Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Greg

(usunięte przez administratora) Ludzie odchodzą masowo….. zero szacunku do pracownika oraz brak kultury pracy. Kierownik Piotr M.- Omijajcie te nie wartą uwagi osobę. Dziękuje.

Anka
@Greg

W jakim województwie pracuje ten kierownik?

Chemik

Jak wygląda praca w Kontroli Jakości i Zapewnieniu Jakości?

Były
@Chemik

Nie polecam. Współpraca z szefowa dramat

PN
@Były

potwierdzam. Odradzam KRKA

jakość
@Były

Czyli nic od 2007 się nie zmieniło. Cudnie. Jak to się tam kupy trzyma to naprawdę nie wiem. Natomiast z mojego otoczenia już wiedzą, żeby wyrobów krki nie brać do dzioba

Zainteresowana

Czy firma zatrudnia na stanowisko przedstawiciela medycznego także w okresie wakacyjnym tj lipiec i sierpień? Czy jest jakiś przestój, bo nie widziałam w ostatnim czasie żadnych ofert na to stanowisko

KSENIA

Nigdy i jeszcze raz nigdy nie marnujcie zdrowia na tę firmę. Jedyny plus jaki mogę powiedzieć - to dobre leki, a przede wszystkim bardzo tanie. Plany nie są do zrealizowania - a jak premie realizowało się, to były i są wypłacane po 5 miesiącach!!!!!!!!!!! Flota - tutaj narażają Wasze życie, stare auta z przebiegiem 260 tysiecy, odpadające koła i inne rzeczy o których nawet nie macie pojęcia. Rozliczenia - trzeba czekać 4 miesiące na rozliczenie parkingów, nie daj Boże weź zatankuj na FV ( bo pod koniec miesiąca musisz jeździć z innymi przedstawicielami jak się nie zmieścisz w paliwie :)) Kierownicy - (usunięte przez administratora) i nic więcej.. tutaj nie będę dużo pisać, ale to co przeżyłam to nadaje się jedynie na rozprawę sadowa. Wizyty - 13 wizyt z jęzorem na wierzchu latasz jak WARIAT po przychodniach, jak przyjedzie trenerka bądź kierownik z HDM, i tak musisz zrobić jak najwiecej ( najczęściej 11-12) Prezes tej śmiesznej zielonej firmy zatrzymał się niestety na czasach (usunięte przez administratora) brak szacunku do ludzi, jeden wielki (usunięte przez administratora) szpiegowanie, prezentacja w iPadach po 11 minut. P a t o l o g i a Dla osoby bez doświadczenia - również nie polecam, jest dużo innych firm, które otwierają się na osoby bez doświadczenia. Tutaj jeśli nie zginiecie w wypadku przez auta to będzie cud.

Janusz
@KSENIA

Zgadzam się, flota to (usunięte przez administratora) i 3 metry mułu. Dodam jeszcze info o pajacu pseudo crossfitowym i jego gumowej opasce przerost treści nad formą... Totalny odpał. I teksty krasnala ze Słowenii, że krka to nie bankomata...

Tom
@KSENIA

Tu masz rację , na rozmowie nie mówią ,że musisz wykładać kasę ze swoich. Firma obraca pieniędzmi pracowników , tak jakby była na skraju bankructwa. Paliwo to już absurd! Przy takich cenach nie marz o tym że podwyższa Ci limit miesięczny . jak zabraknie to uważają,że twoim (usunięte przez administratora) obowiązkiem jest dopłata z wlasnej kieszeni. Kilka razy musiałem brać elke przez co też traci się z wypłaty. Promują się na wybitna wielką europejską firmę, a skąpią pieniędzy na podstawowe wyposażenie pracownika. Robią wydarzenia dla lekarzy za które przedstawiciele musza sie tłumaczyć. flota jedyne co robi to wysyła meile o bezpieczeństwie na drodze, a dostaje auto z łysymi oponami i z listą rzeczy do zrobienia na serwisie. Tym samym autem mam wracać tego samego dnia do domu. Pracownik po 4 latach pracy ma tyle co nowy bez doświadczenia.

Olga
@Tom

A często tak jest że brakuje paliwa i trzeba dawać ze swoich? I ile gdzieś tak miesięcznie to wychodzi? Słabo :/

Avenger
@KSENIA

No faktycznie dobre leki a szczegolnie ich antydepresanty z grupy SSRI i SNRI po których mężczyźni zostają impotentami do końca życia (PSSD)Najlepsza z nich jest Alventa(wenlafaksyna) wystarczy wziąć 4 tabletki tego (usunięte przez administratora) i impotencja nieuleczalna gwarantowana do końca życia. Wtedy to już nic nie pomoże oprócz implantu prącia. Ceny zaczynają się od 50000 zł a o refundacji możecie zapomnieć. Myślę, że są to bardzo skuteczne leki dla pedofilów w więzieniach. A przy okazji to wpiszcie w Google PSSD rxisk albo zobaczcie film na (usunięte przez administratora) Mroczna strona antydepresantow. Miłej lektury i miłego oglądania.

@Olga

Jakie dawanie ze swoich? never, masz limit na routexie, liczysz paragony i nie tankujesz za swoje, chyba, że jeździsz sporo prywatnie.

Nowa
@KSENIA

Hej. Staram się o pracę w KRKA i nie wiem czy warto. Mam propozycje pracy bliżej domu, spokojniejsza ale za połowę tego co za PH. Warto walczyć dalej i stanowisko w KRKA?

@Nowa

żadne pieniądze nie sprawiłyby, że chciałbym powrotu do KRKA. spokoj, cisza, spokoj psychiczny to najwazniejsze

Tereska
@Avenger

Leki p/depresyjne z grupy ssri i snri - min. wspomniana Wenlafaksyna faktycznie wpływają na obniżenie potencji i dotyczy to całej grupy tych leków - standardowe działanie uboczne. Depresja jest poważną chorobą ( obniżenie poziomu neutransmiterów - noradrenaliny i serotoniny w OUN), w czasie której spadek libido jest również jednym z objawów. Zwykle po zakończenia leczenia libido wraca. Można w czasie terapii zmienić leki, ale jeżeli pacjent reaguje znacznym spadkiem libido, to taki objaw prawdopodobnie będzie miał po każdym leku. KRKA - produkuje stosunkowo tanie generyki, w niskich cenach przy zachowaniu akceptowalnej jakości. " Taka dobra wersja SKODY" , ale MERCEDESEM - to te leki nie są. KRKA produkuje tylko generyki ( leki odtwórcze), nie posiada leków wynalezionych przez siebie. KRKA - jako miejsce pracy to DNO i 5 METRÓW MUŁU. Niska cena leków jest uzyskiwana dzięki maksymalnemu wykorzystywaniu pracowników, oszczędnościom, samochodom służbowym z wstanie tragicznym. Nawet jeżeli pracownik zginie w tym aucie, to KRKA przyjmie sobie następnego - w końcu stale umieszcza ogłoszenia o naborze.

Marian
@KSENIA

Ty się ciesz w temacie zwrotu kasy jak tylko 4 miesiące ;))))

@KSENIA

Kierownicy - jest różnie, jak wszędzie, może źle trafiłaś. Dużo prawdy piszesz - 13 wizyt itd, ale firma oczekuje, że zrobisz to w 8h, nie musisz pracować po godzinach. Flota - auta z przebiegiem 260 tys. to stare auta? Większość aut na polskich drogach ma więcej. Wszystkie auta są naprawiane, jeśli trzeba, zgłasza się flocie i jedzie się na serwis. Zgadzam się, że nie jest to firma na początek, bo aktualnie uczy głównie klikania po Ipadzie...

@Trzeźwy

a co w sytuacji jak auto sie zepsuje, nie naprawią od razu, trzeba czekać, nie ma auta zastępczego, kto płaci za ten przestój pracownikowi i czy wogóle płaci ?

@Marta

Twój kierownik robi za szofera. Masz z głowy superwizję, na którą i tak by przyjechał

Tendencyjna opinia

@Trzeźwy

Po paru miesiącach wracasz, żeby to podkreślić? W jakim celu w takim razie? Dlaczego tak Ci na tym zależy?

Wiola
@KSENIA

Czy ma ktoś może informacje lub z doświadczenia jak pracuje się w firmie z produktami do weterynarii ? Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
przedstawiciel medyczny

Stanowisko - Przedstawiciel medyczny: Plusy : Duża firma znana na rynku, rozpoznawalne i dobre leki, sporo szkoleń i szkolenia w terenie z trenerami (pracownicy firmy, nie trenerzy zewnętrzni) Minusy: Flota to zwykle 8 letnie Yarisy lub Skody (przebiegi od 100 tyś w górę), odbiór samochodów też zostawiał dużo do życzenia, usterki itd. Limit 500km na miesiąc na jazdę prywatną (chodzi o to, że możemy przejechać prywatnie tylko 500km za które sami musimy zapłacić , powyżej 500km zabronione jest używanie samochodu prywatnie) Limit na płyn do spryskiwaczy i myjnie 100 zł 13 wizyt dziennie ( jeśli ktoś zna branże wie, że taka ilość = słaba jakość wizyt / problem z budowaniem relacji lub oszukiwanie i "klepanie" wizyt z palca. Informacje: Pensja - 6 tyś brutto czyli 4500 netto (przedstawiciele z doświadczeniem i bez dostawali taką samą podstawę) Jeśli korzystamy z samochodu prywatnie - koszt 150 zł miesięcznie Premia - w system premiowy wchodzimy dopiero po 3 miesiącach, w kolejnym kwartale jeśli zrobimy premię dostajemy ją po 3 miesiącach (czyli nowa osoba może dostać premię na konto dopiero po 6 miesiącach pracy) System premiowy - premia liczona kwartalnie, premia to 100% naszej pensji czyli 4500 zł netto czyli maks. 1500 zł miesięcznie. Są tzw. rolki czyli gdy robimy premię na 100% z kwartału na kwartał dostajemy 110% potem 130 % Premie z moich informacji brało w firmie około 60% załogi w tym ważna uwaga, jeśli np. zrobiłeś 95% targetu to kwota premii była już bardzo niska. Teren który dostaniemy ma bardzo duże znaczenie na to czy otrzymamy premie.

nicki
@przedstawiciel medyczny

niestety mamy 2023 rok, i firma krka nie odbiega nawet od firm oryginalnych jak berlin chemie. w Berlin - podstawa 6000 brutto z doswiadczeniem 5-15 letnim. A niby firma oryginalna. Powiem tak, jesli jestem bez doswiadczenie - idz do krka, jestv duzo szans awansu - konkursow wenwtrzneych. jesli jestes singlem i chcesz zrobic kariere w marketingu w Warszawie to tu zrobisz, po 2 latach. Tylko chcieć. Firma da Ci podwyżki - za zmianę zamieszkania na plus, 2 tys netto rekompensaty ze stanowiska przedstawiciela, na poczatek. rozwiniesz sie. NIestety firma Krka nie odbiera od rynku, firmy takie jak Berlin (firma oryginalna) płaca tak samo, a ero gadzetow, bez premii, itp

nicki
@przedstawiciel medyczny

tak dla przykladu, firma Berlin chemie - orygionalna, linim na myjnie 80 zł - nie 100 jak krka pensja 6000 netto czy z doswiadceniem czy bez system premiowy po 7 m iesiacach ale jak jestes na 4 miesiace 1 dzien na zwolnieniu to minus 10 procent potencjalnej premi, jak 2 dni to minus 15 % potencjalnej premii, jak 10 dni na 4 miesiace to zakaz [premiii (m,inus 50 % premia sie nie nalezy)

Tomasz P.
@nicki

BCH to mniej wizyt, lepsze auta, brak kilometrowki, duzo lepsze i realniejsze premie, atrakcyjne wyjazdy cykliczne, karta Lunch. Naprawde nietrafione porownanie :-)

Krystian
@przedstawiciel medyczny

A jak wyglada teren Śląska i proszę powiedz mi ile godzin dziennie pracuje się przy tych 13 wizytach

@Krystian

Jaki teren dokładnie tzn jakie miasta? 13 wizyt ogarniesz średnio w 8h łącznie z dojazdem

@PM

chodzi mi o tereny Katowice i te bliższe jak wygląda tutaj sytuacja i ja jest rozdzielany przydział terenu dziekuję za info

@PM

Na pierwszej rozmowie powinni Ci powiedzieć na jaki teren dokładnie szukają. Nie uzyskałeś takiej info? Zwykle łącza z miastami ościennymi. 13 wizyt jest do zrobienia ale musisz biegać z wywoeszonym jezorem żeby ogarnąć. Minus dużych miast to to że do większości lekarzy zawsze jest dużo pacjentów i musisz kombinować jak wejsc i nie zostać zjedzonym przez pacjentów

Ciekawy

Czy firma daje znać po drugim etapie czy jest zainteresowana zatrudnieniem? Jak długo się czeka na odpowiedź?

Ana
@Ciekawy

Ja dostałam po kilku dniach ale mówili o w tyg

Robert

Czy to prawda, że są tacy którzy w tych warunkach poświęcili ponad 5 lat życia???

@Robert

są i tacy co i po 20 lat pracują.

Kate

I tacy co 30 lat także są

@Kate

30? ktoś pisał o 20 latach czyli nie każdy z pracowników wie, że są osoby z takim stażem pracy? wiadomo jakie warunki za taki wynik mogą przysługiwać? osoby w kadrze wyższej tez mają podobny staż?

Darth Vader

O co chodzi u nich ze stanowskiem recepcjonisty? Co chyba 1,5 miesiaca, maks 2 miesiace, pojawia sie to ogloszenie? Male zarobki, nadgodziny czy ki diabel, ze jest taka rotacja?

Darius
@Darth Vader

Zarobki są kiepskie, a pracy dokładają coraz więcej. Nie tylko na recepcji, ale na innych stanowiskach również.

Kate

Ale bzdury wypisujecie

@Kate

czemu bzdury? kasa jednak lepsza niż opisują? podasz jaka?

stanowisko na recepcji ostatnio było poszukiwane 3 lata temu

@cmoknijmnie69

Jak to możliwe? W sensie te rozbieżności, bo cykliczność o 1,5 m a 3 lata to dość spora różnica. Ktoś pomylił stanowisko tu w wątku? I w takim razie czym to odejście mogło być spowodowane skoro podobno ktoś tę funkcję 3 lata pełnił?

@Julia

stanowisko asystentki jest poszukiwane co 2-3 miesiace, ale to nie to samo

@cmoknijmnie69

Bo tych stanowisko jest dużo więcej ale najłatwiej oceniać i ferować wyroki pobieżnie. Czemu nikt tu nie pisze o awansach? Rozwoju wewnętrznym pracowników? A to fakty!!!

Julia

Jeśli awans tutaj łączy się z fajną kasą, to ja bardzo chętnie o nim poczytam. możesz napisać wobec tego coś więcej? po jakim czasie idzie dostać jakiś fajny angaż i za jaką pracę?

Kyrka

Ciągłe wpisy przedstawicieli flota , pieniądze, wymagania ,ale pamiętajcie że to wszystko co wciskacie przepraszam sprzedajecie w przychodniach jest robione przez ludzi z produkcji a tu kwoty wypłat są naprawdę małe

Pani

Nie warto tracić swojego życia na pracę w tej firmie. W przeciągu roku odeszło 10 kierowników bo zarządzanie ludźmi w tej firmie to jedna wielka porażka, brak kompetencji na wyższych szczeblach , każde podsumowania na szkoleniach cyklicznych to potwierdzały. Najlepsi pracownicy już tu nie pracują . Krka to bardzo słaby pracodawca na obecne czasy.

Nie polecam nawet na początek. Przykład firmy jak nie zarządzać ludźmi

Olka

Cześć, w firmie pracuje juz długo i jestem zadowolona. Pensja nabczas,auto służbowe i szerokie spektrum rozwoju osobistego,poprzez szereg szkoleń merytorycznych i zawodowych. Na bieżaco także współpracuję z przełożonym,dzięki czemu realizuję plany i cele,a to przekłada się na premie. Polecam wszystkim,firma z wieloletnim doswiadczeniem i pozycją.

Yaki
@Olka

Kobieto ile tobie zapłacili za takie pochwały dla firmy. Przecież wszystko co ryżu piszesz jest nieprawdą.(usunięte przez administratora)

PN
@Yaki

Dokładnie. To pewnie jedna z tych, które poniżają przedstawicieli. MASKARA

@PN

@PN co (usunięte przez administratora) boli po zwolnieniu, bo widzę mnóstwo Twoich komentarzy i można się domyślać, że reszta to multikonta :)

@Olka

Zupełnie się nie zgadzam z ta opinią Przedstawiciel medyczny zarabia średnio 2000 zł mniej, niż mógłby zarobić w firmie konkurencyjnej na analogicznym stanowisku. Jeżeli chodzi o kierowników-Ci których miałam okazję poznać wykonują pracę "kontrolerów " nie mają pojęcia o budowaniu relacji, zespołów i rynku. Szczerze nie polecam.

@Olka

Mam pytanie co do narzędzi służbowych przedstawiciela naukowego. Na pewno jest telefon oraz tablet, ale czy przydzielany jest również laptop? Pozdrawiam.

analityk
@Olka

Przejaw gardłowania, jakiegoś podłączonego pod formę pracownika HR, który musi robić wynik dla firmy. Informacja nierzetelna.

zosia
@Olka

to nie może być dobra firma skoro jest taka rotacja

Jaś
@Olka

Pensja na czas - a ile czekasz na rozliczenie zaliczki? Pardon, nie zaliczki, ile czekasz aż oddadzą ci twoje własne pieniądze wydane na parkingi, przeglądy rejestracyjne itp.? Rekordziści we wrześniu nie dostali jeszcze zwrotu za kwiecień.

M.
@Tomasz

Tak, dostajesz również laptopa. Przy awansie na kierownika ;)

@Yaki

Pracuje tu 9 lat . Napiszę moje odczucia. Robie premie regularnie, może raz albo dwa nie zdarzyło mi się zrobić premii, robię plany, mam spokój, nikt mi zza krzaka nie wyskakuje. Po po powrocie do domu nie musze robic zadnych tabel ,rozliczen, co jest rzadkoscia w tej branzy. Podwyżke mam średnio co 2 lata, może związane jest to z tym ze robię plany, mam wzrosty. Z moich obserwacji widzę że narzekają głowinie ci którzy nie są w stanie zrobić premi, wzrostów. Każda firma ma plusy i minusy, na ten moment jest mi tu dobrze:) I nikt mi za ta opinie nie zaplacil:)

@Ona

No na pewno dla innych to mało motywujące jak coś nie idzie ale teraz pytanie mam tylko od czego to zależy? Chodzi mi o to czy są jakieś predyspozycje, jakie Ty np., masz żeby to wyrobić czy uważasz, że każdy ma na to szansę? warto wiedzieć, żeby potem się nie zrazić niepotrzebnie

@Ona

wiesz, mam wrazenie że o jakiejś innej firmie piszesz... w KRKA to tak nie działa Jak zrobisz plan to dostaniesz nowy plan, ale tak "ambitny" że jest nierealny do zrobienia. No to nie ściemniaj i nie wprowadzaj innych w błąd. Były pracownik

@cinek

To chyba oczywiste, ze kolejny plan jest wyzszy od poprzedniego. Jaki bylby sens z punktu widzenia sprzedaży zeby byl taki sam albo nizszy ? Chyba nie ma firmy na rynku, która nie oczekuje rozwoju , wzrostu sprzedaży. Nie ściemniam, robię plany od paru lat, i to daje fajna motywacje do pracy. Tyle ze trzeba właśnie pracować, czasem jest zapiernicz ale mi się opłaca …jak ktoś chce się przbujac to ok ale na premie niech nie liczy i tyle. motywujące jest jeszcze to ze z każda kolejna premia jest dodatek. A i w moim 10osobowym zespole 5 osób robi te premie regularnie, fakt , ze to ludzie z dłuższym stażem .

