Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Uwolniona (nie zwolniona)

Pracowałam w Krka 8 lat . Jako pierwsza praca ,dla osoby która zaczyna "karierę" w przedstawicielstwie farmaceutycznym ,ok .Nauczy się pracy od podstaw .Leki na wysokim poziomie ,nie ma wstydu ich promować . Całą reszta do bani .Traktowanie pracownika jako numeru a nie podmiotu . Flota zajeżdżona , najzwyczajniej -niebezpiecznie . Spotkania cykliczne , oklaskiwane pana prezesa i pranie przedstawicielom mózgu a później siedzenie w 20 osób w pokoju z alkoholem z żabki. Fajni ludzie inni PM ,jak masz szczęście trafisz też na normalnego kierownika ale rzadko to się zdarza . Ja nie miałam takie szczęścia i trafiłam na jedną z dwóch wychudzonych ,anorektycznych pań karierowiczek ,z którą tak naprawdę większość jej pracowników powinna się spotkać w sądzie ,bo poniżanie (usunięte przez administratora) to drugie jej imię ,w zasadzie powinno być pierwsze . Odeszłam z tego cyrku . Dobrze mi z tym .

Mery

Przy zapewnieniu jakości jak się pracuje? czy macie ocenę z pracy z tego stanowiska? widzę głównie odradzające opinie względem pracy przedstawicieli. Chce mimo to dowiedzieć się jak pracuje się przy Równoległej. Jaka atmosfera występuje na dziale jakości? czy zespół często się zmienia?

Raczej nie idzie tu nic ku lepszemu…? Takie stwierdzenie teraz niedawno się pojawiło, lecz nikt konkretnie jeszcze się co do niego nie odniósł. Od jakiegoś czasu widnieje oferta pracy na Równoległą dla specjalisty ds. farmacji. Stąd moje zainteresowanie. chyba po opisie nie widzę jednak by cos jeszcze składało się na kwotę wynagrodzenia prócz podstawy? nie ma premii? kiedyś ktoś pisał, że jakieś miesięczne występują…

Jacek

Firma.farmaceutyczna jak większość z branży. Korpo zamordyzm. Krka wyróżnia się jedynie częstotliwością szkoleń i wszelkiej maści wizyt ludzi którzy utrudniają ci prace na podwójnych oraz flota, ale to wiadomo.

@Jacek

Szkolenia to zawsze coś. Jaka jest ta częstotliwość szkoleń? To one są na wszystkich szczeblach w firmie, czy tylko dla średniego lub wyższego szczebla? Szkolenia są wewnętrzne prowadzone przez innych pracowników, czy podmioty zewnętrzne są do tego zatrudniane?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KRKA Polska?

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Krka, firma jak każda inna Może coś o pracy na produkcji. Praca jest odpowiedzialna, mnóstwo komputera i jeszcze więcej papierologii. Praca jest w systemie trzy zmianowym, dosyć ciekawa, wszystkiego idzie się nauczyć z tym że nie w 3 m-ce. I tego wymaga się od nowych pracowników, po 3 miesiącach ma być samodzielny w przeciwnym razie się nie nadaje i cytuję słowa jednego z kierowników zmiany (usunięte przez administratora) Staży pracownicy nie chcą uczyć nowych pracowników, kierownikami się robi ludzi którzy nie mają za grosz wiedzy potrzebnej do zarządzania zasobami ludzkimi,nie wspomnę o szacunku.Odzywki na poziomie (usunięte przez administratora) Doświadczenie na maszynach to nie wszystko jeszcze liczy się szacunek do drugiego człowieka i tu tego nie ma Staży pracownicy i kierownicy z awansu to jedna wielka klika Szkoda że główny kierownik produkcji nie wie jak to wygląda od środka, być może załatwił by jakieś szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi kierownikom z awansu i może coś by się zmieniło na produkcji, ludzie chętnie by chcieli pracować i zostać po okresie próbnym. (usunięte przez administratora) Zarobki małe.

