Opinie o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Egger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Egger Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egger Polska Sp. z o.o. w Poznań

UR

A ja jestem dumny i szczęśliwy ze pracuje w egerze i każdemu by polecił prace w tym miejscu. Szacunek dla pracownika to podstawa w tej firmie.Jak masz dobre wyniki to podwyzki daja bez problemow.(usunięte przez administratora)

Moon

19 bylem na pierwszej rekrutacji jak pamietam po niej mialemm otrzymac tel w ciagu dwoch tyg moze szybciej, niestety tel nie bylo okazalo sie ze juz kogos przyjeli! kilka dni pozniej otrzymuje tel z Eggera zaproszenie na kolejna rekrutacje.a bylem dokladnie w srode mialem otrzymac dzis tel wchodze na poczte i otrzymalem maila ze nie przeszedlem drugiej rekrutacji, nachodxzi mnie mysl czego firma oczekuje od danej osoby??? stacilem swoj czas ,

Pajak

W zwiazku z tym iz mamy w powiecie szczycienskim coronavirusa CZY OSOBY KIRUJACE PRACOWNIKAMI MOGLYBY NIE BRAC NA. 100 osób które są tak chore ze stwarzają zagrożenie dla zdrowych pracowników? I to chyba nie powinno dotyczyć tylkoosob pracujacych w nadgodzinach, ogromna prosba do wszystkich Szanujmy się. wzajemnie a nasze zdrowie przedewszyskim

Op wózków

Ile wózków II WJO maja płacone z angielskim? Obecnie zarobki mam w innej firmie rzędu 3500

Jegomość
@Op wózków

Dostaniesz niecałe 3000zl brutto. W maju może będzie podwyżka to cos dorzucą extra. Angielski na wozku ci nie potrzebny. Jak bedziesz dobry to wtedy wezmą Cię na kierownika zmiany. Tu angielski sie przyda. Wtedy mozesz liczyć, że 1 tys zl więcej ci wpadnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Egger Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Była pracownica

Michalak I Gajewski do zwolnienia, za brak kompetencji. Jak zatrudnia się kogoś po znajomości to tak masz.

Kala
@Była pracownica

A o co chodzi z transportem? "

@Była pracownica

Gajewski już poszedł w piz...du wkońcu czas na królika i jego siostrunię która została pseudo kierownikiem bez szkoły ???? po znajomości czyżby !!?? (usunięte przez administratora)

Ciekawski

Serio go wyje.... Przecież robił tam karierę, miał znajomości, wywiady z nim były ...

Była pracownica

Były pracownik... No tak do tego burgelu tylko tej parki brakuje. Kierowniczka od siedmiu boleści... Pewnie ze po znajomości ja przyjęli. Ludzi z pojęciem gnębią a durnote przyjmują. Bravo egger.

Kurp ze Szczytna
@Była pracownica

Było bardziej niz pewne, ze braciszek Monike bedzie pchał na stołek.

VOLVO

Egger to jedna wielka siema gorszej nie widziałem, moje zatrudnienie się jako operator ladowarki I "zenka" za 3200 brutto to śmiech i porażka. A kierownik Piotr K. to ciepłe kluczy który nie potrafi zawalczyć o dobro swoich ludzi. Dużo gada i obiecuje A nic nie robi, tylko kilometry na rowerze nic więcej. Gratuluję tym co odeszli ja też już się szykuje do odejścia. Pozdrawiam

Zenek

Egger to śmiech na sali.. Stawki 2700 brutto do 2975 brutto..

Brakarz

Ile zarabiają brakarz w egger mam 15letnie doswiadczenie i się zastanawiam czy złożyć cv.

Małomiasteczkowy
@Brakarz

Teraz najnizszą krajowa podniesli to 2 900 brutto dostaniesz

Sławomir
@Małomiasteczkowy

Czy pod okresie próbnym można starać się o podwyżkę lub premię, która może podnieść podstawę wypłaty, o której wspominasz? Także benefity z tytułu świadczeń socjalnych są atrakcyjnym dodatkiem, więc napisz proszę o nich.

