Opinie o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Łazienkaplus.pl S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łazienkaplus.pl S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łazienkaplus.pl S.A w Poznań

Tifek

To (usunięte przez administratora)! Piszą sobie świetne opinie a w rzeczywistości (usunięte przez administratora)ostarczyli zupełnie inny przedmiot niż ten opisany i zamówiony a teraz nie chcą przyjąć reklamacji! Nie interesuje ich nawet prawo zwrotu przez konsumenta towaru kupionego na odległość. Zalecam trzymać się od nich z daleka!

@Tifek

Pragnę przypomnieć, że to portal dla potencjalnych pracowników. Takie opinie można napisać na FB lub na Google. To nie jest miejsce od tego. Proszę nie zaśmiecać forum.

Alan
@Tifek

To prawda sam tego doświadczyłem. Dostarczyli zły towar i po zareklamowaniu, powiedziali, że odrzucają, bo nie ma opakowania. Nigdzie w warunkach nie piszą, że trzeba mieć opakowanie!!!! Nic dziwnego, że dużo pozytywnych opinii na Opineo, skoro negatywne są odrzucane, pozytywne przechodzą bez weryfikacji

lou
@Tifek

to prawda, standardy wewnętrzne i poziom obsługi poniżej krytyki

PATRYK
@Tifek

Oj to ja nie wiem z jakiej łazienki pan miał towar. Ja zamawiam już od wielu lat i nigdy nie miałem problemu z towarem / zwrotem towaru. Bardzo miła obsługa i fachowa pomoc.

PAN X

Korzystając z okazji postanowiłem napisać kilka zadań na temat pracy w firmie Łazienka Plus. Bardzo fajna firma. Odpowiednie osoby dopasowane do pełniących funkcji. Kierownik Michał (magazyn) zawsze opanowany z mega ciekawym poczuciem humoru potrafi trafnie rozwiązać problem. Ludzie na magazynie też super dopasowani. Właściciel firmy dba o integrację załogi. Zaprasza na wspólne imprezy – zabawa karnawałowa, wigilia firmowa. Jeżeli zrealizowane zamówienia przekraczają rekordową ilość to też można się spodziewać podziękowania w postaci słodkości (cukierki, ciastka itp.) Bardzo miły gest. W obecnej trudnej sytuacji zadbano o maksymalne oddzielenie zmian na wypadek podania kwarantannie całej jednej zmiany aby zachować ciągłość dostaw do klienta. Wprowadzono środki dezynfekujące, rękawice. Po każdej zmianie odkażane są szatnie, skanery, wózki. Co do wynagrodzenia to mogę powiedzieć, że nie jest wygórowane. Może znaleźć pracę w okolicy za większe wynagrodzenie. Ale czy warto zarabiać minimalnie więcej i pracować w (usunięte przez administratora)? Ja osobiście polecam tą firmę.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Łazienkaplus.pl S.A?

kerownik

Tak. Jak staniesz na głowie to 100zł, a 20pompek to 50zł.

@kerownik

Potrzebuję porad związanych z zatrudnieniem u tego pracodawcy. Dlatego, tak na poważnie, możesz odpowiedzieć, jak to jest z tymi nagrodami/dodatkami? No, chyba że w ogóle ich nie ma i stąd ta ironia?

tak
@Justyna

@tak

Dzięki za odpowiedź. Czyli w Łazienkaplus.pl są jakieś benefity. A napiszesz, jakie? Jest Medicover?

Justyna

Co wchodzi w benefity w tej firmie ? Można liczyć na multisporta czy słabo?

tak
@Justyna

Jest multisport w firmie.

Rekrutacja składała się z trzech testów uzupełnianych online- pytania dotyczyły tego jakbym sobie poradziła w różnych sytuacjach z klientami, jakie mam wymagania finansowe itp. Po każdym teście musiałam dostać pozytywną odpowiedź, żebym mogła podejść do kolejnego testu. Wszytko przeszłam, dostałam informację, że mam pracę. Dostałam wiadomość, że umowa będzie gotowa do podpisania następnego dnia i czy miałabym chwilę wolnego na spotkanie online (w ten sam dzień, tylko kilka godzin później), żeby mogli mnie wprowadzić i dołączyć do czatów dla pracowników. Napisałam, że nie mogę w tym dniu, mogę następnego dnia. To był ostatni kontakt ze strony tej firmy. Ani ta wiadomość ani żadna kolejna nie została już odczytana, rekruterka telefonów nie odbierała xd. Minęły trzy miesiące i wiem, że nie dostałam pracy, ale powinnam dostać jakąkolwiek informację zwrotną.

Standardowe, dotyczące różnych scenariuszy z klientami

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Alan

NIe polecam. Firma niepoważna w stosunku do pracowników. Poziom obsługi zamówień i reklamacji poniżej krytyki. Brak profesjonamizmu, częste błędy w realizacji zamówień. NIc dziwnego, stać ich tylko na zatrudnianie Ukraińców, którzy słabo po Polsku rozumieją.

Zdecydowanie polecam. Pracuje tu od pewnego czasu. Bardzo miła atmosfera, którą tworzą wszyscy pracownicy. Kierownictwo pomocne, wyrozumiałe i otwarte na propozycje zmian. Warto złożyć tu CV. Zapraszam :)

Bartek

@Tifek mam wrażenie, że konkurencja widząc dobre opinie o firmie chce zaszkodzić?

Ryszard
@Bartek

Skąd podejrzenia o wpisach konkurencji? dlaczego ktoś miałby podejmować tego typu działania? Powiedz proszę coś więcej na temat atmosfery w firmie.

On

jak sie pracuje w magazynie w Koninku?

Jasiek

Firma ma sporo dobrych opinii na forach. Może ktoś wie czy potrzebują aktualnie pracowników?

@Jasiek

Cały czas można wysyłać CV na mail podany na stronie (usunięte przez administratora)

Faraon

Ktoś napisze ile średnio zarabia magazynier(netto)

@Faraon

Razem z premią około 2500.

Faraon

Witam. Tak szczerze na jakie zarabki netto można liczyć jako magazynier-operator wózka

Ewelina

Wysokość zarobków każdy ustala indywidualnie

karol

Witam na jakie zarobki mozna liczyć w tej firmie

Daniel

Czytając opinie doszedłem do wniosku, że warto tu pracować? Może dowiem się jeszcze czy firma potrzebuje ludzi? Mam małe doświadczenie.

Żabol Majster

Witam, pracowałem w Łazience około roku, jako magazynier, czas dobrze wspominam, codziennie jakieś jaja, atmosfera rodzinna, wigilia bardzo wesoła, kierownik Kuba do pogadania, Disco Szumilas odstaw używki :D

Kropek

Czytam niektóre opinie i mam wrażenie, że pracowałam w innej Łazienceplus ;) Pracowałam w tej firmie pół roku, odeszłam by realizować się zawodowo w kierunku, w którym się kształciłam. Dla tych, którzy chcą podjąć pracę w tej firmie: - wypłata najczęściej jest wcześniej niż powinna. Nigdy nie zdarzyło się, żeby się spóźniła. - nigdzie nie miałam tak dobrej atmosery w pracy. Nigdzie. Ludzie są tutaj naprawdę cudowni, chętni do pomocy. W razie pomyłki (każdemu się zdarza) usłyszycie "spokojnie, wszystko da się odkręcić". W księgowości pracują spoko kobietki, które też zawsze pomogą. Nigdy w całej swojej karierze zawodowej nie miałam tak wspaniałego kierownika. Wiadomo, zawsze trafi się ktoś kogo się nie lubi, ale uwierzcie mi, takie osoby na palcach u jednej ręki można zliczyć. - dojazd jest trochę męczący, ale też nie jest tak tragicznie jakby się wydawało. Czymkolwiek do Ronda Rataje i jeden przystanek autobusami sieci Kombus. - kasa nie jest powalająca, nie jest też tragiczna. Jednak 99% stanowisk jest tak odpowiedzialna, że w wielu firmach za podobne obowiązki można dostać te 400-500zł więcej. A to jest duża różnica. - z takich plusów, w piątki jest angielski w godzinach pracy. Można się zapisać i za symnboliczne 5zł chodzić sobie na lekcje. Charakter firmy jest bardziej rodzinny niż korporacyjny. Nawet z zarządem jest się na "Ty". Zarówno prezes, jak i członkowie zarządu znają praktycznie wszystkich praconików. Rozmawia się z nimi całkowicie normalnie. To tyle.

Paulina

@E., a możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy w Łazienkaplus.pl S.A? Jaka atmosfera panuje w firmie? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy mogą się nieco różnić w zależności od piastowanego stanowiska.

we

hej widze ze szukaja na chwile obecna na kilka stanowisk miedzy innymi specajslity do spraw wprowadzania danych w Poznaniu do zadan nalezy ml.in. wprowadzanie danych do systemu komputerowego czy szybkie i efektywne rozwiązywanie zgłoszeń pracowników..

bemyhero

zgadzam się z komentarzem o obsłudze, pracownicy zdecydowanie znają się na rzeczy! :) cenowo tez super

Danuta

Łazienka plus pozwoliła mi skompletować całe wyposażenie części tzw. sanitarnych domu. Skorzystałam z niezłej promocji np. na wannę narożną. Sklep działa bardzo profesjonalnie a obsługa jest bardzo życzliwa. stąd widać, że pracodawca jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Łazienkaplus.pl S.A - Poznań

• Jak się pracuje w Łazienkaplus.pl S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Łazienkaplus.pl S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łazienkaplus.pl S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łazienkaplus.pl S.A?

Kandydaci do pracy w Łazienkaplus.pl S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łazienkaplus.pl S.A
3.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Składowa 17
    62-023 Poznań