Opinie o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łazienkaplus.pl S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łazienkaplus.pl S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

Jako użytkownik ważne dal mnie jest to, żeby moje potrzeby zakupowe zostały wysłuchane. W ŁazienkaPlus jest świetna obsługa, mili ludzie i szeroki asortyment

Yanda

Tez moge napisac tylko z perspektywy klienta, dlatego napisze,ze obsluge oceniam wzorowo. Mili, fachowi sa

Klient

ja patrzac z perspektywy klienta mysle,ze takie sklepy jak Lazienka+ to ogromna wygoda. ciesze sie,ze mozna bez najmniejszego problemu kupic fajne rzeczy, w nizszej cenie

ahha

lazienka plus jest spoko:) Z punktu widzenia klienta jestm mea zadowolona

Rekrutacja składała się z trzech testów uzupełnianych online- pytania dotyczyły tego jakbym sobie poradziła w różnych sytuacjach z klientami, jakie mam wymagania finansowe itp. Po każdym teście musiałam dostać pozytywną odpowiedź, żebym mogła podejść do kolejnego testu. Wszytko przeszłam, dostałam informację, że mam pracę. Dostałam wiadomość, że umowa będzie gotowa do podpisania następnego dnia i czy miałabym chwilę wolnego na spotkanie online (w ten sam dzień, tylko kilka godzin później), żeby mogli mnie wprowadzić i dołączyć do czatów dla pracowników. Napisałam, że nie mogę w tym dniu, mogę następnego dnia. To był ostatni kontakt ze strony tej firmy. Ani ta wiadomość ani żadna kolejna nie została już odczytana, rekruterka telefonów nie odbierała xd. Minęły trzy miesiące i wiem, że nie dostałam pracy, ale powinnam dostać jakąkolwiek informację zwrotną.

Standardowe, dotyczące różnych scenariuszy z klientami

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
nika

do Mirka- to dlaczego już nie pracujesz, skoro wszystko było "zasadniczo oki"?

ewa
@nika

Bo moze znalazl cos lepszego i za wiekszą kasę????! nie pisał, ze praca była jego szczytem marzen, tylko, że OK. czego wiec sie czepiasz!?!

banksa

Najlepsza strona jezeli chodzi o armature:) taki wybor jakiego w stacjonarkach nie widze:) Pozdrawiam

Łen

Firme oceniam bardzo dobrze. wspanialy wybor armatury:) FAchowe doradztwo i szybka wysylka.

Mirek115

Zgadzam się z poprzednikiem. Ciągłe stresowanie pracownika, praca pod presją. Zero motywacji, wynagrodzenie prawie zawsze z opóźnieniem i oszczędność dosłownie na każdym kroku. Jeśli firma oszczędza na papierze to możesz zapomnieć, że kiedykolwiek doczekasz się chociaż nikłej podwyżki. Z plusów można wymienić dobrą atmosferę, choć i tu znajdą się czarne owce.

@Mirek115

Byłem pracownikiem tej firmy bardzo długo i nie zgodzę się z opinia ze pieniądze nie były na czas. Szefostwo trochę z głową w chmurach, ale zasadniczo oki.

M.
@Mirek115

Kolejny przykład opinii, której prawdziwość ma się nijak do rzeczywistości. Brak możliwości weryfikacji prawdziwości prezentowanych wypowiedzi, chociażby przez jakikolwiek dowód na pracę w firmie, którą się ocenia pozostawiają niesmak i podważają wiarygodność całego procesu opiniotwórczego.

E.

Trafiłam tu przypadkiem i nie mogłam pozostawić tego bez komentarza. Co za bzdury tu czytam pracuje w tej firmie 8rok, ani razu wypłata nie była opóźniona takie wypowiedzi tylko psują wizerunek firmy!! A i nie przypominam sobie nikogo o takim imieniu, aby z nami pracował..

E.

Jestem zażenowany. Pracowałem tam sześć miesięcy jako manager. [usunięte przez moderatora]. Można było się dogadać z szefostwem (które tez mało zarabiało) ale po co ciągle rozmowy i stresowanie pracownika ciągłym przypominaniem, że ma zrobić to i tamto. Nie polecam tej firmy nawet studentom. Firma[usunięte przez moderatora] i oszczędza nawet na papierze toaletowym. A wypłata często spóźnia się dwa miesiące. Przykro mi mówić takie słowa, bo polubiłem tamtejszych ludzi, jednak ta firma ma problem z lojalnością. Pozdrawiam

M
@Marcin

Panie Marcinie nie pracował Pan w naszej firmie. W związku z powyższym Pana opinia nie do firmy Łazienkaplus.pl S.A. się odnosi. A jeśli celowo wprowadza Pan w błąd potencjalnych użytkowników portalu to jest to już działanie na szkodę. W całej historii firmy nigdy nie było nawet dnia spóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia i już samo to stwierdzenie dyskredytuje Pana uczciwość jak i rzetelność Pańskiej opinii. Niestety nie mieliśmy okazji wzajemnego polubienia gdyż nie mieliśmy okazji się poznać.

Zostaw merytoryczną opinię o Łazienkaplus.pl S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Łazienkaplus.pl S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Łazienkaplus.pl S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łazienkaplus.pl S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łazienkaplus.pl S.A?

Kandydaci do pracy w Łazienkaplus.pl S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łazienkaplus.pl S.A
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Składowa 17
    62-023 Poznań