Jan
@Anonim

CZYLI WYMAGAJA,CHCA PLACIC ALE SIE BOJA .....ekipą pomocna żebyś się nie nauczył....TO PRZECIERZ POLSKA ...TO JEST STANDARD ,A NAJGORSI SA TYPY Z AWANSU .....trochę władzy.....Poprostu brak prawidłowego nadzoru ,ale jak to w PL....produkcja idzie ,tak .....A że ludziom ublizaja...ja nic nie widziałem,nie miałem zgłoszeń ect ....Taka ZGNILIZNA....no ale fajnie ze ktoś to opisuje BEDE WIEDZIAL ZEBY NIE ISC ....po co ma mi ktoś ublizac .....ale musi być (usunięte przez administratora)

@Anonim

Ludzie tworzą atmosferę wrogością nienawiści,zazdrości. Kierownicy powinni szanować ludzi, którzy pracują na ich wyniki za które biorą premie. Tak jak Ty do ludzi to i oni do Ciebie. Nie dość że zarobki są małe to jeszcze nie szanuje się pracownika, pierwsza droga do upadku firmy Jednak atmosfera jest ważna,kierownik powinien mieć klasę, wiedzieć w jaki sposób rozmawiać z pracownikiem Może taki "Marcin" i inny "kowalski z awansu"z upływem czasu nauczy się jak modrze zarządzać swoim zespołem i traktować z szacunkiem żeby ludzie chcieli z nim pracować. Inaczej skończy się kierowniczenie i chore ambicje. Poprostu zostanie sam

Ida

To ile wynoszą te zarobki? Minimalna, czy coś więcej można zarobić? A to zwykły pracownik produkcji nie ma co liczyć na premię? Jedynie kierownictwo? Co do tej atmosfery, to kurcze, no mega minus. A na ile zmian pracujecie?

Mikołaj
@Ida

Produkcja pracuje w systemie trzyzmianowym. Jak na farmację wynagrodzenie małe, Premia to jest dla kierowników Atmosfera słaba ( poczytaj opinie wyżej) Raczej to nie idzie ku lepszemu, wręcz przeciwnie

Olga

Na ten dział księgowości to mi chyba nie wpadła teraz żadna oferta, o której ktoś pisał, że znowu się pojawiają. Ale czy kontrolował może już ktoś finanse w firmie i by dał mniej więcej znać co i jak? jeszcze mam z ponad tydzień by aplikować i właśnie nad tym się zastanawiam. Jak rozmowa w tym przypadku wygląda? co jest na niej weryfikowane? Czy dostane zadanie do rozwiązania?

Witam, mam pytanie jak wyglada kwestia korzystania z samochodu służbowego w prywatnym zakresie

Ddd
@Zainteresowany

Limit max 500 km za które musisz zapłacić. Podpisując umowę zgłaszasz czy chcesz użytkować autko prywatnie, jeśli tak wtedy odciągają ci 150 zł od wypłaty za możliwość przejechania 500 km

Kolega PH z FMCG
@Ddd

Powiem Wam, ze pojawiło się ogłoszenie, ale jak czytam co tu piszecie to ja naprawdę mam złota prace i nie mam co narzekać(a zaczynałem się rozglądać) niedość ze auta nowe z segmentu C+/D. Pensja wyższa w podstawie + premie miesieczne polowa podstawy, dodatkowo kolejna dodatkowa połowa podstawy na kwartał(i są realne do zrobienia) to jeszcze ten rajd po przychodniach, masakra. Życzę wszystkim dużo wytrwałości, zdrowia i większej wiary w siebie i możliwość znalezienia lepszego miejsca :)

Denerys
@Kolega PH z FMCG

Firma się chwali, że zmienia flotę na hybrydy: octavia, yaris cross dla repa, corolla dla eliteclub i suberb dla kierowników

Zainteresowana
@Denerys

Czy wiesz coś na temat czy jest ktoś kto sprawdza czy wykonane są wizyty?

Krzysztof
@Zainteresowana

Jak w każdej firmie, z podobnym schematem zarządzania. Nie jedna osoba dokonuje takiego sprawdzania, lecz kilka. Zdradzę również że Ci co kontrolują też są kontrolowani.

@Krzysztof

Czyli jaka tu jest ostatecznie hierarchia jakaś? Dodatkowo skoro już kontrole przytaczacie to jakie są porady co do nich? mam na myśli jakie warunki docelowo trzeba spełniać i czego przestrzegać żeby nie mieć żadnych nieścisłości?

Klaudia

Witam. Jak wyglada szkolenie 3dniowe? Jak należy się przygotować i czego należy się na nim spodziewać. Będę wdzięczna za merytoryczny feedback. Pozdraeism

Krzysztof
@Klaudia

Jak się przygotować ? Odpocząć, wyspać się i przybyć z dobrym nastawieniem. Spodziewać się można wielu bardzo ważnych informacji wprowadzających do pracy w firmie. W krótkim czasie przekazane będzie dużo informacji.

Wiola

Czy ma ktoś może informacje lub z doświadczenia jak pracuje się w firmie z produktami do weterynarii ? Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Basia
@Wiola

Praca w wecie jest naprawdę fajna. Kierownicy sympatyczni. Cele jasne i osiągalne. Polecam

@Basia

Zdradzisz co to za cele, że są tak jasne? Ciekawi mnie czy można w praktyce teraz je do czegoś przyrównać by była pełna jasność. Jeśli już także było odniesienie do relacji to współpracownicy są równie sympatyczni? A co z rotacjami, jak oceniacie ich poziom?

Zainteresowana

Czy to prawda, że w firmie krka, ktoś jeździ i sprawdza czy przedstawiciel wykonuje wizyty?

Garbus120
@Zainteresowana

Masz GPS w tablecie. Zdarzaja sie wizyty podwojne, dosc czesto, bo albo kierownik ma duzo wakatow w zespole i nie ma do kogo jezdzic, albo ma blisko do Ciebie, no i ma raptem jeden dzien biurowy w miesiacu. Poza tym jest traper, wybrani lekarze udzielaja feedbacku na temat odbytych wizyt.

Zalamka

Każdy kto ma jakikolwiek szacunek do swojego zdrowia psychicznego powinien omijać to miejsce. Może zastanawiacie się nad przyjściem tu, bo „duża, znana, międzynarodowa firma”, w teorii tak a w praktyce…. Jeśli zdecydujecie się na prace tam i jak już po tych kilku tygodniach/miesiącach będziecie stamtąd uciekać do innego pracodawcy, to jest duża szansa, że ten nowy przyjmie Was od razu, bo jak wytrzymaliście w Krka dłużej niż miesiąc to już mało co jest was w stanie zniszczyć (ludzie z branży znają się i wiedzą o co chodzi…)

kandydatka

Mam pytanie o pracę w dziale księgowości: na jakie zarobki netto można liczyć na stanowisku młodszej księgowej lub księgowej? Czy zespół w księgowości jest sympatyczny ? Czy głowny księgowy / dyrektor finansowy to ludzie życzliwi dla pracowników? Jak wygląda praca w księgowości, czy są nadgodziny?

Byla w księgowości
@kandydatka

Nie nie jest miły (na początku i owszem..),obgadywanie na porządku dziennym...nie są życzliwi i w ogóle jesli nie chcesz popaść w depresję,nabawic się wrzodow i ogólnego zniechęcenia to nie składaj tam papierów.... Coś musi być na rzeczy,gdy Non stop ukazują się ogłoszenia o pracę do tego działu.

Gigi

A coś o pracy w księgowości możecie powiedzieć? Pisano tu, że pensje niskie, brak premii... Ale może innego działu to dotyczyło? Ile na takim stanowisku można dostać? Zainteresowało mnie ogłoszenie z ich strony bo jestem świeżo po studiach, a nie wymagają doświadczenia. Czy szkolenia i wdrożenie są na tyle porządne, że nowy da radę bez problemu? No i czy macie czasem możliwość pracowania na home office?

Ella
@Gigi

Nikt z firmy, nawet dział IT, nie pracuje hybrydowo/zdalnie.

Byla w księgowości
@Gigi

Jeśli chcesz nabawić się wrzodów,depresji i ogólnie zniechęcenia to owszem aplikuj tam w przeciwnym razie uciekaj,szukaj czegoś innego...Ja największemu wrogowi nie poleciłabym pracy w tym dziale : obgadywanie, kolesiostwo,kumoterstwo,nie sympatycznie i w ogóle NIE NIE NIE.... Serio dziewczyno jest tyle fajnych firm,które doceniają pracownika(usunięte przez administratora) Uwierz, pójdziesz tam i zniszczą cie w pierwszych tygodniach...

Nowa

Powiedzcie mi ile aktualnie zarabia przedstawiciel medyczny? Warto pracować na tym stanowisku?

T.
@Nowa

6500 na start, z doświadczeniem podobno niektórzy wytargowali 7000.

Hubert
@T.

Netto oczywiście?

Katie

Praca tu to dramat. Oczekiwania są ogromne a pensje niskie, brak premii, benefity żadne. Ludzie odchodzą cały czas. W biurze wielu kierowników to tyrani, krzyk, wyzwiska, obrażanie. Nigdy nikomu nie polecam

Byla
@Katie

Potwierdzam, praca w dziale księgowości opisana wyżej....ludzie nie dajcie się omamić i nie składajcie tam cv chyba że chcecie dostać w gratisie depresji i załamania....

Byłem na drugim etapie na stanowisko przedstawiciela pod koniec marca. Mówili że odpowiedź będzie do 2 tyg. Mija już 3 tydzień a odpowiedzi brak, czy to oznacza że odpowiedź będzie już negatywna czy jest jakaś nadzieja na przyjęcie?

Dżo
@Kandydat

Jak wygląda drugi etap? Zdradzisz co nieco?

@ghy
@Dżo

Kiedy masz drugi etap?

- niska pensja - brak skutecznej komunikacji na linii przełożony-pracownik - podwyżki praktycznie nie istnieją lub są to dosłownie grosze przy przedłużaniu umowy - prezes jest bardzo specyficzną osobą - firma oszczędza dosłownie na WSZYSTKIM tylko nie na wystawnych kolacjach dla lekarzy - jedzenie w stołówce niesmaczne i kiepskiej jakości - atmosfera z pozoru jest dobra, jednak po jakimś czasie przekonasz się, że w firmie panuje kultura obmawiania nawet na poziomie kierowniczym, co w żadnej mierze nie jest etyczne czy też profesjonalne

@były pracownik

Rozwiniesz temat tych wspomnianych oszczędności? Kiedyś ktoś pisał o braku inwestowania w auta oraz brakach w funduszu reprezentacyjnym. Ciekawi mnie to czy cokolwiek mogło ulec zmianie? Jeszcze jakieś inne rzeczy do tego dochodzą?

KRKA Polska prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Ciekawy

Jak wygląda to 3dniowe szkolenie przy rozpoczęciu pracy?

Zet

Pracowałam przez kilka lat w tej firmie jako przedstawicielka. Firma ma swoje plusy jak i minusy (tych drugich z czasem jest coraz wiecej, stąd zmiana). Plusy: -wypłata na czas. Nie zawrotna, ale przyzwoita i nie najniższa krajowa. -szansa na pierwszą pracę jako przedstawiciel, można się tu nauczyć podstaw i zdobyć pierwsze lata doświadczeń, nie bez powodu słyszy się określenie "firma matka repów w Polsce". Matka, ale czy dobra to inna kwestia ;) . Tym nie mniej, dają szansę osobom bez doświadczenia. -benefity. Bez szału, ale są. Brakuje mi aktualnie jednego z moich lekarzy, który ma umowę w ramach Medicover. - trenerzy- są naprawdę fajnmi ludżmi ( w większości) i ich towarzystwo, to nie był dla mnie "ogon" tylko zawsze znalazła się jakaś fajna merytoryczna uwaga. Moja Trenerka to najlepsze co mnie w tej firmie spotkało. -premie okresowe również wypłacane są na czas (świąteczna)- uzależnione od ilości dni pracujących. - trzeba sie postarać, żeby Cię zwolnili. Znasz produkty, ofertę i ruszasz (usunięte przez administratora) w trasę -ok. Zaangażowanie szybko zostaje wybite z głowy. MInusy: - korpo z betonowym sufitem. Wszelkie sugestie pracowników odbijają się echem, pozornie są wysłuchiwane, w efekecie absolutnie nic nie wnoszą i nie przekłądają się na żadne zmiany np. dotyczące partnerów biznesowych. - absurdalne oszczędności- flota to śmiech na sali, opony jak najtańsze, samochody zajeżdzane do poziomu zombie (bo ile można wskrzeszać trupa?), brak funduszu reprezentacyjnego, niemożliwością jest bieżące dopasowywanie oferty do potrzeb rynku lub klienta, -kadra kierownicza i biuro to porażka. Kontakt z nimi nie służy niczemu, wielokrotnie prośby czy zażalenia trafiają na mur nie do przebicia. Kierownicy zestresowani i oddani ponad rozsądek, kariera do zbudowania tylko kosztem kogoś innego, więc na tym szczeglu znajdują się juz sami niedowartościowani frustraci. To nie dla mnie, ale widać, że niektórzy się w tym realizują. Generalnie awans do szczytu swojej niekompetencji. Ach a Prezes... cud miód i orzeszki :> -przepływ informacji to kpina. Informacje na spotkaniach cyklicznych i okazjonalnych spotkaniach online są okrojone, a mail z potwierdzeniem strategii lub warunków dla klienta dochodzi z dużym opoźnieniem, a czasem nigdy. Łącznikiem są kierownicy. Nasza kierowniczka uwielbiała kłamać i opowiadać nam o kolegach z terenu niestworzone historie lub szczegóły ich prywatnych życiorysów. Pod płaszczykiem serdeczności próbowała nas skłócić i szczuć na siebie. Nie wiedziała tylko, że pozostajemy ze sobą w kontakcie. UPS. Ciekawe czy to też polityka firmy, czy szczególna osoba.. -bonus plan. No to jest hit. Bonus rozliczany kwartalnie, z miesięcznym opoźnieniem, z potrąceniem za każdy dzień nieobecności w kwartale. Bonusów nie ma przez 3 pierwsze miesiace pracy (niezależnie jaka to część kwartału, więc możliwe ze pierwsza premia przysługuje tylko za jeden miesiąc), potem poziom targetów jest logiczny przez około 1-3 kwartałów. Następnie poprzeczka rośnie, bardzo szybko do wartości przekraczających możliwości rynku. Premie to realnie kpina z człowieka. -polityka firmy często związana jest z działaniami uniemożlwiającymi realizację założonych planow i celów. Oferta nie może być personalizowana (pod przykrywką równego traktowania), jest nieelastyczna i nie dostosowywana do ofert konkrencji i potrzeb rynku (chyba że, z rocznym opóźnieniem, kiedy sytuacja uległa zmianie). Zamówienia tylko w trybie tu i teraz. Informacja zwrotna z biura jest bezużyteczna- dane przesylane są ze skandalicznym opóźnieniem (często nawet 2-3 miesiecznym lub więcej) i zawsze może się okazać, że są nieprawdziwe. Korygowanie danych wstecznych z biura jest na porządku dziennym. - wisienką na torcie są spotkania cykliczne. Targ próżności z oklaskiwaniem Prezesa. Takie trochę skrzyżowanie amerykańskiej mszy i wybiegu w mediolanie. Hotel - jest, pompa- jest, absurdalne przemówienia i popisy- owszem, żenujące występy- a jakże, zlote ramki w nagrodę- check. Po przetrwaniu tego cyrku następuje integracja, na której przysługuje np. 2 piwa do wykorzystania do północy na barze. Jak taki chmielowy kopciuszek. Rozumiem, nie pochwalam alkoholizmu, ale jako metoda przeciwdziałania było to śmieszne- w efekcie, w lokalu pozostaje garstka osób, a pozostałe, w hotelu ****+ kampią się po pokojach jak gimnazjaliści i piją własny alkohol po 10+ osób w pokoju 2 osobowym. Podsumowując: jako pierwsza praca i coś co będzie można wpisać do CV. W sumie taki stopień w karierze. Pod tym względem polecam. Ciepla posadka, trzeba się postarać żeby zostać zwolnionym. Trenerzy są fajni, Niestety też zaczynają odchodzić. Praca w tej firmie generuje dużo stresu, środowisko nie jest przyjazne. Absurd goni absurd i pogania totalnym nieporozumieniem. Kiedy tylko nadaży się okazja do zmian- należy szybciutko ją wykorzystać.

zapytanie
@Zet

Bardzo fajna, merytoryczna opinia. Czy we wszystkich działach tak to wygląda? Prawny/marketing/administracja/księgowość?

@Zet

Idealna opinia. A Pani Klaudia Wnuk z tej firmy to dramat!

ASDFGH
@Zet

W wielu kwestiach potwierdzam…

Olga
@ASDFGH

W wielu kwestiach, ale nie we wszystkich? Może masz coś do dodania od siebie w tym temacie? ;/

@ASDFGH
@Olga

Właśnie zrobił się kolejny plan z rzędu, było ciężko to fakt ale 10 tys netto premii wpadło i to już drugi lub trzeci kwartał pod rząd. Co do rozwoju...dużo obiecują ale mało robią. Coś się dzieje w tej firmie niedobrego, wiem jedno, ryba psuje się od głowy i może czas najwyższy na zmianę tych, którzy mianują się "niezatapialnymi"... Reasumując, zarobić możesz ale czy warto, zależy kto jakie ma priorytety w życiu...

cinek
@@ASDFGH

jak to "...drugi lub trzeci kwartał z rzędu..." to nie pamiętasz ile razy plan zrobiłeś? Dziwne, bo w KRKA to nie jest prosta sprawa. Zrobisz plan to na następny kwartał dostajesz nowy, ale już na tyle duży że ciężko zrobić....Ba, co ja piszę, ciężko... niemożliwe do wykonania. Ot, taka firma, ze ci co maja najlepsze wyniki niekoniecznie robią plany...

Ida

Zgadzam się w 100%

załamana
@zapytanie

księgowość to porażka, podwyżki na przedłużenie umowy są śmieszne, kierownictwu nie zależy na zatrzymaniu pracowników mimo iż nie mają nikogo chętnego na wolne stanowiska

Róża
@załamana

To ile te podwyżki wynoszą w tym dziale? Wydawałoby się, że tak odpowiedzialne stanowiska jednak powinno się doceniać :/ A na początek ile można dostać w sumie tam? I czy umowa jest przedłużana od razu na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska