Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Mercedes

Czy W213 t.j miko dalej będzie na postoju ?

Pomogę w założeniu związków zawodowych, oferujemy pomoc prawną i poprawę warunków pracy i płacy tel 756415912

@Paweł

I umrą śmiercią naturalną, jak te co były wcześniej już dwa razy, a pracuję długo i wiem ja to wyglądało

W tym zakładzie to tylko tańczą jak im zagrają a chętnych do działania brak i podobno zwalniają każdego kto próbuje założyć związki zawodowe ale Pawle próbuj i nie poddawaj się

@Paweł

Szukaj nowej pracy dobrze ci radzę. Chyba że chcesz wylecieć na pysk .Jak chcesz dzialac to tu nie rozwiniesz skrzydelkow tylko niepotrzebnie ludzi denerwujesz a i tak nikt za Tobą nie stanie .

LD 460

A szczepiles się?

Ktoś

Czy to prawda że teraz będą płacić 60 %na postoju ?Mercedes będzie normalnie pracował czy dalej postoje ?

@Ktoś

Chodzą słuchy że tak mają płacić ale prawo pracy stanowi że nie może być mniej niż minimalne wynagrodzenie

Podobno w zakładzie w Niemczech źle się dzieje i będą szukać pracowników z Polski do pracy w Sachsenheim, a tam zakład ma strajkować. przestrzegam przed zgadzaniem się na oddelegowania, bo mogą być problemy z wypłatą pieniędzy.

J

Skad takie informacje?

@J

z pewnego źródła

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Fiufiu

Pytanie benefity wpłynęły wam na konto.?

Xxx
@Fiufiu

Wpłynęły

paster567

Witajcie. Czy są przyjęcia na produkcje?

@paster567

Owszem. Cały czas

paster567

Czytałem że są jakieś przestoje. Myślałem że może nie ma przyjęć. Można swoje CV zawieść do zakładu?

Hehehe
@paster567

Tak, jasne ze tak

@Hehehe

Aplikować można tylko przez stronę internetową z zakładki kariera i proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Co za (usunięte przez administratora)

Wlo

We wtorek znajoma przyniosła cv osobiście. Także nie rozumiem problemu

@Wlo

Może się zmieniło bo jak pracuję w Drexie już kilka lat ale tak czy tak to pewnie trzeba czekać na telefon a najwygodniej to przez internet

Porsche

Ktoś wie jak będzie pracowało Porsche też się szykują jakieś postoje jak na innych projektach

@Porsche

My dzisiaj wracamy po 3 tygodniach urlopu i nic nie wiemy chyba że ranna zmiana już coś wie

Xxx
@Pracownik Macana

I jak tam Porsche ? Normalnie pracujecie ?

Pppp
@Pracownik Macana

I jak tam ? Wiecie coś o postoju ?

@Xxx

Na toppadach dziwy się dzieją bo podobno jakaś awaria w Niemczech ale dzisiaj dwie zmiany pracowały a jutro jedna pracuje która jest niby do tyłu a dwie maja postój ! Przecież jak są braki to powinni wszyscy nadrabiać a nie jedna zmiana ale z drugiej strony to urlop w środku tygodnia mi nie potrzebny a jeśli już to powinno być postojowe

Ahahaha

Roksana W. (bardzo młoda, ma dziecko z innym) i Marcin R (był w związku 3 lata i ciągnął na dwa fronty, błagał byłą dziewczynę o powrót jednocześnie od dawna sypiając z Roksana, przemocą fizyczna i psychiczna doprowadził dziewczynę do depresji). Roksana dziewczyna bez szacunku do siebie, daje (usunięte przez administratora) każdemu

Ajsjaj

Naprawdę...?!????

Hahah

Tak bywa.

@Hahah

Tak bywa. Jedni na przerwie idą zjesc, inni idą się koedukowac w toalecie, szkoda tylko dziecka dziewczyny

Ploty ploty
@Ahahaha

Która to ? W okularach z wykrawania?

Oboje siebie warci. Dziewczyna podwozila go do pracy a on bawił się z roksi w wc

@Ahahaha

Takimi rzeczami to zajmujcie się u siebie na projektach a nie na forum

Brygadzista
@Ahahaha

To co piszesz jest karalne. Są to pomówienia i mam nadzieje, ze Pani Roksana coś z tym zrobi i nie odpuści.

