APN Promise

Opinie o APN Promise

bysiu 2014-01-21 08:16:05
srednio
Pasibrzuchon 2014-05-28 17:23:05
Byłem na rozmowie i nie polecam.
Jakiś stary ktoś mnie rekrutował (nie pamiętam kto), który nie miał pojęcia nic o programowaniu (aplikowałem na programistę) i dlatego też pytania były z innych dziedzin.
Jeśli ktoś jednak się zdecyduje to polecam pobawić się układanką TANGRAM, jedno z zadań to będzie ułożenie jakiegoś obrazka. Będzie też sprawdzanie charakteru pisma.
Koń 2014-10-07 16:38:06
Aplikowałem jako specjalista na stanowisko Pre-Sales. Z 10cio letnim doświadczeniem nie spodziewałem się pytań dt. zajęć na uczelni, Windows 95, układania klocków TANGAM, pisania ręcznie zdań w celu rozpoznawania charakteru pisma i sprzedaży na 30 komputerów. Paranoja, nie polecam.
anonim 2016-02-04 18:15:05
Juz nieaktualne
abc 2016-02-13 14:45:56
Aplikowalem na handlowca. Rozmowa bardzo dziwna, jakbym startował do jakiegoś
FBI, CIA, zabrakło chyba tylko testów sprawnościowych ;)
Najpierw pytania z zakresu studiow (zupelnie inna działka niż IT), potem sprawdzanie charakteru pisma (WTF?), potem ukladanka tangram (kogucik rzadzi;)
, nastepnie case na firme z 30 komputerow z windows 95 (LOL!), a potem HIT !
pytania o nałogi, kredyty/zobowiazania finansowe, rodzine, dzieci... Litosci! Taka rekrutacja jest ŻENUJACA ! Czy szanowny członek zarzadu myśli
że to jakiś Google, Apple czy NASA a rekrutacja to CYRK ? Zacznijcie traktować kandydydatów poważnie ! Po stosunku współwłaścicieli do kandydatów - NIE POLECAM !
Niki 2016-03-17 09:09:15
O zobowiązania finansowe pytają celowo. jeśli masz rodzinę i kredyt mieszkaniowy na plecach, to jesteć idealnym kandydatem. Bardzo łatwo będzie cię przymusić do pracy w nadliczbowych godzinach, strasząc cię, że cię zwolnią. BTW nie jestem pewny, czy mogą w ogóle zadawać tego typu pytania.
olka 2016-03-17 15:12:25
Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko młodszego specjalisty ds finansowych to jakiś żart. Z tego co widzę niezależnie od stanowiska zawsze padają te same pytania: nałogi, kredyty, rodzina. Słynna układanka z kogucikiem rządzi - wtf? Czy na podstawie ułożenia klocków oni myślą, że znajdą dobrego pracownika?! Śmiech śmiech śmiech i żenada. Oczywiście sprawdzanie charakteru pisma również ma miejsce. No i sam pan rekrutujący - gentlemanem to on nie jest... A szkoda bo bycie w Radzie nadzorczej chyba do takich podstaw etycznych zobowiązuje. Ogólnie ni polecam!
konrad 2016-04-04 15:45:37
faktycznie, podczas rekrutacji pytają o planowaną rodzinę, dzieci, kredyt. to chyba podpada pod jakiś paragraf ? nie mówiąc już o tym iż osoba rekrutująca pyta o symbole z elektroniki, przebieg studiów i wymianę stacji roboczych z windows 95.. WTF ?!
michal 2016-05-23 17:54:05
Pracowałem w APN 2 lata w dziale technicznym. Ogólnie polecam. Rozmowa kwalifikacyjna nie jest taka ciężka jak opisujecie (byłem na gorszych)...
Praca ciekawa, dużo projektów w obszarze produktów Microsoft. Dostęp do szkoleń i egzaminów za darmo :-) No i dla mnie najważniejsze - atmosfera w pracy...
aska 2016-06-09 15:54:05
Byłam na "słynnej rozmowie" i naprawdę nie ma czego się bać. Owszem osoba rekrutująca próbuję nas "zagiąć" za pomocą kliku zbędnych pytań, ale bez większego stresu.
em 2016-06-17 08:03:14
Przeszłam cały proces rekrutacji i zaczęłam pracę od czerwca. Na razie jestem bardzo zadowolona, super atmosfera i podejście do pracownika. Ludzie pracują tu po kilkanaście lat, co uważam za duży plus.
róża 2016-06-17 08:37:13
Kto by nie został @em jak zwykły account mangaer ma tutaj umowę o pracę, duży socjal nawet jakieś wakacje pod gruszą do tego szkolenia z języków obcych..no sorry mimo, że to korporacja to chyba każdy z nas marzy gdzieś tam o takie stabilności, szkoda, że inne firmy tego nie oferują ;/
Zostaw swoją opinię o APN Promise - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APN Promise