Wide-in

Bielsko-Biała

Opinie o Wide-in

Falafel grindcore 2014-05-26 08:36:31
Nowa nazwa, adres i formuła prawna, stare długi i problemy.
kuśka 2014-05-26 13:37:56
i pomimo tych długów udaje im się prosperować na rynku? moim zdaniem powinni najpierw się spłacić, żeby zacząć coś nowego
eee 2014-06-01 13:00:54
Ale z czego spłacic? Po to istnieją, żeby miec pieniądze na długi. Inna sprawa, jak ją oddadzą i jak na nią zapracują.
Mustafa_Ali_Akbar 2014-06-09 09:31:42
Dzwoniłem dzisiaj do Sądu w BB. W sądzie leżą dwa złożone wnioski o upadłość starej działalności Sławosza R. Nie sądzę żeby sąd poszedł na układową.
dms 2014-06-12 10:39:32
Jasne, że nie pójdzie. Równie dobrze mógłby sobie Wide-In wnioskować o nagrodę pieniężną, albo umorzenie długów z okazji ładnej pogody. Czemu sąd miałby się na to zgodzić? Pan Prezes wolał robić firmowe imprezy niż płacić poważne faktury i dostarczać towar, nikt inny nie miał wpływu na te "strategiczne" decyzje, tu nie ma żadnych okoliczności łagodzących.
kuśka 2014-06-12 15:29:05
dajcie znać kiedy ta sytuacja w jakiś sposób się choć może trochę rozwiąże. Może nie trzeba będzie czekać ta długo..
Bysior 2014-06-15 20:35:20
Oczywiście ze sąd pójdzie na upadłość układową. W przypadku firmy której długi wielokrotnie przekraczają majątek jest to jedyne racjonalne rozwiązanie. Inaczej wierzyciele nie zostaną zaspokojeni. W tym konkretnym przypadku spodziewam sie że majątku nie starczy dla samego ZUS i US. A wiec cała nadzieja w upadłości układowej i w reorganizacji przedsiębiorstwa aby u celu była spłata długów z przyszłych zysków.
Zdzisław Dyrman 2014-06-17 17:19:57
Z przyszłego czego, przepraszam? Jak sobie W-I generuje zysk, już widzieliśmy. Jak nie umieli wyjść na czysto wtedy, to nie wiem, jak mieliby to zrobić teraz - ze zszarganą reputacją, poblokowanymi dostawcami, itd.
pieseł 2014-06-24 10:19:40
Sąd po raz kolejny przekazał wniosek do uzupełnienia w tamtym tygodniu. To jest ostatnia informacja, jaką podają w referacie upadłości, więc nie wiadomo nawet czy WIDE-IN uzupełnił dokumenty. Sprawa ciągnie się już prawie trzy miesiące a końca nie widać. Wierzycielom i pracownikom nie pozostaje chyba nic innego jak jedynie droga sądowa, która w obliczu nikłego zapału firmy do zakończenia tematu wydaje się jedyną słuszną.
kuśka 2014-06-27 21:57:02
po tym co przeczytałem to nie chciałbym być w Waszej skórze. Chodzi mi oczywiście o pracowników Wide-In
François de La Rochefoucauld 2014-06-30 23:36:35
Zniknął wpis na GoWorku. Kim jesteś? Jesteś Zwycięzcą.
tony 2014-07-01 02:58:02
jakbyś pisał zgodnie z tym co określa regulamin to pewnie i Twój wpis nadal byłby na tym forum. Pomyśl
Inżynier Karwowski 2014-07-01 08:33:38
Wow, dzięki za wskazówkę, odmieniłeś moje życie. Co było nieregulaminowego w ostatnich wpisach? W jednym ktoś pisał, że współczuje pracownikom, w innym, żeby nie czekać z pozwami i wezwaniami do zapłaty. To naprawdę wbrew regulaminowi?
miko 2014-07-10 12:39:16
Dług wide-in, jeden z wielu zapewne

Karpik 2014-07-10 20:23:38
Kaczmarski Inkasso też sprzedaje (usunięte przez administratora)
kuśka 2014-07-11 01:00:04
dziwne jest to wszystko co piszecie, ale przynajmniej popieracie to konkretnymi faktami. Mi zawsze ta firma wydawała się na dobrze trzymającą. Ale jak widać i na tym przykładzie - pozory niestety mylą
sobek 2014-07-11 15:56:06
to świadczy w takim razie tylko i jedynie o jego braku profesjonalizmu i wiedzy w podejściu do sprawy. Pół biedy jeżeli przynajmniej jego podwładni zajmujący się finansami wiedzieli na czym firma jedzie. Ale widocznie również i tutaj umiejętności odpowiedniego prowadzenia papierów i wyciągania konstruktywnych wniosków niestety nie ujawniły się w odpowiednim momencie. Ciekawe co takiego kierownictwo wymyśli teraz
Absorbent 2014-07-11 20:25:41
To co zwykle. Z pieniędzy jednych odda drugim, spłacając jednych, zadłuży się u kolejnych. Spirala zadłużenia
wiktor 2014-07-15 15:18:33
nigdzie nie widziałem informacji o tym, że Wide-In jest w jakiś sposób zadłużone. Wręcz przeciwnie wydawało mi się, że z ich profesjonalnym podejściem i podziałem całego zakresu usług na 4 podgrupy (meble dla biur, szkolne, stalowe i profibox) poradzą sobie zdecydowanie lepiej niż nie jeden zwykły producent mebli. Dlatego też ciężko mi uwierzyć w to co piszecie. Korzystałem z ich usług i bardzo podobało mi się ich indywidualne podejście do mnie. Gdy miałem taką potrzebę to byli przygotowani nawet na to, aby poprowadzić pewne prace budowlane, żeby w odpowiedni sposób przearanżować moje pomieszczenia
Pan od wuefu 2014-07-16 22:08:34
Pracowniku ds. ratowania reputacji - robisz to źle. :)
Czuły Magilla 2014-07-28 13:45:45
Pewnie nie, oni przecież czekają, aż prezes wypełni poprawnie wniosek o upadłość, sami nic nie zrobili.
ciekawy 2014-08-15 10:46:07
A ta firma jeszcze handluje ??????
Zdzisław Dyrman 2014-08-15 11:26:38
Zasadniczo przypuszczam, że wątpię. Na stronie wiszą bannery sprzed roku, niemieckie meble, które miały byc w ofercie od stycznia, są nieobecne.
Zenon Kopytko 2014-08-28 08:33:12
To była całkiem dobrze zapowiadająca się firma, ale facet się przejechał na "dobrych radach" zatrudnionych świeżo dyrektorów, "specjalistów" od siedmiu boleści. A mógł sobie spokojnie prowadzić całkiem dobrze zarabiającą firemkę :)
Brzetysław Pełzak herbu Śledź 2014-08-28 11:44:52
Bez przesady. Dyrektorzy (C&F) zajmowali się głównie teledyskami na YouTube i Facebookiem (1-szy) albo zieloną herbatą, siedzeniem na krześle w pozycji lotosu i czytaniem książki o buddyzmie (2-gi). Oczywiście, wnieśli tyle co nic, a pobrali za to dość duże pieniądze, ale kiedy zaczynali, firmę było stać na to, żeby trzymać sobie takich dwóch ananasów i słuchać barwnych opowieści, co z której strony będzie wyskakiwało w pisanych przez firmę stronach internetowych czy aplikacjach. Prawdziwy dramat był w sprzedaży, kompletnie amatorska wizja sprzedaży eksportowej, hurtowe wyrzucanie i zatrudnianie telemarketerek oraz zatrudnianie PH z założeniem, że na pewno każdy z nich przywiezie z rynku fortunę. Kto odpowiadał za sprzedaż i podjęcie 95% wszystkich decyzji w firmie, każdy z pracowników wie, ludziom z zewnątrz wystarczy podpowiedź, że nie prezes.
żalek 2014-08-28 15:55:35
firma miała moim zdaniem bardzo dobry pomysł na siebie. Biznes kręcił się naprawdę całkiem nieźle, ale w momencie kiedy trzeba było podejmować mądre i przemyślane decyzje poparte wiedzą i doświadczeniem to firmie czegoś zabrakło. Miejmy nadzieję, że to jeszcze nie ostatnie słowo Wide-In i że zajdą jeszcze daleko
golden vision 2014-08-28 20:54:15
Mądry Polak po szkodzie, Polak Polakowi wilkiem i tak w ogóle cudownie swojsko-polsko na tym forum.
Skoro wszyscy macie takie fenomenalne przepisy na robienie biznesu to chapeau bas, że między kręceniem swojego grubego hajsu, macie czas dzielić się wnikliwymi biznesowymi analizami.
Ludzie szukają tu ewentualnej informacji a nie jakiegoś pseudointelektualnego pierd*lenia.
Polecam szukanie ciekawszych sposobów na kanalizowanie frustracji niż wylewanie hejtów na forach dla desperatów.
Szezlong z kolekcji Bałtyk 2014-08-29 14:06:24
Dobrze, że Ty masz czas (o 20:54) na obserwację "forum dla desperatów" i obronę upadłego przedsiębiorcy. Gruby hajs już ukręcony? ;)
były 2014-09-03 22:40:41
29.08 sąd odrzucił wniosek o upadłość:) heh ....w takim razie gdzie pieniądze,
które prezes jest winny pracownikom za uczciwą pracę???
znając realia 2014-09-07 10:25:46
Pewnie nowa impreza integracyjna.
wołek 2014-09-15 21:51:56
skoro odrzucił to chyba już niebawem będzie można się jej spodziewać, bo nie wierzę , aby teraz mimo takiej decyzji sądu, Wide-In odważył się w jakikolwiek sposób uciekać się do nie płacenia. Zgadzam się z innymi z tego forum , że szkoda tej firmy bo na pewno przy lepszym zarządzaniu miała większy potencjał
nickt 2014-09-24 03:29:00
Taaa. Juz wszystkim zaplaca. Leca I wszystkim oddaja, po kolei... Gratuluje naiwnosci!
Peter 2014-10-07 02:39:40
Witam
Czy wide-in zmieniło swoją siedzibę w Bielsku? Czy ktoś coś wie? Jeśli tak to gdzie teraz się znajdują?
mędrzec 2014-10-09 21:30:52
W takim małym kurniku. Masz adres na stronie: ul. Michałowicza 46/2.
diga 2014-10-15 12:42:33
przykro to czytac. prezes to fajny czlowiek. oby to jakos odkrecili..
Kifa 2014-10-18 15:29:28
O tak, wyborny. U tych, którym nie zapłacił, aplauz pewnie sięga zenitu.
gadzino 2014-11-07 14:37:26
Witajcie - ja poszukuje sobie jakiejs pracy symbolicznej. takiej zeby dorobic. oficjalnie mnie interesuje taka praca, ale nie wiem za bardzo co teraz dzieje sie w tej firmie, chcialbym uzyskac informacje. piszecie cos o odkreceniu ? o co konkretnie chodzi, bo na prawde nie wiem a wydaje sie mi zeby to bylo wazne bardzo
tola lola 2014-11-23 23:40:03
skoro juz się nieśmiało pojawił temat biurka to muszę zapytać bo aktualnie szukam, czy jakaś praca biurowa jest obecnie do wzięcia w Wide-in?wcześniej pracowałam jako sekretarka i później awansowałam do marketingu i hr, i co takiej osobie na dzień dzisiejszy mogłaby firma Wide-in zaoferować? pozdrowionka
poli 2014-12-08 14:32:18
W związku z tym, że za jakis czas planuje złożyc swoje cv w firmie Wide-in proszę o kilkaa dodatkowych informacji na temat pracy w tym miejscu. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Czy będzie istniała możliwość poszerzania swych kwalifikacji poprzez uczęszczanie na różnego rodzaju szkolenia? Czy zakres obowiązków pracownicy dostaja na piśmie??
bielik 2015-02-14 21:23:45
Wide-in w każdej ze swoich 3 marek które są takimi oddziałami całej firmy stara się działać wpełni profesjonalnie. Oczywiście jest wiele miejsc pracy dla pracowników typowo fizycznych, ale znajdą się tutaj również stanowiska dla pracowników umysłowych obdarzonych kreatywną myślą i poczuciem harmonii przestrzenii
janek 2015-03-17 17:29:10
@poli ja też podtrzymuje Twoje pytanie, bo dla mnnie szkolenia sa mega ważne w pracy, w końcu mozna systematycznie uczyć się czegoś nowego i podnosić swoje kompetencje, więc moim zdaniem jest wszystko w porządku. Powiedzcie jeszcze tylko czy uda mi się tytaj zarobić więcej niż 1800 zł do ręki czy nie ma szansa na to?
K 2015-03-20 10:35:57
A co z przekrętami i niewypłacalność firmy ??? Jak z kontrahentami?
gamoń 2015-03-31 20:59:57
firma Wide-In świadczy usługi współpracując z generalnymi wykonawcami i realizując projekty z zakresu kompleksowego wyposażenia powstających obiektów użyteczności publicznej. Wiadomo , ze skoro związani są z budowlanką to wiele spraw na budowie może wydawać się zwykłemu pracownikowi niejasne, ale jest tu jednak mimo to znośnie
tamara g. 2015-04-22 14:54:57
to trzeba przyznać jest dochodowa i bardzo bezpieczna pod względem ilości zleceń branża. dlatego chcę do nich iść do pracy, napiszcie tylko ile płacą swoim pracownikom
stewie 2015-07-23 02:57:24
ok ile jest średnio w tej pracy proszę dać mi informację ile na początku można zarabiać bo jestem zainteresowany pracą w wie in nie widze żadnej oferty pracy i chciałbym coś ustalić czy praca jest wypłacalna o czasie oraz czy jeszcze rekrutują czy jrest pełna obsada firmy proszę o poradę dziękuję i pozdrawiam
hihihi 2015-10-15 19:27:42
What does the (usunięte przez administratora) say?
racja 2016-01-18 21:47:32
@stewie najważniejsze, że firma nie dość, że dba o klientów, to jeszcze o pracowników. Widać, że zatrudnienie jest opłacalne, wystarczy spojrzeć na zarobki, a są jakieś benefity? Dzięki
elk 2016-04-06 21:42:50
Zazwyczaj w każdej firmie z tego co się orientuje i czytam na forach, na początku każdemu daja umowę na okres próbny, dopiero pózniej możesz sie ubiegać o etat.
genro 2016-05-08 14:04:45
Słyszałem właśnie @elk, że jeśli posiada się duże doświadczenie to nawet i na samym początku są w stanie zaoferować umowę o pracę, tylko, że trzeba mieć udokumentowane dobre wyniki z poprzedniej pracy. No ale szkolenia są też więc w sumie to działa na ich korzyść
owbsgtew 2016-08-28 17:29:04
Dalibyście już spokój z tą propagandą. Długi popłacone?
Zostaw swoją opinię o Wide-in - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wide-in