Czy firma KRKA Polska udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

cinek

tak, KRKA udziela pożyczek, no przynajmniej udzielała w czasie mojej pracy w KRKA

@cinek

i one były jakoś %? jak konkretnie, zasady by mnie ciekawiły i sposób spłacania. z czym jeszcze tu pomagają?

Kiki

Witam. Jak obecnie wygląda flota (2022), podstawa PH, ilość wizyt. Jaka atmosfera?

@Kiki

Nie jest zle wymienili mi własnie yarisa z 2013 na corolle z 2015. nie narzekam tylko pracuje

@Kiki

wymienili mi własnie yarisa z 2013 na 2 lata młodsza corolle, wiec nie narzekam tylko pracuje.

XDDDD
@Tomasz

Faktycznie swietnie, 7letnie auto ????????????????

YYY
@Tomasz

Na jakie zarobki mozna liczyc? podstawa+premia?

Weronika
@XDDDD

A co, uważasz że 7-letnie auto służbowe to taka tragedia? A firma zapewnia jakiś serwis i kartę paliwową? Bo jak wszystko z tym w porządku to chyba nie ma co narzekać?

Track Fear

Pomimo obiecanego feedbacku od miesiąca nie otrzymałem informacji o wyniku rekrutacji. Samo spotkanie przebiegło w spiętej i niezbyt miłej atmosferze. Totalnie sztywno i ze spiną. Ogólnie przebywając chociażby krótką chwilę na terenie firmy dało się wyczuć gęstą atmosferę. Droga KRKO - jak traktujesz kandydatów tak oni potraktują Ciebie, stfu!

XXX
@Track Fear

Jak przebiegła rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy? Czy miałes już wczesniej doświadczenie na rynku farmaceutycznym?

Bbb
@Track Fear

A dzwoniłeś może dopytać o wynik rekrutacji?

Bbb
@Track Fear

A dzwoniłeś zapytać o wynik rekrutacji?

Track Fear
@Bbb

dzwonie cały czas bo bardzo mi zalezy,zwłaszcza ze zasiłek sie zaraz konczy.

Darth Vader
@Track Fear

Na 'specjaliste ds administracji' moze? Mnie z automatu odrzucili kilka dni po wyslaniu aplikacji, a ogloszenie juz chyba ponad pol roku wisi. Nie chca nikogo zatrudnic czy ki diabel?

Firma Krka bardzo dobra na start w branży. Wynagrodzenie poniżej rynkowego, flota najgorsza w branży (przebieg 200tys., 6/7letnie auta). Możliwość rozwoju nie równa się z wyższym wynagrodzeniem. Brand menager mniej zarabia, niż przedstawiciel otrzymujący premię. Ciągła rotacja, lecz w terenie praca bez odpowiedzialności, totalny luz pod warunkiem, że kierownik jest ok.

XXX

Jakiego wynagrodzenia faktycznie można się w tej firmie spodziewać, ile podstawy a ile prowizji? Przyjmują ludzi bez doświadczenia? Trudno jest się tam dostać?

JA

Cześć! Jakąś chwilę już TAM nie pracuję. Wypowiedzenie z mojej strony zostało złożone dość szybko. Dlaczego zapytacie? MOBBING KORYTARZOWY to chyba najmocniejsza strona Krki Wymaga się wielu rzeczy, do których GÓRA sama się nie stosuje, mówiąc na szkoleniach, że ich najbardziej to przecież dotyczy. Kasa? Bardzo za mała, na wielu stanowiskach. Podejście do pracownika? Żadne. Nie masz tam praw. Dbanie o dobrego pracownika przynoszącego zyski dla firmy? A w życiu! Nawet nie chcą zatrzymać, bo przyjdzie w końcu ktoś za połowę mamony za Ciebie. Karta pracy ! Godziny sprawdzane mega skrupulatnie. Nadgodziny? Chętnie! Ale bezpłatne. Tutaj zdecydowanie lvl expert jest zrzucanie odpowiedzialności i powierzonych działań DALEJ Rotacja ogromna. I najważniejsze - BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU Jedyne co tam działa sprawnie i wspaniale to DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI Ale nowe osoby z tego działu raczej nie przedłużają umów, ze względów zdrowotnych, przecież nasze zdrowie psychiczne jest najważniejsze! Uważajcie, a raczej omijajcie KRKA szerokim łukiem.

@JA

A w jakim dziale pracowałaś?

JA
@Ona

Miałam kontakt z każdym działem i piętrem w firmie. Marketing, który tu głównie nie ma z marketingiem nic wspólnego

Niki
@JA

Możesz napisać coś więcej na temat działu księgowości? Jak to rozumieć że działa dobrze a nowe osoby nie przedłużają umów? Jest ogłoszenie, zastanawiam się czy aplikować. Faktycznie to ogłoszenie na młodszą księgową powraca jakoś szybko, około pół roku śledzę ogłoszenia i widzę je już conajmniej trzeci raz.

Paul

W firmie panuje specyficzna mało zdrowa atmosfera. Na pierwszy rzut miło sympatycznie, są ludzie którzy naprawdę długo pracują po 5 - 10 lat w dziale farmaceutycznym, jak zależy Ci tylko na pensji i robieniu tego co każą kropka w kropkę to się odnajdziesz. Jak nie to reszta kolegów nada gdzie trzeba czy się nadajesz czy nie i pasujesz do ich teamu. Szkolenia to gra aktorska, scenki sprzedażowe niczymnrekrutacja do łódzkiej filmówki.

weta
@Paul

dużo prawdy

ASDFGH

Hej. Jak jest …Realizuję w KRKA wszystkie plany odkąd tu pracuję, moja średnia pensja z premiami za tamten rok jako ph, wyniosła Ok. 6700 netto!!! Jeden warunek, trzeba (usunięte przez administratora) czyli jak wszędzie, gdzie chce się zarobić…. Niestety czasem Ci dobrzy i pracowici, obrywają rykoszetem za nierobów w zespole ( bo takich tu kilku spotkałem, mega kombinatorów i nierobów, większości nie ma już w KRKA ! Pouciekali jak szczurki z tonącego okrętu… ) Samochody, przez pierwszy rok słabe, teraz jest Ok. Ph nie mają GPS w samochodach… Bardzo dużo mniej lub bardziej ciekawych szkoleń ale i pracy typy korpo-bzdurki… Rotacja jest, fakt, jednak proszę brać pod uwagę ilość stanowisk… nie jest to firma typu Kowalski&novak z 50 pracownikami… To jest korpo, chcesz mieć kasę i spokój, trzeba zasuwać, kombinujesz, odwiedzają i sprawdzają Cię…Nie bronię firmy, piszę prawdę.

Realia
@ASDFGH

6700 na rękę ? Robię plany i o takiej kwocie nie słyszałem co za bzdury. Podstawa max 6000 brutto a premia kwartalna dzieląc na miesiąc pracy smieszna. Robiąc plan ponad 100% , gdzie napierdala* że nie wiem jak się nazywam miesięczna premia na poziomie 1000 -1500 wychodzi

@Realia

Najwidoczniej słaby jesteś... gdybyś kiedyś zrobił kilka planów pod rząd to byś wiedział, że za każdy zrobiony na 100 % masz co kwartał płacone 120/140/150/170% etc. A 6000 brutto podstawy jako ph to nie jest max! No chyba, że masz problem z liczbami... Jak uważasz, że to są bzdury, podaj nr to ci pasek wyślę i pisz, że bzdury bo to prawda. Bzdurą jest negowanie takich informacji z braku wiedzy. Nie sztuką jest (usunięte przez administratora) tylko być efektywnym i realizować plany. Tyle w temacie.

@ASDFGH

czytam i sie zastanawiam, czy naprawdę coś sie w KRKA zmieniło? Bo jak pamiętam to plany zawsze były w KRKA "ambitne" - to znaczy że trudne do zrealizowania, bez względu na nakład pracy, czas, zaangażowanie ciężko było te plany wykonać w 100% nie mówiąc o 150%. A jak sie udało faktycznie zrobić ponad 100 % to owszem premia była - niewspółmiernie niska do wysiłku jaki sie włożyło w tą pracę. Ale następnym kwartale dostawało sie już nowy plan jeszcze bardziej "ambitny" (trudniejszy do zrealizowania albo nawet wręcz niemożliwy). Doświadczeni przedstawiciele raczej patrzyli na udział w rynku promowanych produktów zarówno pod względem wartościowym jak i ilościowym. A wykonanie planu? Przy takich planach jakie potrafi nałożyć KRKA (nierealnych często)... to sie pomijało.. Ale tak było za moich czasów, może teraz jest lepiej.. może polityka Firmy znormalniała..

Czasem można się zaskoczyć.
@Realia

Nie przesadzaj. Są podstawy i ponad 7.000 brutto, jak doliczysz do tej podstawy 0,5 % za każdy przepracowany rok to się robi i ponad 7.500. A może i jednostki więcej mają ;) Podstawa dużo zależy od szefa - zdarzają się tacy co i od 6.000 zaczynali. Premie za Q4 5cyfrowe też przecież w tym roku były. Za jakieś miesiące (wypłat premii) całkiem fajną wypłatę można dostać - jak na standardy ogólnokrajowe nawet. Niestety minusów też jest sporo - tutaj prym wiedzie flota. Miesiące oczekiwań na zwrot kasy za parkingi, głęboka niechęć do napraw samochodów czy nawet przeglądów / wymiany oleju, wymienianie co roku starych gratów na trochę mniej stare graty - i to kilka lat z rzędu, brak możliwości rozliczeń myjni ręcznej, czyli de facto zakaz mycia auta w środku na koszt firmy, brak zwiększenia limitów na paliwo (policzonych na podstawie przejeżdżanych km) pomimo drastycznych podwyżek cen benzyny itp.

Tereska
@cinek

Firma nie znormalniała. Dobre opinie piszą kierownicy, żeby jakoś to w serwisie wyglądało. Czasem ktoś ma szczęście i faktycznie zrobi plan na 100 %. Ale po wypłacie premii dostaje nowe " ambitne" plany i te są już nierealne. Pole do popisu dają sieci farmaceutyczne i IMS. Jak się czasem poprzesuwają pakiety sieciówce to wyniki wychodzą czasem tym co niewiele pracują. Pomijam oczywiście kombinowanie. Tereska

weta
@Realia

Nie mogę się zgodzić, ze wszystkimi planami zrealizowanymi w 2021, pensja wyszła 7500 netto/ mies.

Leslie

Czy ja dobrze rozumiem, że można korzystać z samochodu prywatnie do 500km, ale tylko wtedy, gdy zatankuję je sama? Pierwsze słyszę o takim podejściu do kilometrów prywatnych.

Weronika
@Leslie

Jak stoisz z zarobkami, kwoty są zadowalające? Czy nie stać Cię żeby raz na jakiś czas zatankować?

Helga
@Weronika

W normalnych firmach samochód do użytku prywatnego masz do wyczerpania baku, czyli realnie tankujesz jadąc na weekend na drugi koniec Polski albo w czasie wakacji. Tutaj prywatnie nie wyskoczysz spotkać się ze znajomymi ze Szczecina do Warszawy, bo się w limicie kilometrów nie zmieścisz. Zapomnij z tego powodu o wyjeździe tym autem na urlop. A podatek ściągają jak za auto, z którego naprawdę możesz korzystać. BTW biorąc pod uwagę stan floty, to może to i dobrze, że jest limit kilometrów.

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska