Opinie o Lotos Optima (Grupa Lotos S.A.) w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Lotos S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grupa Lotos S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Lotos S.A. w Gdańsk

Witam, Rozumiem że konkurencja jest dość spora, ale brak podziękowania za udział w rekrutacji to już przesada typowe Polskie koryto.

Pb

Cześć, Czy ktoś mógłby napisać kilka zdań o pracy na stanowisku kierownika operacyjnego DS stacji lotos? Zakres obowiązków, zarobki itp. Z góry dziekuje za pomoc

Na jaką wypłatę można liczyć na stanowisku analityka?

Krystian

Witam.Mam pytanie odnosnie zarobków kierowcy. Jakie są widełki jak mozna wiedzieć no i czy jest szansa na przyjęcie świeżego kierowcy. Dziękuję.

@Krystian

Aktualne widełki dla kierowcy są między 3200zł a 4600zł brutto.

Project Manager

Telefoniczna - 30-40 min. - j.angielski - z HR SUPPORTER Początek po polsku, część właściwa po angielsku Rozmowa dotyczy doświadczenia w temacie prowadzenia projektów. Jako, że do tej pory byłam kierownikiem projektu dla jednego projektu, rozmowa dotyczyła tego właśnie jednego, prowadzonego przeze mnie projektu. Tematyka pytań: - dokumentacja - jaką tworzyłam? za jaką byłam odpowiedzialna? - ryzyka - czy i jak były identyfikowane? - jakich narzędzi/oprogramowania używałam? Informacja, że odpowiedź zwrotna będzie w ciągu 2-4 tygodni. W praktyce była następnego dnia - ustalony termin następnego spotkania za ok. 2 tyg. 2. W siedzibie - 1 godz. - j.angielski - z TEAM LEADER'em - jaka dokumentacja była tworzona w projekcie? - Wyobraź sobie, że masz w zespole dwie osoby, które ze względu na prywatne, niekorzystne relacje źle wpływają na dobrą atmosferę w zespole. Dodatkowo nie wywiozują się w pełni ze swoich zadań. Co zrobisz? - wyobraź sobie, że masz zaplanowane wdrożenie projektu w 5 lokalizacjach. Odbywa się spotkanie, podczas którego osoby z dwóch lokalizacji sprzeczają się, która powinna być pierwsza. Jak się zachowasz? - czy umiesz motywować ludzi? Jakich metod używasz? - zarządzanie ryzykiem - w jaki sposób realizujesz? czym różni się "risk" od "issue"? - budżet - w jaki sposób był tworzony budżet projektu? czy miałam wpływ na poszczególne wartości? - pytanie dot. nieudanych projektów (z racji tego, że mam na koncie jeden projekt, zakończony sukcesem, nie otrzymałam go) - dotyczyło chyba tego, jak sobie radisz z "failed projects"? - w jaki sposób prezentujesz postęp prac w projekcie? - ile chcesz zarabiać? 3. W siedzibie - 30 min - j.polski - z HR - dlaczego firmy? - dlaczego Project Management? - od kiedy jest się dostępnym? Krótka powtórka poruszanych wcześniej wątków projektowych: - ile było członków zespołu projektowego? - w jaki sposób motywuję ludzie? - jaki był budżet projektu? czy miałam wpływ na ustalenie tego budżetu? - czy jesteś zainteresowany pracą z domu? możliwa jest praca z domu do 3 dni w tygodniu, realizowana w zależności od ustaleń i prac projektowych. W okresie wdrożeniowym 100% na miejscu. Potem np. jak jest klient na miejscu to trzeba być a pracować z domu w innym terminie, np. niektórzy podobno tydzień z kawałkiem pracują na miejscu a resztę miesiąca z domu. - oczekiwania finansowe - informacja o benefitach (ubezpieczenia na życie, karta multisport bądź a zamian np. karta podarunkowa do empiku, dopłata dla dojeżdżającyh powyżej 2 km do siedziby firmy - od 150 do 350 zł brutto) PO 7 dniach odpowiedź odmowna. Nagrane dwie rozmowy : http://linking.cf/arek

Powyzej

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
koziiiii

a jakie są zarobki na platformach, bo chcę zrobić kurs stcw i książeczkę żeglarską ? ktoś się podzieli jakąś opinią

Lukasz

Na stacji łotos w Gniewie kierowniczce należało by się przyjrzeć bo traktowanie ludzi daje dużo do życzenia ,rodzinka na pierwszym miejscu robią co chcą

prośba

witam, czy ktoś z pracowników może mi podać jakiś nr kontaktowy do kadr w raafinerii gdanskie nafta, potrzebuje załatwić zalegla sprawę a jedyny nr jaki znajduję to główna infolinia LOTOS

Daniel

Jak wygląda praca Dyspozytora kolejowego? Jakie zarobki?

Wojtek zmc

Witam.Chcialbym.sie dowiedziec czy jest roznica w jakosci paliwa jesli chodzi o stacje lotos a lotos optima?pzdr

kierowca z długim stażem
@Wojtek zmc

Nie, nie ma różnicy ;)

qQQQ

Cześć. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną jako inżynier ds maszyn. Czy ktoś podpowie z jakiego zakresu należy się przygotować? Na jak wysokie zarobki można liczyć na start?

@qQQQ

Na to stanowisko już zatrudnili...

buhahahaha
@qQQQ

tylko dowód bycia beneficjentem programu rodzina na swoim

Realia

Tak dla informacji ludzi zainteresowanych pracą w LOTOS to nie maja płaconego szkodliwego, a powinno bo czasami to aż płuca bolą jak trochę dłużej na instalacji się posiedzi. Jednak w papierach wszystko ok a praca jak biurowa. Tak więc miejcie to na uwadze.

Czy w Grupa Lotos S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

xXx

Raczej nie, w Lotos Serwis daja umowe na 1 rok a potem na czas nieokreslony jak sie sprawdzisz. Wiec pewnie w Grupie jest to samo.

Standardem jest pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony.

Haczyk

Pracuję na stanowisku kasjera na stacji. Menadżer i jego zastępca są spoko (najlepszy szef i kierownik jakiego miałem), koledzy też są spoko nikt dołków nikomu nie kopie (przynajmniej na mojej stacji), karty zniżkowe dla pracowników (po trzech miesiącach próbnego) są spoko, ale (bo musi być ale), polityka Lotosu jest tak niedopracowana że w pale się nie mieści. Durne promocje okresowe (szklanki z reprezentacją, płyny zimowe, koszulki) to jakiś koszmar. A klientom nie przemówisz, że wyczerpały się zapasy (rada: czytać regulamin), ma być i (no wiadomo co). O braku pojęcia o przestrzeni roboczej na pojedynczych stacjach (nowa witryna od hot-dogów spoko, ale może sprawdzić czy odpowiada na przestrzeń roboczą, a nie na pałę ją wciskać, a wtedy nie pasuję i trzeba kombinować we własnym zakresie, listwy cenowe co pasują) nie wspomnę, tajemniczy klient to też przesada, spieprzysz i po premii sprzedażowej (swoją drogą trzeba podpisać że zgadzasz się na nagrywanie swojego głosu, ale już odsłuchać nagrania nie możesz, a RODO to co?), brak możliwości wybronienia się ze skargi klienta to też problem, bo klient ma zawsze racje a ty to (no wiadomo co) kłamca i matacz (klient to nie wszystko, pracownik też jest ważny). Co do pensji nie jest zła ale mogła by być trochę lepsza (pracownicy stacji pracują zawszę czy święta czy niedzielę, dodatek jest ale go można se wsadzić wiadomo gdzie powinie być trochę wyższy). Ogólnie Lotos ma małe niedociągnięci do poprawy, ale mam nadzieję, że to poprawią.

Byłem na rekrutacji na Aparatowego ok. dwa miesiące temu i niestety wyłożyłem się na tesćie Ravena, jak myślicie po jakim czasie aplikować ponownie na to samo stanowisko?

@Kandydat

Nie warto Będziesz miał 3 miesiące żeby opanować pierwszy obszar za który nie dostaniesz pieniędzy, dopiero zdając kolejny obszar możesz liczyć na minimum 300zl podwyżki (czyli tyle dostaniesz) obszary są bardzo rozległe i bardzo dużo ludzi nie radzi sobie z nimi i nawet kilkuletni pracownicy się zwalniają, nie polecam pracy jako aparatowy

Sebastian

Mam pytanie. Na aparstowego proponuja na poczatku 4100 brutto tj. niecale 3000 na reke. Sa mozliwosci nadgodzin albo sa jakies dodatki / premie co jakis czas ? Jak to wyglada ?

@Sebastian

Michal

3000 na reke na apartowego przy 6 dniach ciaglej pracy to absurd

Ak47
@Michal

To jest kabaret, niech sobie wezmą te 3000zł i przeżyją miesiąc.

Pioter

Potrzebuje pomocy co powiecie o Lotos serwis?

Edyta
@Pioter

Dobrze byłoby, jakbyś doprecyzował, o jakie informacje Ci dokładnie chodzi. Jeśli szukasz informacji o warunkach pracy w Grupie Lotos, to mogę Cię odesłać na ich oficjalną stronę internetową: http://kariera.lotos.pl/ - znajdziesz na niej wiele przydatnych rzeczy. To jak? Chciałbyś spróbować tam swoich sił? Daj mi koniecznie znać!

chemik

Dziś składam aplikację do Lotosu na Aparatowego, zobaczę co los przyniesie...

Dave
@chemik

Bogactwo w postaci wypłaty 2000 zł netto...

Hanc

Proponują ampico które wcale nie procentuje pobierają ci z konta a po podpisaniu możesz wypłacić dopiero po pięciu latach sumę mniejszą niż wpłacies bo ktoś musi opłacić obsługę pociotkow prezesa do tego multisport masz za 130 zł miesięcznie w biedronce masz za 25 zl miesięcznie ludzie odchodzą bo lotos zyje w czasach gdy było 100 na jedno miejsce podstawowy pracownik nie zarobi 3000 na rękę na wszystko kręcą bata w niektorych spółkach nie płacą nadgodzin

Seba

Tylko na to wszystko Pomorze Sierpien 80 to już czas!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Lotos S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Grupa Lotos S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Lotos S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Lotos S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Lotos S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Lotos S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Lotos S.A.
2.8/5 Na podstawie 146 ocen.

Grupa Lotos S.A.