Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

650 zl placi z umowy

były kordynator

tylko najbardziej zdesperowani to wytrzymaja

były kordynator

dokladnie tak chca okrawac wyplaty

jan wroclaw
@były kordynator

prauje mam 5 zl i wyplate 20 kazdego miesiaca i nic nierobie za darmo kase

tzet

VERA teraz płaci 3.50 tzn.ile by nie było godzin płaci 500 zł z umowy. Pan S........ zabierze 50 zł to za 240 g wyjdzie ze 2 zł na g. TO DOJDZIE TEGO ŻE PRACOWNICY BĘDĄ JESZCZE DOPŁACAĆ PANU P.S

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
xxx

Prawda interesują nas sprawy firmy a nie schizy jakiegos robsona i inne głupoty. Pilny temat to to czy na pewno firma chce zabrac nam pieniądze i pod jakim pretekstem

zalando

Ja bym w ogóle miał gdzieś taką "pracę" !!! Co to ma być - brak umowy , brak urlopu ???? Lepiej w Norwegii !!!!!!!!!!!!!!!!!

koordynator

w tym miesiacu juz

tomek

uwaga sawicki mial wypadek rozjebal auto bo jezdził na kontrole na obiekty i miał pecha ale mu sie niefartło to za krzywdy ludzi

Damian

widzisz Jacek B. ten cały robson to zbok pyta Cię czy jesteś Bi niezła parówa. Jest na usługach visiona jako kapo vel kapusta . Za zabraną Nam kasę z kar dostaje dole !!! Donosił donosi i będzie donosił. Firma w takim celu niestety takich trzyma. Ludzie nie odpisujcie na jego posty !!! tu chodzi od odwrócenia od prawdziwych tematów firmy ignorować czuba chodz by nie wiem co pisał !!!!!

Robsson

JACEK B (niewiem to B to Bi?,Baran?,Bezmózgi?) mniejsza oto,powiedz czemu ty taki pusty Jesteś,weź się do roboty a nie narzekasz na Visiona i namnie,nie masz kogoś bliżej?,matki,ojca?,albo siosre zapytać ile bierze? Także cwelu B wruć do budy z której się z łańcucha zerwałeś

Robsson

(usunięte przez administratora)frajerze,nie dość że masz tak samo zjebane nazwisko jak ten co na głowe państwa startuje,a ty za to w Visionie kariere robisz,oo drugie ścierwo chwalisz się że wrocławiak z ciebie i czym się chwalsz głupolu?,to jest śmietnik dolnego śląska,a ztym tekstem że coś ty mi tam gdzieś na mieście,to słabo,tu już tylu groziło,a ty widać ciota Jesteś,nic nie możesz bo zero z wrocławia będzie zawsze zerem.

tomek

teraz bedzie próbowal za te szkody ukarac pracowników sprawdzajcie wyplaty czy wam zaplacili tyle ile powinni

koordynator

doszły słuchy ze kazdy bedzie miał kto pracuje w vere obcinane o conajmniej 50 zł wypłaty tak zarzadził sawicki wiec ostrzegam ludzi bo jestem swiezo po zebraniu

tzet
@koordynator

To od kiedy obniżają kasę ?

Robsson

Wszystkim wam moge obciągnąć na zgode i będzie sztama nie chce być w ryj walony zgoda

Jacek B

Ten Robson , czy tam kto inny podszywający się to faktycznie jacyś idioci. Wypowiedzi bez sensu , słownictwo jak w pornosach i pisać po polsku nie umieją.A Vision jak byli oszustami tak są dalej.AHA - DROGI ADMINIE , SKASUJ TE PROSTACKIE PORNO WYPOWIEDZI , BO PODOBNO TO JEST FORUM NA TEMAT TZW. PRACODAWCÓW - O ILE FIRMĘ VISION GROUP I JEJ POCHODNE MOŻNA TAK W OGÓLE NAZWAĆ. TO NIE JEST CHLEW I ŚMIETNIK ! CHYBA NIE CHCECIE ŻEBY TAK WAS POSTRZEGANO ????

Włodek Duda

Masz się czym szmatławcu chwalić ze za podpiepszanie chlłopaków samochoda kupiłeś debiliuszu Teraz wiecie gdzie i na kogo idą nasze wypłaty jestem rodowitym Wrocławianinem ze łba na miescie masz gwarantowane gnido

Robsson

A co to nieroby śpią???? Wstawać lenie śmierdzące!!!! Na obchód wypiepszać!!!!,banda leni i patałachów!!!!,zarabiać na Robcia tu,autko już mam ale jeszcze kilka bajerów by się przydało,bo wam to OIOM ostatecznie

Robsson

Naprawde ciesze się że jestem tak popularny i lubiany,fajnie z wami spędzam czas na nockach bo jakoś leci tak jak dziś,jak któryś chętny to wpadnijcie do mnie na laske na koniec nocki,a i może któryś mi (usunięte przez administratora) przy okazji wylizać bo byłem przed chwilą klocka walnąć i papier się skończył,a podobno renciaki z Visiona nadają się najlepiej,nawet "regina",wysiada

Robsson

Tak czytam te wasze jakże mądre wypowiedzi i smutno mi bo nie widze mojego kolegi "Oj",tak mi się z nim fajnie pisało,oj,oj,oj,oj niedobrze i tego jedynego tu babskiego kurwiszcza też nie widze,walą się razem????

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa