Poznań

Opinie o Poznańskie Zakłady Koncentratów Spożywczych "Amino" (późniejsza CPC Amino i Bestfoods Sp. z o.

amino 2009-09-29 09:22:11
poszukuje pilnie stałej pracy .pozdrawiam
AliRad 2010-03-06 22:42:57
Teraz to już Unilever Polska- patrz Unilever , a Ci co pracowali kiedyś w CPC Amino/ Bestfoods Polska - wspominają tą Firmę jako bardzo dobrego pracodawcę, dbającego o rozwój pracowników, stosującego najlepsze praktyki biznesowe.
AliRad 2010-03-06 22:43:06
mniam 2016-04-28 15:37:50
Ja widziałem te koncentraty i bardzo polecam @romek.
Zostaw swoją opinię o Poznańskie Zakłady Koncentratów Spożywczych "Amino" (późniejsza CPC Amino i Bestfoods Sp. z o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poznańskie Zakłady Koncentratów Spożywczych "Amino" (późniejsza CPC Amino i Bestfoods Sp. z o.