Opinie o Hansa Construction sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hansa Construction sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hansa Construction sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hansa Construction sp. z o.o. w Warszawa

Dooopa

Pensje placone "na raty" z opoznieniem miesiecznym. Za chorobowe zostajesz zwolniony dyscyplinarnie. Przy wypowiedzaeniu nie dostajesz pensji zaleglej, biezacej i tej za okres wypowiedzenia.

Salci
@Dooopa

Jeżeli Kierownictwo tej bardzo dobrej, uznawanej w całej Europie Firmie Ci nie płaci, to oznacza, że na wynagrodzenie nie zasłużyłeś. Przemyśl swoje błędy, wyraź skruchę, zwiększ wydajność, a na pewno otrzymasz wynagrodzenie. Pozdrawiam

Mariolka
@Salci

Żartujesz czy serio? Standartem tej firmy jest że nie płaci ostatniej faktury choć byłeś liderem brygady jak ja. Dopiero jak spuściłem łomot Szarikowi to dostałem kasę!

Toris

Uwaga na tą firmę. Obiecują złote góry. Na początek trochę płacą, później opóźniają płatności aż w końcu zostawiają z wielkimi długami. Szkoda że prokuratura nie zajmuje się takimi oszustami.

Szanowni, potencjalni Kandydaci do pracy w Hansa Construktion Warszawa. Firma ta nie wypłaciła, w całości lub w części, należności za wykonaną pracę bardzo wielu podwykonawcom. Części z nich udało się, za pośrednictwem sądów niemieckich i polskich odzyskać wierzytelności, jednak wiele spraw jest nadal w toku lub w zakresie zainteresowania prokuratury.

futrego

Sandał liże teraz komu innemu,Markowi,Mariuszowi itp kawał z niego (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
futrego

JesZcze raz nie polecam tej firmy nikomu kto chciałby znaleźć stabilną firmę,żadnego projektu ta firma nie ukończyła do końca z każdego jest wyrzucana lub samma ucieka , a kadra kierownicz to poraszka totalna pracowni sami muszą sobie radzic

P.J.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie Hansa Construction Sp. z o.o., to nic prostszego, jak zatelefonować do tej firmy, tel.: 223792401 lub się tam udać, adres: Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/46 Warszawa. Jak już się czegoś dowiesz, to podziel się proszę informacjami.

morante

Czy kierownik z dużym czerwonym nosem jeszcze tam pracuje, i czy nadal ma swoją straż przyboczną, która wchodzi mu tam gdzie słońce nie dochodzi? Pozdrawiam sandała, który zna wszystkie zakamarki Senatora!

rk

piszcie coraz wiecej o tych oszustach i nawet chwili sie nie zastanawiajcie i to z iminia i nazwiska zeby juz zadnej firmy nie otworzyli a jesli im sie uda to zeby zlamanej osoby do pracy nie znalezli;bo chlopaki nadal pracuja a RADZIO wciska ze przelewy juz ida chyba na piechote z warszawy;kreca wszystkich podwykonwcow ,pracownikow a nawet kierownikow;

@rk

Samo pisanie o nierzetelności firmy Hansa Construktion Sp. z o.o., to niestety za mało. Jeżeli Twoje roszczenia są uzasadnione, masz w ręku umowę, niezapłacone faktury/rachunki, wystąp do sądu. Musisz mieć jednak świadomość, patrz przypowiedź Krystyny z 31.07,że sądy działają bardzo opieszale. Możesz też zwrócić się do biura windykacji, biorą ca 8 - 12% należności. Możesz wystąpić do BIG o umieszczenie finansowych zaległości w krajowym rejestrze długów, dzwoniąc m.in. pod nr: 717856877.

Damianos271

Proszę o podanie dokładnego Adresu tej firmy tam gdzie zmieniła miejsce pobytu z góry wielkie ludziom z tego Forum gdyż ta Firma to (usunięte przez administratora) i oszuści;/

@Damianos271

Telefon do sekretariatu tej Firmy możesz znaleźć na stronie internetowej Hansa Construktion Sp. z o.o.: 223792401 Adres: Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8/46 Warszawa

Damianos271

Witam was wszystkich na forum czy zna ktos adres nowej Firmy Hansa Construction Sp. z o.o. ul. Bielska 31/1 02-394 Warszawa Podobno zmienili siedzibę w inne miejsce i nie ma z nimi kontaktu czy ktoś pomorze i poda dokładny nowy adres firmy.????

Promil

Hahahaha brawo rozkradli Imtech teraz czas na koleiny wałek dziady,nieroby i oszuści.Chłopaki dorwijcie senatora w tym Michowie i spuscie mu wpierdol na goła dupe.Słyszałem o wszystkim.Adam lej gada niech mu się drugie oko zamyka.

podwykonawca Berlin

Firma niegodna uwagi. Oszukanych firm znam kilka i obecnie chcą wnieść sprawę do sądu , US i prokuratury. Obecnie przygotowujemy wnioski z prawnikami. Zatrudniają i nie wypłacają pieniędzy sami inkasując miliony. Za remont socjali w Berlinie zainkasowali całe 5 mln euro.

dżej dżej

Hansa Construction Sp.z.o.o to porażka dobrze było do kiedy pracowało się pod Lowenthal atk w Hansie wszystko się popsuło po pierwsze terminowość wypłat zbywją człowieka i obiecują że jutro będzie przelew i tak mijają tygodnie. tel od pracownika nikt z szefostwa nie odbierze dzwonią tylko jak coś chcą o człowieka jeden wielki bałagan nawet nie wiedzą kto pracuje na budowie. Warunki mieszkaniowe też uległy radykalnej zmianie co chwila przenoszą ludzi na inne mieszkanie nie ma stołu krzesła kuchni pralki gorzej jak za komuny, kazują sobie kupić nawet łóżko polowe i biega się po Berlinie z torbami jak Rumun napewno tam nie wruce

rk

Najwieksze (usunięte przez administratora) jakie moze byc;niech nikt rozsadny tam nie jedzie ;placa jak chca kwatery zmieniaja co chwile bez zadnych wczesniejszych zapowiedzi na coraz gorsze;szefostwo niedostepne dla zwyklego pracownika/firma to corka Loewanthal takze nic dobrego/powiazania z Imtechem/chyba ze ktos lubi zyc w stresie to niech jedzie.Nadaje sie to wszystko do zgloszenia do ZOLLANTU

Ojciec Mateusz

słyszałem z pewnego zródła ze robi sie tam potezna bryndza jeden z moich kolegów nawet stwierdził ze tam gdzie sie pojawia pan Andrzej tam predzej czy pózniej bedzie lipa hahaha a sam pan Endriu wali teraz bimberek na wsi az mu nosek czerwony sie zrobił jak u renifera Rudolfa hahaha omijac z daleka niemozliwa dłuzsza współpraca

ILUMAR

Nie polecam nikomu firmy HANSA CONSTRUCTION SP.ZO.O - jest to beznadziejna firma, obiecują na początku gruszki na wierzbie a jeśli chodzi o płatności to nie płacą - obiecują każdego dnia, że zapłacą jutro, jutro i jutro i tak mijają tygodnie, miesiące...i .. jeśli możecie to proszę wszystkich z dala od tej nie kompetentnej firmy, która żeruje tylko na krzywdzie ludzkiej. Pracowałem w tej firmie jako podwykonawca i od marca do dziś nie zapłacili za pracę 22240,00 słownie (dwadzieścia dwa tysiące dwieście czterdzieści euro 00/100) euro.

podwykonawca Berlin

Konkrety - zalegają z wypłatami, unikają kontaktu i konkretnych odpowiedzi, brak wiedzy na temat wykonywanych prac, zatrudnianie kolejnych nieświadomych osób w miejsce tych które odchodzą z powodu braku płatności. Mało konkretów ???

futrego

Nie polecam tej firmy brak kompetencji osób z kierownictwa , pracowałem w Berlinie 6 miesięcy. Nie polecam

robert
@futrego

A czy przynajmniej placili czy przy wyplatach tez kombinowali

Krystyna

Hansa Constuktion Sp. zoo. to jedna ze "Spolek", ktorej dzialanie potwierdza b. grozna chorobe, na ktora cierpi Polska. Takie spolki lekcewaza wierzycieli, a polskie sady przgladaja sie temu z olbrzymia tolerancja.

Grzechotka

Pan Senator rzadzi i wszystko jasne.Jestes niekoniecznie nieskuteczny to ma cie na oku.Chodzi o to jak rozmawianz toba i mruzy oko to oznaka ze cos knuje w stosunku co do twojej osoby.Sami Imtechowscy pracownicy tam siedza.Pozdrawiam papapapapapa.

LP12
@Grzechotka

Omylkowo, pod Twoim adresem umiescilem odpowiedz dot. "Kustosza", przepraszam. Za blizsze wyjasnienie, pod czim parasolem znajduja sie "Imtechowcy" bylbym wdzieczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Hansa Construction sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hansa Construction sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hansa Construction sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hansa Construction sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hansa Construction sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hansa Construction sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hansa Construction sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.

Hansa Construction sp. z o.o.