Opinie o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scorpio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scorpio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Skonsternowany

A mnie bardziej zastanawia skąd tyle starszych osób (seniorzy grubo po 70) nosi zakupy w reklamówkach z fioltetowym logo Scorpio i czerwoną krewetką? Serio zachodzę w głowę. Widuje ich praktycznie w całej Łodzi. Czy ktos jest w stanie wyjaśnić tą zagadkę?

Bazyli

Ja tez jeszcze niedawno nic nie słyszałem o tej firmie, ale teraz podobno chodzą słuchy na tzw. mieście, że bedą likwidować nierentowne działy, które stały się nierentowne po odejściu 45 kluczowych pracowników w ciagu 4 ostatnich lat przy całkowitym zatrudnieniu 60 osób. Stołek prezesa tez podobno gorący. Chodzą słuchy, ze nie wszyscy sie sprawdzili i inne były oczekiwania właścicieli wobec najemnych menadżerów.

Rafalalal

Kozi, a kogo teraz szukają? Pewnie jakiegoś kozła ofiarnego:). Już tam kiedyś jeden taki był i marnie skończył. Zaapliku lepiej do McDonald's.

@Rafalalal

Kozi, jak polecał to powiedz co Ci takiego mówił? Zweryfikujemy czy to prawda. Na pewno chcesz się dowiedzieć. Myślę, że właśnie o to chodzi na tym portalu aby inni, przyszli pracownicy, mogli poczytać i wiedzieć jak było i jest.

Lugi

Trzeba być już wyjątkowym chamem aby Cię opie i to jeszcze sobie nagrywać. Kolekcjonerzy nagrań swej podłości.

Czy po rozmowie w Scorpio Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Były

Potwierdzam z tym tacierzyńskim! Nie było absolutnie przyzwolenia na na ten ustawowo regulowany czas wolny.

Bury

wszystko pod wielką publiczkę a jak chce się iść na tacierzyński to Cię zjedzą … Jeszce wezwą na przesłuchanie w obecności kamer.

Lugi

@Elsa Napiszę to jeszcze raz, bo chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz: "Byłem, rozmawialem. Warunki niestyty nie powalają. Zaproponowali minimalną krajową i bliżej nieokreśloną premie uznaniową - pewnie chodziło o tą kanapkę z kotletem od szefowej. Porażają jednak te wszystkie zabezpieczenia w tej firmie - piny, szyfry, kontrola trotylowa, badanie moczu i kału. Czułem sie jak w Alcatraz." Z takimi zdolnościami idealnie się nadajesz, żeby pracować za bułkę z kotletem:)!

Ignacy

@Olaf, ok w eksporcie to u nas duzo zarobisz. Był kiedyś u nas taki Jacek, co w eksporcie robił i samochodem po towar do NRD jeździł. Dobra kasa, a poza tym mu szefowa osobiście kanapki z kotletem na drogę robiła. Jak chcesz aplikować to zaczni od 1600. Duze szanse, ze przejdziesz, a poza tym duze szanse na podwyżki. Do 2020 dobijesz na 100% do kwoty 2000. Powyższe kwoty brutto oczywiście.

Alekandro

A to obecny prezes z poprzednim zarządem jest jakoś spokrewniony, ze tak piszecie?

Waldek

Alekandro, śmiało aplikuj. Kasa bardzo dobra. Pytałeś też o nowego prezesa. Nowy szef po prostu wspaniały. Nie wiem, jak to możliwe ze względów genetycznych, ale jest jakby połączeniem charakterów poprzedniego szefostwa. W skrócie dusza człowiek, ciepły i życzliwy. No i przede wszystko ma nieszablonowy stosunek do podwyżek. Wystarczy do niego wejść do gabinetu, a wprost krzyczy: "dobrze, ze Cię widzę, bo chciałem Ci dać własnie podwyżkę". Niektórzy to wykorzystują i regularnie zachodzą na 2 piętro, do gabinetu marmurowego. Tacy ludzie rodzą sie 1 raz na miliard.

Kryszak

Duzo chłopie wołaj. Trzeba sie cenić. Mysle, ze od 1500 - 1800 brutto powinieneś zacząć. Firma bogata, wiec pewnie zapłacą. Ja znam u nas nawet takich, którzy ponad 2 koła wykręcaja na miesiąc. Pamiętaj rowniez, ze raz w roku jest solidna premia. Ostatnio dostałem ponad 800 zł.

Alekandro

Dzieki ze mnie namawianie, ze powininem spróbować. Próbuje zatem. Zastanawiam się jeszcze ile krzyknąć $ na rozmowie, bo pewnie bedą pytać. Jakieś podpowiedzi?

Mietek

Idz to poznasz co oznacza slowo troska. Mozesz sie bardzo zdziwic.

Alejandro

Skoro 90% cytowanego przeze mnie wpisu to prawda, to chyba zdecyduje sie na ten wakat w dziale offsetu. Nie odpowiedzieliscie mi natomiast co z nowym prezesem?! Równie troskliwy, jak poprzednik?

idź załapiesz się na bankiet a Andelsie

Co łaska

Zaliczyłem krótki epizod, na wstępie już zostałem oszukany co do wcześniej ustalonej kwoty wynagrodzenia a tym co widniało na umowie. Sławna premia uznaniowa jak to inni już wspomnieli "co łaska". 90% wpisów to szczera prawda i szkoda się rozpisywać. Płakałem jak dawałem wypowiedzenie tak wspaniała firma.

ma lepiej

"bof" - po to aby miec normalnie w pracy czyli lepiej niż w tej firmie.

Alekandro

Sorry, nie wklejł sie wcześnie post, do ktorego proszę się odnieśnie. Wklejam jeszcze raz: "Genialna firma. Przemiła atmosfera. Szef długo robił interesy w Niemczech jeszcze za czasu komuny i przeniósł zachodnie standardy pracy i wynagrodzenia na polski grunt. Co do zarobków, to raczej nie pamietam wpływów poniżej 10 000 pln. Nierzadko wpadały kwoty znacznie powyżej 15 000 pln. Wyraźny skok w zarobkach odczulismy po tym jak zaczęliśmy sprzedawać najwyższej klasy chińskie maszyny - jak to mawia szef chiński haj tech. Samochody rownież przyzwoite. Mercedes sie nie sprawdziły (wysiadaly m.in. wentylowane fotele), wiec teraz przesiedlismy sie grupowo na BMW oraz Volvo. Trochę głupio pod siedziby klientów podjeżdżać, bo krzywo patrzą, ale szef mawia, ze komfort jego pracownikow jest najważniejszy. Nigdy nie zapomnę ogromnego szacunku zarządu dla zwykłych pracownikow, nawet najniższego szczebla. Pamietam, ze jak zegnalismy sie z wieloletnią sprzątaczka, Panią Marysia to wszyscy płakali, a Pani Maria dostała od zarządu wycieczkę do Burkina Faso. Zbliżają sie święta i z nostalgią wspominam te wspólne świąteczne biesiady do białego rana w 8 gwiazdkowym hotelu Andels. Po świętach zawsze co roku integracyjny wyjazd na narty we włoskie Alpy. W dobrych czasach szef płacił nawet za najbliższą, a niekiedy nawet dalszą rodzine. Po prostu taka nasza ziemia obiecana."

Alejandro

Pytanie do obecnych. Rozważam aplikacje do Scorpio. Czy opisane w poniższym poście informacje są dalej aktualne? Pytam, bo słyszałem, ze w firmie jest nowy szef. Wiecie, nowy szef, nowe standardy i nie musi być już tak miło jak kiedyś. Będę wdzięczny za informacjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Scorpio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Scorpio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scorpio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Scorpio Sp. z o.o.