Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

Robsson

Ty "Oj",ładne imie ci stary dał jak się w starą spuścił to krzyknął "oj" i tak ci na imie zostało,ale ładnie tak nowocześnie,jak ci piepszony Vision nie zapłaci to też stań i powiedz "oj"-lekarstwo na Wszystkie twoje problemy

Robsson

Ty OJ,stara cię wysrała bo urodzić kretyna się nie udało,stary żebrał na ulicy i butelki zbierał żeby taki tempy ARYSTOKRATA miał co do ryja włożyć żebyś cwelu z głodu nie zdechł a teraz kogoś od cieci wyzywasz,hamie bez wykształcenia,piepszony egoisto,jakby stary wiedział co za (usunięte przez administratora) spłodzi to by się w trawe spuścił i poszedł do chaty twojego niby domu,no ale jak już przyszło na siłe na świat takie coś jak ty marna imitacja człowieka to co poradzić,jedynie modlić się że samochód cię pierdolnie albo ludzie kark skręcą.

Robsson

Ty OCHRONA?,cwelu niemiłosierny co ty wypisujesz debilu3,50 stawka i zwolnienia bo piją???,idioto znam z 10 osób które tu pracowały i zostały oszukane i żaden nie wyleciał za picie,to że ty Jesteś zasranym iśmierdzącym żulem to nie znaczy że masz porównywać porządnych ludzi do siebie,Przyjedź ty szmaciarzu do mnie do Wrocławia na Akademie na Krasińskiego,pytaj o Roberta jak masz odwage,jak ci ten zakłamany cwelowski ryj obije to zmienisz poglądy,mocny Jesteś w gębie,zresztą pewnie niejednego kutasa w nim miałeś przydupasie prezesa pedała.

Robsson

ASIA ZETKO,jak robiłaś mu loda to kiero był dobry,na pocieszenie powiem że on też miło cię wspomina,mówił że w filharmoni powinnaś pracować bo masz takie muzyczne usta stworzone do fleta.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Beso Lux Sp. z o.o.
xxxx

bujaj sie frajerze

andrzej

ujawnij sie ze taki kozak jestes z aaaa bo ten nick to mi wyglada na anonimowego alkoholika AA udaj sie do poradni moze ci pomoga i nie pij tyle

robson

nie wypisujcie glupot o vision group bo nie wiecie faktycznie jak jest

AAAAA

andrzej buty pastować PANU BOSSOWI , przestać grzebać po śmietnikach i wciągać klej

arek

trzeba bedzie scigac bylego kieroiwnika regionalnego sobólskiego ktory został wyrzucony dyscyplinarnie za liczne przekrety ktore sie dopuscil podczas gdy był zatrudniony w firmie on poczesci jest za niewyplacanie wypłat odpowiedzialny

Ochrona

PS. Panie kontrolny ja na miejscu firmy zrobiłbym P. Koo tyłka za szkalowanie oczernianie pomawianie i ujawnianie tajemnic handlowych firmy !!! Nawet jezeli ma P. Zaległosci z firmy co to Pana obchodzi ze firma daje 5.5 to sprawa firmy wczesniej Panu to nie szkodziło no nie bo kaska była prawda a teraz firma zła !!!

Ochrona

Smiac się czy płakac P. Asiu nie ma Pani za co dziękowac to kontrolnego obowiązek a pieniądze odebrał z firmy . Panie kontrolny skoro w firmie były jakies nie prawidłowosci a P. Tego nie zgłosił lub zataił poniesie P. Odpowiedzialnosc prawną !!! Swoją drogą ciekaw jestem ile P. Pracował w tej firmie i czemu tak długo skoro jest taka zła !!! Ludzie to nie kontrolny daje wam pracę i zarobek a firma !!! Kontrolny zas wnioskuje o zabranie Wam zarobku z tego sam ma pieniądze !!!

asia zetko

Musze tutaj powiedziec ze bylu koordynator ma racjie ja jestem ta pania ktora nie miala na koncie przelewu z firmy :( kierownik byl spoko i duzo mi pomog dzieki niemu miala co dac swoim dzieciom . Dziekuje panie kierowniku za wspolprace bylo milo pracowac z panem tylko szkoda ze pan ze marnowal sie w tej firmie . Nasza ekipa rowniez byla zadowolona z pana ze mamy takie wporzadku kierownika i ze da sie z nim dogadac i pomoze w trudnej sytuacji . Wielki szacunek dla kierownika

byly koordynator

Koledzy firma vision group wygrywa przetargi stawki ktore sa proponowane 5.50netto za jednagodzine pracownika ochrony ktore sa tragiczne i odbija. Sie wszystko na pracownika . :D jeden komentarz mnie rozwalil jak pani jedna napisala na forum ze za wyplate vision group kupila mieszkanie !!!! Ludzie nie wierzcie w takie bzdury czy za 800 zl mozna , kupic mieszkanie . Nawet nie idze wyrzyc za te pieniadze . A sawicki jak chce to wyplaca a jak nie ma humoru to daje opierdal . Powiem taka historie jest rok 2011 grudzien 22 dzwoni do mnie pani , ktora byla pracownikiem i placze ze za dwa dni sa swieta a ona nie ma pieniedzy na swieta i co dac swoim dziecia jesc . Wiec wsiadlem w samochod i pojechalem do gdanska dalem pieniadze ze swoich aby dzieci tej pani mialy co jesc i mialy swieta . Czy to jest chore ze ludzie ida do pracy aby robili za darmo !!!!!!!

Tomasz Marczak

Proszę kolegów o wszelkie wieści o ewentualnej rozprawie przeciwko Vision / Nixus. Tomasz Marczak , Warszawa tomasz.marczak@op.pl

Ochrona

Powiem tak ma P. Sawicki w 100 procentach rację że zabiera całą wypłatę za wódę albo pracujesz albo chlasz !!!! Piszecie ze bierze za kontrakt tyle a tyle a płaci 3.50 g....no to kogo obchodzi to on ustala stawkę ktoś się godzi i jest Ok. ale to nie znaczy ze jak masz 3.50 to możesz wódę chlać !!! Każdą pracę należy poważnie traktować bez znaczenia czy za 3.5 czy za 10 zeta. Co zaś do kontrolnych to oni wnioskują kogo i ile zabrać kasy i kogo zwolnić Pamiętajcie o tym !!!! Z tego żyją . Ponadto co do wczasów P. Sawickiego jego panienek alkoholu itp. To jego prywatna sprawa zazdroscicie też otwórzcie biznes KTO WAM BRONI i wtedy zal nie będzie d..y ściskał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestescie pijaki ciecie daliscie zrobic sie vision sekurity jak frajerzy.normalna osoba za3.5 nierobi jak kontrolny wpadł zobaczył ze pijany pracuje notatka i 0pensji a za wasze marne grosz p.sawicki jezdzi na wczasy do egiptu turcji ma za co was niestać.panienki alkohol na to idzie kasa z pracowników vision security a wy 0luksu.

Gilżecki koordynator wrocław opole

Pracowałem u sawickiego na obiektach samę pijaki alkoholiki za 3.5robią ja im oko przymykałem normalna osoba nierobi za 3.50.impel juwentus 7zł.za obiekty biurowce.psawicki oszuje kierowników i uciekają jesli impel za obiekt oferuje 20zł.a sawicki 8zł.i tak jest na capitolu pan sawicki w luksusach zyje a pracownika w jajo robi niewypłaca kasy sekretarki uciekają maja dosyc tłumaczen o wypłaty.

Robson

nie wierzcie w te wpisy o koncu firmy o upadlosci czy syndyku to sa jacys paranoicy z zaburzeniami psychiatrycznymi sa juz dawno poza firma i teraz próbuja kasac i nogi podkładac ale im sie nie uda kondycja firmy jest dobra pozyskujemy nowe obiekty

byly koordynator vision group

Ja nie jestem zadnym Tomkiem . kretynie

xxx

ludzie pod pseudonimem byly kordynator kryje sie tomasz zak uwazajcie na niego bo to bardzo podstepny czlowiek i fałszywy jezdził i sabotował ludzi na obiektach

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa