Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Robsson

Ha,ha,Max i inna ciota zgadują się jak mnie oklepać,oj chłopczyki,jak będziecie (usunięte przez administratora) to się wzajembie nie poobijajcie,frajerzy bez ambicji i odwagi

Robsson

He,he,rozbawił mnie gość podszywający się podemnie i zapraszający na impre do mnie na Akademie,a drugi orostak że tam psychotropy biore,to się ubawiłem,banda (usunięte przez administratora) rencistów na psychotropach na wykończeniu,zapieprzać tam gnoje żebym wypłate miał nieroby,a do mnie zapraszam szmaciarze w tych śmierdzących łachach

Robsson

DAMIAN,zakurwielcu,komu ty chcesz ryj klepać???,do tego trzeba mieć jaj eunuchu,a po drugie kto cię przeprasza śmieciu????,coś ci si (usunięte przez administratora) nie wiem co bierzesz ale zmień dealeraK4gN

Robsson

AREK,jaki niedopieszcziny???,uwierz twoja stara robi co może

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
Robsson

TADEK,a czemu nie napiszesz że jak już z dupy tonfe wyjołeś to oblizywałeś jak azor,a potem prosiłeś że chcesz naturalnie,mojego na żywca do pyska,jak ci odmówiłem to chciałeś mi zapłacić,bo miałeś chcice,a że byłeś w pracy to twoja stara zamiast tobie ciągła innemu,jak myślisz z kąd ma ksywke"algida"???

Robsson

ANDRZEJ,niekłam wszo jak twoja cała zasrana rodzina niech im ziemia lekką będzie,takich osób ćwoku nigdy na obiekcie nie było,także niewiem gdzie pracowałeś,na wysypisku śmieci

Robsson

ANDRZEJ dobra rada,po co te dauny piszą???

Robsson

WITEK???- nikogo takiego pojebańcu nie było chyba że teraz zmieniłeś imie z Cweluch na Witek,to wtedy cię pamiętam

Robsson

XXX,to mnie rozbawiłeś,lustro???popatrz na siebie cweliku,u ciebie od dawna lustra niema bo jak cię stara wysrała to na twoje marne odbicie,dawno lustro jebło,w Nasa do dziś myślą co to za dzuw natury.

xxx

pamietam tylko pedofilski tandem darka i sławka a to nie było tak jak piszesz osle bo tys przypucówke robil do wszystkich i wazeline cisłes gadzie jeden brzydki lustro ci wysle przejrzyj sie lepiej zanim cos napiszesz

witek

Straciłem przez szmate robssona dwie słuzby bo mnie podjebał co gnido Witka z Wrocławia pamiętasz szczylu a jak nam kanapki kradłes cudaku ni to babo ni to chłopie pamiętasz dewiacie zwyrodnialcu jak nie pamiętasz pzydupasie sawickiego to pamiętaj ze Wrocław będzie pamiętał kapusiu

PS. Ludzie najlepiej ignorujcie robssona raz płacze raz się smieje no Świr Unikać Unikać i nie odpisywać na jego posty

Tadek

Zmiennik robssona na obiekcie macie racje on naprawdę jest czubem i zbokiem. Jak go zmieniałem na obiekcie zdjoł spodnie wypioł się położył pałke tonfe i prosił żebym mu wsadził po rękojeść,chciał mi za to zapłacić. robsson to naprawdę dewiant i czub. Olałem wariata

@Tadek

Wierzę Ci przy mnie na obiekcie zrobił lepszy numer ale oszczendzę Wam tego Zbok i tyle !!! Za rękę go nie złapałem ale rzeczy gineły po za tym ma adhd i rozdwojenie jażni do mnie narzekał jaka firma zła oszusci (usunięte przez administratora) itp.. Po paru godzinach przyjechał kierownik i przy mnie sprzedał dwóch chłopaków Darka i Sławka jeden stracił całą wypłatę drugi pół. To prawdziwa (usunięte przez administratora) i świr !!!

arek

damian widac ze jest albo zboczencem seksualnym albo pedofilem zauwazcie mówi caly czas o seksie i seksie i lodach jakis niedopieszczony

Damian
@arek

Racja Arek ten cały robsson to jakiś zbok i czubek

Robsson

Vision Super Firma !!! Zapraszam na fajną zabawę do Wrocławia na Akademię Sztuk Pięknych tam jestem cieciem każdemu z Visiona zrobię polerkę pały za darmo Robsson = Ful Serwis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robsson

Dostałem psychotropy i zastrzyk przepraszam wszystkich których pod kapowałem wybaczcie wiem ze jestem zerem i donosicielem to ze wole facetów do seksu trudo nic nie poradzę matka i ojciec to akceptują mam nadzieje że wy też. Dziękuję P. Sawickiemu za pracę i oczywiście za to będę dalej kapował na kolegów za co z góry przepraszam w chwili obecnej w pełni poczytalny Robsson PS Vision Pany najlepszejsza firma na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robsson

Panie i Panowie jestem debilm niewiem co się ze mną dzieje piłem i odstawiłem psychotropy prpszę o wybaczenie skamlam Proszę nie biezcie moich wypowiedzi na serio

Robsson

Rety co ja narobiłem przyznałem się że jestem donosicielem właśnie wytzwiałem ludzie wybaczcie jestem jednak szmatą !!!!! chłopaki za karę wszyscy u mnie macie gratis na ful opcje przepraszam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

waldek

UWAGA RENCIŚCI!!!!!- nowa promocja Visiona na lipiec,promocja już niedługo z myślą specjalnie dla was alzheimery nowe obiekty ze stawką 1.20hit!!!(po okresie próbnym po wylizaniu (usunięte przez administratora) kierownikowi),podwyżka na 1.30!!!!

Robsson

A tak na marginesie,bo jesteście marginesem aspołecznym,pedały na rencie,pochwali się któryś na jakim obiekcie psy służycie????,pewnie nie bo osrani jesteście po pachy,a szkoda bo może bym podjechał i (usunięte przez administratora) kutasenm do ryja wam,powinniście mieć w Visionie pakiet socjalny o nazwie"eutanazja",3 miesiące dla visiona i komora gazowa wyjebki.

max
@Robsson

Zapraszam do Puław . (usuniete przez administartora)

max

A kto powiedział że wróci ?

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa