Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Robsson

A tak na marginesie,bo jesteście marginesem aspołecznym,pedały na rencie,pochwali się któryś na jakim obiekcie psy służycie????,pewnie nie bo osrani jesteście po pachy,a szkoda bo może bym podjechał i (usunięte przez administratora) kutasenm do ryja wam,powinniście mieć w Visionie pakiet socjalny o nazwie"eutanazja",3 miesiące dla visiona i komora gazowa wyjebki.

max
@Robsson

Zapraszam do Puław . (usuniete przez administartora)

max

A kto powiedział że wróci ?

Robsson

ASIA,chłopczyku,jaki spalony?,co kradł?,ty widocznie czegoś się najarałaś bo pieprzysz jak listonosz twoją starą,podziel się tą informacją,coś wiesz???,pusta jak bęben hawajski,pusta i do walenia,jak ten (usunięte przez administratora) Arek,ale lubie nieraz pogadać z niepełnosprawnymi,w sumie to nie wasza wina że się niedorozwinięci urodziliście,bo jak ktoś już powiedział"sory taki mamy klimat"

Robsson

KIEROWNIK!-dobrze piszesz,gonić tą bande nierobów zdemoralizowanych,kase by chcieli za nieróbstwo,banda leni śmierdzących,bo to się nie myje tylko siedzi po 24 ,połowe w tych ciuchach prześpi i trolą jak z gnojownika w PGERZE,szkoda że zamkli bi robota w sam raz dla was,krowy doić,chociaż cycki za fri byście pomacali.

Robsson

(usunięte przez administratora),podaj na jakim obiekcie i kogo okradłem bo widze wiedze masz jak mózg-zerową,piszesz a nie masz nic na poparcie tego,to że Jesteś niedorozwojem i lizusem to już wiemy wszyscy,że cwelujesz i chlapiesz lody przełożonym też wiemy,dlatego nie nudź-tylko konkrety!,podejżewam że nic o tej kradzieży żekomej bo poprostu wyssałeś tą informacje z kutasa kierownika,(usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Robsson

Oj????-oj (usunięte przez administratora) stary sprawe,ale cóż jak ktoś jest robiony w pośpiechu do pracy za pięć siódma na schodach to potem tak jest,fakt kozaka dobrze rżniesz bądź odważny i zadzwoń (usunięte przez administratora)to zobaczymy czy taki cweluś z ciebie,albo Przyjedź to ci łeb skręce,a z połamaną szczęką nie da się już dziadek pyskować

Robsson

TADEK,Oj,OCHRONA,AREK,ASIA,polubiłem was i wasze posty,z tej okazji bando (usunięte przez administratora) wpadajcie do mnie na Akademie i macie u mnie pierwszeństwo ser z grzyba ściągnąć cioty,ślina wam leci a żaden niema odwagi do konfrontacji,a wiecie czego???,bo jesteście ciecie z rentą a nie ochroniarze,do domu wnuki pilnować i niech was VIsion w dupsko dyma,bando popaprańców,Asia pisze że donosze,ale za to nie robie gały kierownikowi jak ty suko ostatnio żeby chiciaż połowe wypłaty dał-poświęcenie

Robsson

Ty niby TADEK,cwelu co ty piszesz?,u mnie na Akademi niema takiego zmiennika,fakt przychodzi jakaś stara (usunięte przez administratora) i mówi że jest matką Tadka,bez zębów ale dobrze ciągnie,następnym razem podam jej po same jaja aż zdechnie z rozkoszy,Tadek bądź dumny z mamusi,jak za dwie dychy to lodzik super,polecam wszystkim

kierownik

wy ciecie tylko mozecie sobie pogadac i nic ponadto i łapke lizac zeby pan władca pieniazki wam zapłącił wy nieroby i lenie zdemoralizowane

gazdzina

ten baca to chyba zamiast wypasu owiec moze bujac jaja sawickiemu hahaha

desmond08

Cześć, wiele ofert pracy z tej branży i nie tylko znajdziesz na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl Ja właśnie tam znalazłem coś dla siebie. Mają także wiele ofert szkoleń i kursów. Zapraszam :)

Tadek

Zmiennik robsona na obiekcie zostawcie chłopaka dobry jest kolegom nadstawi za darmo powaga mi loda robi gratis brawo robert matka i ojciec są z ciebie dumni tak tzymaj dawaj kolegom gratis

Baca
@Tadek

prawda prawda Tadziu mam i ja z robssonem ten sam dil. robsson o rzesz ty wariacie no brawo synu brawo oby tak dalej !!! Akademia Pany !!!

robsson

O inteligencja się znalazła to ze lubie do dzioba i w kakao to wielkie mi hallo na obiekcie mnie nauczyli i polubili oj polubili

robsson

Widze ze ktoś się po demnie podszywa robsson to ja teraz zmienie nicka robsson kakaowe oczko z akademi pytac o roberta ale jak masz 22 w zwise bo mniejszy mi z gęby wypada

robsson

desmond08 znasz bezmózga i gieja robssona jak nie to poznasz na akademii sztuk pięknych robi lody czy cus jego zwerbuj

Oj

Tak stanowczo to pasuje ciec z akademi sztuk pięknych chory łep i pijak i (usunięte przez administratora) pasuje

Oj

Robsson nie pisz o cwelach i innych swoich fantazjach chory zboku nas to naprawdę nie interesuje kumasz cieciu

Ochrona

Dałem posta do całego robssona ale widzę ze administrator wymazał a szkoda powiem krótko głupi cieciu przez ciebie inni ludzie tracą. !!! Byłeś jesteś i będziesz tylko robolem i cieciem

arek

okradł swojego zmiennika w pracy

arek

robsona znaja ze to pijaczysko i zlodziej jest

Asia

Vision security robson w tyłek wchodzi robi na akademi sztuk pieknych.jak mało zarabia to do innej firmy moze przejść.ale spalony pił kradł jest wredny vision security trzyma bo donosi.

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa