Opinie o DENSO Poland Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DENSO Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DENSO Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DENSO Poland Sp. z o.o. w Mysłowice

Kacper Nowy wpis

Firma to (usunięte przez administratora). Pracowałem tam na zleceniu - zatrudnienie na funkcje programowania, ta jasne tak naprawdę myj kartony - wypuszczenie na przerwę 5 min za późno ok... przyjście minutę za późno awantura - bhp nie istnieje - jako że pracowałem zima nie raz wracałem zmarznięty bo na hali 9 stopni Unikać!!!

Zofia Nowy wpis

Hejka, zaniepokoiła mnie ta informacja o tym, jak daleko trzeba rzekomo do pracy tam dojechać, czy nadal tak jest, czy są jakieś autobusy pracownicze, jak to wygląda? Może po prostu trzeba wziąć własne auto pytanie czy wtedy oddadzą za paliwo?

CAMA Nowy wpis

W fimie pracowałam na zleceniu przez krótki czas, praca nudna nawet bardzo okropna pod tym względem zimą na hali zimno a pani kierownik miała to głęboko w... przychodzisz na programowanie liczników a ci każą ci być pudła no śmieszne albo ciąć kartony. Dla chętnycg mam nagrania gdzie widać że na hali jest jedynie 9 stopni

Magdalena

Jak wygląda w tej firmie zatrudnienie? Można liczyć na umowę i satysfakcjonujące wynagrodzenie? Zaglądająca na ich stronę wypadają na rozwojową firme, a jak jest obecnie? Napiszcie czy polecacie pracę w Denso?

typowyseba Nowy wpis
@Magdalena

Obecnie w firmie przyjęto kilka nowych osób w związku z nowym dużym projektem. Minusem jest to, że niestety nie jest produkowany w Mysłowicach, tylko jest sprzątanie po pracownikach z Korei. Odkąd prezes zmienił się w tamtym roku o wiele lepiej wygląda to pod względem finansowym.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie DENSO Poland Sp. z o.o..
Patryk

Edymax okrada ludzi nie polecam tej pod firmy . Też trzymajcie cie zdała od pracy w Adient w Boże praca straszna i trzeba dojeżdża 60km w jedną stronę

Bartosz

Może podpowiecie co aktualnie słychać w firmie? Warto aplikować?

Bob

Czy są jakie aktualne opinie o firmie?

Maja

@Sztapel uważasz, że wystarczyła zmiana jednej osoby, żeby wszystko się w firmie DENSO Poland na dobre ułożyło? A z jakiego powodu zostało zmienione stanowisko kierownika produkcji? Zauważono, że za jego kadencji nie było najlepiej?

Dorota
@Maja

zmiana kierownika wprowadza kolosalne różnice

Sztapel

Denso to bardzo fajna firma. Obecnie wyklarowala sie dobra ekipa pracownikow i wyglada na to, ze na produkcji zapanowala harmonia i spokoj, a to wszystko dzieki zmianie na fotelu kierownika produkcji. Jesli chodzi o pracownikow biurowych to rowniez jest ok. W koncu wszyscy robiom co maja robic.Szkoda ze z szefami nadal ciezko sie dogadac ale jest juz lepiej niz wszesniej. Wiele sie zmienilo na lepsze od poczatku firmy i tak 3mac.

Maja

I jak @alicja84 zdecydowałaś się na pracę w DENSO Poland? Jeżeli tak to powiesz coś na ten temat? Na jakie warunki mogą liczyć nowi pracownicy? Co oferuje dodatkowo pracodawca dla swoich pracowników? Wszystko, co jeszcze dodasz od siebie może być ciekawe dla innych osób.

alicja84

Czy wybiera sie ktos do pracy w Liberec EDYMAX DENSO po swietach tj. 19.04.17 Jesli tak prosze o kontakt m3gi1984gmail.com Dostalam tam oferte pracy i nie wiem czy sie zdecydowac czy nie?

Maja

@szefunioco sprawia, że zamierzasz zrezygnować z pracy w DENSO Poland?

szefunio

Odchodzę, dłużej tak nie wytrzymam...amazing

samaprawda

Z praca prawie na akord moge się zgodzic. Czlowiek daje z siebie wszystko a i tak znajdzie sie cos do czego sie przyczepia... Niezle sie trzeba napocic zeby norme wyrobic a za wyrobiona norme i tak nic nie ma dla pracownikow, wiec ja sie pytam po co sie tak starac?? Jezeli Cie lubia to nagradzac beda i w sumie wiekszych problemow miec nie bedziesz ale jak juz podpadniesz to co by sie nie dzialo nagrodzony nie bedziesz a upominany owszem. To jest typowy (usunięte przez administratora) bo dawno sie nie spotkalem zeby sie slowem nie bylo mozna odezwac czy na telefon spojrzec bo to przeciez takie starszne i w dodatku ludzie stoja za pracownikami i im czas licza co by jeszcze wiecej robic. Na hali zimą jest zimno jak diabli a latem mozna sie tam ugotowac. Warunki do pracy nie najlepsze, oswietlenie marne a syf taki ze szkoda pisac... Nadgodzin jako tako nie ma, czasem na magazynie sie trafia. Weekendy wolne. Nocek nie ma. Umowy o prace. Wynagrodzenie marne, premii nie ma. W sumie to jest- frekwencyjna ale w momencie kiedy wybierasz urlop ktory Ci sie nalezy w formie urlopu na zadnie takowa premia Ci nie przysluguje. To samo tyczy sie L4, zamiast zabrac np. 25% premii, biora Ci calosc. Fakt, bezsensu takie procentowe odbieranie premii bo i bez tego jest jej tyle co kot naplakal.. O awansie nie ma mowy bo to jest tak mala firma ze nie ma miejsca na takowy ale jezeli juz taka sytuacja ma miejsce to awansuja ludzie ktorzy nie powinni i sa oceniani nie pod katem pracy niestety. Urlop zaplanowany byc musi do 20 na kolejny miesiac. Przeciez kazdy wie miesiac wczesniej ze cos Ci moze wypasc.. i 10 dni jak nie wiecej jest planowane przez firme bo w wakacje jest przestoj. Jezeli musisz wyjsc troche wczesniej to nie ma problemu zeby sie dogadac i odrobic to inny dzien. Bylem tu chwile ale zdecydownie radze szukac pracy w innej firmie, szkoda sie tutaj uzerac ale jezeli ktos lubi wyzwania i prace charytatywne to serdecznie zapraszam :)

Misiek

Mozna powiedziec ze praca na akord! 2100 -2200 brutto mala firma ok 50 os.. z czego 24%to biuro zakaz rozmawiania,telefonow bron Boze L4 czy tez UZ bo tracisz b.niska premie. Duzo rzeczy jest zwalanych na pracodawcow czyli "Koreanczykow" a tak naprawde to Polak Polakowi klody pod nogi... Jezeli chodzi o awans to nie jest człowiek oceniany za prace tylko "lubie " albo "nie lubie" glowie praca dla kobiet. Brak premii - procz jw wspomniane " frekwencyjnej ". Pracowalo sie tam i nie polecam czlowiek wychodzi zmeczony ,zniechecony i zyje nadzieja (A moze..)

Prawda@123

Jeżeli chodzi o firmę Denso to słabo ! Od kilku lat obiecują premie produkcyjne które powinny być z góry tak naprawdę bo ludzie wyrabiają pewne normy i zamówienia,mimo tego nie ma nic prócz pustych obietnic. Zarobki najniższa krajowa po roku ,dwóch 100zł podwyżki i to by było na tyle mega słaby socjal

sam man

a top jest jakieś rozróżnienie na małą i dużą premie? podaj proszę więcej szczegółów na ten temat, najlepiej po prostu konkretną stawkę finansową o jakiej tutaj mówimy. al;e cóż, to jest taka azjatycka kultura pracy i pracownik winien się do niej dostosować

Yosemite Sam

Większość polskich pracowników jest jak do rany przyłóż, ale Koreańczycy zdają się coraz bardziej gubić w świecie swojej dziwnej logiki i kalkulacji. Atmosfera w biurach jest dobra między polakami, ale żółci strasznie cenią sobie cisze - wręcz chorobliwie. Ostatnio coraz ważniejsze "oszczędności" (czyt redukcje) - niedługo sytuacja może być taka że nagła (albo też planowana...) nieobecność 1-2 osób na zmianę spowoduje problemy z procesem produkcji/wysyłki. Stawki dla produkcji/magazynu słabe w porównaniu do innych firm... Większość idzie dla żółtych ofc... (duża większość - 1 żółty zarabia jak 4-5 polaków, no ale to pewnie standard). Jeden z niewielu plusów to brak nocek i sobót, ale znaczy to też że ludzie nie mogą dorobić na nadgodzinach, bo tych Koreańczycy po prostu nie chcą dawać, a jak już to pojedynczym pracownikom. Robota w każdym z działów nie jest trudna i człowiek powinien spokojnie ogarnąć nowe obowiązki w tydzień czy dwa, gdzie Polacy zawsze pomogą i pokażą... niestety pewni ludzie mają unikalne kryteria wymagań, więc proszę się nie dziwić że mimo wyższych kwalifikacji/doświadczenia, stanowisko/awans dostała osoba jakby nie patrzeć słabsza. Koreańczycy myślą że dalej są u siebie i że ich zwyczaje i zasady są szeroko rozumiane i akceptowane przez Polaków - akurat - różnice kulturowe aż kłują w oczy. Urlopy rozpisywane do 20 każdego miesiąca - "Pracownik powinien być w stanie zaplanować gdzie i kiedy musi coś załatwić/kiedy nie będzie w stanie przyjść do pracy.", inaczej tylko urlop na żądanie (co skutkuje utratą małej premii, tak samo L4) Urlop... 10 dni w roku jest z góry narzucone gdy firma wstrzymuje produkcje w lecie.

Zostaw merytoryczną opinię o DENSO Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w DENSO Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DENSO Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DENSO Poland Sp. z o.o.