Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

były pracownik vision

dowiedzialem sie ze ta firma ma klopoty finansowe ze moga ludziom wogóle w tym miesiacu niewyplacic pensji i ogłosic upadłosc takze apel do wszystkich uwazajcie bo dzieje sie cos niedobrego z ta firma maja jakies kary do zaplacenia i nie maja na wyplaty

mali

dzwoncie do mnie odnosnie oszustw vision group tel (usunięte przez administratora)

@mali

Ja też zostałem oszukany.Pracowałem na obiekcie przy Falęckiej 9/11 w Warszawie do 9 kwietnia 2015 roku.Za luty zapłacili,ale za marzec (termin do czwartku)już nie.Zaczynają mydlić oczy jak dzwonie na Bracką 3/13.Do Vera sp.z o.o. nie ma żadnego kontaktu telefonicznego tj.do Wietnamczyka i prokurenta pana Tadeusza Łaguta,co to za banda ciekawe. (usunięte przez administratora)

piotrek

(usunięte przez administratora) mozna zlapac pod numerem telefonu ale tylko podczas godzin pracy 8-16 (usunięte przez administratora)

piotrek

goscia poszkodfowanego okradzionego przez sawickiegi i sobólskiego

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Świebodzin
Koimex

co to za nr

tzet

Dzięki , odbierze (usunięte przez administratora)

piotrek

wazna wiadomosc zwolniono kordynatora na ślaski region jarosława sobólskiego za dosc duze przekrety i oszustwa jakich sie dopuszczał jako koordynator i najprawdopodobniej bedzie miał zarzuty prokuratorskie!!!!!!!!

krzych57

W umowie napisano że w ciągu 30 dni wypłacą,a już mamy 1 maja a pieniędzy za marzec nie wypłacili.Te dziady niech nie myślą że im odpuszczę(244 godziny),a p.Tomaszowi Sawickiemu też trzeba wreszcie dobrać się do (usunięte przez administratora) i jego podwładnym oraz VERA sp.z o.o.-precz z żółtą zarazą wietnamską.

krzych57

Dziś mamy 30 kwietnia i powinny być pieniądze na koncie,ale nic nie ma.To naprawdę skurwysyny cała ta firma.Telefon pana Sawickiego nie odpowiada,kierownik z Brackiej co zadzwonie to nie ma czasu rozmawiać.

M
@krzych57

O co ta draka normalka chyba co szczena opadła sorry taki mamy klimat !!!

@krzych57

Masz tel do pana Sawickiego

@tzet

(usunięte przez administratora)ale nie odpowiada

baca

szkoda zdrowia, czasu i nerwów na złodziei, którzy myślą jak (usunięte przez administratora) pracowników

gwózdz mietek

mnie tez oszukali pracowałem w mierzecicach na obiekcie i sobólski mi nie policzyl nadgodzin ani podstaswowej wyplaty nie dostalem , tłumaczył sie ze sawicki dyrektor nie zatwierdził mojej wypłaty a ja mysle ze on wogóle jej nie wystawił. ale dobrze bo go zwolnili za oszustwa i krętactwa jakich sie dopuszczał jako kordynator przez cponajmniej rok. to bylo widac ze on dzialał na szkode tej firmy. ludzie uwaxzajcie na ta firme radze sie tam nie zatrudniac szkoda zdrowia

M

Ty cały Łukaszu i Robsonie jestescie zwykłymi cieciami z wybujałą fantazją do niczego się nie nadajecie zero ogłady i kultury dobraliscie się buraki jak można coś takiego pisać jestescie dnem i tyle !!!!!!!!!!!!!!!

marek
@M

Mariolka spotkamy się w Sądzie

Łukasz

Ty,co Jesteś jako "M",ty to pewnie ten zryty beret MAREKco to był niby kierownikiem a Nadodrzu,jeleniu choć tu to ci rogi upiłuje bo nawt na hale tysiąc lecia się nie zmieścisz,ty na obiekty ludzi gnoić a twoja żona też,do chłopaków po pocieszenie,a tu na forum tak ładnie szczekasz jak rasowy kundel,jeleniu,jedno masz gówniane życie a i tak go nie szanujesz bydlaku,ty masz jaja?????,chyba gdzieś na obiekcie zgubiłeś bo twoja suczka szuka.

Robsson

MARIOLKA!!!-marna istoto,atrapo kobiety na krzywych nogach,wpadnij do mnie na Akademie Sztuk Pięknych we Wrocławiu i pięknie mi possij jak zwykle za pięć dych,a jak dobrze będzie to ci kolegów nagram to se zarobisz.

Robsson

Łukasz a pamiętasz jak Pan kierownik Marek z Visiona ukradł nam telefon służbowy z Nadodrza a potem wmawiał nam że to któryś z nas,co obciążył nas po 100 zł za starego klamota?,chamidło (usunięte przez administratora) nie zna granic przyzwoitości,zakłamana świnia,ale już niedługo mu to wygarne,zgasze frajerowi ten głupi uśmieszek z tego nieforemnego ryja.

Łukasz

Racja Robsson,MAREK z Visiona to tuman jakich mało na szczęście ja zostałem na Nadodrzu i w Impelu a nie u tego złodzieja,szkod że poszłeś z tym zerem na Akademie,u mnie była ostatnio jego żona i przepraszała mnie,i to dosyć przyjemnie przepraszała,szkoda bo żone też zaniedbuje,a potrzebuje chłopa.

Robsson

MARKU!!!-niby kierowniku Akademi Sztuk Pięknych we Wrocawiu,piękny to ty nigdy nie byłeś,mimo to pytam:kiedy złodzieju oddasz mi pieniądze jeszcze za PKP które słusznie straciliście,i nie dziwie się bo na Akademi też macie takie podejście "Robert śpij na nocce śmiało bo za te drobne co płacą niech sami pilnują",mam nadzieje że tu też was wykopią.

Robsson

Witam,ja narazie pracuje w tym czymś,sprawia mi przyjemność rozmowa z osłem Markiem który jest niby kierownikiem,był w Societasie pracownikiem ale go wykopali a tu na Akademi Sztuk Pięknych urabiam go jak ciasto na tani Chiński makaron,gorszej melepety w życiu nie spotkałem,uważa się za ambitnego a to ostatnie zero,za tydzień się zwalniam to mu powiem co o buraku myśle,głosik pedalski jak by słoń na jaja nadepnął,a i wiem kiedy od dyrektora wraca bo spidnie na kolanach wytarte i ośliniony cały,jeżeli to ślina a nie pizostałości po wdzięczności dyrowi

Krzych57 , napisz do mnie na tomasz.marczak@op.pl

jarek

byłęm koordynatorem w tej zlodziejskiej firmie i mnie równiez nie wyplacili 2 wypłat ludzie uwazajcie bo oni szukaja tylko zdesperowanych i naiwnych ludzi do pracy ktorzy beda pracowac 240 godzin za 650 zł a pozniej po 2 miesiacach i tak nie zapłaca

@jarek

Tak było i w moim przypadku-byłem naiwny że mam pracę,a tu figa z makiem-oszuści.Wielce zdziwieni byli że zmiennik mieszka na terenie obiektu,gromadzi tam różne śmieci i popija alkohol.To skandal że dostali licencje od MSW.

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa