Interra Invest Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Interra Invest Sp. z o.o.

anonim 2012-02-29 15:19:18
Firma jest absolutnie nierzetelna nieprofesjonalna i niewypłacalna.
Seba 2012-02-29 15:49:43
Nie polecam żadnych interesów i współpracy z Panem [usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora](Interra Invest i PTB WIBB [usunięte przez moderatora]) matacze kretacze i oszuści nie płacą , partaczą robotę, zwykłe [usunięte przez moderatora]
andrzej 2012-03-01 10:00:44
zgadzam sie z powyzszymi opiniami dotyczacymi Panów [usunięte przez moderatora] nic dodac omijac z daleka
Janusz 2012-08-01 11:07:26
ja tam pracowałem jako majster i powiem szczerze ze nie mam zastrzeżeń a skoro firma tak partaczy to ciekawe ze budowali nawet samodzielne duże obiekty które bez problemu przechodziły odbiory. A wpisy pewnie dali ci którzy przyszli do roboty i nie umieli nawet młotka trzymać. Były różne czasy ale posłuchajcie dziennika i zobaczcie dlaczego firmy maja problemy a nie piszcie bzdur.
Tuget 2016-04-20 09:42:04
No ale też warto wspomnieć, że każdy jest inny i ma troche inne wymagania co do pracy i warunków, więc też to, że ktoś narzeka, nie znaczy, że inna osoba również będzie @juhas :) Ja bym nie narzekał skoro dają umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o Interra Invest Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interra Invest Sp. z o.o.