ConSol Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ConSol Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 00:02:02
Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy ConSol Sp. z o.o.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.
Henryk Cios 2015-11-02 15:16:59
Luźna atmosfera, zarobki ponadprzeciętne, praca w zasadzie przy utrzymaniu/rozwoju jednego systemu helpdesk/bpm, ale przy użyciu wiodących technologii Javy, na bieżąco aktualizowanych. Premie zalezne od wyników firmy, raczej nie przekraczające jednomiesiecznej pensji. Możliwość (bardzo mile widziana przez szefostwo) wyjazdów na projekty do centrali do Niemiec.
Roman 2015-12-15 13:37:26
Standardem jest umowa o pracę na czas nieokreślony, do tego opieka medyczna i lekcje angielskiego/niemieckiego dla wszystkich chętnych.
achhh 2016-05-18 19:13:10
No oczywiście, że to nie są niskie kwoty @leos. A jak widzę ofertę to do tych niezłych zarobków dochodzi jeszcze udział w konferencjach IT takich jak Geecon czy Devoxx Poland, cyklicznie organizowany Ship IT day - event pozwalający wszystkim naszym pracownikom na rozwój własnych pomysłów, a nawet są kursy angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dopasowanym do potrzeb pracownika.
Zostaw swoją opinię o ConSol Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ConSol Sp. z o.o.