Opinie o Hansa Construction sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hansa Construction sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hansa Construction sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hansa Construction sp. z o.o. w Warszawa

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Hansa Construction sp. z o.o.?

Ktoś

Najcześciej na kradzione z poprzedniej firmy której nie zapłacili

Jak długo trwa proces awansu w Hansa Construction sp. z o.o.?

Doopa

Do momentu zwolnienia z firmy....

Kola

Jeśli ktoś się stara to może liczyć zawsze na awans ale tego nie da ustawić na zegarze!

Mini mini

Witam państwa nie uważacie że gdzieś to nasza wina ze tak się stało olalismy wszystko a oni by ratować sytuację tak postapili

J23
@Mini mini

Taaak, jestes winien. Uzal sie nad Torstenem i grubasem Radkiem, wez pieniadze w zeby i im zanies. ostatni etap tej drogi proponuje przebyc na kleczkach.

@J23

Dostales kase ? Te bajki to mozesz dzieciom na noc opowiadac

Zygmunt
@J23

Czym się zajmuje ta firma, czy jest duża, ile osób zatrudnia?

logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
J23

Radzio za chorobowe L4 zwalnia dyscyplinarnie. Potem rżnie głupa w sądzie pracy. Trzeba było widzieć tą tłustą mordę, kiedy musiał przywrócić do pracy i wypłacić zaległe pieniądze i jeszcze za wypowiedzenie - bezcenne.

Kase dostales ?? Guwno dostales gamoniu

Aneta

@Mini mini, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Co konkretnie masz na myśli? Uważam, że są na forum osoby, które nie posiadają aktualnych informacji z firmy, a są zainteresowane rekrutacją do niej. Dlatego, jeżeli możesz, to podziel się z innymi użytkownikami forum jak prezentuje się obecna sytuacja Hansa Construction?

@Aneta

Jak są zainteresowani to niech się przyjmą.

Aneta

Zachęcam Was żebyście udzielali merytorycznych wypowiedzi na temat tego pracodawcy. Pomoże to osobom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie. Jak oceniacie warunki zatrudnienia? Czy firma zapewnia rozwój swoim pracownikom?

Anioł

anonymous a ty czemu się nie piszesz kim jesteś, tylko innym zwracasz uwagę nie dosyć że jesteś zakłamanym cwaniaczkiem bez samooceny czy pozdejmowałeś wszystkie lustra w domu ?? jak nie to zdejmij bo lustro zniekształca twój obraz i przyzwyczajaj się do golenia bez lustra w więzieniu brak :)

@Anioł

Hahahah dobre dobre rozumiem ze byles skoro wiesz , fainie bylo ???

@anonymous

Anołów nie wsadzają tylko oszustów, złodzieji , czyli takich gości jak ty jak byś nie wiedział

@Anioł

Uuuuuuu ale mi odpowiedziałeś aż mi w pięty poszło hahah

Aneta

@Arek, opisz proszę jeśli możesz jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna w Hansa Construction, rekruterzy byli kompetentni, panowała dobra atmosfera? Daj też znać czy oddzwonili nawet z negatywną odpowiedzią, takie informacje są ważne dla przyszłych pracowników.

@Aneta

W Hansa/Löwental nie ma kompetentnych ludzi. Podobno kiedys byli, ale sie zbyli.

Aneta

Forum obowiązuje regulamin, który akceptuje się przed dodaniem komentarza. Dla przypomnienia dodaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Jest w nim wspomniane, że nie należy obrażać innych. Dlatego zachęcam do stosowania tej zasady i przeczytania jeszcze raz regulaminu. Czy jest na forum obecny ktoś, kto posiada aktualne informacje z Hansa Construction? Czy są obecnie prowadzone jakieś rekrutacje?

@Aneta

Malo informacji (aktualnych) o dzialalnosci tej firmy? To zreasumuje: firma nie placi ani podwykonawcom ani pracownikom (ktorzy czesto pracuja bez umowy o prace, ubezpieczenia - "na czarno"). Za kwatery firma nie placi, ludzie mieszkaja dopoki ich nie wyrzuca (bywalo, ze spali w samochodach na parkingach w zimie). Narzedzia - brak; BHP - brak, kadry (kierownicy, majstrowie z niemieckim) - brak. Wystarczy?

@Doopa

Czy sa na to jakies dowody??? Czy to tylko pomowienia czemu nikt nie podaje swoich danyxh tylko pisze ogolnikami latwo kogos opluc, ale gdzie sa dowody gdzie wyroki sadow albo chociaz pozwy ?? Takie opinje pisza flustraci ktorzt nigdycnic nie osiagneli i o swoje poraszki obwiniaja innych, jak sie nie umie praciwac to lepiej siedziec w domu

@anonymous

Dowody zostana przedstawione we wlasciwym miejscu i wlasciwym czasie. A wtedy radziu szykuj sie na solidne klepanie sempiterny (nb. tyle lat w Polsce - moglbys sie nauczyc wreszcie poprawnie pisac).

@Doopa

Bajki to dzieciom na dobranoc opowiadaj, jak jesteś taki kozak to napisz kim jesteś, czy dalej jak mała dziewczynka będziesz się chowal

@anonymous

radziu, wyluzuj, nie panikuj, zamiat tracic czas w necie zacznij przygotowywac dokumenty dla zolamtu.

Aneta

Czy Hansa Construction potrzebuje nowych pracowników? Na jakie stanowiska ogłoszone są ewentualne rekrutacje? Jakie są wymagania od kandydata i oferowane początkowe warunki zatrudnienia? Jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? W jakiej atmosferze przebiega rozmowa o pracę? Odpowiedzi na te pytania, będą przydatne dla osób poszukujących pracy w Hansa Construction.

Anioł

@anonymous Nie bądź taki zniecierpliwiony cwaniaczku, dostaniesz i nie tylko pozwy , wypasiony złodzieju na ludzkim nieszczęściu Tak dla informacji to jest Radosław , tak ten grubas

Odbiorecomoje

Niebawem oplace odpowiednich ludzi aby zlozyli wizyte na budowe w berlinie. Lepiej niech sie nie pojazuja te dwa wieprze :)

@Odbiorecomoje

Od straszenia to sa duchy....leszczu

Odbiorecomoje
@anonymous

No to Ty bedziesz chodzil jak duch, daj mi chwile i sie tam zjawie u was wtedy bedziesz wygladal jakbys zobaczyl ducha. Takich pajacow jak Ty to zjadam na sniadanie Ty otyly kasztanie.

@Odbiorecomoje

Hahah

Arek

Jakieś wskazówki dostanę od was ? Mam rozmowę o pracę w firmie.

Kropek
@Arek

Przeczytaj wszystko co pod spodem i sam wyciągnij wnioski jak nie docierają informacje z 5 lat to musisz spróbować każdy musi być odpowiedzialny za siebie

@Arek

Idz, zatrudnij sie i przyjedz do Niemiec , tylko nie placz potem, ze cie nie ostrzegali przed oszustami.

Justyna

Podpowiedzcie jak się pracuje ? Potrzebują ludzi?

zxcvbnm
@Justyna

Przeczytaj najpierw komentarze pod spodem dopiero pytaj..

Pergamin
@Justyna

Poczytaj , ten proceder trwa już ponad 5 lat , chcesz mieć spokojne życie to szukaj innego partnera do współpracy

Nicki

Moim zdaniem trzeba Torstena tego Szwaba i Radka tego Araba powiesić za jaja , Panowie trzeba konkretnie i nie ma się z tymi szczeniakami co szczypać w (usunięte przez administratora) i na gaz tylu co słyszałem zrobili ludzi w (usunięte przez administratora) to bardzo i to bardzo nie ładnie z ich strony mnie też przekręcili na 100 tyś euro jestem zaa żyby ich pogrążyć

Pergamin
@Nicki

Trochę ogłady kolego , po co dochodzisz do ich poziomu

@Nicki

Nicki, Nas też chcą przekręcić, jutro jestem w Berlinie u prawnika i skaładamy pozew do sądu!! Pisze na tym forum do wszystkich ale nikt sie nie odzywa. Panowie im nas więcej tym większa szansa na to żeby odpokutowali za to wszystko!!! nie rozumiecie tego?? odzywajcie sie do nas! jutro jestem w Berlinie o 11 rano wiec dzwońcie , moze coś nowego uda sie dołożyć do sprawy! Czekamy

@Nicki

No wiec stało się, pozew do sądu został złożony! przy okazji odwiedziliśmy dwie Niemieckie urzędowe instytucje gdzie również zostawililiśmy pisma odnośnie lowenthal. Jutro jeszcze dostarczymy jedno pismo do Skaróbówki Niemieckiej i na tą chwile będzie komplet!! My działamy w sprawie ale widze że Wy nie macie odwagi stanąć do walki o swoje!! odzywajcie się bo w grupie siła i mozna więcej osiągnąć!!

@Nicki

Gdzoe robiles dla luwnthala?

Lie
@Nicki

Uwazaj zeby ciebie ktos noe powiesil

Aneta

@Silnoręki, mógłbyś szerzej opisać problem? Z tego co widzę, sytuacja jest poważna, w grę wchodzą już sprawy w sądzie. Chodzi o niewypłacalność firmy? Fajnie gdybyś informował tu na bieżąco jak potoczy się sprawa, jestem ciekawa i pewnie nie tylko ja, co z tego wyjdzie.

@Aneta

Pracowaliśmy do firmy lowenthal atk przez 5 tygodni w Berlinie. Faktury wystawione na podstawie przepracowanych , podpisanych przez przedstawicieli zlecajacego godzin A pieniędzy brak jak również brak kontaktu ze strony Lowenthala. Dostaeczylismy osobiscie oryginały faktur w z protokołami do siedziby lowenthal do Hohenstein . Na nasze pojawienie sie tam Martina pracowik biura az zadzwonila do torstena na co zareagowal niewyobrazalnym zdziwieniem co my tam robimy. Jak sie okazalo zrobilismy slusznie bo dwa tygodnie temu wrocily do nas nie odebrane faktury wysłane przez nas w marcu listami połączonymi. Nawet pan Radziu w kwietniu na naszym spotkaniu pieknie klamal nam w oczy , podpisal nam notatke ze spotkania ze dnia nastronego pieniadze wyjda do nas i tez dupa. W tej chwili dla nas ta firma i ludzie z nią związani to zwykli oszuści!! Dlatego w tej chwili jest złożony wniosek do sondu przeciwko lowenthal jak również zostaną złożone wnioski z powództwa cywilnego dla właścicieli lowenthal. Takie działania są z naszej strony.

@Silnoręki

Dlaczego usówacie tak łagodne słowo jak (usunięte przez administratora) Jak mam ich nazwać żeby wszyscy wiedzieli z kim mamy do czynienia??

Dzwoniłem Silnoręki ale nikt nie odbiera, jestem jednym z 48

@35

35. Masz podane dwa numery, jeśli jeden nie odbiera drugi na pewno bedzie odebrany. dzwon nawet teraz na ten drugi.

WJ

Może ustalimy termin spotkania w dowolnym miejscu Wszyscy chętni do pociągnięcia odpowiedzialności Panów z Lowenthal ATK

@WJ

Jesteśmy zainteresowani spotkanierm w celu pociągnięcia do odpowiedzialności Lowenthal ATK . Czemy na Wasz kontakt w celu ustalenia szczegółów. Najlepiej byłoby sie spotkać do przyszłej środy tj. 23.05.2018 ponieważ własnie w środę mamy spotkanie z kancelarią w Berlinie o godzinie 11. Czekamy na info pod numerami 534 171 122 , 664 040 929.

WJ

Bolo jak się skontaktować to zapraszam do firmy ten tydzień jestem na miejscu do 18

@WJ

Dołaczam się do spotkania, Mnie też wykręcili na Berlinie . ja już mam zatrudnioną kancelarie w Berlinie która prubuje sciągnąć od nich pieniądze. W przyszłym tygodniu we srode jestem umówiony z prawnikiem w Berlinie i składam pozew do sądu. Możę chcecie sie podłączyć ? im nas więcej tym lepiej, ytzeba ich zniszczyć za te przekręty!! Napiszcie jak się możemy skontaktować z Wami? Bolo , ja juz z Toba pisałem wcześniej. Odezwijcie się.

Zostaw merytoryczną opinię o Hansa Construction sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hansa Construction sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hansa Construction sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hansa Construction sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hansa Construction sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hansa Construction sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hansa Construction sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.

Hansa Construction sp. z o.o.