Joker
@Ahahaha

Znam Roksanę, i ja i wiele innych osób, którzy ja znaja wiemy ze to co piszesz jest nieprawda. Jesteś zazdrosna bo chłop Cię zostawił i poznał nową? Smutne. Jesteś bardzo żałosna. A to co robisz tutaj jest tak dziecinne ze sama sie w tym pograzasz laska. Daj na luz i odpuść chociaż po to by wyjść z tego jeszcze z jakakolwiek twarzą. Ble

@Joker

Zostawcie takie rzeczy u siebie na wykrawaniu bo to forum nie do takich wpisów służy

Bp
@Joker

Wyżej nikt nie napisał nazwiska, wiec karalne to nie jest.

@Bp

Zazdrość w tym przypadku bylaby co najmniej śmieszna. Pewnie bardziej kwestia zemsty Ja nawet nie wiem o kim mowa skoro nie zostało podane nazwisko mimo, ze pracuje długo w firmie. Jak i pewnie wiele innych osób nie wie o kim jest mowa Ale nie ma co drążyć tematu. Komentarze powinny zostać usunięte

Maciej

Znam była dziewczynę chłopaka i wiem ze nie posunęła by się do pisania takich rzeczy, cieszy się z tego że się rozstali i nie szuka zemsty. Bardziej bym stawiał na znajomych, ale jednak nie do tego sluzy to forum.

Kasienka
@Bp

Jakim trzeba by było być (usunięte przez administratora) Żeby rzucać jeszcze nazwiskami.... Ale pewnie większość z was czeka.. Nikt nie jest ciekawy informacji o firmie ale za to.... Co kto z kim i kiedy to pierwsi.. Banda zjebanych patologicznie umysłów... Forum (usunięte przez administratora) prima sort... Praca się (usunięte przez administratora) zajmijcie a nie wiedzą większą o innych większą niż wiedzą ci o których mowa... Admin powinien wszystko co z wiedzą nie o firmie blokować....!!!!!!!!

@Maciej

Sprawa została zgłoszona na policję. Sprawdzone IP należy do jednej osoby. Szkoda ze posunęła się do czegoś takiego z zazdrosci i zemsty. Pozdrawiam

Mercedes

Czyżby IP Patrycji? Ta psychiczna dziewucha powinna zacząć się leczyć. Bardzo dobrze ze zgłoszone na policję. Może się pi.zda nauczy ze takie rzeczy nie są dobrym wyjściem.

Hehee
@Mercedes

Smieszne jest to ze ta na P mu wybaczyła. Kwiatuszki, spotkania… Ten księciu z nimi jak z … leciał a przyniósł kwiatki i już jest super. Jaka żałosna mala blondyneczka. Współczuje. Ale najwidoczniej siebie warci są.

Arab
@Hehee

Jak zaczął się ten temat tutaj to zaglądam do nich na profile w necie. Widziałem u niej fotę z kwiatami. To od niego?

Ola
@Arab

Na pewno tak. Bo od kogo? Naiwna przyjęła go z otwartymi ramionami? Ale siara

Maciej
@Ola

Nikt tutaj nikomu nie wybaczył. Jak zaczynacie temat to najpierw poznajcie szczegóły a potem wypowiadajcie się. Kwiaty o niczym nie świadczą, P należy do dziewczyn, które mają powodzenie i wstawiane zdjęć kwiatow jest „normalne”. Ani R ani P nie są takie głupie, aby wybaczyć.

Mb
@Maciej

Obie znajomosci zostały zakończone wiec temat tez powinien zostać zakończony. To nie miejsce na takie rozmowy

Uczestniczka
@Ola

Moglibyście zająć się swoimi sprawami? Czyjeś życie bardziej interesujące od swojego własnego? Przykre. Puste plotkary..

Tereska
@Maciej

W tym zabawnym trojkącie namieszał tylko i wyłącznie owy ”Pan”. Szczegóły nie są Wam do życia potrzebne dlatego uważam, ze powinniście się zamknąć i nie drążyć tematu, który jest ich prywatna sprawą. Nie macie lepszych tematów lub rzeczy do roboty? Smutne, ze podobno jesteśmy tutaj wszyscy dorosli a zachowujecie sie jak dzieci.

Trochę złe informacje bo jestem jej znajomym i wiem, że nie wybaczyła :)

@Piotr

Nie rozumiem po co rozpowiadać rzeczy, które są nieprawdą i nie mając na to nawet dowodów

Ela
@Piotr

Zbłaźnila się wystarczajaco. W dodatku sama się pogrąża. Szoferką z niej dobra. Jakie te dziewczyny głupie ????

D

A komentarze pisane przez R, która ma ból o to, ze była zabawką To jest zbłaźnienie się a cała sytuacja śmieszna od początku

@D

Nieważne czy ma ból dupy czy nie. Chociaż znając ją to ma wyjebane w coś/kogoś takiego. Ona jest silnym zawodnikiem także da sobie radę. „ o to ze była zabawką” no to plus dla tego ancymona. Masz się laska czym chwalić. Świadczy to tylko o was i waszym zje.ba.niu. Ale no powiem w obronie Roxi, ze przynajmniej śmieci się same wyrzuciły i to najważniejsze.

Wykrawanie
@Andrzej

To jest jakiś zart to co się tu dzieje? Po co te wszystkie komentarze. Nie macie lepszych tematów? Spraw? Proponuje zajecie się swoim życiem. Współczuje tylko, bo jest fajną dziewczyną. A ktoś, kto próbuje ją ośmieszyć, ze była zabawką, ośmiesza sam siebie. To nie miejsce na takie tematy. #admin #usunpost

Hehe

Jak widać można. Ale z takiego gowna nigdy nic nie będzie. Mówię oczywiście o nim

Xd

Założymy się?

M
@Xd

Tylko o co? Ze Twa Pani Cię przygarnęła ?

K
@M

Nikt nikogo nie przygarnął. P sie rozstała, nie są razem.

@K

Trochę dziwne bo ostatnio przywoziła go do pracy.

Atomy
@Anna

A jak postoje u was, dzieje się cos?

H
@K

Z tym, że niekoniecznie xd

ufo
@H

Czyli? No to jak macie siebie to miejcie się dobrze. :):):)

Hehesski

A co słychać na magazynach ? Jakieś nowe newsy ? Romanse?

Zaśmieciliście niepotrzebnie forum

Dochodzą mnie informację że pracodawca planuje sam wprowadzić jakiś Układ Zbiorowy Pracy ?

@Paweł

My całe Porsche wracamy w poniedziałek po 3 tygodniowym postoju urlopowym więc nic nie wiemy ale to by była dobra wiadomość

Rrrr

Ale ze o co chodzi?

@Rrrr

Podobno pracodawca chce u was wprowadzić jakiś Układ Zbiorowy Pracy niekorzystny dla pracowników, jeśli w zakładzie pracy nie ma związków zawodowych to będzie uzgadniał ten regulamin z radą pracowników i jest zagrożenie że będzie chciał forsować jakieś gorsze zapisy niż obecnie obowiązują. Rozwiązaniem tutaj byłoby założenie organizacji związkowej z którą będzie miał obowiązek uzgadniać taki Układ (regulamin) w razie pytań służę pomocą 756415912, pomogę również w założeniu organizacji związkowej.

@Paweł

Tylko że o chętnych do działania u nas trudno i słyszałem że dyrektorzy zwalniają każdego kto chce związki zawodowe założyć a już podobno było kilka prób. Trzeba by jednak próbować jak tak kombinują tylko że na gorszych warunkach co ja czytam jako niższe pensje to firma długo nie pociągnie bo ludzie szukają pracy za większą kasę a pracy jest w brud . I właśnie aby wprowadzić układ zbiorowy to chyba muszą być związki zawodowe

Dokładnie aby wprowadzić prawdziwy układ zbiorowy pracy muszą być związki zawodowe ale inne regulaminy, porozumienia itp można zrobić bez związków zawodowych, wystarczy do tego rada pracowników.

@Paweł

Nie wiem czy jakaś rada pracowników istnieje w naszym zakładzie bo o żadnej nie słyszałem a czy te wprowadzanie układu zbiorowego to nie jest podpucha ?

HMM

Na jakim poziomie stoją stawki automatyków/inżynierów? Tak mniej więcej

Lolo

4k

Iui
@HMM

Szukaj gdzie indziej. Tu nie zarobisz.

Mulitipla
@HMM

Tak dla porównania we wrocku ok 5,5 na rękę.

Nock
@Mulitipla

Ciekawe gdzie

Pomogę w założeniu związków zawodowych w DWS Draexlmaier

Ludzie uważajcie na ubezpieczenia grupowe bo pani T. która je prowadzi robi przekręty i sama zmienia warianty ubezpieczeń bez zgody zainteresowanych .Sprawdzajcie ją bo to cwana wyga ,a synka utrzymać musi cwaniara

lolka

trzeba to zgłosic dalej bo nikt o tym nie mowi bo nie sa swiadomi

Zuch

Kazda UMOWE PRZED PODPISANIEM SIĘ CZYTA!!! Jesli kolego pomijasz kolego tą czynność, skutkiem może być nie miłe zaskoczenie - tak jak to było to w Twoim przypadku.

@Zuch

Problem w tym że ta kobieta sama sobie ustala jaki wariant przyznać ubezpieczonemu.Tak więc podpis musi preparowac sama .Robiła tak podczas zmian wariantów w 2015 r.a podpisów ludzi brak .Radzę sprawdzić swoje ubezpieczenia i domagać się deklaracji z podpisem .Może to być duża afera .Warto żeby Dyrekcja przyjrzala się temu :)

Zaciekawiony

O jaki dokładnie wariant chodzi? Piszecie o ubezpieczeniu zbiorowym?

Pracownik 20 lat

Co to za bzdury......przecież sam wypisujesz deklaracje i podpisuje

Kiedy bedzie impreza zakladowa? Bo juz bym sie napil ;)

Marian29

Do kogo mam się zgłosić jak chce zacząć pracę na wózkach widłowych w Drexie?

@Marian29

Aplikacje Musisz wysłać przez stronę internetową w zakładce kariera

produkcja

Czy coś wiadomo na temat postoju który niby ma być od początku sierpnia?, podobno cały zakład ma stać czy ktoś coś słyszał na ten temat czy znowu ktoś puścił bezsensowne ploty pozdrawiam

@produkcja

Będą postoje z tego względu że wszystkie projekty albo prawie wszystkie będą w sierpniu na urlopach i my też od poniedziałku 3 tygodnie a i już w tej chwili niektóre projekty stoją

Cyga

Witam wszystkich na jakie wynagrodzenie można liczyć na start w draex.....?

@Cyga

Bez stażowego to tak ok 2300 jeśli o produkcję chodzi

Były

Prawda to że na jesień wszyscy niezaszczepieni distaja ultimatum albo strzykawa albo (usunięte przez administratora) z pracy? Kolejna fala idzue boje sue brrrr

Prawda zawsze pośrodku
@Były

Sadzisz że prezes sam da radę obsłużyć produkcję?

@Były

Bzdury totalne! Ja jestem nie szczepiony na macanie i u nas nikt o żadnym ultimatum nie wspominał . Poza tym jak by tak zrobili to od razu by musieli firmę zamknąć bo kto by pracował i byłby to skandal kwalifikujący się do Rzecznika Praw Obywatelskich i do Wymiaru Sprawiedliwości

Są na pewno co się zaszczepili, a Ty się zastanów, bo już chyba i Ty i większość nie zaszczepionych zapomniała jak pozamykali większość i nie wiadomo co dalej,mądrują się Ci co pracować mogą zdalnie

Prawda zawsze pośrodku

Pewnie że są, ale sami produkcji nie pociągną. A pod Drexem kolejek za pracą nie zauważyłam. Póki co to przymusu szczepień nie ma.

---

Ufffff aż mi lepiej

Owszem są w zakładzie zaszczepieni ale to jest raczej mniejszość i jakby tylko oni zostali to prezes by musiał firmę zamknąć a poza tym szczepienie nie jest obowiązkowe

To uciekaj

Kiedy wypłata urlopówki?

---
@666

Nie masz juz wypłaty ?

Luckyluke
@---

A ja mam nawet dwie wypłaty a i tak mnie ciekawi kiedy będzie urlopów ka, i co?

ESSA
@666

do jutra 15.07 wypłacą.

Fiona
@ESSA

A ni widu a ni słychu urlopowych pieniędzy.

SDF
@Fiona

Już są

Fiona
@SDF

No są

@Fiona

Ty juz taka glupia a kiedys niebylo?idź do kadr. Tutaj niewyplacaja

Blablabla

Zna ktoś dziewczynę z firmy zewnętrznej, nie pamiwtam nazwy firmy? Była w tym tygodniu na zakładzie. Pomocy!

Tyryryry
@Blablabla

Podbijam pytanie!

Są przyjęcia do dreksa?

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 620.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 569, z czego 182 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier