Opinie o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROSEAT Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PROSEAT Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROSEAT Sp. z o.o w Bielsko-Biała

zmiana 1

w firmie sa owocowe dni polega to na tym ze dostaje sie po 2 owoce na pracownika co miesiac, Owocowe dni są bardzo fajne a pani która wydaje owoce jest bardzo niemila wrzeszczy i człowiek się czuje jak intruz w tym dziale personalnym

driver
@zmiana 1

nie znam żadnej Pani co wydaje owoce przyjeżdżają wahadłem do BB i magazynierzy rozwożą po wydziałach

Benek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Jarek

Niektórzy tylko narzekać potrafią?

Była pracownica z uśmiechem

(usunięte przez administratora).Liderki pożal się Boże,o szyciu zero pojęcia ale dyrygowanie koleżankami na początku dziennym.Stoją przy Kierownikach i zdaja relacje na pracowników z którymi kiedyś piły wódkę.Wchodzą do (usunięte przez administratora) bez mydła.Nie pamiętają jak kiedys tyrały na maszynie teraz to po nogach sikaja z podniety jak kierownik do nich podejdzie.Kierownictwo oderwane od garnków.Zenada.Zero poszanowania pracowników.Nikomu nie polecam a nawet odradzam

@Była pracownica z uśmiechem

Święte słowa ...jeszcze chodzą razem po imprezach a potem d..e obrabiają ... A tak na marginesie do obgadujacych...patrzcie przy kim nazywacie bo nawet nie wiecie jak szybko do dociera do osób obgadywanych..... Niektóre baby są tak głupie ,że nawet zakłady robią ,która prędzej jakiegoś faceta na seks namówi .....

aśka 4356

tak tak proseat z tego slynie z robienia sexu miedzy soba potrafia nawet za maszyna powinni tam kobieta zalozyc figi z blachy a faceta kapturki po pępek i wszystkim na kludke pozamykac a nie miedzy soba sie per.....ić

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Jasiek

Jak ktoś nie ma wyników w pracy to i premii zero

nowy

Witam, jak wygląda współpraca z koordynatorami, kierownikami? da się z nimi dogadać czy robią problemy? jak ktoś może niech opisze, proszę

Joanna

@Wujek, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Czy pracownicy PROSEAT mogą liczyć na jakieś dodatkowe benefity socjalne? @Gość, a czy Ty pracujesz w PROSEAT? Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy? @Julita, co ma na celu Twój komentarz? Może zechciałabyś podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy?

nowy

Witam. Pojawiło się kilka ogłoszeń na stanowisko pracaa na produkcji. Na jakie warunki można liczyć / stawka / dodatki jakiś mulstisport ? / umowa pod firmą ?

wad
@nowy

najwieksza wada- ukraincy którzy co chwila się zmieniają, mają kasę jak polacy a wliczając darmowe sniadania i obiadki oraz darmowy dojazd i hotel wychodzą lepiej jak polacy których normy są wyższe a kasa gorsza jak dla obcego

@wad

Jak nie podoba to prosze tez sie migrowac w obcy kraj i będziesz też tam na podobnych warunkach

@Gość

Twoja wypowiedz jest przynajmniej śmnieszna... Polak w swoim kraju powinien zarobic godne pieniadze, a nie zarabiać na równi bądz nawet mniej niż obcokrajowca w tym wypadku ukrainiec

Wujek
@nowy

Zarobisz 1800 zl a umowę pod firme dadzą Ci po roku. Zero premii :) :D

Wujek

Ten zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora) Na start Ci dają 1800 zł i to tyle. Ludzie normalni ale wszystko to istna tragedia. Oradzam tam pracować ;)

Julita

Może lepiej niech każdy zajmie się swoją pracą a nie obserwowaniem zwierzchników.

Joanna

@nowy, czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w PROSEAT Sp. z o.o? A może już tu pracujesz? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się swoją opinią z innymi użytkownikami forum - może ktoś również będzie zainteresowany pracą w tym miejscu. @Andree, jak długo jesteś związany z PROSEAT Sp. z o.o? Jakie warunki oferuje pracodawca? Pamiętaj proszę o zachowaniu kultury wypowiedzi obowiązującej na forum.

Q

A jak tam praca na logistyce??

Andree
@Q

Same buce tam robią a jak mieli jednego fajnego młodego synka z którym szło się dogadać i stawał za pracownikami to go wyrzucili z roboty. Ale w sumie jak trzymał z ludźmi i ich wspierał a nie walił nas jak reszta to nic dziwnego

Bogusia

Czy kogoś to jeszcze dziwi??? Wszyscy wiedzą że mechanik "S" od dawna ma problemy zobaczcie jak drżą jego ręce. Zgłaszałysmy to ale nikt się tym nie zajmuje. Kobieta jeśli chce 2 dni urlopu bo dziecko jest chore nie da się tego załatwić, mechanik może dostać go jak jest "niedysponowany"

@Bogusia

Kim wy jesteście żeby go oceniać? Nawet nie macie pojęcia dlaczego chłopu się ręce trzęsą i z jakiego powodu bierze urlop. Zastanówcie się jak pracuje UR... Mechanicy robią po 6-7 dni w tygodniu na 3 zmiany i nie rzadko po 12 godzin. To że dostają urlopy to tylko zasługa dobrego i wyrozumiałego szefa działu a nie brania urlopów na żądanie. Więc ogarnijcie się ludzie i zastanówcie nad sobą a nie szukajcie dziury tam gdzie jej nie ma. Mechanik "S" jest specyficzny ale NIGDY nie był nietrzeźwy w pracy, gdybyście mieli śruby w rękach po wypadku to też by wam się ręce trzęsły.... Ale to jest już jego prywatna sprawa. Ogarnijcie się ludzie bo oczerniacie własnych kolegów i firmę w której pracujecie.

Petronela
@anonymous

Zostawcie już ten temat. Niech każdy pilnuje siebie a czy on pije czy nie to jego problem. Są młodsi i ładniejsi mechanicy, napiszcie coś o nich.

zniesmaczony bogusią
@Bogusia

pani bogusiu czy pani iq nie przekracza 70 punktów? Ten mechanik prawie zawsze jest na krótki rękawek i doskonale widać jakie ma głebokie blizny na rece po operacji. zanim obsmaruje Pani kogos w internecie niech pani użyje tego co powinno być u Pani między uszami- bo po poziomie wypowiedzi sądzę że jest tam kompletna pustka.

ono

Jak mamy debatowac i z kim z takimi prostakami? skoro nikt nas nie słucha jesteśmy robolami i pracujemy ciężko za marne grosze a kierownictwo nie dość ze zarabia krocie. ...to nas traktuje jak wielkie nic

power
@ono

a zaglądałeś w ich kwitki że zarabiają krocie? bo parkin pracowniczy wiele lepiej wygląda niż szroty tych pseudo bogatych z góry

paulinka

Audytorzy i reszta plejad gwiazd najwięcej czasu spędza na palarni ,,,,Gdzie w tej firmie jest jakiś nadzór ???? Za co Ci ludzie biorą pieniądze ?

adrian
@paulinka

skoro będąc na lini wiesz ile z góry ludzie siedzą na palarni to znaczy że sama też łądnie dużo czasu tam przebywasz bo góra wychodzi drzwiami przy czytniku najczęściej nigdy przez hale

Montaż

Ukraińcy się emigrowali i nie ma pracy dla Polaka tylko dla tych brudasów

kowalski
@Montaż

Problem jest gdzie indziej, bo praca jest... Taniej jest ściągnąć kolejnego ukraińca niż podnieść zarobki. Gdyby zakład dał zarobic normalne pieniądze ludziom na produkcji(bez nadgodzin), i Polakom opłacało by się zmieniać prace, nie było by u nas praktycznie w ogóle ukraińców.. Tak to działa, ale że polityka naszej "korporacji" jest jaka jest...

Obserwator
@kowalski

Niestety ale ludzi do pracy brakuje. Nie chodzi o polityke firmy bezrobocie jest na poziome 3.3% ...

adrian
@Obserwator

ludzi brakuje bo doświadczony pracownik nie chce robić za 1800 na stojąco.

SzczesliwyBylyPracownik

Świetny jak i beznadziejny zakład pracy, na produkcji czysto, schludnie, atmosfera jak nigdzie indziej ludzie uśmiechnięci, zadowoleni, myślę że nawet całkiem dobrze zarabiający. Pod tym względem bardzo polecam natomiast sprawa inżynierów, kierowników, i wszystkich innych ponad przeciętnych pracowników to niestety jest dramat. Kompletny brak kultury na zwykłe dzień dobry nie ma na co liczyć czasem łaskawie może ktoś odpowie. Jeśli ktoś już pracował kiedyś na produkcji czy zajmował stanowisko lidera kierownika lub inżyniera tam naprawdę wiele się nauczy. Tak absurdalne i niedorzeczne rozwiązania problemów procesowych i jakościowych jakich nikt jeszcze w życiu nie widział. Ogólnie ciągła udręka z tymi ludźmi a niestety trzeba mieć z nimi bieżący kontakt. Przydało by się kilka zmian. Dla mnie 1,25 na 5 gwiazdek tylko za Cudownych ludzi na produkcji.

fgdfgfdgdfgc
@SzczesliwyBylyPracownik

też się cieszymy, że jesteś już były pracownikiem. Akurat co do kierownictwa to jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem nie przywitania. Co do inżynierii, to jak komu w oczy zawieje. łatwiej obsmarować w internecie

wwq
@SzczesliwyBylyPracownik

ok jestem z tej góry- pomyśl idę na linie bmw albo vw i przechodzę obok 300-400 osób. patrzycie na mnie cielęcym wzrokiem i żaden nie kiwnie głową. na palarni każdemu z was powiem cześć, mimo że powinno być dzień dobry. ale myślicie że nagle będę kiwać głową bo się na mnie gapicie jak na żyrafę w zoo? trochę kultury od was to chętnie odpowiem dzień dobry. jak czegoś wymagacie dajcie najpierw od siebie

Andrew

Witam jakie są zarobki przez agencję formel d ????

@Andrew

Tu się się tylko dowiesz kto komu d..e obrabia nic więcej . Takie baby pracują w tym zakładzie . Byle kogoś obgadac i już .

@Andrew

Witam serdecznie, Zapraszam do kontaktu telefonicznego - odpowiem na wszelkie pytania. Obecnie dla lokalizacji Czechowice Dziedzice poszukujemy dwóch osób na stanowisko kontrolera jakości. 609 387 311 Krzysztof Praśniewski

@Andrew

Witam - w razie pytań udzielę wszelkich informacji.

Długo jeszcze będzie przyzwolenie ,że mechanik S albo nie przychodzi do pracy albo wypity przychodzi..... Dziwny ten zakład ... Jak to powiedziałem ,że trzeba to zgłosić to wszyscy z pretensjami ,że na trudną sytuację w domu i szkoda go ... No chore podejście. A zwykły pracownik nie może wziasc urlopu a on sobie zadzwoni i dobre jest.....

Obierzyswiat

Kasa spoko po 3 miechach 12.35/h .???? ludzie i atmosfera tez calkiem spoko , ???? robota jak robota po pewnym czasie dojdziw sie do wprawy ????' na jednym stanowisku robisz 1 czynnosc a znowu na 2 robisz 3 czynnosci na raz ????aletyranie sie z ta ogencja i wszedobylsy ukraincy ..????. Ale ogolnie to polecam ;) ???? na zakladziw jest stolowka gdzie jest szwecki stol za 10 zl , jest tez palarnia wlasna szafka sniadaniowa , :) jeden z lepszych zakladow na bb :)

obojetna
@Obierzyswiat

stołówka to akurat jest w Czechowicach a nie w bb.w BB nie ma stołówki z możliwością kupowania posiłku, jest stołówka z lodówka, mikrofalą i szafkami , ale co sobie przyniesiesz to sobie zjesz.

Zostaw merytoryczną opinię o PROSEAT Sp. z o.o - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PROSEAT Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PROSEAT Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROSEAT Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 6 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROSEAT Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w PROSEAT Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROSEAT Sp. z o.o