Opinie o Inpost w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inpost. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inpost o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpost w Poznań

Hej, czy w firmie Inpost płacą za nadgodziny?

Adamo

Haha w tej firmie nawet przerw nie ma. O pieniądzach za nadgodziny można pomarzyć. Jedna wielka porażka ten cały Inpost

Przemysław

Inpost to dno, wczoraj w Nowym Luboszu był u mnie agresywny kurier, najpierw rzucał słuchawką, potem z ryjem wparował do mnie do domu, na szczęście nagrane wszystko zostało, o czym on nie wie i sprawa jest już zgłoszona do centrali,gdzie stwierdzili że ten człowiek może nie nadawać się na kuriera.

Nic nowego

Panowie oddzial w poznaniu to nic innego jak naciaganie ludzi obiecuja ze sie swietnie beda z toba dogadywac, obiecuja platnosci na czas wszystko obiecaja ci tylko zebys auto wstawil w umowie ktora ma chyba ze 500 stron masz duzo chwytow ktorych bys sie nawet nie spodziewal jak juz wejdziesz z nimi w uklad to jestes ich nie wspomne o tym calym wekslu in blanko ltory w polsce jest nielegalny ale okresy wypiedzenia (zapomnij o 1 miesiacu) a takze ostatniej fv od 3 miesiecy nie zobaczylem i walcze teraz sprawa pojdzie do sadu inpost naskrobal mi w zyciu musialem wziac kreche posplacac wielu ludzi na prawde nie polecam jest to bardzo niezetelna firma

Bobi

To co się dzieje w Inposcie w Poznaniu to przechodzi moje oczekiwania , traktują kurierów jak zło konieczne , odliczają za blachę rzeczy czasami nie zasadnie. Patrzą tylko żeby kłody rzucić pod nogi a gdzie współpraca partnerskie traktowanie ??? Nie polecam współpracy z nimi szkoda czasu, nerwów i pieniędzy ponieważ ostatniej fv mi tez nie zapłacili ponieważ sobie tak ustalili , brak słów . Negatyw !!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inpost? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Ani

Inpost Odział w Poznaniu masakra, ludzie tylko patrzą żeby podłożyć świnie aby mieć okazje do noty, płatności okrojone , przy rozliczaniu nie wskażą ze popełniłeś błąd albo gdzieś zapomniałeś podpisu albo cis jest nie tak tylko zaraz noty , brak słów . Jakieś dziwne ich ustalenia ze ostatnia fv zapłacą po 3 miesiącach bo może jeszcze coś odliczymy , znajdziemy i będzie mniej . Tak słów , jak można nie placic fv z terminem płatności aż trzy miesiące ???? Ja się pytam jakim prawem zabierają ludziom ciężko zarobione pieniądze jak śmią wogole o tym decydować czy głowa rodziny nie dostanie swoich zapracowanych pieniędzy ????? To się nadaje tylko do sądu !!!!! Życzę aby trafili na twardziela i osobę zdeterminowana która utrze im nosa .

Jarek

NIE POLECAM NIKOMU! Kurier dzień po dniu próbował dostarczyć paczkę. Nikogo nie było na miejscu, po wykonaniu do mnie jednego telefonu na który oddzwoniłem dosłownie 5 min później, już ode mnie telefonu nie odebrał, a wykonałem ich sporo. Dzwonie na infolinię.... I to jest dopiero ku**a smiech na sali. Odbiera jakieś dziecko które tłumaczy mi że mam cały czas dzwonić do tego kuriera, bo oni za kurerów nie odpowiadają.... Co ?! mindfuck. Dziwię się że ta firma jeszcze prosperuje przy takich rzetelnych firmach jak DPD czy DHL . Jeszcze raz nie polecam, szczerze odradzam.

...

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zaczynając od zmiany kierownika oddziału Inpost w poznaniu. Kierownik jest chamskii arogancki, nie szanuje swoich pracowników.

Mała
@...

Racja kierownik to jedna wielka porażka arogancki gnojek ... oby jak najmniej takich ludzi było ale życzę mu tego żeby ktoś go tak samo potraktował jak on traktuje swoich pracowników...

InPost w Poznaniu to kompletna pomyłka. Kurier rzekomo był dwa razy pod lokalem gdzie miał zostawić pakunek. Nie dostałem żadnego maila, SMSa, awizo, telefonu ( wszystko było podane ). Gdyby nie nadawca nawet nie wiedziałbym, że ta paczka jest już do odebrania. Po 4 dniach pojechałem do ich Centrum w Robakowie, a tam niespodzianka bo paczka już została po 3 dniach roboczych odesłana do nadawcy. Ale oczywiście o tym też zapomnieli mnie poinformować.

minister

Praca w firmie jaka jest każdy wie , raz jest lepiej raz gorzej ale nie narzekajcie!

Topek

Kurier inpost Poznań nie przyjeżdża do klienta tylko z marszu daje awizo telefon na infolinię inpostu nic nie zmienia do tej pory kurier nie do mnie nie zawitał. Masakra nie polecam tej firmy amatorskie podejście do klienta

Przemo

Porażka życiowa ten inpost ! Przesyłka od 8 stycznia leży w punkcie inpost w Poznaniu i nie ma kto jej wydac kurierowi do doreczenia... nigdy wiecej z inpostu nie skorzystam,nawet za darmo ! Moje sugestie dla Inpost: Zamknąć cały inpost ! Nigdy przesylka nie dotarła na czas !!! Mimo zgloszenia na infolinii inpost brak jakiejkolwiek reakcji ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć dział kurierski

Waldek

Od Nowego Roku 2019 totalna porażka. Paczki czekają na odbiór w paczko matach od 28 grudnia. Przesyłki kurierskie 5 dni na doręczenie. Czas na zmianę operatora. Moje sugestie dla Inpost: Płacić rzetelnie i na czas swoim pracownikom.

Jusia

Masakra... Kolejny raz kurier do(usunięte przez administratora)i kolejna paczka nie odebrana...Z kurierem z poczty polskiej żaden problem,wiadomo ja też pracuje kurierzy z Importu jeżeli nie odbiorę to nie że mi się nie chce tylko nie mogę,od kuriera z poczty dostaję SMS-a, odzwaniam umawiamy się i wszystko dostarczone... Moje sugestie dla Inpost: Sugestie...to wy jeszcze o nich nie wiedzie...tragedia

Grażyna

Zamówiłam paczke dla wnuka pod choinke. 14 grudnia paczka została nadana kurierowi. Dzisiaj jest 27 grudnia a wnuk nadal czeka za paczką. Kto zrekompensuje dziecku brak prezentu od gwiazdora.

Do grudnia nie miałam większych zastrzeżeń ale to co teraz się wyrabia to już kompletna ignorancja. Od 10 grudnia paczka czeka na doręczenie. Dziś wigilia a w paczce prezent, którego nie będzie pod choinką. Moje monity telefoniczne nic nie dały, cztery razy dzwoniłam mimo, że raz byłam 160 oczekujaca. Rezygnuję z tej firmy. Mocno mnie zawiedli a najbardziej trzy letnie dziecko.

Nnn

Do tej pory byłam zadowolona z tej firmy ale na dzień dzisiejszy jestem bardzo rozczarowana czekam na dwie paczki od 13 grudnia i nic. Najgorsze jest to że to są prezenty dla dzieci na święta dzwonie tam ci chwilę oczywiście czas oczekiwania 30 minut i ciągle słyszę to samo paczka została nadana do zostawienia w paczkomaty i nic do dzisiejszego dnia nie otrzymałam żadnej z nich.ja rozumiem że teraz jest gorący okres ale żeby tak długo czekać na przesyłkę straszne???? Moje sugestie dla Inpost: Realne odpowiedzi na pytania i przyznanie się do błędu i oczywiście jakaś rekompensata Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wziąć się za ludzi pracujących w firmie

palexp

Beznadziejna obsługa czas na rozpatrzenie reklamacji 30 dni przesyłka nie dociera od 10 dni chodziarz jest w oddziale inpostu na miejscu Maja klienta w (usunięte przez administratora) …. e i ta nagrana informacja … W celu polepszenia jakości usług ….. Może lepiej zająć się świadczenia podstawowym zakresem usług a polepszanie zostawić aż się uda na potem

Kiciura

Wszystko super poza opóźnieniem że śledzenie paczki bo np dostaje sms kod a w śledzenia dopiero poprzedni dzień i mega źle że tylko sms przychodzi a kiedyś też mail z kodem był. Dziś np skasowałam sms przypadkiem i nie mam jak paczki odebrać. Zmienię proszę to Moje sugestie dla Inpost: Aktualizacja śledzenia paczki i kod także na mail a nie tylko sms

Gówniana jakość usług i supportu. Od kilku dni proszę, żeby dostarczyli paczkę skoro nie da się do paczkomatu to do najbliższego punktu gdzie mogę ją odebrać. 3/4 maile, kilka razy na facebooku i (usunięte przez administratora) Paczka od 7 dni w moim mieście a od 4 dni nie ruszyła się nawet z oddziału Inpost. W życiu nie skorzystam z ich usług - a buty które były mi potrzebne na wyjazd w przyszłym tygodniu (i które zamówiłem dwa tygodnie temu) chyba będę musiał zwrócić i założyć sprawę sprzedawcy allegro - przez beznadziejną jakość waszych usług (i waszego supportu - bo przecież co to za problem w ciągu 3/4 dni przekierować paczkę?).

Donosiciel

Witam Nie polecam pracy w firmie in Post . Pracodawca a głównie kierownictwo (usunięte przez administratora)ludzi .W tej firmie panuje totalny bałagan ,kadra kierownicza nie zna się na rzeczy łamie kodeks pracy oraz przepisy bhp

Zostaw merytoryczną opinię o Inpost - Poznań

• Jak się pracuje w Inpost?

Zobacz opinie na temat firmy Inpost tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpost?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inpost