Opinie o GK Vision Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GK Vision Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w GK Vision Group o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GK Vision Group w Warszawa

alek

poszukuje telefonu do korczaka bo on odpowiada za wyplaty oszukali mnie mniej mi zaplacili

Znajomy
@alek

Z całym szacunkiem nie da Ci nic telefoniczna rozmowa z p.Korczakiem.Nie licz na to,że odzyskasz pieniążki.Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i żeby się udało.Pozdrawiam

MARIAN

To pracuj za 1,5 też może dostaniesz ochłap( to co proponują i kantują niewypłcają nie mozna nazwać wypłatą)Też składam pozew do sadu iraz do prokuratury zawiadomienie-OSZUSTWO.

tzet

Opinie o INTER-POL-SECUITY tam wpisujcie opinie . T.Sawicki to prostak i burak szkoda z mim rozmawiać tylko pozew cywilny.

gdansk

czemu nic nie robicie tylko piszecie my z gdańska pozbyliśmy się inter-polu z prokuratury z nowego portu szkoły

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GK Vision Group, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Ochrony? Podziel się swoimi wrażeniami!
byli kordynatorzy

tomek s. jeśli to czytasz a wiemy ze tak to zobaczysz jak cie urzadzimy juz niebawem beda w firme porzadne ciosy kontrole za nasze krzywdy które przez ciebie otrzymalismy

andrzej

u nas juz weszły pieniadze 1 lipca w opolu i krakowie

dorota

jeszcze nie wpłyneły pieniadze na konto w regionalnej dyrekcji dróg w kozieglowach i czestochowie ciagle opózniaja wyplaty nawet potrafia tydzien czasu pózniej zapłacic w tamtym miesiacu 04 czerwca wplacili ta firma to straszni wyzyskiwacze i chachmenci

grześ

a jak tam te dwie tanie panie do towarzystwa nowacka i maksimowska dalej pracują na wrocławiu ??????

racibórz

czesc ludzi dostala kase ale mniejsza niz bylo mówione a czesc jescze nie dostała ale oni w chuja leca z ludzmi pracy ten pasibrzuch sawicki

0poczno

nie ma kasy (usunięte przez administratora) ta VERA

tzet

Opinie o INTER-POL-SECUITY pana T.Saw

tzet

To jest celowe działanie żeby nikt się nie skarżył na firmę ,pracodawcy tez przeglądają posty o firmach co oszukują pracowników nowe posty można wpisywać na AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA INTER POL SECURITY SP Z O O Pana S.

Robson

jak (usunięte przez administratora) cos zaczynasz to skonvcz zdanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STANISŁAW
@Robson

SZUKAM KONTAKTÓW Z OSZUKANYMI MOŻE RAZEM COŚ ZDZIAŁAMY

Ekipa Patrola

Kłamliwy człowieczku uważaj bo nawet w sieci nie jesteś anonimowy. Firma TS.PATROL NIE MA NIC WSPÓLNEGO I MIEĆ NIE BĘDZIE Z FIRMĄ VISION !!! Tomasz S. to inny Tomasz S. podobienstwo nazwisk i tyle w temacie !!!

xxx

Do budy sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bez komentarza !!!!!!!!!!.

Juras

Dno i tyle tzet masz rację szkoda komentować tego błazna ronsona robsona czy jak im tam !!!

kowek

tak potwierdzam wrocławianie to dupki

były kordynator

wroclaw jest pod niemiecka granica wiec ta mentalnosc tych niemalze niemców jest inna niz w całej polsce te profaszystowskie odpady tylko skarza i donasza do prokuratury

Daniel
@były kordynator

Wiesz już dla czego jesteś BYŁY Kontrolny jak nie to wczytaj się w swój wpis zero kultury zero ogłady burak taki po prostu !!!!!

Pracownik etatowy

Wszystko to jest (usunięte przez administratora) warte ! Wiem , bo jestem człowiekiem ,który pracował na umowę o pracę , zawsze urlop 26 dni , pieniądze na dzień przed terminem ( czyli 9 - go , a jak wypadał weekend to jeszcze wcześniej ). Te wszystkie "firmy" to mega syf !!! Po co w ogóle u nich pracujecie ??? Nawet te największe i najlepsze to wielkie (usunięte przez administratora) bo płacą grosze - choć te lepsze grosze i przynajmniej na czas. Ale zapier....lasz swoje i nie masz życia prywatnego !!! A pan prezes Johnnie Walkera pije na Bahama i najlepsze laski obraca z Twojej ciężkiej pracy. A Ty człowieku na szóstą rano czy + 40 czy - 25 cały rok na okrągło i tylko praca - dom - praca- dom. Już lepiej się zastrzelić niż takie życie.

No na pewno

Ty były koordynator jaki ty bys był szef skoro piszesz takie słowa jak (usunięte przez administratora) tu juz jeden taki słowa wypowiadał niejaki r.son ale pestka ty piszesz o szacunku do ptacownika jak ty takie teksty walisz. Obiekty masz i firmę jak tak to jaką i gdzie. W takim razie po co zyjesz visionem nie wiesz to ja ci powiem bo nigdzie indziej cię nikt nie wysłucha ludziom w pijackim zwidzie zawsze się wydaje ze mają firmę i są kimś kac weryfikuje jednak wszystko !

Andrzej w

Ja pracuje na ask wrocław od 3miesiecy co miesiac mam 300g i 4zł mam 1200w vision security zawsze mam do końca miesiaca.mam telewizor łózko i śpie.0kontroli.w juventusie.4.50i co godzine punkty odbijac kontrol 3razy dziennie w ranger innych firmach to samo tu spie mam wysoką emeryture w za 1200w ciszy spokoju siedze.a jak komus niepasuje to robson i inni w kazdej chwili z vision security moze odejsc po co za grosze siedziec a jak robson pije to za picie niepłacą.

byly koordynator vision group

Słuchajcie dzieciaki wiecie dla czego tak malo płaca . bo to stawka ryczaltowa i więcej nie mogą wam dac . bo praktycznie firma by nic nie zarobiła siedzialem w przetargach w tej (usunięte przez administratora) firmce . na szczęście zalozylem swoja agencje ochrony i moi ludzie maja dogodne warunki i pensje bo ja nie biore gownianych obiektów jak vision Group ja własnej firmie sam się zajmuje przetargami pozyskiwanie Klientow . i przede wszystkim mam szacunek do swoich ludzi nie robię w balona tak jak robi ts . to gruby (usunięte przez administratora) który nie umie przyznać się do błędów . pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o GK Vision Group - Warszawa

GK Vision Group
1.4/5 Na podstawie 361 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 26 lok. 1019
    00-133 Warszawa