Opinie o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. w Pietrzykowice

nie polecam

Dzień dobry, jakiś czas temu aplikowałem na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki i otrzymałem zaproszenie na rozmowę. Rozmowa wyglądała tak, że oprócz pani z (usunięte przez administratora), spytał się mnie czy znam angielski oraz czy dobrze sobie radzę w excelu. Na oba pytania odpowiedziałem twierdząco. Następnie opisano mi jak wyglądałaby praca na tym stanowisku, po czym podziękowano mi za udział w rozmowie i oświadczono, że tak u nich wygląda pierwszy etap. Na drugi etap już zaproszenia nie otrzymałem. Na jakiej podstawie mnie skreślono pozostaje dla mnie zagadką, ale z pewnością nie jest to profesjonalne, żeby skreślać kogoś po zadaniu mu dwóch pytań o znajomość angielskiego i excela (oba znam dobrze). Straciłem tylko czas i pieniądze na paliwo. Na szczęście nie musiałem brać wolnego, żeby wziąć udział w tej "rozmowie".

Zainteresowana

Mam pytanie czy pracują tam Panie na stanowisko operator maszyn?

@Zainteresowana

@ ZAINTERESOWANA na produkcji w Aircom pracują zarówno Panie jak i Panowie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 71 721 33 23.

Kamila

Dziękuję Ci za tę opinię. Wiele napisałeś o klimacie wśród pracowników i kadry zarządzającej w Arcom Automotive, socjalu, kwestii rozwoju. Czy zechciałbyś dodać coś od siebie na temat zarobków u tego pracodawcy? Myślę, że dla wielu osób, rozważających pracę tam może to być decydujący czynnik. Pytam zresztą nie bez powodu - Arcom Automotive rekrutuje obecnie na kilka stanowisk: https://pracodawcy.pracuj.pl/aircom-automotive-sp-z-o-o-sp-k,852

Czy jest wolne miejsce, chciałem by pracować, na długy termin?

@Andrzej

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 71 721 33 23.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Były już

Pracowałem , dobrze że już nie . (usunięte przez administratora) Atmosfera gorzej niż fatalna , omijać zdala.

KASIA

Ile jest zmian w tej firmie?

Kyriake
@KASIA

3 zmiany

@Kyriake

A czy grafik jest elastyczny i pracownik może dopasować go do swojej dyspozycyjności, czy jest on z góry ustalony? Czy za pracę w nocy jest przyznawany jakiś dodatek? Dla wielu osób będzie to decydująca kwestia. Napisz proszę w kilku zdaniach, jak postrzegasz pracodawcę, czy jesteś zadowolony ze współpracy?

Bezrobotny

Jest ogłoszenie na lidera zmiany produkcyjnej-wie ktoś ile takiemu płacą? Robota na 2 czy 3 zmiany? Nie wiec czy tracić czasna rozmowy jak dają 2000 netto i uważają, że to kokosy...

Były
@Bezrobotny

Nie polecam , tam jest taka rotacja że już nikt nikogo nie poznaje. Praca nie jest stabilna i sama ukraina.

Kyriake
@Bezrobotny

liderzy zarabiają mniej więcej tyle samo co pracownicy produkcji a mają o wiele większą odpowiedzialność rzuconą na barki

Joanna

Pojawiły się w sieci trzy nowe oferty pracy w Aircom Automotive Sp. Z o.o. Sp. K. Możecie m.in. aplikować na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Pracodawca oferuje swojemu pracownikowi kursy języka angielskiego i niemieckiego. Jak osoby aktualnie pracujące w tej firmie, mogą ocenić poziom takich kursów? Czy każdy pracownik, może korzystać z takiej możliwości?

Jerzy

Rotacja to jest akurat w dzisiejszych czasach zupełnie normalne zjawisko(usunięte przez administratora)

Kolbendichtung

Tak, możesz śmiało próbować do działu utrzymania ruchu bądź na produkcję. Pozdrawiam zadowolony pracownik.

Joanna

@Jola jak możesz zobaczyć po najechaniu na ikonkę przy moim imieniu, jestem redaktorem serwisu gowork.pl Zależy mi na poznaniu firmy oraz Waszych doświadczeń związanych z Aircom Automotive, tak aby osoby które będą szukały informacji na temat firmy znalazły tu odpowiedź na swoje pytania.

Joanna

Pracujesz w Aircom Automotive? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Jakie są największe plusy pracy w firmie?

Jola
@Joanna

Masz zamiar rozpocząć pracę w tej firmie ?

tak

Świetnie, że atmosfera opiera się u nich na przyjacielskich relacjach, bo dbałość o dobre stosunki to teraz zdecydowana rzadkość.

helena1245

Bardzo fajna praca

mariusz

słuchajcie, a jak wygląda firma obecnie, chodzi mi o sam wygląd, bo słyszałem, ze miał byc remont i nie wiem na czym w końcu stanęło.. pewnie na produkcji nic się nie zmieniło, ale moze w innych działach tak. Czekam na nowinki od Was, bo nie wiem czy aplikowac do nich czy nie za bardzo, bo głosy są różne

Kawa

Czy Aircom buduje nowa hale?

Ktoś

Super pomysł - widać, że firma sie rozkręca skoro robi Wigilię w takim fajnym miejscu :-)

Pestka

Co myślicie o Wigilii we wtorek we Wrocławiu?

Zawiedziona.

Było miło i .....się skończyło. Dzisiaj kierownik pokazał miejsce pracowników produkcji i kim dla Niego są-nikim! Straszenie zwolnieniem dyscyplinarnym za niewykrycie braku przed montażu...MASAKRA! Nie myli się tylko ten,który nie pracuje lub przesiaduje non stop na zwolnieniu lekarskim! Bić rekordy,pracować na wadliwych maszynach i jeszcze sprawdzać detale? Oj myślę,że wyraźnie pokazuje to nasze miejsce w szeregu. A przyjęcie paru nowych osób nie oznacza,że będą lepsi od starszych!

PJ

Naprawdę było fajnie. Na początku trochę sztywno ale potem wszyscy się rozkręcili. Fajnie poznać osoby z którymi się pracuje. Dobry pomysł takie spotkanko. Ciekawe kiedy następne? Oby nie w środku tygodnia;)

Zostaw merytoryczną opinię o Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.
1.8/5 Na podstawie 161 ocen.

Aircom Automotive Sp. z o.o. Sp. k.