Stary kurpiok

Przychodzisz na operatora a stajesz się sprzątaczka i najgorszym(usunięte przez administratora) na polu bawełny współczuje tym od prasy oraz przygotowania wiórów nie raz było widać jak (usunięte przez administratora) cali brudni chodzą czy wychodzą z pod tych suszarek czy z czyszczenia prasy i to (usunięte przez administratora) za takie pieniądze śmiech na sali kierownictwo i shift liderzy tez o obicia (usunięte przez administratora) do tej Fabryki nad wejściem brakuje dużego napisu „(usunięte przez administratora)” widać z dziada pradziada (usunięte przez administratora) wykorzystują na każdym kroku tyle chciałem powiedzieć i szczam na ta firmę

BYŁY PRACOWNIK

Dziad firma i tyle.obiecuja kokosy a w rzeczywistosci g......no placa. Pieknie mowi Pani przed kamera ze leczenie darmowe ze jakis tam socjal na swieta pierdu pierdu obiecanki cacanki a kierownictwu i wszystkim co siedza wyzej niz zwykly robol to nic i jeszcze obcinka szkoda gadac i mowic ze jest pieknie a ten gosc "VOLVO" niech nie pierdzieli glupot ze 4000-5000 tys. zarabia chyba ze chodzi i lize (usunięte przez administratora) strzela z ucha i robi po 300 godz to sie zgodze to na godzine jego pracy wychodzi: niecale 15 zl hahahaha dobre JESZCZE RAZ NAPISZE I POWIEM GLOSNO I DONOSNIE DZIAD FIRMA I TYLE POZDRAWIAM SERDECZNIE

Była pracownica

Sztachelek, sorry ale.... Chyba brak słów. Tyle jeździł za granicę... Chyba żeby poznać Te... PANIE. Nic innego nie nauczył się bo jak postawić go na maszynę to nic nie umie. Strzezcie się i nie uczcie się.

Mario

Wielka ściema nie polecam chyba że ktoś jest w depresji

Volvo

Nie wiem jak reszta ale ja mam 4000 -5000 netto przy 200 godz.(zalezy od miesiaca)Ja jestem zadowolony z piniedzy..

Hans Gluck
@Volvo

Czemu raz jest 4000 a raz 5000 przy 200 godz? To ile dni w tygodniu praca? 6 dni / tydzień po ponad 8 h?

@Volvo

Zapewne operator suwnicy... Chyba żyjesz żeby pracować.

A na jakim stanowisku pracujesz?

A jakie stanowisko masz i na jakim dziale pracujesz??

Elaktryk

Zastanawiam się czy podjąć tam pracy jako elektryk w dziale utrzymania ruchu.Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie na tym dziale pracując w innej dużej firmie.

@Elaktryk

Przejdź się na rozmowę i dowiedz jakie warunki zaproponują, ale nie liczyłbym na zbyt duże wynagrodzenie. Ostatnio z 6 odeszło z utrzymania ruchu.. nie bez powodu

Beata
@yyy

Zawsze lepiej dowiedzieć się na GoWork i zaoszczędzić cenny czas. A Ci pracownicy odeszli z powodu słabego wynagrodzenia?

@Beata

No nie płacą rewelacyjnie, a dodatkowo kierownictwo traktuje ludzi jak gorszy sort.... wydzieranie się jak na gówniarzy

Beata
@yyy

@yyy A powiedz natomiast , czy osoby zatrudnione w Egger Polska próbowały coś zrobić, aby rozluźnić napięta sytuację ze strony kierownictwa?

@Beata

ale głupie pytanie..... co twoim zdaniem moze zrobic pracownik jak sie go nie szanuje? jak w przedszkolu poskarżyć pani???

Wojciech

Firma Egger w biskupcu to porażka jak można czekać na załadunek 28h nie polecam firmy jest naprawdę nie fer

Tys

Jak z zarobkami u młodszego planisty produkcji? Czy na rekrutacji są jakieś skomplikowane testy? Czy w przypadku zatrudnienia zapewniają szkolenia stanowisko we?

Xxy
@Tys

Bym strzelał na kwotę 2000- 2100 netto, ale ciężko przewidzieć. Niepracujące w biurze, mówię tylko to co wyłapie z kontekstu.

Tys
@Xxy

Strasznie malo

Aleksandra
@Tys

Oczywiście, kwota podana przez @Xxy może wydawać się trochę niska (chociaż co prawda to kwestia indywidualna), ale być może dochodzą do niej jakieś dodatki. Proponuję, żebyśmy poczekali - być może @Xxy zechce jeszcze dopowiedzieć coś w tej kwestii. Jestem jednak ciekawa, czy już otrzymałeś ofertę pracy od Egger Polska, czy dopiero przymierzasz się do aplikowania?

@Tys

3 000 brutto, dodatków zero, chyba że wliczyć diete jak uda się wyjechać na szkolenie za granicę, ale wątpię żeby "dyrektor" wysłał gdzieś nowego pracownika

Pajak

Z natury jetem oszczędny wiec razi mnie marnotractwo (jest coś tagiego), i tez odnosi sie do pracy, bo to pracownicy maja fundowane obiady z zakładowych pieniędzy (optymalizacja kosztów) Ale jeżeli zabolało to przepraszam Zarzadzanie to : planowanie , organizowanie, motywowanie i kontrolowanie a w tym zakładzie na tym poziomie też niestety to leży- jeszcze raz przepraszam ale takie fakty- ja się nie czepiam ale obserwuję

Obiad

Nie lepiej w tej sytuacji zjeść dokładkę, niż wyrzucić i wypisywać się na niekorzyść pracodawcy - to chyba lepiej, niż miałoby zabraknąć jedzenia, to raczej powinno się chwalić, naprawdę komentarze pt. "szukaj dziury w całym". Naprawdę w głowach się przewraca, doceniajcie ten poziom, bo wiekszość może tyllo pozazdrościć takich warunków pracy. Iddzcie do pracy do prywaciarza, nawet za wode bedzie wam potrącał.

Pierwszy operator

A ja jestem zadowolony i dumny że pracuje w tej firmie EGGER

A twoja rodzina też
@Pierwszy operator

Są zadowoleni z biedowania za 2 tyś ?

Operator
@Pierwszy operator

Widzę ,ze komentarz typowo pisany pod publikę, tak samo jak gadanie ze Egger to rodzina itp. Skończ, jeśli chcesz pracować po 2k pracuj, ja podziękowałem i kilkanaście osób również.

@Operator

A ja sie zastanawiam -po co jest taki nacisk na jezyk angielski skoro kadra zarządzająca nie potrafi ułożyć grafiku pracownikom (pracownik w cztwrobrygadowce po weekendowych nockach ma tylko 1 dzień wolnwgo i to ten w ktorym śpi właśnie śpi po nocce. Mało tego, co z tego ze przypisany jest do jakiejs zmiany jak i tak pracuje inaczej - zarzadzanie w tej firmie leży i płacze [ a niby taka renoma , najlepsi z Olsztyna i Wialbarka- wstyd) Proszę ogarnijcie się - już czas najwyższy

Operator
@Pajak

@pajak nie wiem, chyba żeby dostać opr od kogoś z wyżej. Daj spokój grafiki etc leżą , nie wiem gdzie jest teraz najgorzej :) Ogólnie to dać podwyżki o 10% wszystkim to każdy się zamknie i zatrudnić dodatkowo 30 osób.

@Operator

A gdzie HR bo wyglada na to że ma w nosie pracownika, nikt nie dostrzega tego że niektórzy nie mogą przez 6 -7 godzin iść na przerwę (bo ktoś nie potrafi zorganizować pracy)a jak tak komuś coś się stanie ? Może kadra w cale nie musi znać języka angielskiego? Ale może powinna znać sie na zarządzaniu a nie grzaniu stołka

Ela
@Pajak

Dział HR jeśli dostaje jakąkolwiek informację - reaguje, tak było przynajmniej w moim przypadku. Co do grafików to układają je przełożeni (przynajmniej u mnie na dziale tak jest), a nie HR.

Zostaw merytoryczną opinię o Egger Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Egger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egger Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egger Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Św. Michała 43
    61-119 Poznań