłaszać,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,odkąd od Września Weszła Ustawa o podwyżce,wychodzą konotacje........

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cash Solutions Sp.z o.o. - Poznań

Impel Cash Solutions Sp.z o.o.