Opinie o Fawor SPC w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fawor SPC. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fawor SPC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fawor SPC w Poznań

Klara Nowy wpis

Samych sprzedawców też niby szukają u siebie na stronie i nie wiem czy jest to aktualne ogłoszenie czy ktoś go po prostu nie zdjął. Czytam, że dają premię uzależnioną od wyników, ale zacznijmy od samej podstawy. Ile tej pensji podstawowej można dostać? Praca est od poniedziałku do soboty i chciałabym się upewnić czy każda sobota jest pracująca.

Xxx Nowy wpis

Witam myślę o zatrudnieniu jako sprzedawca w tej firmie czy ja polecacie? Jaka pensja jakie traktowanie?

99 Nowy wpis

Kto w faworze pracował, ten się w cyrku nie śmieje. Zero szacunku do pracowników i wszawe grosze jako "pensja". Kierownictwo posady wygrało chyba w paczce chrupek, bo ciężko nazwać tę kadrę poważną.

Marina Nowy wpis
@99

W czym przejawia się ten brak szacunku do pracowników? Grosze jako pensja? To może podasz widełki, abyśmy mogli się upewnić, czy faktycznie jest tak źle? Rozważam aplikację w to miejsce... Liczę na odpowiedź.

Boguśka

Widział ktoś, że szukają kierownika sprzedawcy dalej na stronie? Ale głównie do pracy jako sprzedawca, tak jak tu ktoś zauważył. Umowa jest na stałe? Bo ktoś tu pisał, że kadra managerska tak ma, ale to stanowisko jest takie pół na pół w sumie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fawor SPC. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Chyba pow. 10 lat kupujemy czysty chleb razowy w sklepach "Faworu". Sklep przy ul. Chartowo został zlikwidowany. Pozostał na sklep w desce na Os. Rusa. Z przykrością stwierdzamy, że od kilku miesięcy pogorszyła się jakość chleba. Chleb w przekroju jest jaśniejszy, bardziej zbity "zakalcowaty" oraz suchy. Posiada zapach mąki a nie zakwasu. W chlebie są pojedyncze nasiona słonecznika. Czy zmieniona została receptura? Jeżeli nie nastąpi poprawa jakości zrezygnujemy z dalszych zakupów. Tak dla informacji jesteśmy absolwentami dawniejszej Akademii Rolniczej wydz. Technologii Rolno-Spożywczej.

Kryśka

Cześć, zajrzałam sobie na stronę, bo tutaj nie widziałam żadnych nowych ofert. I tam mnie zaciekawiła ta na Kierownika Sprzedawcę, jednak napisali, że większość pracy to jednak obowiązki sprzedawcy. A zarobki bardziej kierownicze czy tak samo? Ile więcej ma taka osoba od zwykłego sprzedawcy?

Aneta

Z tego co pisali kiedyś podobno słabo z premiami było, bo plany je blokowały. Ciekawa bym była mimo wszystko ilu osobom się udawało je wyrabiać i w jakiej wysokości. ktoś się pochwali wynikami? Jaki jest teraz poziom rotacji wśród sprzedawców czy są osoby pracujące o wiele dłużej?

Urszula

Czyli podstawa to ta najniższa? A premie w zamyśle to chyba jakieś miały być? Tak przynajmniej tutaj pisali. To ile tak na prawdę się tutaj zarabia? Tą najniższą?

Iga
@Urszula

Tak, tą najniższą niestety. Gdyby nie podnieśli najniższej to by była jeszcze niższa.

Anka
@Aneta

Premie są za standardy za obrót i marże. Większość sklepów je otrzymuje. Nie są to kolosy ale ok 400 zł netto. Z drugiej strony jak komuś jest tak źle jak pisze to dlaczego pracuje tu od lat? Większość kadry ma umowy na stałe pracują po wiele lat. Kierownicy także z dużym stażem.

Anka
@Iga

Tak najniższa krajowa to w tym roku 3490 brutto od lipca 3600 zł jak pracodawca zatrudnia 100 osób w sklepach to płaci im zaledwie z premiami 500 tys złotych miesięcznie z zusem składkami itd. Załóżcie własny sklep i zatrudnijcie personel. Opłaćcie czynsz, prąd i inne opłaty. A potem piszcie takie pierdoły.

Samuel

Zawsze można szukać innej pracy a nóż uda się znaleźć równie dobrą?

Ola
@Samuel

Uda się na 100%. Niech do Fawora wraca to co firma daje pracownikom...

@Samuel

Zawsze da się znaleźć coś lepszego niż praca w firmie Fawor.

Samuel{a}
@Samuel

Cześć Pani{e} Prezes! Czemu pod takim loginem się przedstawiłeś{Aś} ? Mi się udało znaleźć lepsza, lepiej płatna pracę w warunkach o których nikt nie śnił. Jeśli ktokolwiek jeszcze ma odwagę niech ta prace zmienia. Fawor lata swietnosci ma już niestety za sobą. Pozdrawiam

@Ola

A daje dużo. Stałą prace na umowę o pracę a nie śmieciowkę. Firma wypłaca wynagrodzenie na czas. Są premie. Nie pracujemy za najniższą krajową. Wynagrodzenie jest opodatkowane i ozusowane. Nie „pod stołem” jak inne piekarnie z Poznania i okolic.

@Samuel{a}

Skąd takie podejrzenie?

Aneta

Jaki człowiek taka opinia, ale skoro twierdzisz, że serio dają dużo to dla ludzi tutaj dobrze. Już ogromnym plusem jest przekroczenie progu najniższej, a ile te premie wynoszą aktualnie? Bo widzę, że to zależy od jakiegoś planu, ale ile tak średnio się trafia?

Niko

Piszesz bzdury, wynagrodzenie brutto 3010 za pełen etat !!! To jest najniższe możliwe wynagrodzenie, skandal !

Niko
@Aneta

Plany tak wyśrubowane że premii nie zobaczysz !

Fawor SPC wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Sprzedawca.

Janek

Lepiej pracować w Biedronce niż w tym kolchozie

Firma w związku z nowymi otwarciami poszukuje pracowników. Oferty można znaleźć na Olx zakładka praca lub www.fawor.pl

@Janek

O, a inne opinie z ostatniego czasu są pozytywne. Czemu źle oceniasz tu pracę? Słabe zarobki są?

@Piotr

Prezesie Nie udawaj że jest tak dobrze. Lepiej nie komentuj bo napisze coś czego byś nie chciał

Ilona
@Janek

aż się boję o co może chodzić...:) napiszesz prawdę? :D

@Ilona

No proszę jak szefostwo ustawiło sobie powiadomienie o nowych komentarzach. Od razu reaguje. ???? ????

@Janek

Ej faktycznie szybko. Ale czemu niby mieliby się podszywać pod kobietę? Będziesz pisał coś więcej czy się boisz jego reakcji?

M.B.

Wymagająca ,stawiająca na jakość od pewnego czasu poprawiająca ogólny wizerunek całej firmy !!!!! Życzę Jak NAJLEPIEJ !!!

@M.B.

Ponieważ firma staje się nowoczesna.

Czy pracuje jeszcze ta Czarna Mamba zwana p. Dyrektor?

bis

Najniższa krajowa bez premii.

Wynagrodzenie podstawowe oraz premia wynikająca z realizacji planu ustalanego dla danego sklepu.

Jakie godziny pracy obowiązują w Fawor SPC?

Zwykle 5-13 i 10:30-18:30 tak pracują sklepy. Centrala 7-15 lub 8-16

klient

Mam pytanie dlaczego pracownicy w sklepie nie noszą maseczek, mają bezpośredni kontakt z żywnością, może firma ma jakieś swoje wytyczne w tym temacie, więcej nie pojawię się w waszym sklepie (Literacka Poznań)

Pracowniczek

Nie pilecam firmy. Nie dba o pracownika, dba o własny tyłek tylko A pracownik ma robić i to za marne grosze, na sklepach brudne ściany....sprzęty do naprawy A niema komu tego pomalować i naprawić.. porażka

witam, a jak wygląda praca na cukierni? jakie towarzystwo, kierownictwo, system zmianowy? jestem zainteresowany pracą, ale nie wiem czy warto

Jonasz

Firma dobra to i wymagająca. A tak w ogóle to do pracy idziemy pracować.

Swój

Pracowałem za ucznia na P 20 kierownikiem był pewien pan za którym nikt nie przepadał . Za jego rządu piekarnią i sklepem to lekko nie było. Ciągle gnał do pracy najlepiej jak by człowiek pracował 24h w ciągłym ruchu . Z tego kierownika to też był niezły miglanc do czasu . Tak długo wodę w dzbanie nosił aż ucho urwał i musiał się pożegnać z firmą Fawor . Potem przyszła pani kierownik z P 6 i pracownicy bardzo sobie chwalili . Ja już wtedy nie pracowałem w tej firmie .

Czy pracownicy Fawor SPC chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak są integrację ale tylko pan z biura.. Zero szacunku dla pracownika

Integracje są wyjazdowe w formie zawodów sportowych ostatnio nad jeziorem było. Uczestnicy byli ze sklepów piekarni i cukierni długo lista była otwarta wiec nie piszcie o biurach tylko. W tym roku pewnie tez będzie ????

Aleksandra

Pracowałam w tej "firmie" naszczęście krótko. Zarobki to śmiech na sali, najnizsza krajowa przy drożejącym standardzie życia. Jest to dobra praca dla osób, które w między czasie szukają czegoś ambitniejszego, bo można ją z dnia na dzień rzucić z czystym sumieniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fawor SPC - Poznań

• Jak się pracuje w Fawor SPC?

Zobacz opinie na temat firmy Fawor SPC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fawor SPC?

Fawor SPC