Opinie o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROSEAT Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROSEAT Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

DNO

Całkowicie odradzam podjęcia pracy w tym zakładzie. Mają o sobie mniemanie jako byliby jedynym pracodawcą na rynku w rejonie. Najgorsze miejsce w jakim pracowałem. Im mniejsze kompetencje tym dana osoba idzie wyżej. Organizacja pracy leży i kwiczy. Połowa zakładu to ludzie z ukrainy tyle dobrze jak taka osoba coś rozumiem po polsku... Co 3 miesiące część danych ludzi wraca do kraju a reszta zostaje czyli co chwilę przeszkolenia nowych osób. Kwestia bhp nie istnieje całkowicie codziennie są łamane przepisy bhp mimo że to się zgłasza to i tak nic się nie robi w tym kierunku. Szczególnie yeti z zakładu w Czechowicach gdzie siedzi sobie w swojej norze i tyle. Widzi problem jeśli na magazynie nie ma się ubranego kasku ale rolek z materiałem 90kg to nie widzi. Nie widzi również że nad rolkami są ułożone palety/pojemniki gdzie nie ma siatek dla bezpieczeństwa tego też yeti nie widzi. Dziura na magazynie która była prawie rok czasu tego też nie sposób zauważyć. Ale najważniejszy jest kask. O kierownictwie magazynu/logistyki nie ma co nawet wspominać bo szkoda. Ciągłe braki z miejscem na magazynie trzeba jakoś kombinować gdzie to upchać a potem pytania białych dzbanów w kaskach czemu to tutaj stoi? bo nie ma miejsca? itp. Część z liderów nie wiadomo jak awansowała na takie stanowisko gdzie nie ma kompletnie pojęcia jak zamawiać towar czy na czym pracuje. Potem pretensje że towar nie wydany bo źle zamówiony? Kwestia jedzenia na stołówce to jakaś totalna kpina. Zwierzę dostaje lepszej kategorii jedzenie niż na tej pseudo stołówce. Niedogotowane jedzenie czy przyprawione na ostro bo stare mięso to standard. Kompot z piątku podawany w poniedziałek z dodatkiem wody i soku do herbaty i wszystko ok. Im głupszy pomysł władzy tym lepszy. Podwyżki? to jakaś kpina. Ludzie z większym stażem w pracy mają znacznie miej niż osoby świeżo zatrudnione czy jest to wyrównane w żaden sposób. Lepiej się zwolnić i przyjąć na nowo żeby mieć lepiej płacone. Praca jest ponad normę jeżeli w przeciągu 8h wykonuje się pracę gdzie jej czas powinien wynosić 32h to jest coś nie tak.... Miejsca parkingowe to też kpina monitoring na parkingu jest tylko żeby był. Serdecznie nie polecam tego kołchozu

Ilona
@DNO

W sposób bardzo wyczerpujący wyraziłeś swoją opinię na temat PROSEAT jako pracodawcy. Jestem przekonana, że posłuży ona osobom, które są realnie zainteresowane podjęciem tam pracy. Trzeba jednak zauważyć, iż skupiasz się tylko i wyłącznie na samych negatywnych aspektach wspomnianego pracodawcy. Na jeden z nich należałoby zwrócić szczególną uwagę, a mianowicie na to, iż w PROSEAT - jak sam ująłeś - nie przestrzega się zasad BHP. Może warto byłoby zatem spróbować zgłosić jeszcze raz ten fakt, tyle że już wyżej postawianym instytucjom - co Ty na to?

XXX
@DNO

...brakło Ci kompetencji żeby zmienić pracodawcę i spróbować tam gdzie "trawa jest bardziej zielona" ?

zimny
@DNO

W żorach te pseudo kierownictwo zrobiło to samo z zakładem pozwalniali ich to poszli do was

Słyszałem że menager zajechał kolejnego kierownika

Jak długo trwa proces awansu w PROSEAT Sp. z o.o?

Konrad

To zalezy , jak robisz "lody” to szybko :D A tak serio ...jest tyle normalnych zakładów .. za takie wynagrodzenie, traktowanie ludzi jak śmieci .. serio chcesz w to iść ? Za długo tam pracowałem , nie byłem na produkcji .. tzn nie pracowałem na produkcji , ale wiem jak traktują tam pracowników . Cóż , w wynagrodzeniu szału nie ma .. jak ktoś zapyta dlaczego ja się zwolniłem ? A No dlatego , ze nie dało się patrzeć na ten wyścig sczorów. I na to jak traktują pracowników produkcji. Rynek pracy jest otwarty , ja osobiście nie polecam Tej "firmy " Ole ???? A swoją droga ... Przyszła kryska na matyska ? Czyt. Kierownik .Naralia ????

Co Ukraincy nie chcą pracować w proseacie że zaczęli zatrudniać Polaków menager z Wapienicy będzie zawiedziony bo zawsze stawiał na Ukraińców a Polaków traktował jako gorszy sort

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w PROSEAT Sp. z o.o?

Dev

No a jak może wyglądać? Rozmowa rekrutacyjna i albo cie wezmą albo nie, co za głupie pytanie.

Firma sciema wielkie zero dla podreperowania ego i opini szyjemy maski tak za 7 zł ahahahah żal żałość najgorsze miejsce na Śląsku ściema goni scieme zrobie wszystko ale nie swoimi rekami za flache wszystko zalatwisz nadgodziny i urlop L4 tylko dla znajomych banda i tyle ale wszystko do czasu zwalniaja jak juz cię wycisneli i kolejna partia przyjdzie total (usunięte przez administratora)

Anula

Proseat jak większość (usunięte przez administratora) w okolicy nie wyróżnia się niczym. Pracownicy nie są doceniani, jeśli ktoś pisze o podnoszeniu kwalifikacji i o szkoleniach to chyba pracuje w biurze. Na zakładzie generalnie jest bałagan, wielka panika przed audytami. Kierownicy stają na rzęsach żeby przejść audyt a potem po staremu. Stare maszyny które są ratowane , a na audyt przetworzone tam gdzie będzie wizyta. Od pracowników oczekuje się bardzo dużo, a pseudo menadżerowie i kierownicy nie mają za dużo pojęcia o zarządzaniu i kierowaniu. Jakoś to bedzie. W ubikacjach na drzwiach najsłynniejsi kierownicy mają swoje galerie wpisów zadowolonych pracowników. Klimatyzacja w biurach oczywiście zamontowana a na hali produkcyjnej nie ma wentylacji. Otwarte drzwi na zewnątrz i smród asfaltu z fabryczki za płotem, tyle dla pracowników. Ukraina jak wszędzie w okolicy to połowa załogi. Liderzy to ulubieńcy kierowników którzy wiadomo w jaki sposób zyskali te stanowiska. Jeśli kogoś to nie zraża to polecam pracę w Proseat. Ja już zrezygnowałam i jestem zadowolona z nowej pracy. Tu ludzie nie są tak traktowani nie trzeba się płaszczyć przed kierownikiem i słuchać głupich uwag liderki której jedynym i najważniejszym zadaniem jest plotkowanie i informowanie kierowniczki o wszystkim.

Cwaniak
@Anula

Trzeba było się uczyć

Gekon
@Cwaniak

To właśnie podejście do rzeczowej opinii...akurat tam kierownicy (z niewielkimi wyjątkami)z nauką nie mają nic wspólnego.Liderów dobierają sobie innymi kryteriami niż kompetencje.Wiele się tam zmieniło na przestrzeni lat ale to jedno pozostało bez zmian.Kolesiostwo , intrygi,plotkowanie ,podkładanie nóg,rozkładanie nóg i pilnowanie każdego tylko nie swojej roboty.Pracownicy są różni.Chętni do pomocy jak i chętni żeby się z Ciebie pośmiać.Ogólnie da się wytrzymać ale z trzeba albo się całkowicie wyłączyć,albo krakać jak reszta wron.

@Gekon

Ciekawi mnie, czy nowo zatrudniony pracownik w firmie PROSEAT otrzymuje odpowiednie wsparcie od swojego lidera oraz od pozostałych pracowników, którzy pracują w danym dziale? Czy raczej pracodawca uważa, że pracownik, który stara się o pracę w tej firmie, powinien sam potrafić wykonywać wszystkie obowiązki, które na niego czekają? Mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

I'hapy
@Cwaniak

Po co się uczyć? Jak mozesz zostać "inżynierę" po zawodówce. Od Tak można się bawić ???? Co tam słychać u Was, wariaty? Jak się tam macie? Dalej taki cyrk? ???????? KoordynatorKi rządzą? Piszcie... Chętnie pośmieje się z polityki tej ekhm, firmy :P

Aldonka

Praca w tym zakładzie to porażka życiowa każdej pracującej tam osoby!!!

byłem tam

Jak tam teraz jest? pracowałem tam kilka lat temu, ale w B-B na początku przez agencje za 1350zł to był koszmar, gdyby nie moi rodzice to musiałbym chyba mieszkać w kartonie pod śmietnikiem, później z wielką łaską dali mi po 1,5 roku umowę przez firmę tylko dlatego bo 2 osoby się zwolniły :P i stawka 1650zł czyli dalej dramat. Teraz pracuję w innej firmie produkcyjnej i mam 3 tys na rękę na czysto, jak tam poprawili wam tam coś bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś chciał tam dalej pracować poniżej 2 tys :P Tak w ogóle to najbardziej w tej firmie zapamiętałem zajob na liniach integralna! i tego wrednego lidera tam któremu coś chyba w życiu nie wyszło i wyżywał się na pracownikach :-)

zainteresowany

Czy wiadomo coś już o podwyżkach grupowych na przyszły rok?

Nie polecam, tam już tylko Ukraina chce pracować.

Maciej

Dlaczego poza pracownikami z Ukrainy Twoim zdaniem nie ma chętnych osób do pracy w firmie PROSEAT? Chciałbym zweryfikować, czym może to być spowodowane.

Gosia

Czyli polecacie zastanowić się nad agitacją?

Da znać ktoś jak wygląda praca na stanowisku audytora jakości?

@Michał

Zainteresowała Cię praca w firmie PROSEAT? Słyszałeś może coś na temat tego miejsca pracy? Mógłbyś napisać, dlaczego akurat praca w tym miejscu wydaje Ci się interesująca? Wpływ na to ma dogodna dla Ciebie lokalizacja, czy może zupełnie inne czynniki? Zachęcam do podzielenia się swoimi odczuciami związanymi z firmą, której dotyczy ten wątek.

@Artur

Napisałem bo zastanawiam się nad złozeniem tam podania o pracę, nie mam tam niestety nikogo znajomego żeby się coś dowiedzieć może ty mi cos powiesz?

xxanaxx
@Michał

ja zostałam przyjęta na audytora :) od 8go praca, jak z Tobą?

@xxanaxx

Jak rozmowa przebiegła?

xxanaxx
@Michał

Bardzo pozytywnie :) jeśli coś więcej chcesz wiedzieć napisz na smoothie@vp.pl

@xxanaxx

Mogłabyś tu na forum opisać, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna do pracy w firmie PROSEAT? Pisząc post w tym wątku, pomożesz wielu osobom, które w przyszłości mogą znaleźć się w podobnej do Ciebie sytuacji. Chciałbym również, abyś napisała, czy od początku zatrudnienia pracodawca zaproponował umowę o pracę? Zachęcam do odpowiedzi.

Dziendobry

Czy orientuje się ktoś jakie są stawki dla osób, które aplikują na montaż w obecnym monecie?

yo
@Dziendobry

Zarobisz z 2100 bez nadgodzin.

Jakie jest wynagrodzenie dodatki itp ?

Filip

Jeśli ktoś uważa, że wymaganie i nadzorowanie jego pracy jest nie szanowaniem pracownika to zupełnie nie rozumiem ludzi!

Tiguan

No wiec tak .. roboty nie ma a ostro rekrutacja nadal trwa , nie ma wykroi , ludzi za dużo i wysyłają na przymusowe urlopy.. także dramat ! Atmosfera .. zalerzyy gdzie , ja nie narzekam , bo bardzo fajne mam towarzystwo , kierownicy .. porażka , przynajmniej Ci z tribu , pan Z nowy kierowniczek od niecałego roku a robi największy zamęt ,żałosne , liczy się to zakładu w czechowicach

Joanna

Czy ktoś posiada informacje na temat atmosfery, która panuje w firmie Proseat? Ostatnia informacja na ten temat pochodzi z roku 2017, więc jest trochę stara. Zatem zachęcam do wypowiedzi w tej kwestii, gdyż atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna.

Xyz...yyynn
@Joanna

No więc to zależy gdzie. Ogolnie to traktowanie ludzi jak nie powiem co . Jesli ci sie nie podoba praca to na twoje miejsce dadzą ukrainca !

Jacek

Jaką macie atmosferę w pracy? Mam zamiar aplikować i zastanawiam się czy warto starać się?

Pzpn

Jak tam nowy pan lider

Zostaw merytoryczną opinię o PROSEAT Sp. z o.o - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROSEAT Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROSEAT Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSEAT Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROSEAT Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w PROSEAT Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROSEAT Sp. z o.o