Opinie o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scorpio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scorpio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Kibic

Patrząc na statystyki i trendy stawiam 1000 PLN, że do końca roku odejdą jeszcze 3 osoby. Z wyliczeń wynika, jedna osoba z home office i dwie z Łodzi w tym jedna z Konstantynowa.

Twardy

Zero wpisów ? Po sensacjach tego tygodnia powinno tu wrzeć ! Wielkie gratulacje dla kolejnych odważnych, którzy zdecydowali się na normalność w swoim życiu.

młody

Osobiście co najbardziej mnie drażni i nigdy tego nie zniosę w tej firmie to fałszywi, zakłamani ludzie. Którzy tylko notorycznie wprowadzają zamęt, pomiędzy wszystkimi. Zamiast ze sobą współpracować to się wzajemnie wszyscy nienawidzimy. Najważniejsza jest kariera i pieniądze kosztem nas wszystkich droga M. Zastanowiłaś się ile bzdur już naopowiadałaś zniekształcając historię i ilu zrobiłaś tak naprawdę wielką krzywdę ?

mlodszy
@młody

Mnie wyjątkowo zaś drażni i jak widać nie ma szacunku do nikogo to Pan M. Nie dziwię się, że kobitka go zostawiła.

anty lotio

Taka firma, że przyjechały dyrektory na targi, wypłakać się w rękaw wszystkim popierając liczbami i statystykami jakie pieniądze wyszły z firmy za ludźmi którzy w ostatnich miesiącach odeszli z firmy. Chodzą płaczą i szukają szans w konkurencji. Lotio to już nie szeregowi płaczą, że ta firma jest raczej na minus. Najważniejsze to wiara w obłudę.

Czy po rozmowie w Scorpio Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Zgred

Napisz cos wiecej proszę. Jaka podstawa? Jakie możliwe premie. Mysle, ze kilka osób moze rozważyć tą propozycje. A z doświadczeniem offsetowym kogoś nie szukacie, bo u nas dział w rozsypce i pewnie juz nic z tego nie bedzie.

praca

Poszukujemy pracowników do sprzedaży mat. flekso. Mogą być również byli pracownicy: rekrutacja@grafikus.com.pl

b

I swoją drogą to nie spodziewałem się tylu fanów Scorpio, czekających na wieści o nim jak na zbawienie

Rosa
@b

Kolega "b" znowu błysnął intelektem. O jakich fanach piszesz??? Chyba raczej należałoby wspomnieć o antyfanach. Pogrążaj się dalej swoimi wywodami. Wystawiasz świetną laurkę Scorpio:)) P.S. Widzę jednak u ciebie mały progres, a mianowicie przestałeś przynajmniej przesiadywać na forum w godzinach pracy. Jest szansa, ze w takim tempie rozwoju, za kilkanaście lat zrozumiesz swojej położenie.

b

Niestety nie mam tyle czasu co Wy żeby przesiadywać i wypisywać na forum, stąd nie wypunktowałem jeszcze tych bzdur, które wypisujecie, ale może uda mi się nadrobić w weekend Ja nigdy nie zostałem oszukany więc trudno mi się odnieść do indywidualnego przypadku

ken

A co z klientami firmy? Czy również są oszukiwani przy sprzedaży?

K

Święta prawda...

Juz byly

Ok, jezeli mamy pisać o faktach, to zaczynam. Oszukują na prowizjach od sprzedaży maszyn. Prowizje są ustalane ustnie, raczej bez możliwości pisemnego potwierdzenia. Niestety mentalność tych ludzi jest taka, ze jak sie jakąś grubszą transakcje zrobi i firma ma z tego duzo kasy, to nie potrafią przełknąć tego, ze zyskiem należy sie podzielić zgodnie z ustalonymi zasadami. Oszukali mnie 2 razy na prowizji. Trzeciego razu juz nie było, gdyż po prostu odszedłem do normalnej firmy. Wiem, ze kilka innych osób opuściło firmę z tego samego powodu. Uczciwość przede wszystkim, a w tej firmie na pewno tego nie zaznacie.

Jeszcze obecny

Gambler, masz złote garnki. Trafiłeś w "10". Dodam kilka słów od siebie. Jeszcze pracuje, ale na wiosnę sie zwalniam. Oliwy do ognia dolała sytuacja z ubraniami roboczymi. Wyobraźcie sobie, ze odciągnęli nam od pensji koszt ubrań roboczych, które nalezą nam sie jak psu zupa. Jedna wielka (usunięte przez administratora)

PIP
@Jeszcze obecny

Jest to niezgodne z obowiązującymi przepisami. Zgłoś to do PIPu. Dostaną kilka tysięcy kary, to sie nauczą, zeby ludzi w balona nie robić

Gambler

Zakładam sie o złote garnki papy, ze ten cały "b" nie wypunktuje listy tych rzekomych bzdur, które tu rzekomo wypisujemy o szanownej firmie, w której to "b" ma zapewne nieukrywaną radość pracować. Co to bedzie oznaczać? Ze te rzekome bzdury, nie są bzdurami, a smutną prawdą i rzeczywistością tej żeczonej firmy!

b

Kolega może ma podzielną uwagę A ty kolego masz albo za mało pracy albo nie masz jej wcale Zadziwiające jest to jak bardzo Scorpio zapada w pamięci, że byli pracownicy nie mogą oderwać się od wpisów na tym forum

Antoni
@b

Nie podzielną uwagę, tylko wybiórczą uwagę "miszczunio". Odpisz lepiej koledze Byłemu i przytocz konkretne przykłady na te niby bzudry, które sugerujesz, ze są tu wypowiadane!!! Czekamy na listę i na żywo będziemy punktować na konkretnych przykładach. Maryśka ma racje, ze w Scorpio sie raczej nie zmarnujesz:).

b

Tak dla twojej informacji, to moja wypowiedź celowo nie była powiązana z żadnym postem, bo odnosiła się do kilku wyżej pozytywnych opinii. A co do mojej logiki, to czasem wystarczy w dwóch zdaniach zawrzeć co ma się do powiedzenia i nie trzeba marnować czasu na referaty na goworku.

Wacek
@b

A kolega ma tak duzo urlopu, czy tez znowu w godzinach pracy na jakims tam goworku siedzi i troleje???

Maryska
@b

Widzę, ze nasz "miszczunio" dalej nie rozumie. Mózg jak plastelina. Idealny do formowania przez ciepłe dłonie Papy.

@b

No i co Pajacu milczysz teraz? Dostałeś wyraźne instrukcje z "gabinetu" żebyś juz zamilk i nie pogrążał siebie i firmy? Czekamy z niecierpliwoscią na tą Twoją listę bzdur!

był
@b

"b" nie napisał o jakie bzdury mu chodzi więc uważam temat bzdur za zamknięty, a jego post za "żart". Otwarty jest dalszy temat pisania faktów. Piszcie dalej fakty o tym co się działo i dzieje w tej firmie.

@był

Żarty, żartami, ale ja złote garnki Papy poproszę:).

b

Zaraz nawiedzony, jak pisane jest źle o Scorpio to macie pożywkę, ale jak ktoś pisze dobrze to zaraz jest nawiedzony Pracujcie sobie u tych swoich idealnych pracodawców i nie wypisujcie tych bzdur o Scorpio

Maryska
@b

Kolego - apeluję do Ciebie, ogarnij się, bo poraża Twój poziom intelektu. W ostatnim poście piszesz i tu cytuję: "jak pisane jest źle o Scorpio to macie pożywkę, ale jak ktoś pisze dobrze to zaraz jest nawiedzony...". I teraz UWAGA, UWAGA, UWAGA... Przeanalizuj ze zrozumieniem, to co napisałeś w swoim poprzednim poście! Pomogę Ci i ponownie załączam cytat z Twojej szanownej persony: "Żal mi tych ludzi co takie opinie wypisują - Pewnie w Scorpio sobie rady nie dali i teraz są albo bez pracy albo jakąś pracę mając najwidoczniej nudzą się skoro mają czas na wypisywanie takich głupot. Szkoda że nie mieli odwagi powiedzieć co ich boli, a teraz tak łatwo przychodzi im krytyka. Cóż nasuwa mi się tylko jedno - zazdrość" Koniec cytatu. I teraz gorąca prośba z mojej strony. W której części swojej wypowiedzi, wypowiedziałeś się pozytywnie o swoim geschefcie??? Podpowiem Ci - w ŻADNEJ! Twój komentarz zawiera natomiast potok gorzkich i niesprawiedliwych słów pod naszym adresem! Jesteś zatem nawiedzony i w dodatku poziom analizy masz na "miszczowskim" poziomie. Jak mniemam nie odstajesz wcale od średniej i zapewne znowu będziesz miał problem ze zrozumieniem mojej wypowiedzi i ponownie skomentujesz mój post w jakiś nielogiczny, tylko tobie zrozumiały sposób. Z takimi ludźmi na pokładzie nie widzę raczej szans na reaktywację firmy. Totalna ignorancja i brak logicznego myślenia. Na koniec muszę się pokusić o drobną uszczypliwość, a mianowicie powiem Ci, że z całą pewnością NIE ZMARNUJESZ się w Scorpio;)))

był
@b

Jakie bzdury masz na myśli? Czy możesz przytoczyć dokładnie?

H

Mnie zaś żal tych którzy nigdy nie mieli okazji poznać jak można pracować u innego pracodawcy. Nawet nie mieści się w Waszych głowach jak może być inaczej. Większość z Was trafiła prosto po szkole. Przyjęto Was nie dlatego, że byliście najlepsi tylko dlatego, że byliście najtańsi i łatwo Wam wymodelować było głowy. Efekt w zawartej wypowiedzi kolegi "b". Przenieś się do marketingu bo masz ogromny potencjał ... Najbardziej Wam zazdrościmy super wynagrodzeń. Przelicz ile godzin pracujesz to się okaże, że wyższą stawkę za godzinę ma portier.

b

Żal mi tych ludzi co takie opinie wypisują - Pewnie w Scorpio sobie rady nie dali i teraz są albo bez pracy albo jakąś pracę mając najwidoczniej nudzą się skoro mają czas na wypisywanie takich głupot. Szkoda że nie mieli odwagi powiedzieć co ich boli, a teraz tak łatwo przychodzi im krytyka. Cóż nasuwa mi się tylko jedno - zazdrość:/

Maryśka
@b

No widzę, ze jakiś kolejny nawiedzony "miszcz" się znalazł w Scorpio, który podobnie jak ten xxx od niemieckich filmow akcji bedzie nas tu teraz umoralniał i w trakcie godzin pracy, a dokładnie o godz. 15.23 na jakimś forum pisał, ze "inni są bez pracy, albo sie w pracy nudzą". Widzę, ze serio banda nierobów tam została, ktora zamiast próbować jeszcze uratować firmę, to w internecie siedzi. Chyba macie niedopracowany system informatyczny. Nic dziwnego, ze firma idzie na dno, a na rynku aż huczy, ze firma F sie z Wami żegna.

G

Dosyć mam tego, zostawcie MOJĄ firmę w spokoju !!!!!!

Szogun
@G

Andrzej, spokojnie, bez nerwów. Soku grejfrutowego z metaxą sie napij;). Jeszcze troche i zostawimy Twoją firmę w spokoju, bo nikogo w niej nie będzie.

A
@Szogun

Wyglada na to ze szykuja sie kolejne osoby. Linkedin wladnie uzupelniony :)

Przerażona
@A

Masz rajcę. W firmie widać poruszenie. Profile na LinkedIn aż puchną od nowych wpisów. Co ciekawe przoduje w tym kadra kierownicza. Ostatnio gruchnęła informacja, ze opuszcza nas kluczowy dostawca. Wielkie gaszenie świateł czas zacząć.

MP
@G

To nie tak.(usunięte przez administratora) piescia w stol, wylej kawe i powiedz, ze problemem tej firmy to sa ludzie. Tak chyba wyglada prawdziwa reakcja.

xxx ale nie ten od pornoli

Dotychczas byłem tylko czytającym ale w pewnym monecie przychodzi moment na głęboką refleksję. Mogę tylko powiedzieć, że wyższa kultura obowiązuje w przysłowiowej „budce z piwem”, niż w tej firmie. Pracownicy są traktowani jak przedmiot który ma zarabiać pieniądze. W zamian „przedmiot” otrzymuje wynagrodzenie, jednak wg. zasady „co łaska”. Ma się cieszyć bo dostaje terminowo. Zmienia się ciągle metody gry aby czasem „przedmiot” nie miał więcej niż na bułkę. Jest mi szkoda części Koleżanek, Kolegów bo jest tam jeszcze parę, wspaniałych osób które boją się zmian w życiu. Gwarantuje tylko Wam, że nikt jak na razie sobie nie pogorszył. Wszyscy mają nadal na bułkę i nawet Nutelle  Nie muszą chować na fakturze za hotel obiadu na koszt firmy. Zostawcie rodzinę i grupę uprzejmie osób, sprzedających informacje wewnątrz i na zewnątrz, niech się wzajemnie wykańczają. Szkoda własnego zdrowia, nie warto. Tu gdzie jesteście nie ma przyszłości dla ludzi z ambicjami i nigdy jej nie będzie. Nie ma co żyć złudzeniami. Idąc dalej i patrząc od przeciwnej strony Klienta, to ma zostawiać tylko wielkie pieniądze, czekać, nie wymagać bo współpracuje z Wielkim Scorpio które w przypadku problemu zostawi Cię zawsze na lodzie. Jak czytam wcześniejsze komentarze i sugerujecie, że jest to świetna firma aby pozyskać fach to odradzam. Jest to świetna firma aby nabyć się nerwicy i choroby psychicznej. Musicie tylko sobie nakreślić jaki macie cel, iść w młodym wieku na rentę czy osiągnąć coś w życiu. Prace w tej firmie, rozpoczynasz codziennie od wieści kto, za co został opie….. a gowork to jak Wyborcza gdyż niesie informacje ze świata gdyż Ty masz zakaz kontaktu z nim bo stracisz robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Scorpio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Scorpio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scorpio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Scorpio Sp. z o.o.